Search Results

Search results 1-20 of 238.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Amenti: “Patchelem-bejön a játék,belépek,kariválasztás-a belépés utáni betöltést követően azonnal ledob, visszaugrik a bejelentkezéshez és nem érzékeli az egeret. ” Szia! Ez a hiba nekem is fenn áll, de csak az egyik karakteremnél csinálja ezt. Én azt szoktam csinálni ha Draco szerverre nézek fel, NEM a FŐ karival lépek be először, hanem egy másik karival (boltos vagy raktáros) vagy egy másik accounttal. Amint betudtam lépni, utána tudok rendesen belépni a Fő karakteremmel is anélkül,…

• Jaja, pont így van! De, én azt mondom SÉ nélkül nem éri meg meghosszabbítani még egyszer ugyanazt a hátast (mert ahogyan leírták, lehet sikertelen is, ha sikerül az is csak 2-3 nap ). SÉ nélkül úgy ésszerűbb, ha több hátast farmolunk ki (persze ha van ilyen szerencsénk), és ha mostani lejár, aktiváljuk a következőt (így újabb 7-10 nap, elrontási esélye minimális, és kevésbé költségesebb a Változás teki miatt). Anno volt olyan szerencsém, hogy 2 óra alatt 3db oroszlán pecsétet farmoltam Sámánnal,…

• Quote from Lensver: “meddig várjunk még? Szerver : Hadd egyesítsük erőink a csatára!” Rövid és tömör választ szeretnél? 2 választ tudok adni: - Soha! vagy - Pár év múlva (az is csak akkor, ha kritikusan lecsökkenne a játékosok száma és a bevételi mennyisége). Amíg a Gameforge nem közli a magyar Teamnek, addig hiába vártok, senki sem tudja a választ. (Pláne, amióta vannak a világjáró jegyek, Gameforge így látta logikusnak a bevétel növekedéséhez, mint hogy ingyen egybe vonták volna a szervereket)…

• Szia Genius48! Köszi a helpet, de sajnos nálam nálam ezek sem oldják meg a problémát (a C++ alapból fent volt de azért újra felraktam mind, felraktam a Pythont, az nem változtatott semmit. Viszont, most nagy nehezen rájöttem hogy tudok belépni a játékba, bár elég egyszerűen és furán hangzik de nálam csak így működik. - Ha a fő accountommal lépek be, kiválasztom a FŐ karakteremet, azzal lépek, és ha kidob, akkor ez a hiba fenn áll továbbra is. - Ha ugyanazon az accounton vagy másik accounttal lép…

• Quote from TheKishike: “;( Elindítom a játékot -> szépen betölt ->szerver választás ->Karakter választás . Eddig jutok , onnantól kezdve belép a játékba (mint amit már olvastam másoknál is) és nem látszik se a karakterem sem a mobok. Ezután körülbelül 2 másodperces várakozás után , visszadob a bejelentkező ablakba , nem reagál semmire csak a klaviatúrára . Szóval nagy nehezen bírom ismét a felhasználónevem / jelszavam , majd karakterválasztásnál már végképp nem reagál semmire (Se a startra,se a …

• Próbacseresznye

SonicTeam - - [Versenyek]

Na jó, talán megpróbálok benevezni, ha jó ha nem (most én sem tudtam jobbat alkotni, azt kell hogy mondjam). Ha a képek nem jelennek meg, akkor klikk ide, de ha itt sem kapcsoljátok ki az AdBlock Plus-t ezen az oldalon (mert az blokkolja nálam a képeket). #Logó (most csak ilyen egyszerűsített) Link: m2-logo.png #2/1 Link: 2_1.png #2/2 Link: 2_2.png #2/3 Link: 2_3.png #2/4 Link: 2_4.png #2/5 Link: 2_5.png (Hidden Content)

• Huh, annyira szúrja a szememet ez a téma, csak hozzászólók én is (megpróbálom minél rövidre fogni a saját véleményemet is, de nem ígérem). Na szóval, csak a lényegre térve: Quote from Farfalle: “Érdemes-e egyáltalán itt játszani?” Hogy őszinte legyek, "néha" magam sem tudom. Quote from Farfalle: “Nincs kivel fejlődni, farmolni, bányászni, horgászni... Mert alig vannak, aki meg itt él és létezik, az nagy szintű. ” Quote from Farfalle: “olyan érzése van az embernek, hogy totál egyedül van, hogy so…

• SonicTeam-3

Nos, igyekeztem én is egy 3. munkával, remélem nem szúrtam el nagyon (van még hátra néhány PSD-vé szelektáló munka, de avval is el fog menni +1 órám ) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)

• ÁÁÁ, Ninna!!! Már nagyon vártalak, hogy te is itt légy Nagyon szépek lettek, főleg az első kettő, persze, a 3. is szép lett Remélem az utolsó órákba betoppan még valaki EDIT: Ha valakinek mégsem jelenne meg a munkáim, akkor az-az AdBlock Plus (1.7.2) reklámszűrő miatt van (vagy a tárhely miatt, nem tudom pontosan :S. csak azt tudom, hogy valamiért blokkolja az képek URL címeit).

• Naaa, rajta fiúk, lányok, még nem késő benevezni a versenyre, ne legyetek szégyenlősek... sad.png Biztos vagyok abban, hogy rajtunk kívül itt a fórumon akad bőven olyan művészekkel, akiknek a kisujjukban van a művészi tehetség, de nekik ez sem okozhatna nehézséget és elő állhatnak valami lenyűgöző alkotássokkal. Lehet, hogy rád gondoltam (ha te olvasod)! Szeretnék látni mások alkotásait is, amíg a verseny tart (kevesebb, mint 8 óra hossza van hátra) (nem nevetünk ki, ha nem sikerül valami szépen…

• SonicTeam-2

(Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)

• Köszönjék szépen mi is Mimike a biztató szavakat, szintén bízom abban, hogy lesznek még jó páran, akik jelentkeznek a versenyre illetve a művészi tehetségükkel szebbnél szebb munkákat állítanak elő (illetve azért is, mert minél többen vagyunk, annál izgalmassá válhat a verseny devil.gif) Nagy köszönet bari1192-nek is, hogy ennyire megtetszett a munkám és felkelthettem az érdeklődésedet, őszintén mondom a te munkád is szép lett ;), ezen kívül azért is, mert végül is nem maradtam egyedül, aki jele…

• Quote from WaterWorm: “Ezt a színkódot nem értem. Miért, mikor és minek kapcsán szükséges ez? Ez lesz a színe a fórum csapat neveinek? ” Lehet, hogy én mondok rosszul (előre is elnézést kérek), de én is erre gondoltam, a különböző Team beosztás szerint kell más-más szint alkalmazni, legalább is a Team fülön ez szemléltettem jó sokáig. Én ezeken gondolkoztam: Klikk ide a megtekintéshez BoardAdmin_metin2_hu_98083487eb4bd273f8bba09776693a91.png = Sötét kék GameAdmin_metin2_hu_727abb28026203d7638ad5…

• SonicTeam-1

(Hidden Content) Nos, ez volna a saját munkám (Hidden Content) (Hidden Content)

• Quote: “Szükségünk lesz továbbá, az eredeti .psd fájlra és a felhasznált színkódokra is; ezeket a fórumon leadott nevezésed után kérünk, küld a events@metin2.hu e-mail címre.” Ugyanezt szerettem volna én is kérdezni tegnap, csak akkor nem nagyon értem rá (csak úgy kíváncsiságból persze...). Csak PS-el lehet szerkeszteni? Csak mert én egyáltalán nem használom illetve nem is szeretem azt használni (csak PhotoFiltre Studio X-hez vagyok hozzászokva, az meg .pfi kiterjesztésű persze). Mert "HA lehetn…

• Kinek milyen az "asztala"?

SonicTeam - - [Társalgó]

Xubuntu 13.10 (Hidden Content) edit: egy picit módosítottam a tálcákon, ezért újra frissítettem a screenshotot. 1. gép: Linux rendszer, különösen nincs benne sok extra, netezésre, zene hallgatásra megfelel. Elsődlegesen XP SP3 van telepítve, de azt inkább nem mutatom meg, mivel hatalmas rumli van az asztalon (amúgy ugyanez a háttérkép van azon is, illetve VistaMizerrel lecserélt Vista témára). 2. gép: Mivel a mai napon frissen telepített Win7 Starter van telepítve ("sajnos"), semmi extrát nem tu…

• halloween_tool_1.png halloween_tool_2.png