Search Results

Search results 1-20 of 420.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A legközelebbi belépésekor, illetve legközelebbi raktárhasználatakor meg kell majd változtassa a jelszót. Ezt én se tartom egy túl hasznos fejlesztésnek.

• Quote from Csizkov: “ a GF időszámítás másképp működik ezt minden évben eljátsszák. Ma a tárgypiacon esik a kártya... Gondolom a tombolaszelvényeket is megvehetjük majd arra a napra amikor már nem lesz így is tudnak egy kis pénzt nyúlni. Az első napi sj-t a mai napig nem kaptuk vissza.. ” A tombola újraindítás miatt keletkezett problémát nem tudták globálisan megoldani. Aki jegyet nyitott annak a közösség Community managere jóváírta az elvesztett sárkány jegyeket.

• Villám aukció kibeszélő

Dalvin - - Általános

Quote from Csizkov: “1 hete volt az aukció semmi köze a karácsonyhoz nevetséges, hogy ennyi idő alatt nem sikerült visszaadni a lenyúlt pénzünket. Milyen biztonságban lehet a pénzünk ott ahol ilyen hiba előfordulhat? Nem azért vettem tárgyszedő petet hogy majd januárban mikor már vége az eventnek megkapjam. Az utolsó árverés jól mutatja mekkora csalás ez az 1k sés utalványok mind elkeltek 1500 sé körüli áron... ” A pénzetek nem lett lenyúlva, és nem a pénzt adják vissza, hanem a megvásárolt tárg…

• Villám aukció kibeszélő

Dalvin - - Általános

Az előző aukció kezdő árait tekintve szerintem előfordulhat, hogy 4k sé-ről indul majd az 1k-s utalvány. Nyilván akkor kell megvenni amikor már megéri. Az aukció globális. Azaz az árak és az elérhető mennyiség közös a többi metin2 közösséggel. Reméljük ezúttal nem fordulnak elő olyan hibák, hogy valaki kifizeti a kívánt tárgyat, és csak a SÉ-t vonja le tőle, az értéket pedig nem kapja meg. Egy későbbi időpontban ezek a hibák korrigálva lesznek, vagyis mindenkinek ki lesz osztva a vásárolt tárgy.…

• Csatornaváltó kikapcsolva Kedves Játékosok! Sajnos súlyos technikai problémával szembesültünk az ingame csatornaváltóval kapcsolatban. Ez negatív következményekkel járt a kiszolgáló stabilitására nézve, és a csatornák összeomlásához vezethetett. Tisztában vagyunk azzal, hogy ez a funkció nagyon kényelmes és a legtöbb játékos nagyra értékeli. Azonban a kiszolgáló stabilitására is ügyelnünk kell, és lehetővé kell tennünk, hogy mindenki élvezhesse a játékot. Ezért döntöttünk úgy, hogy egyelőre kika…

• Természetesen minden elképzelhető.

• Több ch

Dalvin - - Javaslatok

Ez egy kicsit olyan mint az amerikai filmeken a közlekedési dugó. Mindenki nyomja ész nélkül a dudát, mintha attól feloszlana... Nem tudom miből gondoljátok, hogy egy a munkáját végző moderátorral való személyeskedés előbbre viszi az ügyet, de legalább azt sikerült elérjétek, hogy további támogatást már ne is lehessen leadni a témához. A téma állapotától függetlenül mi továbbra is megteszünk minden tőlünk telhetőt, hogy napirenden tartsuk a kérdést. Jobb lett volna nagyobb közösségi erőt felmuta…

• A hirdetményt pontosítottuk. Jó szórakozást!

• Quote from Amokus(f): “Én meg tőled venném el a játék lehetőségét kedves utolsó. Már a suliban is utáltam az ilyen tanár itt gm kedvencének vágyó hátsó nyaló okostojásokat. Te még azért is örömmel bólogatnál inci finci ha fizetős lenne a játék. Te még addig is elmennél... Dühítő hogy egyesek még bólogatnak is arra hogy bucira hülyére vesznek minket hétről hétre. ” Amellett, hogy a vitakultúrád alulfejlettnek mondható (ne adjunk szót se annak aki nem ért velünk egyet) még eléggé mellé is lőttél. …

• Undorító... felháborító... szép jelzők. Örülök, hogy hozzászóltál a témához, mert a posztodban minden benne van amiért egyetértek a változtatással. Az ajándék játékos karaktereknek van szánva nem olyanoknak amiket arra gyártasz, hogy részt vehessen egy ilyen ajándékozós rendezvényen.

• A hirdetménybe valóban egy kellemetlen hiba csúszott, amiért az illetékesek helyett is elnézést kérek. Ugyanakkor magát a rendezvényt úgy gondolom ez nem befolyásolja jelentősen. Ha eleve az átokkönyvessel került volna meghirdetésre akkor se lett volna már idő a küldetést elvégezni. A magam részéről kifejezetten egyetértek azzal, hogy nem orkfoghoz kötötték az adventi naptárat. Túl sok a "tombolás" karakter a játékban.

• Több ch

Dalvin - - Javaslatok

A szerver összeomlasztására tett kísérlet elég előkelő helyen szerepel a büntetési rendünkben. Ha kérhetem, ezt az irányt inkább felejtsük el.

• A tárgy kuponnak az a lényege, hogy azt bármelyik fiókon be lehet váltani. Egyébként egyetértek Dreamyvel, hogy célszerűbb kivárni valami hivatalos tájékoztatást. Biztos vagyok benne, hogy nem csak a magyar közösség vágyik több konkrétumra az event szerverrel kapcsolatban.

• Akinek jelen pillanatban több mint 5 karaktere van a fiókján az megtarthatja őket. Annyi a megkötés, hogy amennyiben töröl belőlük, nem tud a helyükre új karaktert regisztrálni mindaddig amíg a fiók karaktereinek maximuma az új karakterrel öt fölé megy.

• Mivel két threadbe is leírtad mint változás a Sárkánykő szilánkok 24 órás lejáratát, annyit reagálnék, hogy a szilánkok a kezdetektől fogva 24 órás élettartammal bírtak. Ebben nem történt semmilyen módosítás.

• Semmi nem lesz elszúrva. Ez egy szerverösszevonás, nem szerencsejáték Az esetleges bakikért a krampuszok a felelősek.

• Tárgyak nem fognak elveszni. A tárgyak tárgy piac raktárba kerülése csak a mozgatott karaktereket érinti. Mivel Continuum a célszerver, a Contis karakterek tárgyai, felszerelései, stb a helyükön maradnak. A petek miatt nem kell aggódni. Sikerrel járt a figyelmeztetés, mindenki pánikban van feleslegesen, de azért ne tekintsétek kötelezőnek a szállító doboz vásárlást. Az alkímiákra kell majd odafigyelni. A felszerelt sárkányköveknek látszódni fognak az értékei a tárgy piac raktárban. Ezek a kövek …

• A kockázat minimalizálást szerintem csak azért írták bele, hogy összezavarják a mindenben apró betűs trükköt kereső magyarokat. Etessétek meg a peteket összevonás előtt, és nem lesz gond, legfeljebb az irreálisan rövid élettartamúakkal. Nuttika, nem értem az összefüggést az ingyenesen játszhatóság és a három nap között.

• Quote from MollyDrac01: “Szerver összevonások: Gyorsabban és könnyebben, mint eddig bármikor! • Házikedvenc-rendszer: Hogy minimalizáljátok a kockázatokat a nevelhető kedvenceitekkel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy időben etessétek meg, és tegyétek őket egy Szállító dobozba az összevonás előtt. Utána megtaláljátok majd őket a Tárgypiac raktárban. A kérdésem az lenne hogy a gf biztosít Szállító dobozt mind a 4 petemnek,vagy nekunk játekosoknak kell megvenni? ” Attól tartok azt mindenkinek magá…

• 18.4 verzió kibeszélő

Dalvin - - Általános

Tegnap 4 táblából 1 ezüst 3 bronz lett... Szoktam állítgatni a kívánt dobási esélyt, sose arra amit szeretnék, hanem egyel nagyobbra. Egyéb trükkel nem élek, nekem ez eddig bejött