Search Results

Search results 1-20 of 366.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• kemiiny emlekere

Exista - - [Társalgó]

Csak látásból ismertem, de még így is nehéz bármit is mondani egy ilyen szörnyűségre. Nagyon sajnálom... Őszinte részvétemet szeretném én is nyilvánítani. Sok erőt kívánok a hozzá közelállóknak. Kemiiny, kedves, nyugodj békében...

• Elvileg javítva lett, meg más is, megörültem, de nekem még mindig nem jó. Az a baj, hogy 3-4 éve mindig van valami aranyos probléma. Most sem ez az egyetlen, sem az egyetlen olyan, amivel nem vagyok egyedül. Napok óta csak idegeskedem rajta megint, mióta visszajöttem, és ha az egyik megoldódik, mert már ezren írunk a supportra, utána úgyis jön a másik. Vagy meg sem oldódik. Sokaknak nincs kapacitásuk még ezeken is lovagolni. Azért jövök játszani, hogy kikapcsoljak, de így képtelenség. Időről idő…

• Én is csak támogatni tudom! Felettem mindent jól leírtatok.

• Köszönöm mindkettőtöknek a választ! Fincs: Én sosem vagyok emellett a véletlenszerű szín kiosztás mellett; ha mondjuk nem egyedül kezdünk el játszani és a másikat/többieket másik birodalomba osztja, hát… mindegy is, szerencsére nem így van, cserébe itt van Ez a probléma… de én úgy vélem közel sem reménytelen a helyzet. A szakadék a contisok és a discordiások között pedig éppolyan lenne, mint a szakadék discordián sések és nem sések között. Noha csak videókat néztem róla. Nyilván a kedvből elvesz…

• Szia! Köszönöm a véleményed, tiszteletben tartom! Ámbár nekem ez a játék szép emlékeket idéz, ezért szeretek a mai napig játszani vele. Lassan tíz év lesz idestova... Látom én is a helyzet romlását ilyen meg amolyan szempontból, de számomra nem tudja megölni a játékot, én még látom benne azt, amibe régen beleszerettem. Nekem egy kő leütése is ugyanolyan szórakozás tud lenni, mint sok éve, még olyankor is, ha csak füstölög utána az üres föld. Ha pedig akkora baj lesz, akkor majd mi is Contisok le…

• Nagyon köszönöm a kifejtett válaszod, kedves Draco! Esetleg még valaki valamit hozzátenne? Discordia mellett döntöttünk, tudnátok még mesélni a birodalmak állapotáról? A kihaltság mennyire jelent kihaltságot, például? Vagy akármi más is jöhet. Jó játékot mindenkinek!

• Visszavásárlás

Exista - - [Továbbított Ötletek]

Szia. Én is támogatom, és a petes is jó ötlet.

• Sziasztok! Sok kérdés elsőnek: Milyen a közösségek állapota a két szerveren? Melyiken található több nyugodt* céh? Esetleg melyiken érdemes egy ilyet alapítani? Discordián még mindig ki van halva a piros és a sárga birodalom? Köret: Újrakezdeném/folytatnám a játékot a két szerver egyikén, kevés játékba ölt órával, örök kis szintű karakterrel, abszolút laza játékmenettel. Nyugis, felnőttebb, de beszédes és viszonylag aktív céhet találni a célom, ahol "beépülhetek" ilyen játékstílussal, ámde nem t…

• A ch törlés… Azt hiszem dühös vagyok. Előttem már kifejtették páran. Annyit mondanék, hogy sokan nem érünk rá egész nap játszani, és örülünk, ha valahol végre van hely…valahol eddig sem volt, ahol meg eddig volt, talán most ott sem lesz. Szuper. Nem vagyok egy pvp-beállítottságú játékos, és mondja akárki, hogy ez egy harci játék… én nem fogok rágörcsölni arra megint és fizetni azért, hogy vegyek új felszerelést megvédeni magam… Lehet erre megy ki a játék, már elnézést; én már nem bízom semmi jób…

• Kezdő kérdések (6.rész)

Exista - - Általános

Sziasztok! Én a farmhelyek kihasználtságával kapcsolatban szeretnék kérdezni. Le tudná nekem írni valaki, hogy mely helyek mennyire vannak az utóbbi időben kihasználva? Mondjuk sorba téve a legtelibbtől a legüresebbig, vagy akárhogyan. Lv 35-től Lv 75-ig érdekelne. Az nem lényeg, sok pénz jön-e x helyről, csak jöjjön valamennyi. Köszönöm!

• Szia! Nem tudom, sárga vagy-e vagy piros... de igen, egyik sincs túl jó helyzetben eddig. Sokan lehet azért lettek kékek, mert tartottak attól, hogy a másik két birodalomban pangás lesz... de így aztán tényleg az van. Valaki nyugtasson meg, hogy kialakul ez és lesz piac, és egyáltalán el lehet adni majd "belföldön" azt, amit szerzel. Nem nagyon voltam még jelen ennyire friss szervernél, pláne nem úgy, hogy ilyen eltérés van birodalmak között. A kékek mindig többen voltak itt, magyaroknál, de mos…

• Játékos kérdez Team válaszol!

Exista - - Általános

Sziasztok! Nekem a következő kérdés jutott eszembe: Ha Discordián túl kevés lenne a játékos, mi történne a szerverrel? Elhalódna, bezárnák, vagy x idő után összevonnák valamivel? Ha igen, mivel? Bizakodó vagyok, de azért aggodalom van bennem. Köszönöm a választ!

• Bányászat

Exista - - Tippek & trükkök

Jaj, lehet rosszul fogalmaztam. Tudom, hogy minden térképen bárhol lehet, de vannak térképenként olyan helyek, ahol általában biztosan van, esetleg több is. Tehát szeretett !környék! az ércek körében. Mint a templom első terme, vége, vagy Shinshoo map1 Fehér esküs sarka. Ezeken a kisebb területeken szinte mindig, minden ch-n van érc (persze resi után érdemleges idővel), néha több is. Akinek vannak ilyen térkép-!részekre! vonatkozó észrevételei, azt szívesen fogadom.:-) Ha pedig nincsen több ilye…

• Szia kedves FONYTON! Sajnos ez nagyon sok fegyvernél előfordul, plusz a hátasnál sem a kantárt fogja és ezeknek társai. Nem túl esztétikus szerintem sem. De ez időtlen idők óta így van, gondolom tudnak róla, csak... (fejezze be mindenki úgy, ahogyan szeretné.) Ailbhe

• Bányászat

Exista - - Tippek & trükkök

Sziasztok! Összeírná nekem valaki tapasztalt bányász, hogy merre éri meg bányászni a templom elején és végén kívül? X mapon belül körülbelülre lennék kíváncsi, mint például "x úton, területen", "Y NPC körül". (Piros, de akár bármelyik) Map1-től kezdve a Templom más részein át Tűzföldig bezárólag bármi érdekelne! Köszönöm! Ailbhe

• [KIBESZÉLŐ] Húsvéti event

Exista - - [Általános]

Sziasztok! Én nem vetem bele magam ebbe az eventbe sem túlzottan, ahogy nagyrészt a többi esetben sem. Rengetegen megőrülnek ilyenkor, még jobban feltör belőlük az önzőzés, az idegbaj, akár hívásban, akár, ha összefutsz velük. A kst meg egymás összeverését lassan kénytelen megszokni az ember, de én inkább a közelébe sem megyek már semminek, annyira frusztráló sok ember hozzáállása. Nyilván sokan vagyunk, ez baj, de nem is akarok belemenni itt a piacba és hozzá hasonló dolgokba, mert nyilván ilye…

• Visszaszámlálás

Exista - - [Javaslatok]

Annak a rébuszokban beszélésnek meg van a hangulata. Én ezt szeretem is, próbálok ma is ugyanolyan szellemben játszani, mint 8 évvel ezelőtt, érezni a világot. Be van ugyebár osztva, hogy a szövegeknél melyiknél mennyit kell még várni, viszont ezek nem konkrét számok... 10-30 perc és további és -tól -ig os társaik. Nyilván nincs véges ideje az embernek és nem jön ki mindig kellemesen a dolog. Én ezt úgy látnám a legszívesebben, ahogy te is írtad, hogy megmaradna a szövegecske, és utána jelenne m…

• Bolt és vásárlás.

Exista - - [Javaslatok]

Támogatom, rendszeresen veszítem szem elől a boltokat... ez van, ha sietve nézelődik az ember. :-))

• Sziasztok! Folkvang nevezetű baráti céhünk új tagokat keres. Január végén alakultunk, egy keménymagunk van, ezt szeretnénk kibővíteni eredeti célunkat követve: hogy létrehozzunk egy nyugodt, jó hangulatú céhet, ahová érdemes tartozni. :-)) Nagyon szívesen látnánk Téged, ha: – nyugodtabb habitussal rendelkezel (nem szívleljük az mocskolódós, felrobbanós attitűdöt; természetesen ha baj van, próbáljuk segíteni egymást, valamint kiállunk a magunk igazáért, de észrevéve a határt, ahonnan okos enged…)…

• Nagy kincs az élet !

Exista - - [Javaslatok]

Szia! Szerintem becsülendő, ha valaki vissza akarja manapság hozni a csapatjátékot, és az is, hogy ráfordítod az időd arra, hogy gondolkodj a megoldáson, de annyi mindent kell számításba venni... nem véletlenül kezd ilyen könnyen zuhanni az egész rendszer egy-egy megtett lépésnél. A piac, az erőviszonyok... gondoltál rá, de ez jóval mélyrehatóbb ennél szerintem. Amit hozzáfűznék még, az az, hogy ez a játék így is bitang lassú, ami megint ízlés kérdés, de szerintem van egy határ, ahonnan már az ő…