Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Több ch

dreamy - - Javaslatok

Igazad van én vagyok a fanyar... nem is tudom miért is harcoltam ezért a témáért is... Amennyiben érkezik visszajelzés, úgy írni fognak az illetékesek. A témát pedig zárom, mert ez már provokáció és személyeskedés a semmire...

• Több ch

dreamy - - Javaslatok

Quote from Demi: “ennyire nehezen jut el az üzemeltetőhöz. ” miért gondolod azt , hogy nem jutott el??? Hiszen amikor kiderült, már akkor jeleztük aggodalmunkat, de nem írom le már 100-adszorra is. A téma is csak azért maradhatott, hogy nyomatékot mutassunk. Ennyi, kár ezt tovább ragozni, és teóriákat gyártani.

• Több ch

dreamy - - Javaslatok

Quote from Surgat: “Én azt gondolom, hogy a team nem is érdeklődik a dologgal kapcsolatban, csak kiírt egy szavazást , hogy fogják be a szánkat valamennyire... ” Igazad van, megnézzük, aztán becsukjuk... Most komolyan.... remélem érezted az iróniát... Quote from Surgat: “a teamtagok meg csak idejönnek szapulni a játékosokat ” Nem szapul senki senkit... A vádaskodást pedig kéretik befejezni. Egy csónakban eveznénk... vagy mijaszösz. Bár ezen hozzáállás után nem látom sok értelmét de ti tudjátok.

• Több ch

dreamy - - Javaslatok

Quote from AkiNemVak: “ui.: akkor ha a fórum többet számít mint a karakter szintek/online játékok száma ” nem számít többnek... egy próbálkozás volt... de úgy látszik te sem értetted meg a lényegét

• Több ch

dreamy - - Javaslatok

Quote from Traxdata: “20-30% forumozik akik játszanak is contin, ennek a szavazásnak nem sok értelme van, csúcsidőben kéne játékon belül egy szavazást csinálni ” Aki nagyon akarta eljuttatni a gondolatait (és a szavazatát) az jött , regelt , szavazott. Itt sajnos látszik, hogy a java részét nem érdekli a dolog. Pedig a játékosok nem csak a játékban, de egyéb helyeken is felhívták egymás figyelmét ennek a fontosságára. Az egyéb helyeken is látszott az "engemnemérdekel", "úgyseleszsemmi", "minek" …

• Több ch

dreamy - - Javaslatok

Quote from Traxdata: “mennyi támogatom kéne még hogy egy team tag továbbítsa az ötletet? ” Ugye tudod, hogy ez most nem erről szól? Itt "hallatni kellene/ kellett volna" a hangunkat. De ilyen maroknyi számmal, lehet úgy fogják gondolni, hogy ennyi embernek bőven elég a 3 ch is... A team megtesz minden tőle telhetőt. Ez most nem a teamen múlik, viszont a szavazatok kellenének bőven... ez igen kevés.

• Quote from Szeder: “Valamelyik nap ágas pecsétek estek hegyekben , és nem csak abban a 2 órában. ” Igen, mert ágas dobás mellék event volt. Quote from Darcoon: “Kedves Játékosok! A 2018-as karácsonyi mellék rendezvény az alábbiak szerint alakul: Dec 1, 14:00-18:00: Belépési engedély, 4h Dec 2, 12:00-23:59: +100% EXP, 12h Dec 4, 20:00-23:59: Cor Draconis, 4h Dec 6, 18:00-22:00: Ágas, 4h Dec 8, 14:00-18:00: Zöld ében láda, 4h Dec 9, 18:00-22:00: Házikedvenc-könyv láda, 4h Dec 11, 20:00-23:59: Zöld…

• Tombola hiba

dreamy - - Hibák; Hibajelentések

Quote from Szeder: “Szerintem az volt a hiba , hogy 6-án 14:00 előtt vásároltátok meg a következő napi tombolákat. Kiírva a jelenlegi event 14:00-tól volt . ” Így van Ennek értelmében a témát zártam, a hiba ez után nem állt fenn. Dreamy

• Ősz a Metin2 világában

dreamy - - Versenyek

A facebookos versenyt lezártam, az ottani győztes kép: @MoonFighter 1. képe lett, gratulálunk, hamarosan értesítünk a nyereményedről üzenetben. A lájk nyereményért pedig Tibor Korlát jelentkezését várjuk a facebookon üzenetben! Hamarosan a fórumos szavazás is lezárul, de még lehet szavazatokat gyűjteni 8-ig Hajrá!!!

• Quote from Csizkov: “Nekem is szimpatikus sikerült úgy átalakítani a pontokat, hogy esélytelen talizmánt pörgetni. ” Legjobb tudomásom szerint ezek a pontszámok voltak tavaly is... Tavaly: wiki.metin-2.com/index.php/Tombola_Christmas_2017 idén:board.hu.metin2.gameforge.com/…5abbae219b10d72baec5778db nem látok változást Quote from Tib68: “Most már nincs fix nyerő szelvény ” Én is hiányolom az arany szelvényeket

• Kereskedő üveg

dreamy - - Általános

Erre senki nem tud választ adni. Amennyiben újra elérhető lesz, bizonyára hír is lesz róla. Témát zártam. Dreamy Úgy látszik a Mikulás kihallgatta a kívánságod: Kereskedő üveg

• Quote from percyjackson01: “36 óra szünet után már csak kész lesz ” azért valótlant nem kell terjeszteni, tegnap du. 2:21-kor már elérhető volt a játék, egészen ma hajnali 0:30-ig. Ezután a szerverköltözés zajlik épp. Tehát aki most nem tud belépni, az ezért van. További postok ez miatt feleslegesek. @percyjackson01 Az, hogy te tegnap 10-kor miért nem tudtál kapcsolódni, az más dolog, hiszen akkor a szerver elérhető volt. Az offokat mellőzzétek, ez a "Nem indul a játék téma". Köszi. Dreamy

• Quote from Surgat: “Itt is lesz tombola 6.-tól vagy csak a német meg angol szerveren lesz? ” Amennyiben lesz, akkor a hírekben közzéteszik majd.

• Kezdő kérdések (6.rész)

dreamy - - Általános

Quote from seklermetin: “Ennek a mai karbantartásnak amugy mi értelme? nem ugy van hogy holnap költöztetik a szervergépeiket? akkor ma délelőtt r4esi,holnap reggel lehúzzák a rolót kitudja mennyi időre, és utána ismét resi lesz? nyilván nem ugy fogják ujra üzemelni a gépeiket hogy bedugják az elosztóba és jólvanazúgy. ki érti már mindezt? ” A költözés nem csak a metint érinti, pl múlt héten az összes fórumot és az összes böngészős játékot költöztették (és ott sem a heti/havi karbantartási idejük…

• Quote from Surgat: “Nah nekem azt mondták ” okt 28-án volt az összevonás, és nov. 11-én volt akkor a telek hír, hogy elérhető. Quote from Kagagi: “De ha belegondolsz, volt egy, céhvezéred LaCrert-án, mondjuk a piriknél, Viszont, te a magasabb szintű Discordiiás, Kék karid miatt hozzájuk kerültél mit csinálsz? ” ne harizz, nem értem amit írsz De a tényen nem változtat, a komoly céhek tagjai megtalálták egymást. Talán ha 1-2 olyan gond lett volna csak, hogy a vezér máshova került, és nem tudott/tu…

• Kezdő kérdések (6.rész)

dreamy - - Általános

Quote from Kagagi: “Pláne mióta behozták, hogy a szili csak 24-h ig bírja. ” Ne haragudj, de már a GA is leírta neked, hogy ez mindig is így volt... legalább harmadjára írod ezt már... és valótlan amit írsz.

• Quote from Kagagi: “Eddig nem voltam céh-tag ” Szerintem akkor ne is gyárts ideológiákat, hogy szerinted hogy csinálja, vagy mit csinál egy céh. Akik másik szerverről jöttek, azonnal újra megtalálták egymást, nem volt semmiféle inaktivitás.

• Játékos kérdez Team válaszol!

dreamy - - Általános

Quote from Lensver: “ezt miért nem lehetett az orrunkra kötni? ” lehet, sőt, csak egy kis türelem kellett volna... Quote from Miren: “Kedves Játékosok! A heti karbantartást egy nappal előbbre, keddre tették át. Tehát a következő heti karbantartás December 4-én kedden 10:00 órakor fog történni. A Metin2 Csapat ” Mod megjegyzés: a téma újra zárva, mert nem arra használjátok, amiért létrehozták. Dreamy

• A hibát javították, zártam. Dreamy

• Férfiak vs. Nők

dreamy - - Spam

99 . . .