Search Results

Search results 1-2 of 2.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• - Javaslat címe: A dungeonok megreformálása - Javaslat lényege: Ne dobja ki az AFK karaktereket, egy esetleges internet kapcsolat megszakadás után is maradjon bent a karakter mapon dc-ben és az összes ilyen mapon. Ha a purgatóriumban lehet városban indítani, és kilépés után is vissza enged hát a katakombában miért nem? - A javaslat részletes kifejtése: Mindannyian ismerjük az érzést amikor eldöntjünk, hogy adunk egy-két sallert Azraelnek vagy épp egy másik bossnak...Ma én is így éreztem. Mikor m…

• OneMoreLight Felvétel

XxFejlodoxX - - Céhek Birodalma

Kedves játékos társaim! A OneMoreLight nevű újonnan alakult Chunjo birodalmi céhem tagfelvétele nyitott. Célunk egy összetartó, megbízható, baráti segítőkész közösség kialakítása. A céh neve Chester Bennington emlékére, a Linkin Park utolsó albumának neve a "OneMoreLight". Jelenleg 2 barátom és én tartjuk életben a közösséget. Amit tudni kell rólam, a vezérről. -2009 óta játszok metinen -jelenleg 3 karakterem van. 100-s testi, 90-s menta, 75-s buff Akiket keresünk a közösségbe: -Nagy múlttal ren…