Pinned Játékos kérdez Team válaszol!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Játékos kérdez Team válaszol!

Sziaztok!

Ezt a threadet azért szeretném megnyitni, mert nagyon sok problémát látok, olvasok amire nem kapunk (egyenes) választ. Több esetben tapasztaltam hogy kérdezünk valamit vagy éppen leírunk valamit és semmi értelmes reagálás.

El is kezdeném a kérdéseimet.

-Kitől, mitől függ a Magyar szerveren 1-1 event? (Lásd angol, német szervereket. a többit nem tudom mert nem értem a nyelvet)
    -Miért kapjuk meg a friss híreket napokkal, később mint más országok?
    -Miért nincs olyan jellegű fejlesztés aminek értelme is lenne? ( SD3, DC)
    -Miért érvényesülnek jobban a privát szerverek, ezt miért hagyák?
    -Mit tesznek meg az egyenlő játékos esélyekért?
    -Ki és miként szabályozza a droppokat a tárgyak, karakterek fejlesztésének esélyt?
    -Milyen kapcsolat van a fórum, a team, és a GF között, mennyire gyakori a kapcsolat tartás, milyen annak minősége?

Most nem akarok több kérdést feltenni, de lenne bőven. Várnám /várnánk a HIVATALOS válaszokat.

Kérdést csak játékos tegyen fel, választ csak hivatalos személy adjon! Okoskodás, belemagyarázás megzavarhatja az érthetőséget, és tisztán látást!

Köszönettel!
    Egyszerűen Élni és Élni hagyni
  • szia ! :DD
    már bocs de ennek a témának nem nagyon volt értelme.. nemfog valami sok team tag ide írni :)

єїэ:|Figyelmeztetés!Dreamy|:єїэ

The post was edited 1 time, last by dreamy ().

• nem rossz ötlet a téma, de választ nem mindig vagy elég későn fogsz kapni
    ha supporton keresztül teszed fel őket pl. az egyéb kategóriát választva akkor szerintem sokkal hamarabb kapsz rá választ :)

de, hogy ne legyen off, nekem is lenne egy kérdésem

csak pegán játszok, de napi rendszerességgel látom, hogy a chat-en keresnek gm-et
    szoktuk javasolni, hogy próbáljanak rájuk írni, a név fent van a fórumon és 4nevet bepötyögni nem nehéz, vagy ha olyan van mi is tudunk segíteni
    a játékosok nagy része 10-15perc hivogatás után megunja, többségük eredmény nélkül
    nekem egyszer kellett gm segítség az arató alatt, szerencsére akkor Zaltimo fent volt és segített, bár biztos nem én voltam az egyetlen mert másfél órát vártam mire reagált :D

-a kérdés az lenne, hogyha tudja a team, hogy ekkora szükség lenne gm-ekre, mert hát szükség van rájuk, miért nem vesznek fel több embert? fizetést nem kapnak (legalábbis tudtommal), így nem értem miért ne bővíthetnék a csapatot
    -és Ranger első kérdése engem is érdekelne hogy mitől függnek az eventek, a nagyobb eventekre biztos a gf engedélye kell, de nem tudom miért ne tarthatna a hazai team kisebb eventeket (metineső, horgász-pvp-ox-verseny, stb.)
  • Sulimo wrote:

a kérdés az lenne, hogyha tudja a team, hogy ekkora szükség lenne gm-ekre, mert hát szükség van rájuk, miért nem vesznek fel több embert? fizetést nem kapnak (legalábbis tudtommal), így nem értem miért ne bővíthetnék a csapatot
    Erre én is tudok válaszolni :)
    Gondolj bele, ha összekutyulják a szervereket egy nagy kupaccá, akkor elég lesz ennyi GM is...
    MEg aztán... amilyen sokáig nyitva volt a felvétel és oly kevés a játékos már.... szerintem
    vagy mind volt már GM egyszer vagy egyszerűen nem felel meg, hogy az lehessen.
    :sk01:

Hú nekem is kell kérdezni :)

Ismeritek a GF tagjait személyesen már?

• no igen, a szero összevonás is egy jó kérdés, sokan várják, ahogy én is, de lassan egy hónapja nincs semmi új hír róla
    ogame-en, elég hamar lezevarta a gf a régi szerók összevonását, nem tudom itt mi tart ennyi ideig :/ (igen azok a kriksz-kraksz nevek elég zavaróak, de ez csak nem fogja hazavágni az egész összevonást)

elképzelhető, hogyha meglesz az összevonás elég lesz a gm, ezt még nem tudhatjuk, de én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen több gm mint kevesebb :)
    a többi szeróról nem tudok nyilatkozni, hogy ott mennyire szoktak gm-et keresni, csak pegáról, lehet csak nálunk akar 8-15ember naponta gm-et zaklatni :D
  • Nekem is lenne pár kérdésem:

1) Itt fórumon miért nem nyitottak az újításokra és a megelőzésre? Mindig csak azt hallom hogy jó így ahogy van... Hát persze... ("Mi" érveinkkel meggyőzhetetlenség forever... Éljenek a vaskalapos szkeptikusok.) (Kis csemege: Coma|GA|SGM|GM|Supporter|MOD|SMOD|BA| - "Kibeszélő, vélemények és tapasztalatok)

2) Eventeknél miért vannak lekorlátozva a helyek? Gondolok itt holdfényre ahol csak a 4-es szintű mobok droppolnak; aminek köszönhetően vörös erdő fullos és hely sincs; máshol meg rosszul adja... A többi hellyel mi van? Miért van ez? Vagy például ámor láda vagy pálcás event... Map2-n metinből egyáltalán nem esik, mégis miért? Miért nem esik mindenhol ugyan olyan eséllyel? Élvezhetőbbek lennének az eventek...

3) Itt és a játékban miért nem számít a játékosok véleménye és akarata? Látszik hogy sokan akarnak változtatást pl. fórum szabályt ileltően, meg is lehetne szavaztatni, mégsincs változtatás. Gondolok itt a smile spamra például...

4) Team tagokat sose láttam hogy kaptak volna figyelmeztetést; akár pl. provokálásért. Miért? :D (Költői kérdés volt, nem várok választ nagyon jól tudom miért.....)

5) Miért zárnak kapásból olyan javaslatot, "ami már több éve "ki lett beszélve"? Amit újra nyitnak 1 dolog merülhet fel szerintem: Nem tetszik az embereknek és változtatást akarnak. Arra is kellene gondolni, hogy a fórum összetétele és a világ is változik; új emberek regisztrálnak be stb... Ez így nincs jól nem?

The post was edited 3 times, last by Larvitar ().

• Sziasztok!

Legjobb tudásom szerint válaszolok arra, amire tudok, és megtehetem.

Ranger105 wrote:

-Kitől, mitől függ a Magyar szerveren 1-1 event? (Lásd angol, német szervereket. a többit nem tudom mert nem értem a nyelvet)
    A központi eventeket (eseményeket) a Gameforge termék csapata határozza meg, a helyi rendezésű eseményekhez pedig szintén engedélyt kell kérnünk előtte.

Ranger105 wrote:

-Miért kapjuk meg a friss híreket napokkal, később mint más országok?
    Ha az új frissítésekkel kapcsolatos tartalmakra gondolsz, akkor annak vélhetőleg az az oka, hogy más országokban más napokon van a karbantartás, így a hír megjelenési dátumát is ehhez igazítják.

Ranger105 wrote:

-Miért nincs olyan jellegű fejlesztés aminek értelme is lenne? ( SD3, DC)
    Eddig egyetlen fejlesztést sem csináltak azzal a szándékkal, hogy értelmetlen legyen. Egy új tartalomról azután derül ki, hogy a játékosok használják-e/kedvelik-e, hogy az bekerült a játékba.

Ranger105 wrote:

-Miért érvényesülnek jobban a privát szerverek, ezt miért hagyák?
    Az emberi természet miatt. Először mindenkinek szimpatikusabb egy könnyebb, gyorsabb játék, ahol bármit megtehet, ahol nem kell küzdenie azért, hogy előrébb jusson. A kérdésed második felére: tilos privát szerverekről beszélgetni, illetve reklámozni őket. Hogy jogilag mennyire lépnek fel ellenük, az a Gameforge vezetőségén, illetve jogi osztályán múlik.

Ranger105 wrote:

-Mit tesznek meg az egyenlő játékos esélyekért?
    Nem egészen értem, itt mire gondolsz, kérlek fejtsd ki bővebben.

Ranger105 wrote:

-Ki és miként szabályozza a droppokat a tárgyak, karakterek fejlesztésének esélyt?
    Ezeket az esélyeket - feltételezem - alapos tesztelés, statisztikák alapján állították be.

Ranger105 wrote:

-Milyen kapcsolat van a fórum, a team, és a GF között, mennyire gyakori a kapcsolat tartás, milyen annak minősége?
    Sajnos Darcoon nem beszél magyarul, de ennek ellenére úgy gondolom, hogy remekül működik a kommunikáció (gondoljatok csak arra az időnként irdatlan mennyiségű szövegre, amit ki kell írnunk a hírekbe).

Sulimo wrote:

-a kérdés az lenne, hogyha tudja a team, hogy ekkora szükség lenne gm-ekre, mert hát szükség van rájuk, miért nem vesznek fel több embert? fizetést nem kapnak (legalábbis tudtommal), így nem értem miért ne bővíthetnék a csapatot
    A korábban közzétett statisztikákból számodra is kiderülhet, hogy a jelentkezők milyen arányban képesek egy 300 szavas jelentkezés megfogalmazására. Az adminisztrátorok és a CoMa számára - szerencsére - a minőség a fontosabb, és nem a mennyiség. ;) Másrészt online Team tagot szinte a nap 24 órájában el lehet érni IRC chaten keresztül. Bárkinek szívesen meghallgatjuk a problémáját, és ha az illető segíteni nem is tud közvetlenül, biztosan adni fog néhány tanácsot, vagy a megfelelő csapat taghoz irányít.

ShaoKahn wrote:

Ismeritek a GF tagjait személyesen már?
    Nekem személy szerint volt már lehetőségem megismerkedni néhányukkal. :)

Potroha
  • Most már akkor én is kérdeznék.
    Amikor jegyrendszerben valaki jelez egy közérdekű hibát , akkor arra a válasz hogy továbbították , illetve történik vele valami mikor érkezik meg a fórumra legalább minden játékos azaz legalább a fórum látogatók számára?
    Példát is hoznék ide. Ugye többen jeleztük hogy a "B" vezérkönyv nem igazán működik, de nekem erre vonatkozólag még sehol nem sikerült semmilyen választ találnom, hogy ez érdekli-e egyáltalán a GF-et vagy szándékozik e kijavítani ?
  • Sziasztok.

Először is köszönöm a válaszokat.

A központi eventeket (eseményeket) a Gameforge termék csapata határozza meg, a helyi rendezésű eseményekhez pedig szintén engedélyt kell kérnünk előtte. A Gameforge közvetlen engedélye nélkül egy Bánat metint sem dobhatunk le.

Nem egy esetben láttam német, angol szerveren, hogy egyéni eventeket kapnak. Az ottani team sűrűbben kérne engedélyt, és kapna is? (Folyamatosan figyelemmel tartom, mert onnan hamarabb kapok érdemleges információkat.)

Ha az új frissítésekkel kapcsolatos tartalmakra gondolsz, akkor annak vélhetőleg az az oka, hogy más országokban más napokon van a karbantartás, így a hír megjelenési dátumát is ehhez igazítják.

1 példa:
    Az alábbi linkelt hírt
    Thursday, February 14th 2013, 11:49am
    a látottak szerint 14-én tették fel, hozzánk még nem érkezett meg. Németeknél is meg van. Mai nap 2013.02.20 és semmi hír. közel 1 hét telt el. A németeknél ez a hír megjelent más nap azaz 15-én

UK Forum Board News

Forum hír a németeknél

Eddig egyetlen fejlesztést sem csináltak azzal a szándékkal, hogy értelmetlen legyen. Egy új tartalomról azután derül ki, hogy a játékosok használják-e/kedvelik-e, hogy az bekerült a játékba.

A DC-re a mai napig sok a panasz, nem hiszem hogy nagy lenne a kihasználtsága. Sokan még az oda irányított küldetést sem csinálják meg. De akkor megkérdezem, milyen céljuk volt a DC bevezetésével? Vajon a remek droppért menjünk be? Esetleg azért hogy csak a szerencse segedelmével jussunk át az útvesztőn? (Sajnos azt még ellenőrizni sem tudjuk 100%-ban hogy bugos e vagy nem) Ha bejut szerencsésen 1 csapat, és még le is ölik Azraelt, 1 játékos kap jutalmat, de 8 fizetett a zsugorított fejért.

SD3 se 1 nagy ujjítás, és nagy hasznát sem látom, mert aki 75-r szintelne be se menjen, még kevesebb exp-t kap mint SD2. Miért nem tették SD3-at magasabb szintre?

Nem egészen értem, itt mire gondolsz, kérlek fejtsd ki bővebben.

Ez alatt azt értem, hogy akik most kezdenek játszani relatíve több támogatást kapnak meg, mint az, aki évek óta játszik. A régi a játékosoknak maguk kellett megszenvedni 1-1 zöld italért, megvennie a bónolot, forgatót a kis 30-as fegyveréhez. Most aki elkezd játszani alap 9-es fegyverrel is tud kezdeni. Azok a játékosok akik évek óta itt vannak mit kapnak ajándékba? Akár hogy nézem 75- felett sok minden sokkal nehezebb. Mondjuk 1 örökös teleport gyűrű sokat segítene, és e miatt nagy veszteség a GF-et sem éri. Nem kívánom hogy a kisebbektől elvegyék amit kapnak de akkor mindenki kapjon. 10 szintet 50-ig nem nehéz elérni, de utana 10 szintet teljesíteni nem egyszeru, es az igazi pénz kiadás is csak utana jon. Ber sokan elöbb abba hagyják. Netán aki elárte a 99-es szintet kitartása, hűsége miatt is kaphatna valamit, mint az 1-es karakter.

Köszönettel /Best Regards
    Egyszerűen Élni és Élni hagyni

The post was edited 1 time, last by Ranger105 ().

• Szeder wrote:

Amikor jegyrendszerben valaki jelez egy közérdekű hibát , akkor arra a válasz hogy továbbították , illetve történik vele valami mikor érkezik meg a fórumra legalább minden játékos azaz legalább a fórum látogatók számára?
    Példát is hoznék ide. Ugye többen jeleztük hogy a "B" vezérkönyv nem igazán működik, de nekem erre vonatkozólag még sehol nem sikerült semmilyen választ találnom, hogy ez érdekli-e egyáltalán a GF-et vagy szándékozik e kijavítani ?
    A Team továbbítja a megállapított hibát a Gameforgenak, aki továbbítja ezt a koreai fejlesztő cégnek. A Gameforge és Korea közötti kommunikáció nem tartozik ránk, de biztosan lassítja a folyamatot, hogy a hibákat nem a játék üzemeltetője javítja. Tudnotok kell azt is, hogy a programoknak rendkívül bonyolult lehet a felépítése, egy hiba magva mélyen a rendszerben is lehet, ami megnehezíti a javítását. Persze erről csak feltételezéseink lehetnek. (Példának okáért egy ilyen súlyos hibát találtak a MAC operációs rendszerben is.)
    Ha egy ismert hiba javításra kerül, akkor azt be szokták jelenteni az új verzióhoz tartozó leírásban.

Ranger105 wrote:

Nem egy esetben láttam német, angol szerveren, hogy egyéni eventeket kapnak. Az ottani team sűrűbben kérne engedélyt, és kapna is? (Folyamatosan figyelemmel tartom, mert onnan hamarabb kapok érdemleges információkat.)
    Nekem nincs tapasztalatom külföldi szervereken, de minden bizonnyal szerepet játszik az is, hogy a Gameforge egy német székhelyű, főként angol nyelven kommunikáló cég. Nyilván ezekre a szerverekre több figyelmet fordítanak. A német szervereken tevékenykednek továbbá a QA-k is, akik a Gameforge közvetlen munkatársai, tehát valószínűleg ők is szerveznek ott helyi eventeket.

Ranger105 wrote:

Az alábbi linkelt hírt a látottak szerint 14-én tették fel, hozzánk még nem érkezett meg. Németeknél is meg van. Mai nap 2013.02.20 és semmi hír. közel 1 hét telt el.
    A kérdésedre választ kapsz Norand hozzászólásában, itt.

Ranger105 wrote:

SD3 se 1 nagy ujjítás, és nagy hasznát sem látom, mert aki 75-r szintelne be se menjen, még kevesebb exp-t kap mint SD2. Miért nem tették SD3-at magasabb szintre?
    Erre csak egy lehetséges válasz van: mert aki eldöntötte, így látta jónak. ^^

Ranger105 wrote:

Ez alatt azt értem, hogy akik most kezdenek játszani relatíve több támogatást kapnak meg, mint az, aki évek óta játszik. A régi a játékosoknak maguk kellett megszenvedni 1-1 zöld italért, megvennie a bónolot, forgatót a kis 30-as fegyveréhez. Most aki elkezd játszani alap 9-es fegyverrel is tud kezdeni. Azok a játékosok akik évek óta itt vannak mit kapnak ajándékba?
    Ez egy folyamat, ami a játék fejlesztésével jár, így van rendjén. Csak akkor lenne teljesen igazságos, ha a kezdetektől fogva egyetlen új tartalom sem került volna be. Cserébe most viszont olyan új tartalmat fognak bevezetni - mint azt a Béta szerverről szóló hírekben is olvashattad -, ami elsősorban a "nagyoknak" szolgál újdonsággal.

Potroha
  • Larvitar wrote:

4) Team tagokat sose láttam hogy kaptak volna figyelmeztetést; akár pl. provokálásért. Miért? :D (Költői kérdés volt, nem várok választ nagyon jól tudom miért.....)
    Én például Gates of Andaron fórumon láttam egyszer, hogy egy GA a hírek részbe írt egy hozzászólást, (frissítések vagy valamelyik hasonló bejelentős témába) ami szmájlikból állt, és kapott CoMa Lorovustól egy smiley-spam címen figyelmeztetést :P
    Itt is sok minden más lenne, ha lenne egy magyar CoMa aki jobban foglalkozik a fórummal. De egyébként valószínűsítem, hogyha nem is a fórumon, de szóban azért kapnak figyelmeztetést a GM-ek is, ha túlzásba viszik a fórumon. (Meg egyébként rájuk biztos más szabályok (is) vonatkoznak)

Egyébként ez a Quality Assurance amit említettél ez mit jelent? Mert ha szó szerint lefordítom "minőség biztosító" vagy ehhez hasonló lenne a neve, de ez hülyén hangzik. És amúgy neki kisebb vagy nagyobb a rangja mint a CoMa-nak, esetleg egy szinten vannak csak teljesen más a feladatuk? (Tehát például ez a QA tud-e bannolni, ha tud ki van magasabb szinten ő vagy a CoMa, esetleg ő csak ilyen event felelős, vagy ki ő? Mert egyik fórumon se láttam ilyet. erre is csak te hívtad fel a figyelmem)

Más kérdésem nem nagyon van.
  • csalami10 wrote:

Én például Gates of Andaron fórumon láttam egyszer, hogy egy GA a hírek részbe írt egy hozzászólást, (frissítések vagy valamelyik hasonló bejelentős témába) ami szmájlikból állt, és kapott CoMa Lorovustól egy smiley-spam címen figyelmeztetést :P
    Itt is sok minden más lenne, ha lenne egy magyar CoMa aki jobban foglalkozik a fórummal. De egyébként valószínűsítem, hogyha nem is a fórumon, de szóban azért kapnak figyelmeztetést a GM-ek is, ha túlzásba viszik a fórumon. (Meg egyébként rájuk biztos más szabályok (is) vonatkoznak)

Mivel elég sok fórumon dolgoztam már, így a tapasztalataimat megosztanám. Nem egy, nem két esetben láttam már figyelmeztetést team tag neve mellett,(szinte minden szinten) legyen az fórum, vagy játék csapat tag. Sőt, olyan is volt , hogy ez miatt (fórumfigy.), "lefokozták" az illetőt (tmoddá) egy időre.(mondjuk az nem súlyos eset volt , tehát nem provokálás vagy ilyen).

Senkire nem vonatkozik más szabályzat, attól, hogy team tag, kivéve azon eset, amit a szabályzat is megemlít (ha van erre külön rész).
    A report/jelentés joga ugyanúgy megvan , ha nem megfelelő hozzászólást láttok (persze indokoltan), bármelyik felhasználótól, akkor cselekedjetek. :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Tisztelettel kérdezem, hogy a közeljövőben szándékozik-e a GF a játékos szinthatárt végre emelni, vagy ne várjunk és keressünk más játékot?
    Ha szándékozik bevezetni mikor?
  • Sziasztok érdekes a téma én is felteszek pár kérdést!
    Elsőben is:
    1 A magyar metinen miért nincs ox event ha a játékba benne van ez?
    2 Amint a béta szervert teszteltétek láthattátok ott van gm war itt is lehetne nem?
    3 Miért 1 vagy 2évente van 1x birodalom war
    4 Gmek miért ne idézhetnének néha egy vörös sárkányt a sivatagba vagy bár nagy ritkán? Ez is pénzbe kerül a teamnak?
    5 Pmbe trágár szavakért bant kaphatunk?
    6 Miért nincs a magyar metin2-nek magyar wiki oldala?
  • Sziasztok!

Tényleg érdekes a téma! Van pár kérdés, ami nekem is eléggé megmozgatta a fantáziámat.
    1: Miért van az, hogy néha úgy tűnik, amit X nek szabad, azért Y mondjuk cb-t kap?!
    2: A szabályzatban ezt találtam:" Ne zsarnokoskodj. Mások gyakori zaklatása vagy sértegetése a játékból való kitiltásodat eredményezheti." Ha valaki egy játékostársának szánt szándékkal a "jó" hírnevét igyekszik a 0 alá csökkenteni, mindenféle módon (hazugságok tömkelege....), akkor ezzel szemben mit lehet tenni, ha a szerverünk GM-ei úgymond nem tesznek semmit?!
    3: "Elvárt viselkedés:
    Légy tisztelettudó másokkal. Ne vezesd le csalódottságod másokon, történjen ez megjegyzéseidben vagy az oldalon közzétett hozzászólásodban. Amik nem toleráltak: a felelőtlen magatartás, a becsmérlő vagy rágalmazó megjegyzések, fenyegetés, zaklatás, illegális tevékenységek, a személyiségi jogok megsértése, propaganda, a fajgyűlölet, eltérő kultúrát támadó magatartás, trágár vagy obszcén tartalom, vagy bármilyen más, nem megfelelő viselkedés. Szintén nem tolerált más felhasználók személyes adatainak közzététele."
    Nekem a legnagyobb problémám a 2. és 3. ponttal van. Elég sokan megfenyegettek már, de igazából félvállról vettem a dolgot. Csak az a baj, hogy ha esetleg én fenyegetőznék, akkor rögtön kapnám a büntetést.
    Zaklattak, rágalmaztak, fenyegettek. Nem játszottam fél évig, majd mikor visszatértem, újra elkezdte az illető a "hadjáratát". De persze tagad. Ilyenkor mégis mi lehetne a teendő?! Azon kívül, hogy hagyjam figyelmen kívül, nézzek át rajta. Ez nem működött, mert amikor ezt tettem, folytatta újra és újra, jobbnál jobb dolgokat talált ki rólam és a Páromról. Azt hiszem, hogy egy idő után a kikapcsolódásnak indult "újrakezdés" nem más, mint egy húzós nap a munkahelyen. Ugyanis sokan elfelejtik, hogy nem robotok vagyunk, hogy a képernyő másik oldalán egy ember ül, akinek igenis vannak érzelmei, akit meg lehet bántani és sérteni. De ha visszanyal a fagyi, akkor az természetesen rosszul esik mindenkinek, és minden vagy, csak szent ember nem.
    Erre találjatok nekem választ :D Akár PM-ben is lehet, nyitott vagyok mindenre :P (MAJDNEM mindenre ^^)

Szép napot Nektek!
    Masa | Draco szerver, Jinno Birodalom | KungFuPanda Céh
    Testi Harcos LvL 91 P Skillekkel
    Pár: Mawerik :love:
    Sose ítélj külsőre , hiszen a kincsesláda is belülről ragyog...!
  • Pokolisrac99,
    megnyugtatlak ebben a játékban nincs lopás. Nincs olyan, hogy megloptak...kettő dolog létezik:
    1. kölcsönadtad, ami már nem lopás, mert te adtad oda...
    2. megosztottad a számládat, ami megint nem lopás... mindkét esetben saját felelősség... Más játékban, ha megosztás és kereskedelem felmerül, habozás nélkül cselekszenek. Lásd: Steel új gazdája stb stb ami jellemző 90+-on

On:

Miért van az, hogy tilos a karakterkereskedelem mégis, 90+ környékén heti szinten cserélgetik a gazdát a karakterek? ^^
    Személy szerint mi a véleményetek azokról a játékosokról akik "ártatlanul" beleestek a sé lopás/pörgetésbe? ^^
    Ha konkrétan rajtatok múlott volna véglegesen ki lettek volna tiltva ezek a játékosok?
  • OFF:Babgulyás, már azért igazán túlléphetnél ezen a dolgon...
    ON: Hogy-hogy csak ITT kell a játékosoknak tesztelni a bétát? Más játékokban erre vannak tesztelők.. ( Félreértés ne essen,nagyon örülök neki, csak úgy érdekel)
  • pokolisrac99 nak kérdéseire én is kérnék választ+1 et adnék én is...
    1!-Régen volt egy olyan feltétel,hogy a GF minden P szervert töröltetni fog és birság jár annak aki üzemelteti...Mert ha nem lennének P szerverek akkor feltételezem,hogy rengetegen lennénk mint régen.
    Kérdés miért nem teszi ezt ?...