Search Results

Search results 1-20 of 495.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

74. .-.-.-.-.-.-.

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

72. ,-,-,-,-,-,-,

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

65. .,.,.,.,.,.,.,.,

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

63. ,-,-,-,-,-,-,-,

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

61. ,-,-,-,-,-,-,-,-,-

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

59. -,-,-,-,-,-,

• Ősz a Metin2 világában

Lyria - - Versenyek

a másik rajzom:

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

99. megkésve,de hoztam egy számot

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

93. ,-,-,-,-,-,-,-,-,

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

87. -,-,-,-,-,-,--,-,-,-,-, sorminta

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

60. -.-.-.-.-.-.-

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

67. elég sokáig készíti :O

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

61. megy a csajoknak.

• Ősz a Metin2 világában Kibeszélő

Lyria - - Versenyek

Sziasztok. Fogadjátok szeretettel a rajzom. Remélem megfelel a feltételeknek ( méret stb.) és sok embernek tetszeni is fog.

• Ősz a Metin2 világában

Lyria - - Versenyek

Sziasztok. Itt a rajzom:

• 18.4 verzió kibeszélő

Lyria - - Általános

Sziasztok. Egy céh társam problémáját tolmácsolnám deffekkel és mobok támadó érték változással kapcsolatosan: "Üdv! a hydra runnal kapcsolatban szeretnék nyilatkozni. Azzal a problémával szembesültünk,hogy gyakorlatilag lehetetlen leverni a hydrat frissítés óta. Előtte 6 ütővel és egy buffal ütöttük sj medál nélkül. Frissítést követően mentünk egy próbát amit kudarc követett. Majd visszamentünk 8 fős csapattal sj-vel medállal mondhatni a legerősebb ütőinkkel magas Ák-as fegyverekkel,hogy megnézz…

• Sziasztok. Én támogatom a javaslatot. Alap lenne, ha van egy játék (ami több nyelven elérhető), minden információ elérhetőnek kellene lenni a saját nyelveden. Én folyamatosan böngészem az összes idegen nyelvű wikit, hátha valahol le van írva pl az új Yut-Nori, vagy a 18.4 változásaival kapcsolatos információk. A jutalmazásba nem biztos, hogy bele mennek, de hátha

• 18.4 verzió kibeszélő

Lyria - - Általános

Sziasztok. Lehet majd lesz belőle egy külön rész a 18.4 bugokról, de a következőt tapasztaltuk: * En-Tai Őr leölése után nem jelent meg a port amivel be lehet jutni Elvarázsolt erdőbe. * A bolt nevei nálam is bugosak és az összes bolt név bal oldalt tömörödik fel. Sebzések-deffek: * Ochao templombana mobok nem annyira sebeznek, a bossozás már izgalmasabb lesz, mivel ha kevesebb a deffed ...le tudja kapni az összes Tp-det egy ütéssel. Csak SÉ-s segítségekkel és harmatokkal sikerül leütni leütni a…

• 18.4 Béta teszt kibeszélője

Lyria - - Általános

sziasztok. bétával nekem nincsenek aggályaim. hiszem, hogy nem mindent ilyen állapotban kapunk meg, vagy finomítanak rajta picit. de ha már béta és ha már újítás, az alkímia szili részével nem értek egyet. ebbe a formába hosszabbítani sem tudom az alkímiákat. eddig is húzós volt,mert 120-as karival nem megyek be minden nap 95 mapra. sőt elmondanám ...talán 2 hetente 1x,de akkor sem tudom kiütni a szilit (munka és időhiány mellett nincs felesleges óráim 30 db szilire.). nem a karakterem fizikai á…

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

49. és sziasztok!