Search Results

Search results 1-20 of 567.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• szerintem nem nézték melyik szerverre irod ki hanem a contis árakat irták le:D

• Küldetések ~ 2. rész

Traxdata - - Általános

szerintem a wiki is nagyon szépen le írja hogy mit kell csinálni és a mapon is villog asszem a dt őr hogy oda kell menni hozzá és mivel csak egy út van, nem lehet eltévedni

• 18.4 verzió kibeszélő

Traxdata - - Általános

sírjatok kockák:DD komolyan már nevetséges hogy egy ilyen semmit nem mondó játékon remegtek.. örülök hogy be jött hogy a szilit nem lehet átadni.. sőt sok dolognak örülök ami játékosok ellen van köszönöm gf jöhet a még több sírás Figyelmeztetve! WolteN

• 18.4 verzió kibeszélő

Traxdata - - Általános

emberek ez egy játék.. és komolyan irogattok egész nap hogy hova lett 400 sebzésem meg ez nem jó az nem jó? ez egy JÁTÉK.. én is lenyelek sok dolgot sőt nem is érdekel már a gf:D csináljon amit akar, más játékba is így vagyok hogy ha valami nem úgy van nem kezdek el irogatni meg nyavajogni hogy jajj stb lenyelem azt kész.. remegtek egy játék miatt komolyan..hogy ne legyen off.. köszönjük a 18.4et Figyelmeztetve! WolteN

• az ie frissités vagy a driver frissités meg fogja oldani, másnál megoldotta

• Újrakezdés, megéri?

Traxdata - - Általános

most hogy bejött a patch több villam kell mint eddig, sztem ez miatt fel fog menni a baris cuccok ára, ez nagyon kevés amit felsorolsz és a yang se sok, azt mondom nagy karit hagyd, menj be 52es wpvel pro kazi vége vagy dtbe és ott szórja a yut norit, paklikat télen meg egyéb eventes tárgyakat szóval az 52es wpvel kifarmolnék jo sok mrdot aztan cuccolnam a testit, németen talán több esélyed van de farmolni vagy pénzelni ott is kell a karit mert anélkül elég nehéz

• 18.4 verzió kibeszélő

Traxdata - - Általános

ezzel a verzióval a gf most már tényleg nem számíthat sok bevételre magyar fronton.. a németek lengyelek törökök stb biztos verik bele a pénzt de én mint magyar nem.. szerettem volna karácsonykor elég nagy összeget tölteni de így marad a game over

• 18.4 Béta teszt kibeszélője

Traxdata - - Általános

akkor ha már itt tartunk lehessen nálad 199 won legalább legyen értelmes fejlesztés is.. szilivel nem tudom mit akarnak de akkor ha nem lesz kerizhető legyen napi 100 szili mint az elején

• leegyszerűsítve elmehetsz 35-40esen is map2 temibe full expvel ott se kapnad az expt:D nem bugos, sárkány előtti terembe elég szépen adja és még gólemek is

• Quote from Dalvin: “Történt olyan, hogy frissen regisztrált fiókra nagy mennyiségű feltöltés esetén tiltást osztott ki a fizetési osztály. Ilyen esetben velük kell felvenni a kapcsolatot és fel is oldják azt. A Kölyök dobozra is van korlátozás, de elég tág határokkal. Nem tudom a pontos darabszámot, hogy mennyit lehet vásárolni belőle. ” és van összeg meghatározva vagy inkább csináljak egy accountot és akkor majd ha akarok tölteni karácsonykor akkor nem kell számítani tiltásra? mert azért mégis …

• 18.4 Béta teszt kibeszélője

Traxdata - - Általános

cor nem átadhatóságát remélem nem rakják be vagy ha igen akkor legyen megint napi 100 szili és oké vagy legyen kereskedhető az összes alki

• Játékos kérdez Team válaszol!

Traxdata - - Általános

ha frissen csinált accra töltök nagy mennyiségben sét akkor jár bann? valami ilyesmit halottam hogy kizárták a fiókját mert friss volt az accja és túl nagy mennyiségben töltött és ez miatt, másik kérdés hogy ha töltök és veszek belőle kölyök ládát akkor bármennyit tudok vagy az is le van korlátozva? köszi

• támogatom legyen fix 3mp, az még idegesítőbb hogy ki akarok lépni vagy ch váltás és mindig azt irja várj.. és vagy 10x rá kell mennem csak utána kezd el számolni

• én szerintem az egész lacertat be lehetne zárni:D semmi értelme az egésznek van rajta 50 játékos de lehet sokat mondtam.. tartozkodom

• nem támogatom miért csunya dolgok?:D sztem semmi gond velük.. ne hord akkor és viselj alap dolgokat mint 2010ben:D erősebb lesz tőle a karid meg azért 1-2 igen jól néz ki

• Kezdő kérdések (6.rész)

Traxdata - - Általános

50k ftért kapsz alap esetben 5300 sét+ha kártyával fizetsz akkor 5500, ha boldog óra van pl 25%os akkor 5300*1.25+200 vagy az 5500*1.25? 50 sé az eltérés csak, de nem tudom hogy számítják köszi áthelyeztem, megkérlek, az olyan kérdéseket, amire a játékos társaid is tudják a választ, ne a "Team válaszol" témába tedd fel. Köszi Dreamy

• német vagy török szerót érdemes elkezdeni? és aki próbálta már minden rendesen magyar? (optok, küldi leírások stb stb)

• és arról van infó hogy el kell telnie legalább 1 hónapnak vagy mennyi a korlát? mert 1-2 hetes a kari

• Játékos kérdez Team válaszol!

Traxdata - - Általános

miért vezette be a gf hogy 1-2 hetes karinak nem lehet venni sé utit? kiváncsi lennék, mert nagy összegben vettem volna item shopból de amint hallottam friss kari nem vehet és ne azt mondjátok hogy visszaélések miatt, hanem értelmes magyarázatot kérek nem mellébeszélést köszi

• Kezdő kérdések (6.rész)

Traxdata - - Általános

kezdő majom kazi boss terme 35lvlen még jó lenne event farmosnak vagy inkább már közepes kazi? köszi