Search Results

Search results 1-20 of 62.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szerintem meg két skint nem tudsz beletenni. Előbb el kell távolitani az előzőt. De még én sem próbáltam

• Támogatom. Most eventkor ugye jó sok bölcsesség ital, meg 200 órás gyűrű jött. miért ne használhatnám egyszerre, ha szintelni szeretnék...

• Természetesen nem támogatom!!! Ha már kiütöttem, vagy eventes játékon nyertem, vagy teljesen mindegy miként jutottam hozzá, engedtessék meg, hogy azt tegyek vele amit szeretnék És ne időhöz kötve.

• a kiirásban ott a halláda event is... Szerepel benne a karácsonyi szerver, meg hogy milyen eventek lesznek itt. Legalábbis én úgy értelmeztem

• Több ch

Szamika - - Javaslatok

Lagg, tömeg, na és a a bossok le ch-zása... nagyon kevés a 3 ch. Teljes mértékben támogatom, Kérjük vissza a 6 ch-t!

• Valóban a hirdetésben is fel kellett volna tüntetni, mert a fejlécben eléggé észrevehetetlen, melyik szerver amúgy Contin sem annyi... a gyógyszer+ már 4 millió, a pókláb meg 3 millió

• Hír az exp gyűrűkről

Szamika - - Általános

Ha én nem akarok fejlődni, miért is kell nekem is az exp event? Rádásul több napon keresztül??? Ja, hogy vegyek gyűrűt SÉ-ért, amivel nem kapok expet. Tiszta sor...

• Sziasztok! Eddig működött, hogy a csókot és egyéb érzelmeket ki lehetett tenni gyorsgombra. A frissítés után ez nem működik. Elő kell hívni hozzá az érzelem ablakot, és onnan akciózni.

• Vállszalag rendszer

Szamika - - Általános

Ha két pántot összeteszel, csak a szintje, azaz a %-a emelkedik. ( ha emelkedik) a második pántot meg is hamizza az ürge... A bónuszokat csak felszerelésből tudod beletenni, abból is csak 1 fegyverét mondjuk. Ami abban van bón, az megy át a pántba. több tárgy bónusza nem adódik hozzá.

• Látom Lucifer, a lelkedbe, farmolásodba tapostam Ne magadból indulj ki, hogy irigységből szeretnék bejutni a sárkányhoz. Nem személyeskedtem, megkérlek, te sem tedd... Hiába van cuccom, alkim (nem kell beszereznem), ha nem tudok bejutni. És továbbra is az a véleményem, hogy másoknak is teret kell adni a sárkányozáshoz. Nem egyesek kiváltsága... És nem mindenki piacra szánja a ládikat, hanem magának szeretné kiütni...

• Teljes támogatásomat élvezi a javaslat. Idegesítő a 10 másod perc. Van hogy még a 3 is. boss ch-zásakor meg pláne.

• GLAEDR pont a lóküldinél van a baja, mert nem kapcsolhat közben skillt... Anno mikor kicsi voltam, és 6-os cuccokban öltem még, a problémásabb küldiket a céhhel oldottuk meg. Egy nagyobb magára húzta a mobokat, én csak öltem. Ma már a fullos kiskariknak nem hiszem hogy probléma lenne, kicsit tovább tart ugyan, de simán lemegy. Ja hogy a huzott karaktereknek poblémás? Nem támogatom.

• Játékos kérdez Team válaszol!

Szamika - - Általános

Sziasztok. Ma 14 órától lenne bent a kiírás szerint a cor draconis szerencsekerék. Nem látom, hogy bent lenne, elmúlt 14 óra. közben megérkezett...

• Játékos kérdez Team válaszol!

Szamika - - Általános

A kérdésem az lenne, milyen virág event működik a szerveren, ami holnap végetér? Tudtommal sem kiirás nem volt rá sem eventről nem tudok. Vagy talán másik szerveren? Mert azt nem írtátok a királykártya eventnél...

• 2K-ra mondjuk 4 db zenbab elég... ha negatívba megyek át a tanulással, benyomom. De ha negatívból olvasok, akkor már dupla zenbab is kell.... Lekötni meg nem fogom, mert a többi karakteremnek átadom a cuccokat... Hm? Csupa olyan tanács, amivel csak a játékos jár rosszul... És ha nem az lenne, hogy lassan minden javításkor valami elromlik, ami működött, akkor nem is szólnék...

• Olvasgatom, hogy szabadban öljünk levalakit, hogy negatívvá váljon a rangunk, és akkor lehet olvasni ugye lélekkövet... Na már bocsánat!!! Az helyett, hogy javítanák a hibát, hogy nem lehet a tanulni beírással olvasni!! Menjek negativba, vegyek bazi sok zenbabot méregdrágán, hogy 0-ára visszamenjen a rangom! Vagy vegyek sok-sok SÉ-ért barackocskát.??? Először is... a negatív rangban droppolom a cuccaim, ja, hogy használjak akkor bölcskesztyűt, szimbólumot, vagy gyűrűt? Hátha a gyűrű esik ki a cu…

• - Javaslat cím: A kék sárkány is legyen időkorlátos - Javaslat lényege: Mindenki egyenlő eséllyel juthasson be a sárkányhoz - A javaslat részletes kifejtése: Nos. ha beszeretnénk jutni a sárkihoz, lehetetlen próbálkozás, ha egyes emberkék a játékban vannak. Maximum délelőtt. Ezért azt javasolnám, hogy a sárkány is legyen időkorlátos, mint a Nemere, Razi , Thrym, stb. Aki épp kijött, nem nyomhasson újra a bejutásra. Több csapat vár, mindenki rányom a suraszellemre, mégis ugyanaz megy be. Ha ez ne…

• Sziasztok! Nekem csupán annyi lenne a kérdésem, hogy a 18.2 frissítéssel jött-e be, hogy Thrymre már csak max 5 fő mehet be? Ha igen, akkor az eventen kívüli leírást a változásokról, hiba javitásokról hol lehet megtalálni. Vagy ez hiba, és javítva lesz? És vannak-e további változások amik vonatkoznak-e mondjuk a razadorra, nemerére, meleyre? Mert tájékoztatást a Thrymmel kapcsolatban sem kaptunk. Mint ahogy a boldog óráról sem, ami nagyon csípi a szemem.... Áthelyeztem. Dreamy

• Torrentes hiba

Szamika - - [Hibák/Hibajelentések]

Ne aggódjatok, semmiről sem maradtok le... Szerintem miattatok nem indult el semmiféle husvéti rendezvény azt sem sikerült nekik betenni. Sem a tárgypiacon, sem a metinekkel Megvárják vele azokat, akik nem tudnak belépni...

• Sziasztok! Semmit sem kell csinálni. Ha fel van szerelve minden alkid, és be is kacsolod, akkor automatikusan kapod a bónuszt. Nem a tisztaság a lényeg, hanem hogy metszett, ritka, antik, vagy legendás legyen mind. Bár gondolom a bónusz mértéke függhet a tisztaságtól is.