Search Results

Search results 1-20 of 71.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hát nem tudom te hogy vagy vele, én annó átváltozás nélkül farmoltam a bossokat, nem kellett átváltozzak semmireúgy is ment 9farkú,láng király,ezó banya,sárga tigris, minden... Cucc pedig főnix csuka+9,vagy quillin+9(75 től),Testi támadásos pajzs,60 as sisak+9,vért szerintem lényegtelen, én egy 34-es +9 es vérttel toltam egészen 73. szintig, amíg kiment egy feka+9 re.. Fegyvernek nagyon magas ák-s dwc+9(40 fölött), ha pedig nincs oylan, akkor tökéletes a sziámi+9..Nekem DWC volt, de egyszer kölc…

• Pvp WP-vel kapcsolatban Gladius mindent leírt,a kioltás szintkorlátozásáról már én sem tudom,hogy mikor olvastam, de úgy tudom már aktív...: PvP kardsura - teljes leírás és vélemények Annyi,hogy a te esetedben a kioltás elé bejön a félelem.Én a penge-félelem-kioltás-újjcsapás sorrendet javaslom ha komolyabban foglalkoztat az az "önvédelem", de igaz,hogy barlangban újjcsapi helyett jobb lesz az örvény.Különben pedig a vértezés nem egy nagy dolog, anno aurigán minden wp ismerősöm kihagyta, mivel a…

• Én annó penge-félelem-kioltással indítottam a wp-met, teljesen nulláról, és nem hiányoltam a vértezést.55 ös szinten m7 es buffer feleséggel farmoltam kesztyűt vörösben, minden gond nélkül, kioltás pedig nagyon hasznos volt, hiszen akkor még ki lehetett oltani 55 ösön a 80-asokat is...4. nek az újjcsapást toltam volna, az p-sen brutálisat tud ütni, örvényből pedig 1 pont bőven elég szerintem, azzal meg lehet törni az ellenfél sorozatát..De ha neked csak dt runra kell akkor fölösleges önvédelemre…

• Visszavásárlás

.Itachi. - - [Továbbított Ötletek]

Nem rossz ötlet támogatom

• ÚJ MAP/RUN kis szintűeknek!

.Itachi. - - [Javaslatok]

Teljes mértékben támogatom!Amit még fontosnak tartanék, hogy ezen runok jutalma ne legyen értékes, vagy gyakorlati haszonra váltható.Miért?Mert akkor ismét a régi játékosok farm karakterei vinnék el a runokat, újabb előnyökre szert téve, ami fölösleges.Így is kész trauma ér egy Discordiás kezdőt, amikor látja, hogy orkoknál 30-ason verik a 45 ös követ, ő meg az első csoporttól fekszik..A megfelelő jutalom, véleményem szerint jelmezszerűségek(fegyverre is akár,vagy egy kalap,vértszínező..stb), a …

• Tojás vadászat

.Itachi. - - [Versenyek]

Quote from dreamy: “Nagyon szépen megkérlek, ne rontsd a hangulatot, felesleges ez a negativizmus.. ” Legjobb értesüléseim szerint regisztrált felhasználóként jogom van használni minden, általam látható fórumrészt, betartva annak szabályait.Moderátorként te is tisztában vagy ezzel, így kérlek, ez esetben is a szokásos alapossággal és körültekintéssel járj el, amikor válaszolsz.Tudtommal még a szabályok szerint működik ez a fórum..A szabályok felboríthatják az okoskodást, de az okoskodás soha nem…

• Tojás vadászat

.Itachi. - - [Versenyek]

Quote from dreamy: “Gratulálok @.Itachi. Már ne haragudj, de tudod rajtad kívül vannak emberek, akik örömmel vesznek részt játékokban. És akkor mi van, ha ez csak egy kis bugyuta játék.... Ha csak keresni kell.... (megjegyzem a témanyitásokból kiderül, hogy nagyon sokan még a keresőt sem tudjákk használni, illetve szinte azt sem tudják , hogy van...) Köszönet azoknak, akik lelkesen keresik, jegyzetelik, és naponta küldik a linkeket. Lehetett volna, hogy semmiféle játék nincs a fórumon, de tudod,…

• Babonák

.Itachi. - - [Általános]

Kovács Mythbusters a,A kopasz szorgalmas homloktörléseit kell figyelni.Ha egymás után 4x törölt, és abbahagyta, akkor kell okézni. Tapasztalat:3 éve próbáltam ki, nekem így lett +9 tigris vértem,+9 fms-em,+9 alap pajzs,cipő..stb(sosem törtem semmit így, egészen amíg nem adtam el a +9 vértet, hogy majd úgy is húzok egy újat.Na, pech, nem sikerült 2x is..) Lehet csak szerencsém volt nem tudom, viszont ma már egyáltalán nem működik... b, Törj be 2 értéktelen tárgyat egymás után, és csak akkor húzd …

• Tojás vadászat

.Itachi. - - [Versenyek]

Nem szakad le senkinek a körme a vadászat során..Elég beírni keresőbe, hogy "Tojás vadászat", és szépen listázza azokat a posztokat, amikbe bele lett szerkesztve a tojás, meg a szöveg hozzá..Valóban nagy kihívás...Bár irigylem azokat, akiknek van kedvük ehhez az adminisztrációs munkához, mert ez nem több annál..Kereső használata,és jegyzetelés.... (Hidden Content)

• Quote from L3g0las: “Te magad is leírtad a játék így működik a kezdetektől, nem hiszem hogy most fog ez változni.Akinek van ideje farmolni bizonyos időpontokban az tud farmolni, akinek nincsen, az meg szenvedni fog , ez sajnos a játékhoz tartozik.Ti most kis szinten vagytok ahogy te is irtad, itt még szerintem annyira nem is durva a dolog, mint amilyen nagyobb szinten lesz . Igen nekem a fő karakterem menta, a farmosom meg wp(hidd el, te is fogsz csinálni farmos wp-t ha eljutsz odáig a játékban)…

• [KIBESZÉLŐ] Játékverzió 17.1

.Itachi. - - Általános

Persze van a játéknak egy fizetőképes rétege, de szerencsére van a játéknak egy fejlesztői csoportja is, akik valószínűleg tanultak marketinget, management-et, tehát jobban tudják nálad, hogy mi kell ahhoz, hogy egy ilyen rendszert fenn lehessen tartani,lehetőleg a megfelelő profitszerzés mellett.. Kezdők vannak, olyanok is, akik, miután javasoltam nekik, hajlandóak voltak beruházni egy kesztyűre, olyan is volt, aki yang csomagot vett, holott nem ez a leggazdaságosabb módja a sé yangra váltásána…

• Quote from Traxdata: “nem lesz megvalósitva ez egy harci játék fogadd el igy.. értelmetlen javaslat nem kell álmodozni ” Milyen könnyű ezt az elcsépelt frázist hangoztatva túlesni a dolgokon..Annak idején PhoneyLord kezdte el az agrózást, ő mondta, hogy ez egy harci játék, ha nem tetszik, el lehet menni..Ennek meg van az eredménye.Minden esetre örömmel tölt el, hogy ezek a haraci játékos díszpintyek újra megjelentek a fórumon..Ebből látszik, hogy itt van már a tavasz.. Quote from Traxdata: “de m…

.Itachi. - - Általános

Quote from DiesIrae: “Szerintem egy nagyszintű játékos se azt szeretné, hogy a 17.1 csak nekik szóljon, hanem csak azt, hogy legyen nekik is megfelelő szintű húsvéti metin. ” Nem, nem azt szeretnék, de irigyek mint az a bizonyos sárga szín.... ="Megint oda jutok vissza az én gondolatmenetem szerint hogy nem csak a kicsikkel kellene foglalkozni." (Egyetértek, de ha már megtörtént, minek kell támadni ezt az újítást?) ="Hát az utóbbi 6-7 évben kapták a kicsik a Gyakornok ládát is pld. smile.pngCsak…

.Itachi. - - Általános

Quote from Demi: “Itachi Megint csak azt írod ATS-nek ami miatt engem szinte lehülyéztél. Nem érted hogy azt az egyszerű tényt, hogy a nagykarik evenetkor használhatatlanok. Ezért mennek a fullos kicsikkel, és ezért nem az a legjobb megoldás hogy csak a kisebb szintűt tolod, hanem az, hogy adsz lehetőséget a nagyobbnak a saját szintjén, ami miatt majd nem kell kiskariznia. ” Már neked is leírtam, hogy nem tagadom azt a tényt, hogy nagy karakterek magasabb szinten nem használhatóak farmolni és ev…

.Itachi. - - Általános

Quote from ATS: “Itachi, ennyire pedig nem hinném hogy fel kellene nagyítani a dolgot. 40+ ák-s fms? Mint újrakezdő, összekuporgattam egy 7esre, amit bagóért meg kapsz. "Mezítlábason" pedig ne az évek alatt felépített farmkarikhoz mérje magát a játékos, nem egy-két event alatt fog felzárkózni arra a szintre. ” Igen.+7 es bagóért van.Csak téged +7 es cuccokban orkoknál porba nyomnak,eventekkor levernek kőről,mobról,bossról, a lábadról, mindenről..Olyan nagy előnyben vannak a régi játékosok, hogy …

.Itachi. - - Általános

Quote from Demi: “De lehet neked van igazad és mégis csak a kis szintűeknek rossz. ” Szövegértéssel gondok vannak... Te azt mondtad, hogy hülyeség az, hogy a kicsiknek rossz, hogy nekik se ez nem jut-sem az, és hogy az új dolgok, amiket kaptak, annyira észrevehetőek, mint ha egy újszülött kapna valamit..Bár elég hülyeség ez a hasonlatod, de ezt most hagyjuk...Én erre már 1x reagáltam, ismételni magam nem fogom, de sehol sem írtam azt, hogy CSAK a kis szintűeknek rossz,de tény, hogy az.. ha nem …

.Itachi. - - Általános

Quote from Demi: “Azért egy dologra mégrákérdeznék: Miértlétezik az a probléma, hogy a kicsiknek se ez nem jut ,se az ? Ez egy totál hülyeség. Mindenki aki nagyobb szintű valamikor volt kicsi és helyel közzel élvezte a játékot amig felfejlődött arra a szintre ahol most van, ergo az új kisszintű játékosoknak is nyugodtan végig lehetne tolni mindenféle segítség nélkül, mert erről szól a játék. Rendben kaptak új dolgokat, de hát egy újszülöttnek minden új, külön nem fogja értékelni, hogy ez az ő ér…

.Itachi. - - Általános

Quote from Night: “És persze 1 forintot nem hozott a GF-nek. Ne feledjük ez ÜZLET. ” Tévedés.TE mint ennek a játéknak a játékosa, ezáltal felhasználója NEM lenne szabad az üzemeltető érdekét nézzed, hanem acsak és kizárólag sajátodét..Vannak elegen, akik az üzleti érdeket nézik, és vannak még páran, akik megpróbálják ezt összeegyeztetni a játékélménnyel..Itt sokan azzal rontják el, hogy a SZOLGÁLTATÓ anyagi gyarapodását is szem előtt tartják a javaslatok felvetésében, vagy azok véleményezésekor …

.Itachi. - - Általános

Quote from Pipibilijski: “Vannak, akik már teljesen feladták és már nem várnak semmi jót, vannak az örök negatívak és pesszimisták...Egyszerűen nem kell elhinni, nem kell semmire semmiben sem bízni, aztán nincs csalódás. Sodródj az árral, ne is törődj a részletekkel, ne érdekeljen hogy mi volt és mi lesz...Kit érdekel, hogy az azonos tárgyak egyberakása és a kényelmes ch váltás már évekkel ezelőtt szükséges lett volan? Nem volt, most van, örülj neki, ha pedig tényleg semmi nem tetszik, egész egy…

• Játékos kérdez Team válaszol!

.Itachi. - - Általános

Quote from Tiesa: “Van egy olyan érzésem, hogy valamiféle játék részedről, hogy már megvitatott kérdéseket teszel fel. Még mi magunk is elmondjuk a hozzánk forduló játékosoknak bármi észrevételük adódna, hogy köszönjük szépen, továbbítjuk az illetékesek felé. Ezt be is tartjuk, meg is tesszük! Az is megfogalmazásra került, hogy saját észrevételeket, javaslatokat is hozzáteszünk. ” Téves érzéseid vannak, játszani nem itt akarok, hanem a tényleges metin2 játékon belül,annak vizsgálata pedig, hogy …