Search Results

Search results 1-20 of 876.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Több ch

Szeder - - Javaslatok

TÁMOGATOM a javaslatot! Hétvégén a 6 ch kevés volt ahoz hogy kiszilizzek erdőben. nem farmolni akartam csak a szilánkot kiütni. Templomban több órás csapkodással is csak 2 db esett. Direkt megnéztem az angol és a mi közösségünket. Közel dupla annyian vagyunk lv 95-ös szint felett, mint ők. Angliában egyáltalán nem divat a farmolás. Kicsi karakterrel event nélkül sohan elején nem találtam helyet a szilánkok kiütésére. Orkoknál ugyanez a helyzet, ahol azért sokan szeretnének a fejlődök mellett ork…

• Több ch

Szeder - - Javaslatok

Nem hiszem, hogy ez szavazás kérdése, de persze támogatom.

• A szerencsejátékban az a jó , hogy ott lehet nyerni Na de holnap úgyis kiderül, hogy mi borul. Nekem már ma se sikerült kiszilizni erdőben akkora tömeg volt, de bőven elég 3 ch. Majd holnap amikor mindenki pakolászik akkor legalább csak 3 ch fog laggolni mint állat és azért szedik ki rossz helyre az alkit . Úgy hogy a contis karikat nem érinti , attól még ugyanazokon az accocon nincs annyi hely a tárgybolt raktárban, na de semmi se fog elveszni, egyszer minden megkerül. Lenne egy olyan kérdésem …

• Quote from Dalvin: “Tárgyak nem fognak elveszni. A tárgyak tárgy piac raktárba kerülése csak a mozgatott karaktereket érinti. Mivel Continuum a célszerver, a Contis karakterek tárgyai, felszerelései, stb a helyükön maradnak. A petek miatt nem kell aggódni. Sikerrel járt a figyelmeztetés, mindenki pánikban van feleslegesen, de azért ne tekintsétek kötelezőnek a szállító doboz vásárlást. Az alkímiákra kell majd odafigyelni. A felszerelt sárkányköveknek látszódni fognak az értékei a tárgy piac rakt…

• Azt írja ugye , hogy minden tárgyam , a felszereltek is bekerülnek a tárgypiac raktárba, meg ami a raktáramban van az is bekerül oda, de a tárgypiac raktár nem lesz nagyobb . Akkor mégis hova kerülnek a tárgyak , ha nekem van 10 karakter egy accon, ezek mind elég szépen tele pakolászva + ugye van olyan karim ahol mind a 4 leltár oldal fel van nyitva, mert van egy halom cucc ami se nem rakizható, se nem átadható stb. Ráadásul a tárgypiac raktáramból csak akkor szoktam kivenni a cuccokat ha éppen …

• Valóban nem néztem eddig az angolokat, mert szerintem ők jóval kevesebben vannak mint mi. Most kicsit megnézegettem. vessetek meg, de első sorban a nagy karakterek számát néztem. Nekik van 120-as karakter 55. Nekünk van contin 111. És ez csak a konkrétan 120-as karakterek. 95 felett is lényegesen több játékosunk van mint az angoloknak. Szóval az hogy náluk is 3 csatorna lett, nem indokolja, hogy ide is elegendő. Persze ha a játékos állomány csökkentése a cél akkor érthető, csak el nem fogadható.

• Körbe néztem kicsit más nemzetek fórumán. Van ahol már volt az összevonás, és van ahol jövőhéten lesz, mint nekünk is , csak nekik más napokon. Egy viszont közös volt mindenhol amit meglestem. Mindenhol 6 csatorna lett és nem 3 , mint amit nálunk terveznek. A 6 ch szerintem nálunk is ki van használva. Már egy ideje lemondtam arról , hogy eventeken komolyan részt vegyek, mert annyi időm nincs úgy se , és a csökkentett esélyekkel csak felbosszantanám saját magam. Viszont még szilánkozni se tudok k…

• Ahogy olvasom a GYIK-ot egyre kevésbé értem ezt az egészet. Most az összes tárgyam ami fel van szerelve az is bekerül a tárgypiac raktáramba ? Megmarad a céh, de törlődnek a telkek, az egyenlő esélyek miatt. Hol vannak itt egyenlő esélyek? Sose voltak. Az előző összevonás után is csak azok tudtak normális helyen telket venni akik nem dolgoznak, nem járnak iskolába. Évfordulós zászlókat meg majd rajzolok. Megint nem lesznek koholmányok 2 hétig vagy tök tudja mikor lehet majd céh telkeket venni. É…

• Jó, oké mi a célszerver nálunk ? Ha nem a Conti elvesztem a másik hülyeség miatt, hogy nyáron nem tudtam belépni a vezérrel ezért átment arra aki véletlenül épp erre járt , viszont azóta se volt fent. Szóval a yangot maximum az ő karaktere kapja . Na meg ha a célszerver conti , akkor a contin levő céhek egyben maradnak ? Telkek megmaradnak? Céhbank már nem is érdekel , azért raktam bee yangot csak , hogy alkimistát tudjam változtatni, de mióta átment a céh azt se tudom. Szóval a kompenzációt nem…

• Gondolom Nuttika arra gondolt , ha szállító dobozokat kell vásárolni akkor már nem is ingyenes. Na de ez a céh szétrombolás nekem nagyon nem tetszik. Átment a céhem egy tagra , aki pont nyáron amikor én nem voltam véletlenül többet volt fent. Azóta se látom , próbálok fent lenni az eredeti tulajdonossal , de így hogy hétfőig kéne visszaszálljon rám, annyi az egésznek. A céhbe belépni se tudok majd . Arról nem beszélve hogy az összes yang is bukta amennyiben az építkezések voltak. Jó hogy nem 19-…

• Öv levétel hiba

Szeder - - Hibák; Hibajelentések

Quote from BioCitromSav: “+ tárgy levétel hiba !! Övet nekem a karakterről leszerelni csak akkor enged, ha a leltáramban semmi nincs ! (Írja is lent az üzenet, hogy csak az üres leltár esetén vehető le az öv) Hiba vagy direkt van így? ” Csak az öv leltárat kell kiüríteni, de ez normális szerintem hisz az csak akkor van ha rajtad van az öv , és az öv szintjétől függ hány helyed van benne.

• 18.4 verzió kibeszélő

Szeder - - Általános

Dalvin téged még a sárkány isten is szeret Gratulálok ! Az a baj a szilánkokkal, hogy hiába üthetek ki 5 cor draconist, ami ha azt vesszük hogy játszom naponta maximum 2-órát , amiből szeretnék egy komolyabb runt letolni ami fél óra. Nekem nem esik annyi szilánk hogy mellette összejöjjön az 5 cor draconis. És ha teszem azt 2 runra is megyek a társaimmal akkor még kevesebb esik. Régen azért egy Nemere , Razador runon ki tudtuk ütni a szilánkokat. Mostanában lehekkerezzük akinek kettő esik . Nem f…

• 18.4 verzió kibeszélő

Szeder - - Általános

A szilánkok átadhatósága , illetve nem átadhatóságáról volt szó. Elég sok nagy szintű van a játékban akinek problémát okoz ezzel a módosítással akár alkik hosszabítása is. A beszólásom azoknak szólt akik képtelenek megérteni, hogy nem azért lettünk nagy szintűek, hogy kis karikkal szilánkot üssünk nap mint nap a kikapcsoló játék helyett. Lehet ha nekem és a hozzám hasonló nagyobb karakterrel rendelkező sokaknak más dolga se lenne akkor nem zavarna, de így zavar. Főleg az zavar, hogy olyanok akar…

• 18.4 verzió kibeszélő

Szeder - - Általános

Quote from Matykeesz: “Én nem értelek szeder és a többi fórumos vén rókát sem. Én már nagyjából két éve követem a fórumot , és azt kell mondjam hogy azok a játékosok akik használják a fórumot , mindössze két lábon járó búbánatok , akiknek az ég világon soha nem fog tetszeni semmi. Akármilyen újítás bejön valami baj mindig van vele. Valaki linkeljen nekem akármit aminek Szeder és társai örültek volna vagy azt mondták volna hogy jó. Kérdem én , minek játszol még ha nem tetszik semmi ebben a játékb…

• 18.4 verzió kibeszélő

Szeder - - Általános

A fentiek értelmében akkor a játékot nevezzük át szilánkütő játéknak, mert aki valóban csak napi 1-2 órára lép be , mert ennyire van ideje, kedve lassan már ennyire se, az mást se csinál csak szilánkot üt, persze csak akkor ha mázlista és bejutott 95-ös mapra , mert már templomban se esik szinte 1 db szili se . Köszi remek ötlet, de nekem nem tetszik. Én szeretnék játszani, runokra menni a játékos társaimmal ( azzal a párral aki még egyáltalán belép) Ráadásul olyan runokra járok amit úgy csinált…

• Küldetések ~ 2. rész

Szeder - - Általános

Nem kell a Démon toronyba belépned, előtte van az őr akinek a gyógyszer kell.

• Nekem erről teljesen más a véleményem. Szerintem egyáltalán nem a játékosoknak ( Felhasználónak ) kéne szerkeszteni a wikit hanem az üzemeltetőnek , szolgáltatónak lenne kutya kötelessége felhasználói dokumentációt kiadnia, és gondoskodni az adott felhasználó országának nyelvén ezt nyilvánossá tennie. Nem fél információkat vagy semmit sem adva az úgynevezett "ingyenes" játékhoz. Ez az ötlet ami itt le lett írva szép és jó, de szerintem akkor se a játékosok dolga lenne. Nem tartom eltúlzottnak a …

• 18.4 verzió kibeszélő

Szeder - - Általános

Lyria-val maximálisan egyetértek. Durván el lett valami tolva hydránál. Pont ugyanazt tapasztaltuk amit ők. Sőt volt hogy úgy tűnt nincs is mob az árbocnál és az árboc élete szabályosan lezuhant. Elsőre azt hittük mi csinálunk valamit rosszul. Mi is felszerelkeztünk sj-s tárgyakkal stb. és szinte még rosszabb volt a helyzet mint nélküle. Itt biztos hogy nem csak az elementáris erőkkel, deffekkel variáltak, hanem valamit csúnyán eltoltak. Tomi9612 Lehet sírásnak tűnik, de én nem tudom pikk pakk k…

• 18.4 verzió kibeszélő

Szeder - - Általános

Quote from Phoenixlovag: “sziasztok, jó estét mindenkinek ! engem csak az érdekelne, erdővel kapcsolatosan kinek mi a véleménye? számomra megszünt a játék,mert képtelenvagyok ott tovább fejlődni. de szívesen meghallgatok másokat is, aírjátok le a véleményeteket 95 mapról. előre is köszi ” Szia! Nekem pont 95-ös map , azaz az elvarázsolt erdő az ahol nem tűnik túl nagynak a változás. Valamivel több piros potit iszik a karim, de egyébként nincs gondom. Nem használok 100% szél deffet. Eddig se hasz…

• Játékos kérdez Team válaszol!

Szeder - - Általános

Quote from dreamy: “Én úgy látom jelenleg is benn vannak, nézd meg mégegyszer. ” Nézem én vadul , de nem mindent találok. Akkor a kérdésem úgy szól hol vannak a tépőfog fegyver+-ok ?