Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 18.4 verzió kibeszélő

dreamy - - Általános

Quote from Lake: “Mítikus alkímiák ismételten terítéken ” board.beta.metin2.gameforge.co…ack/?postID=7883#post7883 ez eddig sem volt titok,hogy beteszik majd, béta fórumon közzétették még októberben, persze biztos van valami oka, hogy még mindig nem...talán újra gondolják, és majd valamikor más formába lesz ... ki tudja...

• Quote from Sphiro: “Ha ezt megérted meg, ha nem, nem, többet nem szeretném még több mondattal taglalni. ” Én eddig is megértettem, és senki nem tiltotta meg neked, hogy leírd az észrevételeidet tudtommal. Természetesen ahogyan máskor is, bizonyára az illetékesek megvitatják az észrevételek. Ezt senki nem vonta kétségbe. Ui: én nem vitáztam... részemről ez beszélgetés volt de kinek mi Szerk: Quote from Sphiro: “u.i.: Részemről annyira nem érdekel milyen jutalmaktól estem el mivel nem is számoltam…

• Quote from Sphiro: “Dreamy, lehet vélenyem, lehet a nemtetszésem leírni, azt meg, hogy kár kifejteni ” Nos akkor... senki nem mondta, hogy ne fejtsd ki a véleményed, és ahogy neked, úgy nekem is és mindenki másnak joga van ide írni. Én válaszolok, vagy elfogadod, vagy nem Ennyire egyszerű. Azt írtam, hogy kár ezen ennyire görcsölni, hiszen az elején is tudta mindenki, hogy nekünk csak a kupon jut. Ezen felül, hogy ki jogosult hivatalos választ adni, és hol, ez már már kötözködés, és egyszerűen n…

• Küldetések ~ 2. rész

dreamy - - Általános

Quote from Lensver: “Lómedál nélkül, ha rákattintok, ez a menüpont eltűnik, ” Amikor az első találkozásod van a lovásszal, nem feltétel, hogy legyen nálad medál A szeretnék lovagolni felirat pedig nem tűnik el. Ha rákattintottál átkerül a küldetés tekercsek közé, a játék küldetés részbe: board.hu.metin2.gameforge.com/…fbc09b6800339029c0f8db7d3 A legalsó: Ló medált szerezni. Ha ezt nem nyitod meg, akkor a lovásznál nem jelenik meg a szeretnék lovagolni sáv, hiszen ott van a tekercsek közt. board.…

• Quote from Sphiro: “én jegyet is nyitottam rengeteg felvetülő kérdéssel amivel se itt se ott nem volt tisztában senki ” Remélem az angol supporton Quote from Sphiro: “1 accon több karakterrel is lehet-e teljesíteni ” Erre itt válaszoltak. Quote from Sphiro: “bármikor felhasználható kuponokat kapunk ” Azt hiszem erre is konkrétan. (és másra is , amit említettél, de nem részletezem) Quote from Sphiro: “az meg ha a helyi team az ottani szerverben nem is illetékes azért a helyi játékosok oda kaphatt…

• Quote from Sphiro: “azzal se tisztelték meg a közösségünket, hogy megfelelő tájékoztatást kapjunk és számos nyitott kérdés maradt. Nem tudjuk igazán a feltételeket és így ha utólag derülnek ki dolgok rengeteg munkánk mehet veszendőbe. Az nem indok az alul tájékoztatásra, hogy mi szervert nem kaptunk, mert ezzel egy időbe odainvitáltak minket idegenbe ” Minden alapvető információ közzé volt téve. És ki is lett beszélve ebben a témában. Hír formájában a többi közösség sem kapott mást. (ami nálunk …

• Tény, nincsenek már azok a nagy ereszd el a hajamat esti mókák, mint régen de... Egyetértek azzal, hogy sokan ezt a stílust, amit egyesek leművelnek egy-egy pvp után, nem szeretik, és így a kedvük is elmegy. Eleve a metinezők változtak meg, más lett a felfogás, más az értékrend. A fair-play szinte kihalóban van. Régen , ha valaki kihívott valakit kulturáltan, láttad h, a végén megköszönték egymásnak. Most nem ez van, hanem tényleg az alázás... (másrészt pl a szabadozók is eléggé kedvrombolók, sz…

• Bolt-Védelem

dreamy - - Javaslatok

Számtalan hasonló téma volt már mobok elleni védelem lv15 alatti boltoknak volt már ilyen téma (nem is egy, hanem sok), s egy továbbított javaslatra hivatkozva zárva is lett: Bolt PVP védelem. Tehát ez a téma már továbbítva, így zártam. Dreamy

• Mod megjegyzés: Quote from Lensver: “Továbba, ha már ” Szia @Lensver ! Megkérünk, egy adott hibajelentésbe ne írj egy teljesen más hibát, mert ezzel a téma átláthatatlanná válhat. Köszi :) (Hidden Content)

• Quote from MxCool: “És akkor a fejleszthető kisállatokban mi van? ” leírtam, nem összekeverendő a sima védelemmel. A talizmánban a védelem x% egy speciális bónusz. A fejl.kisállatban pedig 50 pont van és az sima védelem.

• Quote from MxCool: “Régen ez nem így volt, ” ööö a balanszkor jöttek be a talik is szval a talizmánban levő védelem az mindig is így számolódott (írja is , hogy ez nem összekeverendő a sima védelemmel) Ez a bónusz csak a talizmánokban van.

• FEGYVER OPTOK (BUG)

dreamy - - Hibák; Hibajelentések

Ha láttad, akkor az azért lehet, mert ez egy nagyon régen optolt fegyver. Ez már úgy marad, hisz mikor forgatta az illető bele mehetett ez az opt. Magát a hibát javították már, már nem lehet a vérzés ellenállást fegyverekbe beleforgatni. Témát ezzel zártam is

• FEGYVER OPTOK (BUG)

dreamy - - Hibák; Hibajelentések

Szia! Több éve volt ez a probléma, amit azóta javítottak, nem áll fenn. Ezt a fegyvert te forgattad most?

• Quote from fincs: “Itt elsősorban a közkedvelt hal láda ami kiverte a biztosítékot,szinte csak abban van olyan tárgy ami tovább nem halmozható. ” Ez a meglátás nem feltétlen helyes ott a király láda, benne a tojások, hősi medál ott a yutnori, benne szintén tojások, nyalóka, de vehetjük bele a hátast is, vagy a csontékszereket, sőt a Hu petet. és ott az okey benne a pecsétek, tojások. (ok, a pecsétek csak akkor ha rajta ülsz, de.. vegyük azt is lejárósnak) Quote from fincs: “Más pl. régebben egy …

• Én értem miért tetted meg ezt a javaslatot, de a piac nem ez miatt nem pörög. (hanem inkább dc yang, feketepiac, viszonteladók) (Ugye ebben a témában lehetne azt elemezni: Hová fajulnak a piaci árak? Van ennél lejjebb, vagy feljebb? - Globális eszmecsere a piacról , de még azért annyi kikívánkozik, hogy a 10 év alatt ilyen mértékű megveszek valamit és tripla áron teszem ki boltba dolgot igazán elharapózni csak az utóbbi 1-2 évben tapasztaltam. Régen nem volt ez módi, és nem is az volt a játékoso…

• Szerintem még mindig rossz a képlet Hisz eleve a saját védelmed értéke a lényeg (sima és mágikus védelem). De nézzük a wikis példával ahol ez a védelmi érték 900. A sebzés meg legyen amit te írtál (3233): 900*0,05=45 Tehát az 5% védelmi érték a talizmánban (mivel 45 ponttal csökkenti a sebzést) így 3188 sebzést okoz.

• 18.4 verzió kibeszélő

dreamy - - Általános

Készítettem egy GYIK-et nektek, hogy mit lehet tudni a kisállat típusokról, mert sokszor olvasom hívóba, hogy rettentően nem ismerik egyesek a peteket, a tulajdonságaikat, mondanak olyan zöldségeket, hogy nah Még tervezek hozzá valamit, de azt picit később, mert akadnak még néhány emberkénél fekete foltok, amit ki kellene fehéríteni, mert rossz infókkal látják el a többieket, és ragaszkodnak is az állításukhoz, de ezt majd később. Kisállat típusok

• Pet forgató

dreamy - - Javaslatok

Quote from Darcoon: “A nevelhető kedvencetek kezdő pontértékei nincsenek kőbe vésve. A Tárgypiacos Kedvenc megbűvölő tárggyal a bónuszait véletlenszerűen megváltoztathatjátok. ” Hmmm.. hát annó nekem ez a mondat nem tűnt fel, de sztem senkinek Tehát tárgypiacos...(ra tervezték?) Ennek fényében akkor ideje lenne tényleg betenni. Továbbra is támogatom, hogy legyen a tárgypiacon elérhető. Esetleg @Dalvin @Miren segítségét is kérnénk akkor ebben a témában hátha kiderítenek valamit

• Quote from MxCool: “Szerintem egyértelmű, ” a wikin nem így számolja ahogy te mondod

• Kisállat típusok - összefoglaló 8 féle kisállat típus van. Fontos, hogy a 7. és 8. típus csak a Kedvenc megbűvölő board.hu.metin2.gameforge.com/…fbc09b6800339029c0f8db7d3 használatával érhető el. * Típus * Tp X szintenként nő * %-os növekedés * 1 - Ügyetlen * 6 * 0.1-0.5 * 2 - Kíváncsi * 5 * 0.2-0.3 * 3 - Lelkes * 6 * 0.1-0.7 * 4 - Bátor * 5 * 0.3-0.4 * 5 - Vakmerő * 6 * 0.1-0.9 * 6 - Legendás * 5 * 0.5-0.6 * 7 - Mitikus * 6 * 0.1-1.0 * 8 - Briliáns * 5 * 0.5-0.7 Fontos, hogy a kisállat típusa i…