Search Results

Search results 1-20 of 407.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Akinek jelen pillanatban több mint 5 karaktere van a fiókján az megtarthatja őket. Annyi a megkötés, hogy amennyiben töröl belőlük, nem tud a helyükre új karaktert regisztrálni mindaddig amíg a fiók karaktereinek maximuma az új karakterrel öt fölé megy.

• Mivel két threadbe is leírtad mint változás a Sárkánykő szilánkok 24 órás lejáratát, annyit reagálnék, hogy a szilánkok a kezdetektől fogva 24 órás élettartammal bírtak. Ebben nem történt semmilyen módosítás.

• Semmi nem lesz elszúrva. Ez egy szerverösszevonás, nem szerencsejáték Az esetleges bakikért a krampuszok a felelősek.

• Tárgyak nem fognak elveszni. A tárgyak tárgy piac raktárba kerülése csak a mozgatott karaktereket érinti. Mivel Continuum a célszerver, a Contis karakterek tárgyai, felszerelései, stb a helyükön maradnak. A petek miatt nem kell aggódni. Sikerrel járt a figyelmeztetés, mindenki pánikban van feleslegesen, de azért ne tekintsétek kötelezőnek a szállító doboz vásárlást. Az alkímiákra kell majd odafigyelni. A felszerelt sárkányköveknek látszódni fognak az értékei a tárgy piac raktárban. Ezek a kövek …

• A kockázat minimalizálást szerintem csak azért írták bele, hogy összezavarják a mindenben apró betűs trükköt kereső magyarokat. Etessétek meg a peteket összevonás előtt, és nem lesz gond, legfeljebb az irreálisan rövid élettartamúakkal. Nuttika, nem értem az összefüggést az ingyenesen játszhatóság és a három nap között.

• Quote from MollyDrac01: “Szerver összevonások: Gyorsabban és könnyebben, mint eddig bármikor! • Házikedvenc-rendszer: Hogy minimalizáljátok a kockázatokat a nevelhető kedvenceitekkel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy időben etessétek meg, és tegyétek őket egy Szállító dobozba az összevonás előtt. Utána megtaláljátok majd őket a Tárgypiac raktárban. A kérdésem az lenne hogy a gf biztosít Szállító dobozt mind a 4 petemnek,vagy nekunk játekosoknak kell megvenni? ” Attól tartok azt mindenkinek magá…

• 18.4 verzió kibeszélő

Dalvin - - Általános

Tegnap 4 táblából 1 ezüst 3 bronz lett... Szoktam állítgatni a kívánt dobási esélyt, sose arra amit szeretnék, hanem egyel nagyobbra. Egyéb trükkel nem élek, nekem ez eddig bejött

• 18.4 verzió kibeszélő

Dalvin - - Általános

Quote from Szeder: “Antik alkimiákat vásároljak hosszabítani ? Mondjuk lehet hogy akkor nem 5%-kosok lennének, de valahogy nem esne jól. ” Én ezt az 5%-ot se veszem túl komolyan amit mantráztok. Többnyire azért nagyobb értékű elixír nyílik. És szerintem nincs összefüggés a beáldozott sárkánykő szintje és a végén kapott elixir értéke között.

• 18.4 verzió kibeszélő

Dalvin - - Általános

Tegnap eljátszottam 16 db Yut nori táblát. 1 arany, 10 ezüst és 5 bronz lett belőle. Szerintem nem rossz. A szilánkok átadhatatlansága szerintem semleges fejlemény. Sőt, inkább pozitív, mert egyúttal 5-re emelték a naponta kiüthető Cor Draconisok számát. Aki naponta 1-2 órára lép be, annak úgy gondolom, az alkija se merül le minden belépésnél. Egy runra össze kell gyűlni, fel kell pakolni esetleg, meg egy csomó olyan teendő van még ami talán alkímia nélkül is elfut. Aki napi 24 órában akar autob…

• Csapat Változások

Dalvin - - Metin2.Hu Csapat

Magánéletbeli elfoglaltságai miatt [GM]Rodel sajnos elhagyta a csapatunkat. Sok sikert kívánunk neki!!

• Ünneprontó leszek: Nem támogatom a javaslatot! 1. Irreálisan magas jutalomösszegek vannak megnevezve adateltérés gyűjtésért. 2. Nem derül ki, hogy melyik ország wikijéről szeretnétek fordítani? Mint az exp gyűrűs témában kiderült, egyik sem szentírás. Ha lefordítjuk az angolt azzal átemeljük a magyar wiki hibái helyett az angolét, aminek nagyon sok értelmét nem látom. A jutalmazás itt is túl erősre sikeredett, ezt senki nem fogja jóváhagyni. 3. A wiki szerkesztése mindenki előtt nyitott lehetősé…

• Hír az exp gyűrűkről

Dalvin - - Általános

Remélem Dreamy nem fog megharapni az offért, de ezt muszáj ide írnom, mert máshol értelmetlen volna. Ha már ennyi munkát belefektettetek a számolgatásba és ellenőrzésbe a különböző országok wikijein, akár össze is hozhatnátok belőle egy szócikket wikire, hogy a miénk jó legyen. Mindkettőtöknek jár a köszönet a számításokért.

• Játékos kérdez Team válaszol!

Dalvin - - Általános

A GF tájékoztatása az amit mi is közzéteszünk a hirdetményeinkben. Biztos vagyok benne, hogy a kiírtaktól való eltérést számon kérik a felelősökön.

Dalvin - - Általános

A kiírás a valóságnak megfelelően történt. Az ajánlatnak tegnap éjfélkor el kellett volna tűnnie a tárgy piacról. Sajnos attól tartok, nem tudunk visszavásárlást biztosítani a megvett termékekre akkor sem, ha a bekövetkezett hiba ismeretében nem abban a pillanatban vásároltad volna meg. Az állandó öltözékekkel kapcsolatban nem találtam semmilyen utalást, így azt a hirdetményt én sem tudom értelmezni. De 29-én kiveszik őket a tárgypiacról.

• 18.4 verzió kibeszélő

Dalvin - - Általános

A raktár kezelésének változása szerintem hiba, nem szándékos módosítás. Reméljük javításra kerül mielőbb. Thrym időkorlátja meg lett hirdetve: "• Javítva a hiba, ami lehetővé tette a játékosoknak, hogy a végtelenségig bent maradjanak Erebosnál." Az esetleges sebzés csökkenések pedig a nyílt béta felhívásban lettek leírva: " Map/Kazamata saját szint szerint - Milyen hatással volt az egyensúlyozás a karakter teljesítményére? - Minden továbbra is ugyanolyan könnyű/nehéz, mint a változtatások előtt?…

• Hír az exp gyűrűkről

Dalvin - - Általános

Quote from Csizkov: “így is elég vicces, hogy az embernek 1-2 havonta ki kell lépnie expet leadni és 1 hétig nem tud játszani mert több év alatt ezt sem tudták megoldani. ” Ez tényleg szörnyű, de szerintem nem fognak rajta változtatni, hogy ne így legyen. Quote from Night: “Egy csapattársam ép most is használja az 1 órás gyűrűt. Nála működik. A kérdéseim továbbra is állnak a TEAM felé. ” A tárgy piacos gyűrű elvileg jó, úgyhogy a játékon belüliekkel kell legyen probléma. Nem tudjuk megmondani, h…

• 18.4 verzió kibeszélő

Dalvin - - Általános

Quote from Csizkov: “Kiírták már a rendkívüli frissítés időpontját? ” Türelem... mindenre sor kerül

• Gyertek velünk a Démon Toronyba!

Dalvin - - Események

Kedves Játékosok! Októberben ismét megrendezésre kerül a Démon Torony rendezvény! Minden birodalomnak* lehetősége lesz feljutni a Démon Torony Kovácshoz a Játék Csapattal. A kovács típusa (fegyver/páncél/ékszer) véletlenszerű lesz. Nektek semmi más dolgotok nem lesz, mint a megadott időpontban belépni a Démon Toronyba, hátradőlni, és végignézni a valaha látott leggyorsabb "DT run-t"! Az esemény időtartamára vonatkozó speciális szabályok: - Minden karakternek kizárólag a saját birodalmához tartoz…

• Októberi Metin2 rendezvények

Dalvin - - Események

Kedves Játékosok! A holnapra tervezett Démon torony rendezvényt nem tudjuk megtartani, így egy hetet csúszni fog. A részletekkel később jelentkezünk. A Metin2 csapat

Dalvin - - Általános

Sajnálom, nincs információnk arról, hogy a GF fizetési osztálya ezeket az ügyeket milyen elvek mentén kezeli, így pontosabbat nem tudok írni.