Search Results

Search results 1-20 of 97.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Panaszkodom.

bari1192 - - [Általános]

Szia! Ha segítségkérést is takar az üzeneted, akkor a következőket tudom ajánlani: Miután (tegyük fel) Bannolva vagy fórumról, akkor a böngésződ "privát böngészés" opcióját ajánlom. (ezáltal nem vagy bejelentkezve, és viszonylag szabadon nézheted a fórumot. (chrome - ctrl+shift+n Mozzila - ctrl+shift+p) További szép napot! :)

• Hol/miféle vírus?

bari1192 - - [Társalgó]

Sziasztok! Lényegében egy vírus okozta problémám lenne. A vírusirtóm állandóan kijelzi, hogy az aktuális (valami hhtps/gettos-info.bet...etc.) honlapot lényegében letiltja. Az a jó, hogy nem akkor írta ki, amikor az aktuális honlapot néztem mondjuk, és félek, hogy mivel sok file-t letöltöttem, valamelyikben lapul/lapult. Vírusirtóval már 2-3x is átnéztem a teljes rendszert, volt mikor talált, és ki is szedte, és volt amikor nem. végignéztem CCleaner-el is, hátha autómatikusan indul a rendszerrel…

• Közösségi Tippek & Trükkök

bari1192 - - [Általános]

Sziasztok! Hogyan lehetek lovagias? Ami nekem elsőnek szemet szúrt, hogy a nevek mellett láttam, hogy lovagias, meg barátságos. Elsőnek azt hittem a jellem alapján adja egy bizonyos személy az emberekre ezt a jelet. Elsőnek nem is mertem megszólítani, meg a közelébe menni annak, aki kegyetlen, vagy agresszív volt a neve mellett. Ennél fogva mindig úgy viselkedtem, hogy lovagias rangot kapjak, így ha valakit ütöttek a mobok, annak segítettem, mert azt hittem így leszek lovagias, amit mostani szem…

• végzet kereke

bari1192 - - [Segítség/Kérdések]

Szia! Van egy aranyos kis gomb(tárgy piacon) a jobb felső saroknál (pici egy kicsit), de ha ráviszed az egeret (ilyen csillag szerű), katt rá, majd van egy kiosztás gomb. A kiosztás gombra rákattintasz, kiválasztod miből és mennyit akarsz kiosztani. Remélem tudtam segíteni, bár ha support.metin2.hu -ra click-elsz itt jobban, részletesebben leírják a gondodat. Nekem múltkor munkaidőben (reggel 9-10fele) is válaszoltak 5perc alatt. Remélem segítettem.

• Rakás nyavaja!!!!

bari1192 - - Általános

Sziasztok! Mai napom fergetegesen .... ki ne mondjam milyen volt. Elsőnek sikeresen ""befenyített"" egy 81-es, hogy menjek el vörös erdőből, mert hát ugye rá van írva a neve. Majd kellemesen beosztotta, hogy mikor jöhetek vissza, amikor már neki nem kell. Innen is köszönöm szépen neki, de be tudom osztani az időmet, és el tudom dönteni, mikor, merre mennyek. Lélekkő természetesen tört. Így már 6ból sikerült G2-re raknom az elvarázsolt vértemet. Koncival persze sikerült félelem, ez boldogított, b…

• A mai napon... (4)

bari1192 - - Általános

Mai napon: Eddig 3 tojásból 2 konci. Még persze megyek ütni. Végre G-s lett elvarázsolt vértem, persze első lélekkő tört is. Buff, stb még hátravan :P

• Sziasztok! Gondolom fincs rám is vonatkozik amit mondtál. Végig követtem minden egyes posztot ami itt elhangzott. Amikor már nagyon ment a sírás, akkor meg már kedvem nem volt írni, de így most megteszem, ha már kérték. Igazából az elején én valamennyire mondhatni a sírás ment, de nagyon meg vagyok mára elégedve az eventel. Körülbelül 100 nyitásnál tarthatok, ami a mágikus tojásokat illeti. Van belőle koncentrált olvasásom olyan 13db (+ amiket elhasználtam). Ennek nagyon is örülök. A többi gyöng…

• Sziasztok! A Húsvéti logo készítő verseny képeit szeretném itt megvitatni így. Ahogy láttam még nem nyílt róla még kibeszélő. Személy szerint csak tegnap vettem észre este, hogy van verseny, így sajnos kapkodva kellett összeraknom valamit, de nekem bejön (kinek nem jön be a saját munkája? ) Sok kreatív és vicces (pozitív értelemben) képet láttam most, és izgulok is, mert a pörgés beindult, ahhoz képest, hogy az eredeti határidőnél csak 1 ember nevezett. Egy szónak is 100 a vége, hajrá! ~ Bari ~ …

• Húsvéti logó készítő verseny

bari1192 - - [Versenyek]

Sziasztok! Szeretném ezekkel a képekkel képviselni megint magamat. Remélem sokak számára tetszeni fog, engem a ti munkáitok is megfogtak, kedves versenytársak. Nagyon nem is ragoznám tovább, beszéljenek a képek! Ezekkel kívánok kellemes húsvétot mindenkinek! wj9hjb.gif 11jt4dt.gif Köszönöm a figyelmet! ~ Bari ~

• "Az eventek színvonala évről-évre csökken. Bocs, ha felháborodok ezen..." Teljes mértékben egyetértek! Quote from Night: “Kedves Bari! Szerintem válaszoltál is arra miért nem kellene felháborodni.A "majdnem olyan mint egy privát szerver" mondatoddal. Ez GF szerver.” Még is berakták a szerverre 3-4 éve és MINDENKI imádta. Senki sem sírt, hogy kevés, vagy hogy "kaki". Javíts ki ha máshogy volt

• Sziasztok! Nem tudom ki hogy van ezzel az eventel, de pár évvel ezelőtti szerintem sokkal-de sokkal jobb volt. íme pár kép: p.coldline.hu/2015/03/29/1798148-20150329-062ysu.jpg p.coldline.hu/2015/03/29/1798149-20150329-FXDZHa.jpg p.coldline.hu/2015/03/29/1798150-20150329-TivMng.jpg p.coldline.hu/2015/03/29/1798151-20150329-6Q5Sq8.jpg (képet kérném szépen lekicsinyíteni egy moderátor által. köszönöm szépen) Ezt egy közösségi oldalán közzétett posztban láttam ami a MAGYAR AURIGA szerverén volt pár…

• Sziasztok! Nagyon rég jelentkeztem én itt, de meglepődtem most igazán én is (nem magamon). A GF vajon meghallgatta a sírásunkat? Vajon ért a sok visszajelzés? Személy szerint én nagyon örültem ahogy azokat a sorokat olvastam. Végre egy olyan event elé nézhetünk, ami megfog több embert is. Lekopogom, elvégre a drop nem derült még ki, hogy milyen (lesz). Esetleg ha úgy dobja, mint tavaly/tavaly előtt, akkor simán jó event elé nézhetünk, az már plusz, hogy a kosztümökben forgathatjuk az optokat... …

• Nalam a "ha szerencsesek vagytok akkor a mamor ladajabol is szerezhettek" resz nekem ugy jott le, mint a palca event,hogy eshet es lenyegeben "vraftolsz" egy amor ladat. Vagy almodik a nyomor? (En) :))))

• OX Event - 2015. Február 08.

bari1192 - - [Általános]

Első posztomban kicsit hevesen írtam, és összekapkodva, de leírom részletesen. Ch1-en lényegében televolt emberekkel, olyan szinten, hogy végül a huncutka 30-as karik elkezdték a tömeget ütni. Az még elment, én át is mentem ch2-re, mert ott legalább be lehetett menni. Viszont előtte hiába akartam bemenni, nem tudtam. Így az első körről le is maradtam. Végül sikerült bejutnom. Teszem hozzá, jó sokan voltak. Egyik körben majdnem ki is estem, mert nem bírtam a sok karitól ráállni a jó válaszra. (je…

• Sziasztok! Az alábbi linken: http://board.hu.metin2.gameforge.com/board1-h%C3%ADrek/board2-h%C3%ADrek-felh%C3%ADv%C3%A1sok/37863-valentin-nap-2015/ Olvashatunk a Valentin napi eventről. Személy szerint amikor elolvastam nagyon megörültem. Ha jól értettem (remélem) akkor olyan kövek lesznek mint a húsvét metinek, vagy marad minden, csak pl. szív alakú lesz? Engem már az is meglepne, ha szív alakú lenne, és pirosas lilás füst jönne belőle. A dropjából tényleg esni fog valentin-nap láda akkor már m…

• OX Event - 2015. Február 08.

bari1192 - - [Általános]

Szia! Ez kibeszélő szeretne lenni? Nálunk Pegazuson azért hagyott némi kivetnivalót. Az elején be se tudtunk menni, és úgy "rajtolt" el a kör pár emberrel. Ez még nem volt olyan nagy baj, csak ch1-en senki nem jutott hozzá az urielhez. A másik legviccesebb dolog az volt, hogy valaki bugoltatta magát, és úgy került vissza a versenybe, de ráadásul NEM ESETT KI még akkor sem, amikor hibásra állt. 5 kör után elvarázsolták... Addig ott nézte mindenki h szórakozik Jó volt, szép volt, de máskor értékes…

• Elnézést. Nem tudtam h már le van zárva. Nem türelmetlenkedem, csak kíváncsi vagyok kinek a műve lesz a team kedvenc. Meg hát izgulni mindenki szeret

• Lejárat

bari1192 - - [Versenyek]

Sziasztok! A szavazás meg van hosszabbítva, vagy elfelejtették még lezárni? Nem aggódásképp, csak nem tudom h hosszabbítás-e? ~ Uta ~

• Valóban az előzővel kell egyetértenem. Engem már az idegesít, hogy látom, hogy NEM CSAK LUNGSAMBAN, hanem VÖRÖSBE is betolják magukat. 35ös és 42est is láttam, már. Buffal is beledöglik és vergődik a kővel. (persze ha odamennék, leverni a követ, pampogna.) Pedig véletlenül haverom mondta is, hogy eállítólag van egy ilyen szabály, hogy "kisebb szinten nálad magasabb szintű követ, erősebb helyen akkor üthetsz, ha ezzel a játékostársaidat nem hátráltatod." Ez mennyeiben igaz? Mert egyik se tartja b…

• Mi történt?

bari1192 - - [Versenyek]

Sziasztok! Nyomon követtem a szavazást. Az eredmény elég jó volt, majd egyszer csak törölték a szavazást, és a topicot lezárták. Miért? Mikor lesz a szavazás? Miért zárták a topicot? Edit: Csak átalakították.