Search Results

Search results 1-20 of 120.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Egyértelmű: Támogatom! Változatosabb lenne tőle a játék

• Egyértelmű, támogatom! Abszolút hasznos lenne, figyelem felkeltő és informáló. Jómagam sem nézegetem a fórumot naponta. Viszont tegnap kaptam egy email újításokról, ami arra ösztönzött, hogy ismét bekukkantsak. Nem játszom naponta, erre sajna nincs időm már, így lemaradok sok hasznos információról, ha csak nem kapok róla jelzést. (Itt megjegyezném, a munkahelyemen néha akad pár perc szabad időm, mikor privát tartalmakat olvashatok. Ez lekorlátozódik az emailre és facebookra. A metin2 fórum oldal…

• Igazából fogalmam sincs, hogy értelme mennyi van. Hamarosan úgyis kiderül. Viszont, ha lehetőségem lenne, én tuti átmennék oda karival, szerkómmal és minden egyébbel, amit már az évek alatt összeszedtem a játékban. Hozzá kell tennem, hogy összevonás óta nem játszom. Nekem ez túl zsúfolt lett. Nem láttam értelmét órákon át kajtatni egy metinkőért, amiről aztán többen is megpróbálnak lecsapni és a díjazása egy 100 yangos kk. Mielőtt megjegyzi bárki is, hogy agroztam anno... igen, mert nem volt nor…

• Nálam is fenn áll ez a probléma. Mikor nem játszok, firefoxot használom, de mikor játszani szeretnék, Chrome vagy Opera. A probléma nálam is az, hogy egy teljesen üres fehér oldal nyílik meg, ahová nem lehet beírni semmit, eltűnnek beállítások és könyvjelzők, minden. Már hónapok óta így működik nálam, azt hittem a csak nekem ilyen, míg nem bukkantam rá erre a posztra. Leszoktam a firefoxról (win8.1- 32 bites)

• Részemre hasznos az info. Köszi SunCo! Az elmúlt 1 évben eléggé minimálisan voltam játékban és van/volt olyan regem, ami olyan email címen van, hogy nem nézegetem naponta. De ahogy itt olvastam, benéztem rá és kaptam én is ilyen levelet.

• Támogatom! Hasznos lenne szerintem. Rengeteg hely van ahol beszorul a kari valahová és képtelen kijönni onnan másként, mert pl nincs házastársa. Szerintem nem okozna senkinek sem hátrányt. Aki nem szeretne ilyet használni, egyszerűen nem venne vagy ha dropként esik, leadhatná vegyibe vagy eladhatná. Ez utóbbi két lehetőséggel nem ártana felruházni.

• Gyűrűt az ujjakra

Szilke. - - [Javaslatok]

Az alap gondolat nagyon jó, hogy legyen gyűrű, mint ékszer, de a tulajdonságai felruházása egyszerűbb és konkrétabb lenne ahogy Hurri leírta. " én az övek mintájára csinálnám meg, azaz külön legyen átlag káros, készség káros, mobos stb.. gyűrű. Ezek pedig az övek mintájára %os arányban például 5% átlag kár 9-en + 3% a kohókkal együtt" Az alap gondolatot támogatom, de a bónusz része még átgondolásra/újratervezésre szorul szerintem.

• Tavaly ugyan ez a sámi karaktereknél volt. Ezek szerint fenn áll még a hiba

• Új boss lvl 15

Szilke. - - [Javaslatok]

Nekem valahogy map3 jutott eszembe ez ügyben, nem map1 xd Esély ugyan nem sok rá, de kap egy támogatom-ot

• Részemről támogatva! Valóban ráférne a játék ezen részére is egy kis felújítás

• Természetesen támogatom. Rettentő bosszantó, értelmetlen és felesleges.

• Egyértelmű, támogatom! Valóban nagyon hasznos lenne

• SiLveRCruShR "Csak egy kis tapasztalat. Volt rajtam 20% mágia elleni védelem, a fekete vas vért által. Oké, hogy nem csináltam semmi mást, csak boltot néztem és leölt egy 54-es sura. De könyörgöm, esélyem se volt elmenekülni, vagy potizni. Szerény 13.000 hp-m 75-ös létemre egyetlen egy sötét kővel elintézett az ő kis 54-es szintjével, és még csak nem is volt kritikus a támadása" Nem természet feletti, ha egy 50+-os karinak P skillje és megfelelő pvp felszerelése van. Azt minek neveznéd, ha egy 2…

• Játékos kérdez Team válaszol!

Szilke. - - Általános

Üdv! Kérdezni szeretném, hogy tervben van-e új szerver nyitása? Az összevonás óta sokunknak elment a kedve az egy szerveres megoldástól.

• Auto tárgy szedés

Szilke. - - [Javaslatok]

Többnyire két fajta játékos van: az egyik aki naponta órákat tud gép előtt lenni, játszani és farmol rengeteget. A másik: aki sés tárgyakat eladva próbál yangot szerezni, ezzel kompenzálva a játék/farm idő hiányát. Ez utóbbi mostanában nem igazán tud megélni, mivel eladhatatlanok lettek az 5 optos cuccok. Nem igazán van rá kereslet. Ha viszont azok a játékosok, akik költenek a játékra, mégsem tudnak valahogy érvényesülni, akkor valóban le fogja húzni a gf a rolót, mert az fog kiszállni aki fizet…

• Auto tárgy szedés

Szilke. - - [Javaslatok]

Kissbb! Minden szakma részben gépesítve van. Pl sofőrök sem lovas kocsival szállítanak. Ha annyira kifejezetten ellenzed, miért nem tettél még javaslatot az auto támadás kivétele ellen? Azért le merném fogadni, legalább 1x az életben volt 3. kezed "A következő mi lesz? Teljesen automatizálni szeretnétek a játékot?" Mi a fura ebben? Tesiként megszokhattad volna már, a legtöbb auto pvp-s a lejátszott meccsek legalább harmadánál (tisztelet a kivételnek ) RbS2! Ha Te 20 karira egyszerre vennél ilyet…

• Auto tárgy szedés

Szilke. - - [Javaslatok]

Autómata tárgy felszedés avagy legális spambot Hasonló képen képzelem, mint a harmadik kezet, viszont a tárgyakat gyűjtené, amíg meg nem telik a raktár. Illetve az egymásba rakhatókat a raktár teltsége után is szedné egymásba. Ha már kaptunk autó támadást, ami autó potizik és használ skilleket, valamint évek óta létezik az autó yang szedés (3. kéz), miért ne lehetne autómatán farmolni is akár Teljes mértékben egyet értek azzal is, akinek nem tetszik, viszont akinek nincs ideje játszani- farmolni…

• Túl sok gyöngy a piacon!

Szilke. - - [Javaslatok]

Nem támogatom, bocsi. A yang olyan szinten fogy, hogy nem éri meg már 10 m-t sem költeni a fehérre, mert eladhatatlan lesz a holmi.

• 60-as sisakok

Szilke. - - [Hibák/Hibajelentések]

Ma vettem észre, hogy a +4 60-as ninja sapik nem eladhatók a vegyes kereskedőnek. Ellenben a +4 60-as harcos és sura sityakokkal, ezek gond nélkül leadhatók.

• Harcoson nekem is szimpi a pikkelyes és ninja lányon a gyilkosszél a kedvencem. Viszont szerintem a kis szintűek közül az lv 9-es vértek a legtöbb kaszton jól mutatnak