Search Results

Search results 1-20 of 414.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Több ch

Dalvin - - Javaslatok

Ez egy kicsit olyan mint az amerikai filmeken a közlekedési dugó. Mindenki nyomja ész nélkül a dudát, mintha attól feloszlana... Nem tudom miből gondoljátok, hogy egy a munkáját végző moderátorral való személyeskedés előbbre viszi az ügyet, de legalább azt sikerült elérjétek, hogy további támogatást már ne is lehessen leadni a témához. A téma állapotától függetlenül mi továbbra is megteszünk minden tőlünk telhetőt, hogy napirenden tartsuk a kérdést. Jobb lett volna nagyobb közösségi erőt felmuta…

• A hirdetményt pontosítottuk. Jó szórakozást!

• Quote from Amokus(f): “Én meg tőled venném el a játék lehetőségét kedves utolsó. Már a suliban is utáltam az ilyen tanár itt gm kedvencének vágyó hátsó nyaló okostojásokat. Te még azért is örömmel bólogatnál inci finci ha fizetős lenne a játék. Te még addig is elmennél... Dühítő hogy egyesek még bólogatnak is arra hogy bucira hülyére vesznek minket hétről hétre. ” Amellett, hogy a vitakultúrád alulfejlettnek mondható (ne adjunk szót se annak aki nem ért velünk egyet) még eléggé mellé is lőttél. …

• Undorító... felháborító... szép jelzők. Örülök, hogy hozzászóltál a témához, mert a posztodban minden benne van amiért egyetértek a változtatással. Az ajándék játékos karaktereknek van szánva nem olyanoknak amiket arra gyártasz, hogy részt vehessen egy ilyen ajándékozós rendezvényen.

• A hirdetménybe valóban egy kellemetlen hiba csúszott, amiért az illetékesek helyett is elnézést kérek. Ugyanakkor magát a rendezvényt úgy gondolom ez nem befolyásolja jelentősen. Ha eleve az átokkönyvessel került volna meghirdetésre akkor se lett volna már idő a küldetést elvégezni. A magam részéről kifejezetten egyetértek azzal, hogy nem orkfoghoz kötötték az adventi naptárat. Túl sok a "tombolás" karakter a játékban.

• Több ch

Dalvin - - Javaslatok

A szerver összeomlasztására tett kísérlet elég előkelő helyen szerepel a büntetési rendünkben. Ha kérhetem, ezt az irányt inkább felejtsük el.

• A tárgy kuponnak az a lényege, hogy azt bármelyik fiókon be lehet váltani. Egyébként egyetértek Dreamyvel, hogy célszerűbb kivárni valami hivatalos tájékoztatást. Biztos vagyok benne, hogy nem csak a magyar közösség vágyik több konkrétumra az event szerverrel kapcsolatban.

• Akinek jelen pillanatban több mint 5 karaktere van a fiókján az megtarthatja őket. Annyi a megkötés, hogy amennyiben töröl belőlük, nem tud a helyükre új karaktert regisztrálni mindaddig amíg a fiók karaktereinek maximuma az új karakterrel öt fölé megy.

• Mivel két threadbe is leírtad mint változás a Sárkánykő szilánkok 24 órás lejáratát, annyit reagálnék, hogy a szilánkok a kezdetektől fogva 24 órás élettartammal bírtak. Ebben nem történt semmilyen módosítás.

• Semmi nem lesz elszúrva. Ez egy szerverösszevonás, nem szerencsejáték Az esetleges bakikért a krampuszok a felelősek.

• Tárgyak nem fognak elveszni. A tárgyak tárgy piac raktárba kerülése csak a mozgatott karaktereket érinti. Mivel Continuum a célszerver, a Contis karakterek tárgyai, felszerelései, stb a helyükön maradnak. A petek miatt nem kell aggódni. Sikerrel járt a figyelmeztetés, mindenki pánikban van feleslegesen, de azért ne tekintsétek kötelezőnek a szállító doboz vásárlást. Az alkímiákra kell majd odafigyelni. A felszerelt sárkányköveknek látszódni fognak az értékei a tárgy piac raktárban. Ezek a kövek …

• A kockázat minimalizálást szerintem csak azért írták bele, hogy összezavarják a mindenben apró betűs trükköt kereső magyarokat. Etessétek meg a peteket összevonás előtt, és nem lesz gond, legfeljebb az irreálisan rövid élettartamúakkal. Nuttika, nem értem az összefüggést az ingyenesen játszhatóság és a három nap között.

• Quote from MollyDrac01: “Szerver összevonások: Gyorsabban és könnyebben, mint eddig bármikor! • Házikedvenc-rendszer: Hogy minimalizáljátok a kockázatokat a nevelhető kedvenceitekkel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy időben etessétek meg, és tegyétek őket egy Szállító dobozba az összevonás előtt. Utána megtaláljátok majd őket a Tárgypiac raktárban. A kérdésem az lenne hogy a gf biztosít Szállító dobozt mind a 4 petemnek,vagy nekunk játekosoknak kell megvenni? ” Attól tartok azt mindenkinek magá…

• 18.4 verzió kibeszélő

Dalvin - - Általános

Tegnap 4 táblából 1 ezüst 3 bronz lett... Szoktam állítgatni a kívánt dobási esélyt, sose arra amit szeretnék, hanem egyel nagyobbra. Egyéb trükkel nem élek, nekem ez eddig bejött

• 18.4 verzió kibeszélő

Dalvin - - Általános

Quote from Szeder: “Antik alkimiákat vásároljak hosszabítani ? Mondjuk lehet hogy akkor nem 5%-kosok lennének, de valahogy nem esne jól. ” Én ezt az 5%-ot se veszem túl komolyan amit mantráztok. Többnyire azért nagyobb értékű elixír nyílik. És szerintem nincs összefüggés a beáldozott sárkánykő szintje és a végén kapott elixir értéke között.

• 18.4 verzió kibeszélő

Dalvin - - Általános

Tegnap eljátszottam 16 db Yut nori táblát. 1 arany, 10 ezüst és 5 bronz lett belőle. Szerintem nem rossz. A szilánkok átadhatatlansága szerintem semleges fejlemény. Sőt, inkább pozitív, mert egyúttal 5-re emelték a naponta kiüthető Cor Draconisok számát. Aki naponta 1-2 órára lép be, annak úgy gondolom, az alkija se merül le minden belépésnél. Egy runra össze kell gyűlni, fel kell pakolni esetleg, meg egy csomó olyan teendő van még ami talán alkímia nélkül is elfut. Aki napi 24 órában akar autob…

• Csapat Változások

Dalvin - - Metin2.Hu Csapat

Magánéletbeli elfoglaltságai miatt [GM]Rodel sajnos elhagyta a csapatunkat. Sok sikert kívánunk neki!!

• Ünneprontó leszek: Nem támogatom a javaslatot! 1. Irreálisan magas jutalomösszegek vannak megnevezve adateltérés gyűjtésért. 2. Nem derül ki, hogy melyik ország wikijéről szeretnétek fordítani? Mint az exp gyűrűs témában kiderült, egyik sem szentírás. Ha lefordítjuk az angolt azzal átemeljük a magyar wiki hibái helyett az angolét, aminek nagyon sok értelmét nem látom. A jutalmazás itt is túl erősre sikeredett, ezt senki nem fogja jóváhagyni. 3. A wiki szerkesztése mindenki előtt nyitott lehetősé…

• Hír az exp gyűrűkről

Dalvin - - Általános

Remélem Dreamy nem fog megharapni az offért, de ezt muszáj ide írnom, mert máshol értelmetlen volna. Ha már ennyi munkát belefektettetek a számolgatásba és ellenőrzésbe a különböző országok wikijein, akár össze is hozhatnátok belőle egy szócikket wikire, hogy a miénk jó legyen. Mindkettőtöknek jár a köszönet a számításokért.

• Játékos kérdez Team válaszol!

Dalvin - - Általános

A GF tájékoztatása az amit mi is közzéteszünk a hirdetményeinkben. Biztos vagyok benne, hogy a kiírtaktól való eltérést számon kérik a felelősökön.