Search Results

Search results 1-20 of 38.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Megkérdezhetem tőled, hogy hány szót írtál már wikire (a Metinesre, nem a szabad enciklopédiára, amit bárki ingyen szerkeszthet a világban)? Úgy talán jobban átjönne nekem az egész, amit itt próbálsz elindítani, ha évek óta szerkesztenéd egyedül és segítségre lenne szükséged. Így, hogy még egy sort sem írtál vagy jelentettél számunkra újabb dolgokat, hogy továbbítsuk megjelenésre abszurdnak gondolom feleslegesen elindítanod egy lavinát. Cél eléréshez először tegyünk le valamit, aztán... Nem támo…

• Quote from Amiran: “Arról lehet valamit tudni hogy az ingyenes biri váltó meddig él még? ” "A Heuk-Young nevű NPC 30 napon keresztül megtalálható lesz az első városban. Ő fiókonként egy ingyenes birodalomváltást biztosít."

• Quote from Üvegszilánk: “ Talán nem volt egyértelműen megfogalmazva,hogy kikre is érvényes. Hány órán át vagy napig fog ez a szerverösszevonás tartani? ” De, konkrétan le volt írva, hiszen onnan másoltam be. Előre sajnos nem tudjuk megmondani, hogy hány órán át fog tartani az összevonás, mivel központilag csinálják. Szerintem ha reggel elkezdik, legrosszabb esetben késő este remélhetőleg már lesz szerver.

• Quote from Szeder: “Az alkímiás dolog is csak a mozgatott karaktereket érinti ? ” Igen. "Az alábbi pontok mindazon játékosok számára relevánsak, akiknek a szervere összevonásra kerül egy célszerverrel. Azoknál a játékosoknál, akik már a célszerveren vannak, nem lesz változás a barátlistában, házasságban, felszerelésben, leltárban, levelekben vagy a Sárkánykő-alkímiában."

• Amd hiba.

Sirmium - - Hibák; Hibajelentések

Sajnos ez a hiba nem minden AMD konfigurációnál jön elő. Lehet AMD-d de lehetetlen megmondani, hogy melyik proci melyik VGA-val hozza elő ezt a hibát, mert lehetetlen kiszűrni. Nekem is volt korábban AMD-s gépem, 2-nél nem jött elő a gond, a harmadiknál gond volt. Egy végtelen számú párosítási lehetőséggel keletkező hibát úgy vélem nem lehet kijavítani. A játék alapjába véve Intel konfigurációra ajánlott.

• Harc lóhátról.

Sirmium - - Hibák; Hibajelentések

Ha kitörsz ló skillek a mobok közül, le szállni le tudsz, de egyből visszaszállni nem. 3-4 éve volt változtatva, hogy a hátasok "felszerelési tárgyaknak minősülnek", így nem lehet egyből visszaszállni rájuk, (nyugton kell maradnod kiírás...) csak ha lóról esetleg fekete lóról harcolsz. Ez nem hiba, hanem tudatos változtatás volt jó pár éve.

• Mivel ahogy látom a játék háttérben gondtalanul megy, így az alábbi lehetőségeket tegyétek meg: - Frissítsétek az internet explorert a legfrissebb verzióra (még ha nem is használjátok akkor is, mert a játék alapértelmezett böngészője az ie), töröljétek az összes sütit belőle, és nézzétek meg, hogy kapcsolat nélküli üzemmódban van-e, ha igen, vegyétek ki a pipát. - Ez a hiba kiküszöbölhető lényegében azzal, ha a VGA-tok driverjét frissítitek. A gyártótok honlapjáról le lehet tölteni, a lényeg az,…

• Játékos kérdez Team válaszol!

Sirmium - - Általános

Quote from Deego: “Hali, csak én nem látom kiírva az evventeket? 20.-A óta nem írtok ki semmit. ” Az event kiírások folyamatosan kikerülnek. A tárgypiacos kiírásokat itt találod. A szerveren lévő eseményeket pedig itt és itt.

Sirmium - - Általános

Quote from Coach01: “Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulnék a játék moderátoraihoz, hogy a tegnapi napon üzenetet kaptam egy GM-től, hogy 48 órán belül nevet kell változtatnom. Ha nem teszem meg kitiltanak a szerverről. Azt az útmutatást kaptam, hogy vagy yangért vagy SÉ-ért meg tudom oldani a problémát. Meg is örültem, hogy de jó odamegyek valami NPC-hez kicsengetek x yangot és nincs baj. Erre kiderül, hogy sehol nem tudom megváltoztatni a nevemet yangért, csak és kizárólag úgy, hogy valakitő…

Sirmium - - Általános

Quote from AkiNemVak: “Mikor vesznek fel Team tagokat hozzánk magyarokhoz ? ” A lehetőség jelenleg is adott, itt.

• Iszonyat átláthatatlan lenne, ha mind a 3 birodalom hívását látnánk. Elképzeltem, hogy valaki hirdet valamit, majd 80 ember: "MENNYI?" Számomra a hívás funkció nem csak eladás céljából használatos, hanem sokszor beszélgetnek is rajta a játékosok. Ennek a "problémának" az áthidalására már a leleményes játékosok megoldást találtak, adott birodalomban ahol hirdetni szeretnének, csináltak karaktert. Úgy gondolom, mivel 3 ellenséges birodalom van (ugyebár a játék így lett kitalálva ), nincs szükség a…

• WP Penge

Sirmium - - Javaslatok

Szinte minden wp karakter tulajdonosa tudja, hogy be- illetve kikapcsolható bármikor a skill, így, ha épp összehúzza a termet, gyorsgombra kitéve kétszer megnyomva újra számlálja a skill idejét. Ezzel szerintem sosem volt gond. Úgy tudnám maximum elképzelni, mikor mutatja egy egy skill újra felrakási idejét, hogy mennyi idő múlva lehet újból használni. Bár ez csak személyes vélemény, másokét szívesen olvasnám. Ebben a formában nem támogatom, sajnálom.

• Férfiak vs. Nők

Sirmium - - Spam

69....Még mindig itt tartotok? :D

• Férfiak vs. Nők

Sirmium - - Spam

69...mennyünk strandra. Na na na?

• Férfiak vs. Nők

Sirmium - - Spam

69 - egy kettő három négy

• Férfiak vs. Nők

Sirmium - - Spam

69, mert csak ezt a számot írom :D

• Férfiak vs. Nők

Sirmium - - Spam

69 mertcsakeztaszámotíromle soksoksok szó

• Férfiak vs. Nők

Sirmium - - Spam

69 Háhh! Tudtam, hogy eljön végre ez is :D

• Birodalmi Harc és Céh Háborúk!

Sirmium - - Javaslatok

Rég nem láttam, (talán még nem is) ennyire részletgazdag, és ténylegesen kidolgozott javaslatot. Gratulálok nektek, ezen tényleg látni a hozzáadott értéket. Kérdések természetesen vannak, de először még egyszer átolvasnám, mielőtt feltenném :) Támogatom a javaslatot.

• Quote from XNiaraX: “És..egy újabb hibaüzenet..ez mit jelenhet? ” Egyéb háttérben futó vagy párhuzamosan futó programok zavarják a GameGuard működését. Ez lehet például egy újonnan telepített program is, amiről nem is gondolnád, hogy zavarja. Ki kell kapcsolni, hogy ne fusson, vagy előtte indítani egy Metin klienst és úgy indítani utána a programot. Érdemes átgondolni, hogy mit telepíthettél mostanság, vagy melyik programod frissíthetett le, amióta fennáll a GameGuard hibaüzenet.