Search Results

Search results 1-20 of 358.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kifejezetten tetszik ez a kártyás minijáték. Igaz azt vettem észre, hogy a kezdő napon mintha jobban esett volna...ma már barlangban sem tudtam kiütni a kártyaszetthez 24 -et. Pozitív csalódás volt, hogy egyberakható módon lehet tárolni. Az első és eddig egyetlen játékom egy bronz ládát eredményezett, az pedig 500 k-t. Na de hol van még a vége...akár szerencsém is lehet.

• Lehet kései a válasz, de azért megkísérlem. Ha csak pvp- ben szeretnél "hasítani" akkor valószínűleg egy jól felcuccolt íjász jó lesz erre....bár az a fél- egy óra hülyéskedés nem tudom, hogy megéri-e egy jól felpakolt pvp-re és mob ellen is működő tőrös karaktert beáldozni. Az íjász skillek nekem is nagyooon tetszenek, de én biztosan nem váltanék. [De hol éld ki magad, ha nem itt! ] Igaz egy íjászt bármikor lehet húzni; csak idő meg fenék kell hozzá...esetleg némi SÉ. :D

• A földbe gyökerezett fa !

Mimike - - [Javaslatok]

A javaslatot támogatom. Igaz nem érint még, de ha ez ilyen körülményes, akkor nem is biztos, hogy ezt sajnálom!

• Valóban újítani kellene már a kereskedésen. A jelenlegi helyzetben egy klienst folyamatosan leterhel, sőt maga a kipakolás is macerás. Eldöntöttem, hogy minden kereskedést elősegítő javaslatot támogatni fogok. Ez esetben viszont sokkal inkább a BlackSonar ötletéhez hasonlónak látnám értelmét, ami mind a játékosok dolgát megkönnyítené és amihez a GF is csatolhatna járulékos SÉ bevételi lehetőséget. DE nem az a javaslat, hanem egy klón karakter és ezt így nem tudom támogatni.

• Én drukkoltam neked, de előbb érkeztem. Geni? :)

• - Javaslat címe: Kereskedést segítő jelzések - Javaslat lényege: Az áthelyezni kívánt tárgyak neve, ára, az áthelyezésre szánt item jelölése a leltárban. - A javaslat részletes kifejtése: Valószínűleg már volt javaslat a kereskedés elősegítésére, de nem tudom, hogy ez így komplexen megjelent- e valaha. Így indítanék erről egyet. Azt nyilván mindenki tapasztalta már, aki boltozni szokott, hogy a legideálisabb hely erre ch1 map1. Ez a legforgalmasabb, ez van szem előtt és szerencsére már van értel…

• Nagyon vártam már. Végre sok év után a kedvenc karaktereimet a kedvenc játékközegemben tudhatom. Meglepett és örülök, hogy támogatva van a birodalomváltás. Bár laggolok szinte minden ch-n, bízom benne, hogy ez megoldódik hamarosan.

• Sikerek

Mimike - - [Általános]

[k]Réges régen volt ilyen szerencsés napom a játékban: - a farmkarim első metinje lélekkövet rejtett, - sikeresen olvasott 3 készségre is könyvet - a főkarakterem sem hibázta el a lélekkövet - villámsámánként hamar lepusztítottam a vöröserdő metinjét - két húzás erejéig úgy tűnt a kováccsal is békét kötök ^^[/k]

• [k]Nagyon szépek az eddig beérkezett alkotások. Bízom benne, hogy lesznek még nevezők és mások is megpróbálnak "feldíszíteni" bennünket, bár én már így is nehezen tudnék dönteni. Sok sikert nektek és bátorság azoknak, akik neki vágnának, de még nem tették meg.

• Nyertesek csarnoka

Mimike - - Művésznegyed

[k] A Sárkányisten legendájának történetíró versenyében a nyertes SkullProX lett. Gratulálok Íme a győztes alkotás

• [k]Kedves Történetírók és szavazók! A Legendaíró verseny végeredménye szerint a szavazatok többségét SkullProX alkotása kapta, így ő lett a nyertes. Az általa írt történet bekerül a nyertesek csarnokába, a fórumrang és a nyeremény miatt hamarosan felvesszük vele a kapcsolatot. Gratulálok a nyertesnek és emellett minden kedves és legendás történetírónak, mert remek munkák születtek.

• [k]A szavazást az alábbi linken tehetitek meg és követhetitek nyomon. Szavazás ~ A Sárkányisten legendája

• [k]Kedves Fórumozók! Szavazzatok, melyik történet tetszett a leginkább? Szavazataitokat hozzászólással erősítsétek meg, viszont legyetek figyelemmel a 4 szavas spam szabályra is. Köszönöm. A szavazás október 25. -e 20.00 órakor zárul.

• Játékosok vs MOD-ok (120)

Mimike - - Spam

89

• Az alábbi versennyel kapcsolatos hozzászólásaitokat itt tehetitek meg. A sárkányisten legendája ~ titkos történet a kezdetekről

• Sárkányisten legendája - Kapitányuram! Miért szaladgál itt mindenki teljes fegyverzetben? Miért gyűjt mindenki erőt és tapasztalatot? Miért vadak az állatok a falakon kívül? Mi van a barlangok mélyén és a torony tetejében, ahová senki nem mer egyedül bemenni? Mi miatt tanulnak egyesek varázsolni, kardot forgatni vagy hangtalanul gyilkolni? - Sokat kell még tanulnod az itteni életről kölyök! De megsúgok neked valamit. Létezik egy írás, egy titkos történet, amelyet a nagy harcosok már mind ismern…

• Idézetek

Mimike - - Társalgó

" ...volt egy beosztottam KD. Borzasztóan okoskodó, kioktató, fölényes és egyben nyájas ember volt. Ellenben olyan teljesítményt hozott, amitől a főnökeim el voltak ájulva. Kétségbe estem, hogyan tarthatok rendet, ha valaki ilyen dekadenciát engedhet meg magának. Idővel rájöttem, minden helyzetnek, minden munkahelynek, minden pozíciónak meg van a maga KD-je, csak más személyében. Mindenhol van jó és gonosz, nyájas és aljas, jópofa és megbízható és sorolhatnám. Ezekből a sztereotípiákból akarnak …

Mimike - - Spam

[k]Ej-ej..nem állunk valami jól, kezdjük újra 1

Mimike - - Spam

90...had lám milyen gyorsak vagytok :P

Mimike - - Spam

Na jó, egy picit segítek, mert ez így tényleg lassú lesz. De csak most, csak nektek és aztán nem beszélünk róla! (Hidden Content)