Idegesítő játékosok - 6. rész

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Idegesítő játékosok - 6. rész

Így KS-el egy trágár senki aki rontja az emberek játékélményét és nem mellesleg ahogy hallom egy csaló tolvaj is!
    Szégyen hogy ilyen embereket tart el ez a játék :(

[k]Figyelmeztetve ~ trágár tartalom
    kép eltávolítva, szerkesztve,
    Mimike

The post was edited 1 time, last by DigitalDemon ().

• Idegesítő játékosok : gabor001,darkcat962,leone510,cabol,ninjaadri,akinemvak ,safiria,badboy,axedarkman,fire monster,..........és még lehetne sorolni ;)
    Jinno ,chunjo, shinsoo vegyesen..
  • Magadat is sorold a listádra Wallace. Kiskarikat ütögetsz, ks-elsz vörösben, meg mindenhol ahol idegen birodalmit látsz. PM-ben édes anyámat szidod, meg minden félének el mondasz (van pár screen shotom is rólad..). És még csodálkozol hogy ütnek téged? Szánalmas ember vagy.. de 1 szerencséd van, hogy vannak ezek a metinből üthető hátasok, és azzal egyből el tudsz futni te gyáva nyúl. És még én vagyok nálad low-abb (a karim), még is te futsz mindig. Mellesleg az Általános/Crusaders-be nyitott témádhoz meg említeném hogy ch4-en ütöttem a boszit, nem én ütöttelek le a bosziról, még csak ott se voltam, Pogiliusal ütöttem ch4en, és igen, utána átmentem ch3-ra, amint halottam a neved, mert téged imádlak a földön fekve látni <3.

És annyi IQ-d már lehetne, hogy 1 érettségi, és 1 szakma, az még közel sem ér fel 2 diplomával. Sosem volt diplomám, de neked a diploma és a szakma+érettségi egy és ugyanaz.

Így igen nyíltan mondom hogy Draco egyik röhejes alakja te vagy. Ide sorolnám még PiciCu-t is, aki csak 2-3 emberrel maga mögött kemény legény, vagy életáldás és buffal. Vicces. Továbbá Derp, és felesége Zita.. rőhejes alakok ők is :)

Sárgában meg Mave-t említeném kiemelkedő iq huszárnak. Sebzésekkel keménykedik h triton+9el 3-4k csak áthatom, amikor meg váltok alap rablo+2-re hirtelek 4-5-6k.. hm..

Üdv.: Bazsi48

The post was edited 1 time, last by Salvatore ().

• Idegesitő játékos: VArze
    Kedvenc elfoglaltsága szabadban másokat püfölni, majd ha azok leütik, szidja az anyjukat...stb.
    A legrosszabb ebben hogy még csak 38-as szintű, de még az én 61-es karimba is beleköt, majd mikor utána megyek, hogy majd leölöm, szépen elfut és lemegy a játékról. 5 percel később visszajön és jönnek az anyázások...stb Láttam már ezen a fórumon beirva, és gondoltam szaporitom a róla szóló negativ hsz-eket. ^^
    Van róla nem egy képernyőképem, ahol éppen szitkozódik és kegyetlen rangjával ütlegel másokat.
    Üdv: Kukuccs
  • Ha lúd, akkor legyen kövér...

Legyen is vége.

Idegesítő játékos kategória, akik még emlékeznek rá, Dragno-nak hívták a nagyobb karakterem, Pegasus szerveren Chunjo birodalomban játszottam nagyon sokáig, ez a karakter, amivel fórumoztam a sámánomnak a neve.
    Totál idegesítő kategória voltam, ugyanis nem káromkodtam, nem ütöttem le senkit metinről és egyéb galádságokat sem követtem el. Akinek lehetett segítettem, hol így, hol úgy.

Egy biztos, az ilyen játékos totál idegesítő kategória, arról ne felejtkezzek el, hogy rettentő módon és mások számára bosszantóan ügyeltem az írásra, hogy ne ejtsek online chat soron helyesírási, nyelvtani hibákat.

Remélem, ha máshogy nem, legalább ebben a SÉ mizériában ban-olták a karaktereimet.
    Én valóban elköszönök a GF-től. Viszlát, sehol és semmilyen formában...

Egy...
    Viszont a mű balhékat nagyon imádtam nézni, a sok okos beszólást, helyesírási hibákat elemezni egy-egy usertől.
    Számomra ez itt nem több néhány pixel halmaznál, néhány sor forráskódnál, illetve adatbázis rekordnál...

Lezárva a sort, van egy húzott surcim CrystalLady, Naprendszer a nagy begyűjtő és map2 PvP réme egy 25-ös kis nindzsa Anxin, aki egy G-s képesség tulajdonosa.
    És még néhány lényegtelen apró karakter...

Idegesítő játékosok...
    Minden olyan játékos, aki becsapja a másikat, vagy segítséget kér, utána szemtelen módon még sem igényli a segítséget, nem írok neveket, mert minek.
    GM, aki vagy, akik visszaélnek a hatalmával, oszt' voltak ezek a Helperek, szintén zenész...
    Ez a játék belső része rég elromlott, volt két sárga játékos Hetes und Alyen, szép kis banda, mindenkit magukra hagytak mikor forró lett a lábuk alatt a talaj, mentek másik szerverre.
    Halálok, de valamiért mégsem hiszek benne. Simán leírom ügyeletes hüle vagyok, hiszen engem találtak meg ennek a publikálására. Elment a maradék eszem, hogy idejöttem játszani, a fórumozás már szót sem érdemel. Olyanért bünti van, amiért nem szabadna, amiért meg igenis kellene az felett elsiklások vannak (olyan művek kerülnek ide, amik másoktól valók, én nem írok többet ide). Van több felhasználó, aki sportot űz a nick név gyártásból, mindenki másnak tilos, csak nekik nem. A fenyegető felhasználóról se felejtkezzek el, no meg arról sem, aki IP cím alapján bizonyos motorhoz hozzáfér és nem enged fel a fórumra. Milyen érdekes, nem értek hozzá, viszont nem mindenható.
    Jah, a "kedves ismerősökről" ejtsek szót, amit meg sem érdemelnek, gratulálni tud csak...
    Lezárul egy korszak,a szorgos kishangyák maradjanak csak...

The post was edited 3 times, last by Xiannu ().

• Ó, emberek!
    Wallace-t az csak bátorítja és szórakoztatja, ha ennyiszer szidjátok és emlegetitek a nevét. Tanúsítani tudom, teljesen normális játékos, amíg nem talál akárkit, aki felveszi a hülye beszólásait. Ha szimplán figyelmen kívül hagynátok, már rég csendben kuksolna. Ne fűtsétek már, könyörgöm, ezek miatt úgysem kaphat többet 1-2 óra chatbannál. És még azt is élvezi.
  • Az én jelöltem idegesítő emberre: jhgulf, a LILIPUT céhből Pegazuson, Chunjo birodalom. 40esen ütök egy 35ös metint (nem tehetek róla, hogy a normál missziós papír ezt adta), erre egyből az egyik ősömet emlegeti egy szintén ősi foglalkozással. Elnézést, hogy 40esen van esélyem a 30as metinből is itemet kapni, nemhogy a 35ösből (na meg nem én választom a küldit, a tekercs adja).
  • Sziasztok!

A mai első ember, aki volt olyan bátor, hogy "segített" leütni a metint.
    Draco, Jinno -> SPIDTEST. 65 ös harcosról van szó, aki imád sohanon mindenki metinjébe belecsapni. Legyen szó 65ösről vagy a gyenge 55!ös metinről. Ha szólsz neki, hogy egyedül is megy, "kedves szavakat" mormol az orra alatt :D
    Emberek! Eddig szinte csak map2n volt divat a metinKS, bár ahogy ma (és már egy jó ideje) észrevettem, nem találkoztam senkivel, aki ott a "csakazértisleveremametintveled" elvet vallja. :blackeye:
    Ha csak egyszer-kétszer futsz bele, azt mondom, jól van, butuska kicsit, sebaj, lesz másik. De hogy ez ch-ról ch-ra ismétlődjön...?!Ehhez kell a bátorság :D Meg pofa is... /Csak nehogy besegítsek neki én is Masával : ) Akkor aztán lenne hiszti : D )
    Masa | Draco szerver, Jinno Birodalom | KungFuPanda Céh
    Testi Harcos LvL 91 P Skillekkel
    Pár: Mawerik :love:
    Sose ítélj külsőre , hiszen a kincsesláda is belülről ragyog...!
  • Ugyanazzal a stílussal és mentalitással találkozom, mint Masyka.

Aquila, Aerten (kék) 2012.Dec.20án belever a kövembe, leverem a követ és utána és közben hihhetetlen amit művel. Ott is nekiállt engem szapulni, holott ő jött oda a szűz kőhőz.

*kép törölve

A mai napon vörösben levertem, adja az ártatlant,sőt előadta, hogy semmire nem emlékezik, de 15 perc csevej után óóó persze mindent tud és képet is csinált. Nem érdekel ki hogy ismeri, itt nekem így mutatkozott be.

Nem tartalmaz privi beszelgetest, siman kiirta, most is gratulál PM-ben, hogy verem a kicsiket, ami érdekes mert 75 volt akkor és 75-ös a WPm. Lehet így beszelni? Hol van ilyenkor az új GF szabályzat? Ha kiraknám azt is amit PM-ben irogatott, az lenne a valami. Hagyjuk, újabb lökés, hogy rájöjjek ez a játék nem a normális játékosoknak van.

Upd: Megint rámírt, hogy majd felrak ide. Vannak ilyenek.

єїэ:|Figyelmeztetés!Dreamy|:єїэ
    Hannna | Villámsámán | 100 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa P | Karcol G | Ló,Nyelvek M | Vezet G9
    Stáblista: szijartozoli - 82 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 94bm Videok

The post was edited 5 times, last by dreamy ().

• A napokban meggyűlt a bajom a ZeroCool al és az egész céhével. Ok nélkül elkezd püfölni Dt ben csinálta a nagy menőt a farmos testimnek 0 pvp cuccban . De mikor hoztam a sámánt elkotródott Ő meg az egész céhe is.

Ha az Élet Amit Élek Tetszik Neked Gyere És Vedd El , Ha tetszik Csak Gyere És vedd El. Nics Mese Meg Kell Halnom.
  • Ismét egy kis érdekesség :D
    Draco, Jinno, a változatosság kedvéért, map1.
    43 as ninja, név szerint Dastad, csata metint ütöget. Mert kell belőle neki a tigris (mintha nem lenne elég). Nem is lenne baj, ha mondjuk kiütné az állatkákat, és ott hagyná. De leveri, ksel, és kiröhög. Bár... lehet,hogy én is röhögnék, ha a 89es karimmal segítenék neki trollkodni. A rang nem számít :D
    Jajj! A legjobb majdnem kimaradt! Mikor kérdeztem, hogy mire jó ez (15 ös farm karimmal), ezt a választ kaptam tőle:
    "Mert küldizek, és tigris máLY kell". Csak kicsit oktattam ki, finoman x)
    Nem kéne valami korhatár vagy IQ határ ehhez a játékhoz? :)
    Masa | Draco szerver, Jinno Birodalom | KungFuPanda Céh
    Testi Harcos LvL 91 P Skillekkel
    Pár: Mawerik :love:
    Sose ítélj külsőre , hiszen a kincsesláda is belülről ragyog...!
  • De,igen is kéne kor-és IQ határ.
    Folytatom a sort,a sokak által ismert patkánnyal:M3nthaWarioR.
    Az első kariját valamiért lebannolták,a másodikat meg ellopták,de itt ködösített mindíg.
    Ez a láma azzal állt elő,hogy a nevében csináltam karit,és azzal lopok,miközben ő csinált a boltoméhoz hasonló nevű karit,amivel a céhtársaimtól próbált lopni.
    Ez a kis IQ betyár egy 19 éves,Erdélyben ,,élő" kis ragyás púpos nyomorék az apja bankszámlájáról tölti a sét és a cuccait lopásokból ci....kodta össze.
    Hívásban rendszeresen veri magát,sértegeti a másikat,a GM bácsi meg nagyívben...
    Ne bízzon meg benne senki,mert egy hazug,tolvaj kis fa..láma!
    Röviden ennyit róla. :D

єїэ:|Figyelmeztetés! Dreamy|:єїэ

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!
    [AttkaXD,Draco,Jinno] :lol:
    DT run(koviig) 500k/fő,választható kováccsal! Ha érdekel,PM! :grumble:
    Korlátlan mennyiségű jégrög ELADÓ,OLCSÓN!

The post was edited 1 time, last by dreamy ().

• Jaj az a gyerek egy akasztani való.
    Pvp-be potizik,és mástól szokta elkérni 1-1 pvp-s cuccát,hogy valamennyire tűrhető legyen.
    Ő lopta el anno fbeni +9 csatáját is...:D
    Már nekem is írt PM-ben,hogy ,,attka a nagy tolvaj és nevemben lop" miközben ő csinálja ezt...Erre a úri emberre nincsen megfelelő szó.
  • gabor001 a legidegesítőbb játékos az összes közül...elég szánalmas, hogy 90+os látére, azzal szórakozik és gazdagszik meg, hogy olyan embereket üt akiknek nem látszik a rangja, mert vagy elvan rejtve vagy szimplán semleges...
    Akár harci játék, akár nem undorítónak tartom az ilyen embereket aki erre élvezkedik.
  • csicsiati, Nem véletlen lett betéve ez a játékba szabályos dolog, kisebb szinten én is droppoltam amit nem is bánok legalább megtanultam jobban vigyázni a holmimra.Máskor jobban vigyázz a cuccaidra, arról nem én tehetek hogy felelőtlen vagy.
    Mellesleg a multkori anyázás" meg amiket írkáltál nekem pmbe a női karidról, nem is bánom hogy ki esett a cuccod.ilyen embert aki igy beszél nekem nemigazán érdemli meg h vissza adjam:D
    A kis 55ös nindzsáddal meg sok sikert hogy "nemsokára leverj vele"
    szurkolok neked;)
    Idegesítő játékosnak tartom:xStronGx
  • Blacktail 61 es testiharcos,a BlackStar céh tagja(kék birodalom).Speedhackelt sohanon.Mire frapsot bekapcsoltam,már elment..Aztán még 2x visszatért és ércezés közben belémütött

Auriga,kék birodalom