Idegesítő játékosok - 6. rész

• Valóban az előzővel kell egyetértenem. Engem már az idegesít, hogy látom, hogy NEM CSAK LUNGSAMBAN, hanem VÖRÖSBE is betolják magukat. 35ös és 42est is láttam, már. Buffal is beledöglik és vergődik a kővel. (persze ha odamennék, leverni a követ, pampogna.) Pedig véletlenül haverom mondta is, hogy eállítólag van egy ilyen szabály, hogy "kisebb szinten nálad magasabb szintű követ, erősebb helyen akkor üthetsz, ha ezzel a játékostársaidat nem hátráltatod." Ez mennyeiben igaz? Mert egyik se tartja be, ha tényleg van. Az, hogy 20percig öli a követ, és mire végig megyek négy ch-n ő akkor is ott üti még... Krimi. Pedig ha 42esen 65öst is bírja, nem? Annak pedig jobb a dropja. Utálom az ilyen embereket. (bevallom 10-15)szintel feljebb álló köveket ütök én is, de nem 20-30 MEG 50SZINT KÜLÖNBSÉGGEL! :cursing: :thumbdown:
    "Az emberek nevetni fognak az álmaidon, aztán meg utálni fognak amikor megvalósítod őket" :love:
  • bari1192:

Nincs ilyen szabály. Más szervereken lehet hogy van, de itt -tudtommal- nincs és nem is volt. Menj oda, üsd le nyugodtan a kővel együtt, had "pamgogjon". Harci játék, megteheted. Ha "turista", akkor akár a kővel együtt. A pacifizmusnak is van határa. Legrosszabb esetben feljön Fórumra, jelent téged az "Idegesítő játékosok - 6. rész " témában.
    És ha már erre jár, talán olvas ezt-azt ami épülésére válik. Vagy jelent a GM-nek, aki elmagyarázza neki, hogy mi is az ábra...

És hogy ne legyen off:

Szerintem is nagyon idegesítőek a Lungsamban metint verő, nem odaillő szintű karakterek.
  • Mod megjegyzés:
    Ne menjünk át offba!

Az előző hsz-ekben felvetett dolgok már többszörösen kibeszélve a saját témájukban, ebben a threadben konkrét idegesítő játékosokról írjatok!

Megértéseteket köszönöm!

Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • A történet:

Ma reggel eldöntöttem hogy felszeretnék fejlődni 34lvl-re hogy feltudjam venni a Halálos Lemezvért+9-emet, amit tegnap csinált nekem a céhkovács. <3

Már ott ölök egy kb. 10-15 perce, mikor oda jön ez a WariHUN, meg XxFreezexX, rám írnak hogy menjek másik CH-ra, mert ők most fejlődni fognak 20lvl-ig.

Mondom hogy én voltam itt hamarabb, másrészt tapasztalat gyűrű van rajtam, keressenek ők szabad helyet más CH-n.

Erre ez az XxFreezexX gyerek elkezdett bátorság köpenyezni.. Én öltem velük együtt a moobokat.. Majd Freeze szabad módban leölte a buff sámánomat, és engemet is. Mikor írtam hogy engem nem zavar egyáltalán, én így is tudok ölni, ezt kaptam WariHUN-tól..

Kb. az anyámat az égtől a földig minden k***ának lehordták... És ők fenyegettek meg engem azzal hogy EXP lopás = Bann, holnapra nem fogok tudni belépni a karakteremmel, meg hogy képek vannak rólam stb.. stb..stb..

*képek törölve trágár tartalom miatt. dreamy

Nem tudom mennyire fognak látszani a képek, de szerintem lazán kivehető hogy a kedves játékos anyázott nekem. :D

Elérhetővé tettem!
    Figyelmeztetés
    trágár szóhasználat
    ninnalány

áthelyeztem. dreamy
    [center][img width=418 height=172]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/673/TaHjBx.png[/img][/center]

The post was edited 1 time, last by ninnalany ().

• Számomra az ilyen játékosok felettébb idegesítőek... Még jó hogy épp gépközelbe voltam...
    board.hu.metin2.gameforge.com/…c8b2ec20351e32b5c7eb2cf47

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• elszomorító a helyzet

Rettenetes ami ebben a játékban megy. Nem tudom, hány évesek játszanak itt, de az IQ szint nem lehet több 70-nél. Nem akarok senkit sem megbántani, se általánosítani, de tele vannak a szerverek olyanokkal, akiknek túl sok gerinc nem jutott.... Mit értek ez alatt? Nagy karakterként leveri csak úgy a kicsiket, kikéri magának ha te ölsz le hamarabb egy moncot amit ő is akart, fenyeget, lop, csal, hazudik. Egyszerűen félelmetes, hogy ezek a gyerekek (gondolom a valóságban mind az a típus, akit ebédszünetben kötelező elverni a lépcső alatt) fel fognak nőni és ezzel a mentalitással fognak élni köztünk. És már elnézést, de nem hiszem el, hogy nem lehet tenni ez ellen semmit. Egy kis erkölcs és udvariasság, gyerekek !!!!!!!
  • Ha kibannolnák ezeket az embereket csődbe menne a GameForge (legalábbis a metin2 -es része), mert maradna 100 játékos. Másrészt inkább az anti-cheatet csinálják/csináltatják de azt is sza*ul. Azzal a részével, hogy megöl valakit semmi probléma nincs mert a játék része, és néha szórakoztató kicsiket gyilkolászni minden ok nélkül. De nézz át akármelyik másik MMORPG játékba és rájössz ott is ugyan ez megy.

Display Spoiler
    Smiiileeeeyyy spaaaaam: :) :( ;) :P 8) :D ^^ ;( :rolleyes: :huh: :S :love: X( 8| ?( :cursing: :| :thumbdown: :thumbsup: :thumbup: 8o :pinch: :sleeping: :wacko: :whistling: :evil: :?: :!: :arrow: :chinese: :crazy: :doofy: :evilgrin: :gamer: :grumble: :hail: :ill: :oops: :pillepalle: :pump: :airborne: :blackeye: :borg: :censored: :dead: :fie: :miffy: :ninja: :mail: :cake:

Figyelmeztetve.
    Yareniel

The post was edited 2 times, last by Yareniel ().

• Reggeli zaklató

Sziasztok!

Ma reggel pokrócba csavarva, egy forró kávéval ültem le a gép elé, mondván úgyis szabin vagyok, nekiállok fejlődni.
    Még be se töltött a játék, de már CsakTeTudod nevű játékos nekem esett. Mielőtt megkérdezhettem volna Tőle, hogy tulajdonképpen mi a baja, már undorító kifejezéseket vágott hozzám. Az illető baja az volt, hogy anno leütöttem a nálam jóval nagyobb karakterét, aki kéretlenül megtámadott. Ezzel nem is lenne probléma, hisz ha játékon belül bosszúra szomjazik az elfogadható, nem is lehetne jogos a reklamációm. Elég gyerekes viselkedés, de elnézem, megszoktam. Viszont az, hogy a személyem ellen ilyen kifejezéseket használt azt nem tudom elfogadni. Remélem a képen olvasható a szöveg. Sajnálom, hogy ilyen előfordul. Remélem az Úriember idővel belátja, hogy nem szabad így viselkedni.

Figyelmeztetve.
    Yareniel

*képet eltávolítottam

• board.hu.metin2.gameforge.com/…c8b2ec20351e32b5c7eb2cf47

Nem az a baj, hogy piros létére más biri kazijában van, még az se, hogy csak buffal képes erre, de legalább kilépni engedne... ha már megölni nem tud ^^ Bosszantónak tartom.

Display Spoiler
    persze amég lövöldözött, addig ő végigment a ch-kon... Vajon ez már akadályozás? hmmmmmm

• végre kedvem volt játszani kicsit komolyabban, ezért kiskarival bementem szilánkot ütni a dt-be..
    még nem gyűlt ki a 10 db, mikor idejött egy piros, Swindal, és.. a kép elmond mindent :D
    *link törölve

persze aztán mikor bejöttem a nagykarimmal, hogy rendet tegyek, ő is hívott segítséget, és én és a kékek lettünk betudva gonosznak, mintha valami rassz lennénk, úristen..

Figyelmeztetve. Képet linkké alakítottam.
    Yareniel

Szerkesztve. dreamy

• Egy kedves sárga 80as testi "lovajkupacsi" aki imád ks-elni és abból él eléggé irritáló egy személy... És nem érti, hogy mi a gond a ks-el... Persze amikor én ütöttem bele az övébe jött is a felháborodás... Na meg keménykedett, hogy rendezzük le pvp-ben de kis 76os létemre 3skillből feküdt a gyerek... Meg volt egy kék "kdfsgh1" vagy valami hasonló megjegyezhetetlen nevű emberke hasonló tulajdonsággal -.- Örülök, hogy ezek csak a lopott kövekből tudnak élni.
    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/
  • Szeretnék gratulálni és köszönetet mondani vDrakner-nek aki ugyan sajnos nem talált termet sd3-ban az event kihasználására de minden erejével azon volt, hogy mások munkáját könnyebítse és különböző buffjaival emelje a karakterem erejét de ez úton is üzenem, hogy a G-s kioltás nem segít a másikon és ha már mindenképpen leakarja vezetni valamin a kislányos hisztijét mivel- (ha én nem farmolhatok más se) - akkor azt tegye valamilyen kultúráltabb módon, mondjuk keresztrejtvénnyel. :) /Pende
  • Ivaylo újabb jó tette .

Sziasztok!
    Ivaylo megmutatta ismét mekkora tetü! Ma nyugodtan sziliztem volna dc végében. Erre oda jön szó nélkül és leölt állandóan. Blokkolt állandóan. Kidobott dc mert nem bírtam felkelni és még ö fenyegetőzik utána. Hogy lehet valaki ennyire tetü? Metin videókhoz akartam tenni . Egy mod átrakná legyenszíves? Köszönöm!

Témákat összevontam.
    Figyelmeztetve.
    Yareniel

The post was edited 2 times, last by Yareniel: Metin videókhoz akartam tenni . Egy mod átrakná legyenszíves? Köszönöm! ().

• Máskor összeszedettebb hazugsággal rukkolj elő a nyilvánosság előtt, ez így, ebben a formában elég gyenge. Fáj elismerned, hogy megfelelő neveltetésben részesültél a viselkedésért, amit tanúsítottál? Tarthatsz itt paraszt vakítást, teszek rá ki kanalazza be a hülye dumád, vagy ki nem. A "nyugodt szilizés" nálad azt takarta kedves barátom, hogy se szó se beszéd utolsó neander völgyi barlanglakó módjára rám állítottad a karaktered autó vadászatban. Mit gondoltál, nyelek egyet és hagyom? Csak azért mert neked gyerekszoba helyett az árokpart és a pitypangok szedegetése jutott, nem sikerült megfelelő neveltetési körülményeket létesíteni a gyámjaidnak még nekem nyelnem kell a hitvány magatartást, amit produkálsz?
    Vajon hányan nevetnek rajtad, és a szánalmas kis témádon? A 6 éves nemlétező kishúgom hisztizne így mert elvették a cumiját. Csak épp tőled senki nem vett el semmit, ergó nem csak hisztis ***** gyümölcs vagy de még batári nagy képmutató is. Te próbáltál hátráltatni, akadályozni , egyáltalán hogy van pofád itt előadni magad , mint valami Szent?

Figyelmeztetve.
    Yareniel

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• Előszór is had köszönjem meg hogy a mod a helyes témába rakta amit írtam! Ivaylo te bent sem voltál amikor odamentem. Egyszer csak rámirtál hogy jössz be. Mondom biztos.. gyere... Aztán szabadban elkezdtél leölni bent anélkül hogy bárki is hozzád szólt volna. Utána a BarbiGirlel együtt elkezdtetek blokkolni engem. Mégis milyen jogon szabod meg hogy én hol ölhetek? ki vagy te? GM? SGM? esetleg a gameforge tulaja? Hazudsz állandóan és még engem hordasz le mindennek. Magyar metin2 szégyene vagy ember! Ezt mindenki így gondolja az 1-2 haverodon kívül.... Tanulj meg normálisan viselkedni a játékban és itt is mert ez így szégyen. Jah és büszke lehetsz most magadra!
  • Sisko8208 wrote:

Előszór is had köszönjem meg hogy a mod a helyes témába rakta amit írtam! Ivaylo te bent sem voltál amikor odamentem. Egyszer csak rámirtál hogy jössz be. Mondom biztos.. gyere... Aztán szabadban elkezdtél leölni bent anélkül hogy bárki is hozzád szólt volna. Utána a BarbiGirlel együtt elkezdtetek blokkolni engem. Mégis milyen jogon szabod meg hogy én hol ölhetek? ki vagy te? GM? SGM? esetleg a gameforge tulaja? Hazudsz állandóan és még engem hordasz le mindennek. Magyar metin2 szégyene vagy ember! Ezt mindenki így gondolja az 1-2 haverodon kívül.... Tanulj meg normálisan viselkedni a játékban és itt is mert ez így szégyen. Jah és büszke lehetsz most magadra!
    Tudod Sis neked ez nem az első ilyen eseted, az meg ha egy autos karira rá rakod a saját karidat és cserébe elkalapálnak nemhogy nem hiszti tárgya de még jogos is.

Nem is olyan régen egy illetőt szapultál és hordtál le mindennek hívásban olyan dologért amit megsem tett. Nem az első eseted amikor "a nagy" felsőbbrendűséged miatt hasra esel. Megnyugtatlak bárki akinek a kariját bepróbálod dc-ben ugyanígy fog eljárni.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Amiran wrote:

Sisko8208 wrote:

Előszór is had köszönjem meg hogy a mod a helyes témába rakta amit írtam! Ivaylo te bent sem voltál amikor odamentem. Egyszer csak rámirtál hogy jössz be. Mondom biztos.. gyere... Aztán szabadban elkezdtél leölni bent anélkül hogy bárki is hozzád szólt volna. Utána a BarbiGirlel együtt elkezdtetek blokkolni engem. Mégis milyen jogon szabod meg hogy én hol ölhetek? ki vagy te? GM? SGM? esetleg a gameforge tulaja? Hazudsz állandóan és még engem hordasz le mindennek. Magyar metin2 szégyene vagy ember! Ezt mindenki így gondolja az 1-2 haverodon kívül.... Tanulj meg normálisan viselkedni a játékban és itt is mert ez így szégyen. Jah és büszke lehetsz most magadra!
    Tudod Sis neked ez nem az első ilyen eseted, az meg ha egy autos karira rá rakod a saját karidat és cserébe elkalapálnak nemhogy nem hiszti tárgya de még jogos is.
    Nem is olyan régen egy illetőt szapultál és hordtál le mindennek hívásban olyan dologért amit megsem tett. Nem az első eseted amikor "a nagy" felsőbbrendűséged miatt hasra esel. Megnyugtatlak bárki akinek a kariját bepróbálod dc-ben ugyanígy fog eljárni.

Szia! Utoljára irom le. Mivel itt egyeseknek rohadt nagyon nehéz a felfogásuk. Nem volt ott senki! Egyedül öltem bent. A képeken amit felraktam látsz bárhol is másik karit rajtam és ivaylon kivül? Mert én nem. Csak elkezdet püfölni ezerrel. Az hogy te nagyon kedveled Ivaylot és ezért véded ezt tisztelem de attól még nekem volt igazam. Miért balhéztok állandóan? Élvezitek? Amit pedig irtam Colutteröl az igaz. Majd felrakok egy képet ahol beismeri az egészet. Nem tudom honnan de tudta a srác belépö adatait és de ö pakolta le.

Posztot szerkesztettem.
    Figyelmeztetve.
    Yareniel

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().