Search Results

Search results 1-20 of 114.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• sé utalvány lejárata

Buja - - [Továbbított Ötletek]

Ha valaki belefektet a játékba 1-200.00 vagy akár milliókat (mert van ilyen is) annak nem hiszem, hogy van ilyen baja. Ha elutazik hosszabb időre azt általában tudja az ember és nem vesz sé utalványt nehogy ráfázzon. Ha beteg lettél és nem 1-2000 töltesz fel havonta annak úgyis van laptopja hogy ne érje meglepetés vagy vesz, ha annyira fontos neki a játék...Aki nem képes eladni 30napon belül,mert hogy majd ő vár a nagy lóvé miatt, az vessen magára. A kevesebb néha több... Továbbra sem támogatom.…

• sé utalvány lejárata

Buja - - [Továbbított Ötletek]

Sziasztok! Ha vettél akkor azért vetted, hogy yangot csinálj belőle. Akkor tedd azt! Vegyünk egy életbeli példát. Elmész, veszel a boltban egy tejet vagy bármit. Lejárt a felhasználhatósága. Akkor azt már nem tudod használni és kidobod. Az, hogy ez feledékenység vagy mi miatt történt a lényegen nem változtat. Ha visszavinnéd a boltba, akkor nem kapnád vissza az árát. Nem vitát akarok a negatív gondolatom miatt. Ismeri mindenki a GF politikáját...(Reménykedni azért lehet.) Nem támogatom!

• Új npc

Buja - - [Javaslatok]

Sziasztok! Én támogatom! Gondolni kellene azokra is akik most kezdik/nem rég kezdték a játékot, hogy valami kis yanghoz/élményhez jusson és nem a vegyesbe eladogatott 1-2000 yangról beszélek. Ami még viccnek se mondható. (könyörög kb 10-20percet egy lv1 es kari és már kap is 100-500k yangot kb bárkitől) Off: Saját hibámból nem játszhatom már többet, nem is akarok, de bármi olyan ötlet ami a játékosok élményindexét növeli azt továbbra is támogatom.

• Játékosok vs MOD-ok (120)

Buja - - Spam

117

• Sziasztok! Képet készítettem, de miután végleges tiltást kaptam a hátékban így nem akartam mástól elvenni a lehetőséget, hogy jutalmat kapjon. Sok sikert. Tényleg szép képek készültek.

• Szia noemi12! Mint az előttem szóló is írta sd1-2 ahol a leggyorsabb. A harmat jó dolog és mivel sok kellene belőle így szerintem drága lenne, de te döntésed. Én ha a helyedbe lennék, akkor inkább sd1be húznám magam 61ig és persze ott már jó lenne a lemi és a pajzs. Leginkább a pajzs abból is +9 mivel az eléggé megdobja a védelmi szinted. Ha van ismerősöd aki esetleg segítene buff sámival vagy neked van az is sokat számítana. Ha kicsit bővebben leírod milyen cuccaid vannak és milyen skillek. Pet…

• [KIBESZÉLŐ] Halloween event

Buja - - [Általános]

Hát ez az event se fogott meg. Dc-ben esik a töklámpás mint a szemét..Dt-ben is szintén... map2 35ös karival szint úgy. Mivel ilyen jól adja elég sok helyen ezért ismerve a metint nem sok értékes dolgot rejthet magában ez az event. A hátas az nekem csalódás kicsit. Vettem egy nirvanát mert szépnek gondoltam. Szépnek szép is, de mi ez a mozgás ami van a hátasnak.

• Vélemények a játékról

Buja - - [Általános]

Arról, hogy itt tart a játék sokban a játékosok tehetnek. (lehet vitatni, de amíg a sok birka veszi a több ezret érő sét addig úgyis marad minden így) A boltolás már vicc kategória. A közép rétegnek nem igazán van yangja ez tény. 90+ felett azért lehet farmolni szépen. Alatta nem igazán. Persze full bios, és fullos cuccokkal más a helyzet. (de kinek van rá pénze?! annak aki vette a karaktert.) Visszarétve a boltoláshoz elképesztő árak vannak. Vagy nagyon olcsó valami vagy nagyon drága. Egyszerűe…

• Új missziók összegyűjtése :)

Buja - - Általános

Lord 1 Barlangi felfedező út 1 Ölj meg 30db alvilági jég szilánkot és 30db alvilági oroszlánt. (Lehet nem ez a pontos megfogalmazás, de ezeket kell ölni.) Jutalom: 3m tapasztalat, 50.000 yang Edit: Ugyan ez a misszió Jutalom: 4m tapasztalat, gango-gyökér

• Sziasztok! Nekem ma is volt bezáródás minden előzmény és hiba nélkül. Nekem ez általában mint most is DThez teleportálásnál, meg mikor magába a toronyba szeretnék belépni. Tegnap (10.07.) délelőtti órákban kb.:10-11óra körül zárt be. Léptem volna be a toronyba. Kiírja hogy belépek stb. nyomok egy enter és be is zárta. Mikor visszaléptem akkor már a toronyba van a karakter. Szóval a portálást megcsinálja. Lv.80 Mentális harcos karakterrel voltam éppen. A másik mikor volt, hogy bezárt a kliens vag…

• Sziasztok! Leírom én is a véleményem, bár ugyan az mint a többségnek. A pvp-s map így ahogy most van egy nagy **** Privát szerón a kisgyerekek különbet összeraknak. Aki nem hiszi nézzen meg pár videót. (nem írhatok nevet, de aki keres az talál) Látható még a leírásban hogy a hibákat javították. Ez rendben is van,de mesélje már el nekem valaki, hogy a Démony Torony 8 .emeletén miért kell 20-30 percig ölni a szörnyeket, mint a bolond, hogy essen 1 db Zin Bong In kulcs?? (Nekem mentaként nem okoz g…

• Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, hogy lv.80as menta karival lenne-e értelme kvarchomokot "farmolni" ?

• Pár kerestetik

Buja - - [Párkereső]

Sziasztok! Continuum szerveren a Jinno birodalomban egy 80as szintű menta fiúcska vagyok. Odaadó, hűséges páromat keresem. Minimum 75-ös szint vagy már ahhoz közeli karakter személyében. Kaszt az lényegében mindegy, persze a legjobb a sárkány sámán lenne. Hogy milyen is legyen a párom?! Olyan hozzáállású mint én vagy közel hasonló. Magamról csak annyit, hogyha tudok akkor segítek és nem kérek érte semmit, de én is "elvárom" a viszonzást ha éppen kell valamiben segíteni. Általában nyugodt vagyok …

• Csapatszellem

Buja - - [Javaslatok]

Szia SiLveRCruShR! Nap mint na felnézek ide és látom, hogy mindig van valami jó ötleted amivel színesebb lenne a játék. Sajnálom, hogy a csapat nem így látja... Ez amit kiírtál nem rossz gondolat. Lehet mondani, hogy a nagyobb szintű játékosok ezzel visszaélnének. Most is visszaélnek szóval mindegy. Ennek a játéknak az előnye és egyben hátránya hogy nincs határ hogy egy Ip-ről csak 1 max 2 felhasználó lehet egyidőben belépve. Csak ezt kellene korlátozni és lenne csapat játék. Én tamogatom ezt is…

• Vélemények a játékról

Buja - - [Általános]

ShaoKahn: Igazat adok neked abban hogy védje meg magát. Egy bizonyos kereten belül. Ha látja, hogy értelmetlen a beszélgetés/vita akkor meg hagyja rá. xMalenax: Engem csak azért zavar ez a beszélgetés rész mert én is kértem régebben segítséget GM-től és rám is írt beszélünk stb a végén. Nesze semmi fogd meg jól és persze a szép modor. Akár hogy nézem részese a csapatnak akkor ha tud segítsen és ne akarjon ki ha ezt kell tennie. Szerencsére akivel nekem bajom volt nincs már köztük...Ha fáradt, ha…

• Vélemények a játékról

Buja - - [Általános]

Szia! Köszönöm a válaszod Potroha! Quote: “SárkányÉrme visszatérítést kaptak azok, akik megvásárolták Tárgypiacon a hibás tárgyat.” Akik venni szerettek volna? Vagy ez miatt hátrányba kerültem mert eléggé borsos áron árultál a játékban. Azokra nem gondolt senki, mert nem költöttek valós pénzt? Amit Demi írt az teljesen jó megoldás lett volna. (Itt jönne az emberség,önzetlenség amire utaltam..nem csak a pénz-pénz-pénz) Quote: “Nem újkeletű dolog, hogy néhány kedves játékos kiragadott beszélgetése…

• Vélemények a játékról

Buja - - [Általános]

Quote: “Potroha A probléma, hogy a hétvégén történő "katasztrófákra" nem tudunk gyorsan reagálni, ” Lehet tiltást kapok, de akkor is leírom amit gondolok. Ebből van pénze a játék tulajának nem? Akkor mi az, hogy nem tudnak rá gyorsan reagálni ha hétvége van?! Magamból indulok ki, mivel én hétvégén, ünnepnap vagy legyen az akármilyen nap, ha úgy van dolgozom. Ha felhívnak, mert be kell menni és éppen szabadnapomon vagyok, akkor bemegyek. Ha a cégnél így állnának(állnék) a dolgokhoz elég sokan nem…

• Ötszög pajzs

Buja - - [Kereskedelmi főtér]

Sziasztok! Ötszög pajzsot vennék nem fontos, hogy +9es legyen. Persze ha jó áron van akkor megveszem azt is. A fontos, hogy immun opt legyen benne és minimum +7es legyen. Nem kell fullos pajzs. Elsősorban farmoláshoz kellene. 100millióm van rá vagy csere (alap ében füles+9,fehér gyöngy) Pm itt vagy a játékban is megtaláltok Buja névem. Inaktív, zártam. ninnalány Archiváltam. Yareniel

• GM elérhetőség

Buja - - [Javaslatok]

Tőlem megkapja a támogatást! Márpedig azért,mert nem mindenki tudja egy időben megnyitni a böngészőt és írni IRC-n ha valami baj van. A másik ami kicsit bajos az ircvel az az hogyha írok egy hibát vagy jelenteni szeretnék egy hack gyanús karaktert akkor az abban a pillanatban még aktuális, de lehet hogy 2 perc múlva nem. Ha nincs aktív gm akkor finoman szólva cseszhetem az egészet. Jelentettem már pár huncut emberkét. Erre kapom a válasz levelet hogy nem érvényes a kép, mert nincs nyitva leltár.…

• Tőlem megkapja ez a javaslat is a támogatást. Persze hiába való. Egyszer biztosan be fog kerülni(pár év) persze ha lesz még játék pár év múlva... Majd ha a németeknél is újra és újra előjön ez a probléma akkor beteszik. Mi magyarok semmibe vagyunk nézve ilyen téren.