Search Results

Search results 1-20 of 66.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok! @Trollolo1, Én első körben megpróbálnám az egész játékot újrapatchelni/újratelepíteni. Kérlek próbáld meg, és keress meg PM-ben itt a fórumon, ha sikerült, vagy ha épp nem. A témát pedig zárom. Tessék befejezni a vitát.

• Szia! Ahogyan előttem is írták, a Microsoft már nem támogatja a Windows XP-t, így Mi sem nyújtunk támogatást hozzá. Azonban leírok neked pár tippet amik segíthetnek, de természetesen nem garantált, hogy beválnak: - Töltsd le és telepítsd a számítógépre a Python nevű programot. - Frissítsd a számítógépen az illesztőprogramokat. - Frissítsd a számítógépen a .NET Framework-öt. - Frissítsd a számítógépen a Visual C++ -t. Ha ezek után sem hajlandó elindulni a játék, akkor sajnos már nem tudunk mit te…

• Quote from kunkitti98: “Azt,tapasztaltam hogy lélekkővet nem lehet akkor olvasni ha a tanulni szót kell beírni. 92-94es bioszt nem engedi leadni.Harci övezetre azt írja ez a parancs nem található. ” Ezek a hibák már ismertek számunkra, és a javításuk már folyamatban van. A lélekkő olvasással kapcsolatos problémát meg lehet kerülni, ha 1. elég rangpontot gyűjtesz ahhoz, hogy sikeres olvasás esetén se váltson a rangod negatívra, mert ilyenkor nem kéri ezt a fajta megerősítést. 2. a "szabad" PvP mó…

• Vad kisállat képességek

Kissbb - - Javaslatok

Minden közösségben vannak olyan karakterek, amelyek a szintjükhöz képest túl erősek és náluk jóval nagyobb szintű szörnyeket és/vagy játékosokat könnyedén képesek megölni. Ez utóbbi esetén még olyanokat is, akik esetlegesen rendelkeznek magas szintű kisállattal és ezeknek a képességeknek a normál verzióival. Nem tartom helyesnek, hogy ilyen "szörnyszülötteket" lehet készíteni. Ez a javaslat csak tovább erősítené őket, így nem támogatom.

• Szerintem több, mint egy hónap.

• Szia! Ez a hiba ismert számunkra, és már továbbításra került a fejlesztők részére, akik dolgoznak a javításán. Köszönjük a jelzésed.

• Több, mint egy hónap.

• Karakter törlés.

Kissbb - - Általános

Szia! Kicsit pontosítanék az előttem szólón. Ha be vagy lépve az adott felhasználói fiókkal a játékba a törlő kód generálásának a pillanatában, akkor ki kell lépned a játékból a bejelentkező ablakig (karakter csere nem elég), majd újra belépni és úgy törölni. A klienst nem kell bezárni. Továbbá érdemes ezeket a kódokat kimásolni egy szöveges dokumentumba, mert a weboldalon könnyedén összekeverhetsz néhány karaktert. Kérlek vedd figyelembe, hogy egy karaktert a létrehozásától számítva 24 órán bel…

• Szerintem a törököknek fog először sikerülni.

• Game: Wrong info message

Kissbb - - Localization feedback

Hello, I would like to report a translation error. Here are the most important points: - Players get this meaningless message when they are trying to travel somewhere (with Teleportation Ring, Wedding Ring, Teleport NPC, etc..) exactly after closing the Mailbox. - What exactly should be changed: You can see the wrong text on the picture below. - board.hu.metin2.gameforge.com/…d2eafd474cf74c2d698fbb017 - The wrong text should be changed to: "A Postaláda használata után 10 másodpercig nem utazhats…

• Sziasztok! Többeteknek problémája akadt azzal, hogy nem tudja megkülönböztetni a régi (értékesebb tartalmú) és az új (szerényebb tartalmú) ezüst és arany okey ládákat. Az ezüst okey láda leírásában a ponthatárok különböznek. A réginél 300-399 a ponthatár, a mostaninál 250-399. Illetve a réginél a leírásban az "okey" kisbetűvel kezdődik, az újnál pedig nagy betűvel. Az arany okey láda esetében csak a leírásban szereplő "okey"-nél van különbség. A réginél kisbetűvel kezdődik, az újnál pedig nagy b…

• Szia! Kérlek vedd fel a kapcsolatot a Gamepay Support-unkkal és írd le nekik a problémád. Vedd figyelembe, hogy nekik csak angolul vagy németül írhatsz.

• Itemshop

Kissbb - - Hibák; Hibajelentések

A probléma megoldódott. Zártam. Kissbb

• Itemshop

Nem feledkeztek meg rólunk -ahogyan a többi közösségről sem, akiknél jelentkezik a probléma-, efelől megnyugtathatlak benneteket. Ugyan bebizonyosodott számunkra, hogy a tárgypiac lassúságát nem az okozza, hogy túl sokan próbáljátok elérni az oldalt egyszerre, de sajnos holnapnál előbb nem várható változás az ügyben, tekintetbe véve, hogy ilyenkor nincsenek az irodában. Köszönjük a türelmeteket.

• Tombola

Szia! Az elveszett szelvényekkel kapcsolatban egyelőre még vizsgálódunk és keresünk egy globális megoldást a problémára. Türelmeteket kérjük. A Tárgypiac lassúságával kapcsolatos észrevételeidet pedig kérlek, hogy ebben a témában jelezd.

• Itemshop

Szia! A lassúságot én is tapasztaltam tegnap, viszont most már nem tűnik annak. Valószínűleg túl sokan próbálták elérni egyszerre a weboldalt és emiatt lassan vagy egyáltalán nem töltött be. Sehol sem lett leírva, hogy az Öröm gyűrűje megvásárolható lesz. A karácsonyi event hirdetményében azért került megemlítésre, mert megszerezhető a rendezvény ideje alatt a Tárgypiacon megvásárolható Sarkitokrata ládából és a Végzet Kerekéről.

• Vállpánt csillogás

Kissbb - - [Hibák/Hibajelentések]

Szia! Én ezt nem feltétlenül tekinteném hibának. Szerintem nincs gond azzal, hogy a vért és a pánt csillogása látszik, ha egy karakter átváltozik. Sőt, szerintem jól fest. Viszont ha hibának tekintjük, akkor sem élvez olyan magas prioritást, mint bármelyik másik hiba. Ez ügyben nem várható módosítás. Zártam. Kissbb

• Férfiak vs. Nők

Kissbb - - Spam

48 - Megy ez lejjebb is..

• Férfiak vs. Nők

Kissbb - - Spam

49 - És menjünk 50 alá.

• Szia! Ebben a témában megtalálod a probléma okát és megoldását is. Egyébként egy kérdés feltevése előtt érdemes átnézni a korábbi hibajelentéseket, mert lehet, hogy a problémádra már született megoldás.