Search Results

Search results 1-20 of 70.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Engem mostmár ez a tegez érdekel. Mi az, hogy időtartam? Mi a csodáért kell ezt még mindig megcifrázni? A kardba tán új penge kell minden ütés előtt? Vagy a harangból kifogy a ceruzaelem? Remélem legalább leszedve, offban, áramszünetben, világvégekor is ketyeg, hogy teljesen alkalmatlan legyen bármire...

• Ó és ó! Hát mi történt? Felvettek valakit, aki játszik a metinnel? Akinek még ráadásul az is feltűnt, hogy létezik egy íjász kaszt? Bár szinte már csak papíron? (Rosszmáj off) A mágiás kasztokat még mindig nem látom kirajzolódni ebben a módosításban, de az íjász "megsegélyezésének" fültől fülig örülök. Kíváncsian várom az újításokat. Valóban mintha gyertyaláng pislákolna valahol a mély sötétségben előttünk. Nagyon szorítok a játéknak, hogy ne legyenek túl későiek ezek a módosítások, kiegyensúlyo…

• Aquila CH 2 Hwang templom 165,291 falban

• Húsvéti event 2015 kibeszélő

Tallia - - [Általános]

Az event nem rossz, és nem túl jó. Tojást talál, aki akar, (gondolom Pegán nem annyira) viszont a nyitás elég tragikus. Tegnap volt "szerencsém" 16 nyitásból 7*10K yanghoz jutni Gyöngyből csak a piros szeret, kéket még nem kaptam. Koncit se kapkodja el. De kedvencem az ötösével gránátalma, amit még össze se lehet utólag pakolni a többivel. A maradék mob kérdést végre megoldották. Nyuszitojás szánalmas, ha 20 tojásért ad egy szikra kk-t, vagy x db kék potit. Szvsz, összességében köszönöm a GF-nek…

• Aquila CH 2 Hwang templom 185,377

• Szintén támogatom. Ha már olyan "könnyű" megcsinálni a vállszalagokat, akkor ne 11 % legyen már a vége.

• Húsvéti event 2015 kibeszélő

Tallia - - [Általános]

Tavaly már sikerült szétszórni a tojásmetineket, remélem idénre szellemből is kikalapálják a kismillió maradványmobot utánuk. Ez a vegyinél kapható optforgató holmi érdekes lesz. Kíváncsi vagyok így mennyiért "vesztegetik" majd az öltözékeket, és a fejfedőket.

• SunCo, nem kell online lenni folyamatosan, de ha nem nyitod ki a külditekercset, akkor el se kezd ketyegni a három óra. Kipróbálva, kinyitás után már offban is ketyeg. Edit: Vagyis... érdekes. Nagykarin simán leketyegett reggelre, a kicsin tényleg online-t mér. Ki bugos?

• - Talán egyszerűbb lett volna a "lovas" lovaglástudásához kötni a mit is tudjon a hátas kérdéskört. Alaplónál alaplovas dolgot tudjon, ha már muszáj bekorlátozni. - Ez a maradjnyugton dolog halálosan idegesítő, ugyanúgy a kilépésnél, mint mostmár a hátasnál is. Ha nem auto megáll, ha auto, nem tudsz visszaszállni. - Nekem eddig gyorsgombon volt a hátas. Most állandóan elszedi nekem onnan, és ha leszállok, bevágja az első szabad helyre a leltárban. Ez sem jó. - Egyszerűbb lenne a nem átadható cuc…

• Vállszalag rendszer

Tallia - - Általános

Nos, ami már nem tetszik, az, hogy a sámié emberfejnyi harangokkal felszerelt pocsékság. Ami nagyon nagyon nem tetszik, az az, hogy a kapitány hatvanszor a lelkünkre köti, hogy de visszamennyé! De! Ha nem nyitjuk ki a gyönyörűséges külditekercset, akkor az óra el sem kezd ketyegni. Vagyis olyan, mintha addig fel sem vettem volna a küldit. (Jelen pillanatban nyitogatom meg a karikon a három órával ezelőtt felvett küldik tekercseit, és lelkesen elkezdtek visszaszámolni három órától. Most...) Hogy …

• Vállszalag rendszer

Tallia - - Általános

Shao Shao, úriember biztosra nem fogad. Szerintem se csak új vértekhez lesz, az nem lenne túl logikus. Bár hát ugye a logika nem erősség...

• Vállszalag rendszer

Tallia - - Általános

Hát, mivel megint nem vagyunk a tájékoztatás magaslatain, előbb azt tudjuk meg, hogy mi ez egyáltalán, enni kell, vagy inni, ütni, vagy venni, mit ad, mit nem és egyáltalán, miért? Eddig mindössze azt látom, hogy a sámán fiú igenranda lett tőle, mostmár inkább udvaribolondnak néz ki, ellentétben a Lycan hősies piros stólájával.

• Valentin nap 2015 ~ Kibeszélő

Tallia - - [Általános]

Én a kreativitást azért értékelem. Mindig új, és új formában vernek át bennünket az eventekkel. Már alig várom a következőt, ott mi lesz a megoldás arra, hogy nehogy adjanak is valamit. "Hazai" eventen nem voltam, de respect a helyi Teamnek, úgy nézem megint az a rész volt, ami nem irgalmas kiáltás szintet hozott. Editke: Azt azért nem mertem volna kiírni, hogy "A metin2 szeret benneteket" Az már vérlázító arculköpés. Editke 2: Az eventkiírásról egy vicc jut eszembe, de hogy mér... A jereváni rá…

• Valentin nap 2015 ~ Kibeszélő

Tallia - - [Általános]

Ezek az eventleírások kezdenek átmenni abraka-dabrába, és hókusz-pókuszba. Tudom, hogy nem a helyi Team tálalja ilyen formában, de nem lehetne szólni a T. központban, hogy a dodonai jóslatok ehhez képest világosak, mint az egyszeregy? "Lesz alkalmatok", "limitált", "találkozhattok", ezmiez? Nem lehetne valamit konkrétumot is írni? Persze azon az egyértelmű tényen kívül, hogy a tárgypiacon event lesz!

• Akkor viszont az előfutár mail beszélne egy merő ostobaságot.

• Ajándék Kölyök Láda?

Tallia - - [Segítség/Kérdések]

9/4 láda, a teljes skálán, friss zoknisreg, többéves raktáros acc, szintén többéves fogalmamnincs mailen révő reg. Főkarin, amin fórumreg, béta, napi mail, ángyomtérde volt, semmi. Nem nyílott állatka, 22/0-nál tartok jelenleg, de nem ez okozott csalódást. Valóban az, hogy olyan reg, amire valóban költve van, használva van, "aktív" ahol lehet, nem kapott. És igen, keserű a szájízem emiatt. Nem a láda miatt, az elv miatt.

• Karácsonyi rendezvény 2014

Tallia - - [Általános]

Piros-kék hegyekben a tombolán, zöld elvétve, mellé grillezett amúr egyszer, és ma egy egész hatszög láda. Brutális. Az már csak az én butaságomat reklámozza, hogy a hatszögládát a legnagyobb sj-s beváltható tombi vágta hozzám. Szerencsekeréken kislila, almabor, sietség ital. Ez is izgi. Magyarul tombola rész személy szerint eddig kuka. Nem gyártom a kiskarikat a zokninak, van nyolc stabil ütőkari, őket feltankolom és adogatom lefelé. Nem rossz, erre nem lehet panaszom. Főleg hogy egyikük lélekk…

• Úgy tűnhet én vagyok a Mibbitfigyelő, pedig ám nem Kérdésem az lenne, nekem nem működik csak a Mibbit chat, vagy elromlott? Illetve hogy hova lett a másik chatgomb a fórumról? Nem mintha az a másik hiányozna, sosem használtam, csak most, hogy a Mibbit nem akar működni, feltűnt, hogy az is elveszett. *áthelyezve a kezdő kérdésekbe ¬ Perculia

• Játékos kérdez Team válaszol!

Tallia - - Általános

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy a most bekerült Kötés tekercse a tárgyak kidroppolását is megakadályozza-e?

• Tárgypiac 2.0 Csomag

Tallia - - [Továbbított Ötletek]

Gyakorlatilag minden tétel, amit felsoroltál, hasznos. Akár még meg is venném, ha épp kellene. Támogatom.