Search Results

Search results 1-20 of 686.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Játékos kérdez Team válaszol!

Hannna - - Általános

Kedves dolog a kárpótlás, most a rendkívüli karbantartásért. Ezért külön köszönet és tudom nem (csak) rajtatok múlik, de hátha van rá esély: Lehetséges ennek a kezdeti jó szokásnak a megtartása?

• Nagyon kedves tőletek Miren, (komolyan ez rendes dolog) de ez szerintem már nem team feladat, hanem üzemeltetői és fejlesztői. (Üzemeltetői és fejlesztői oldalon is dolgozom a support ilyenkor nem tud komolyan seígteni, hiszen az infok már jegyben többször megjelentek. A GF web UI csapat dolga és a GF üzemeltetőké lenne a fejlesztéssel karöltve.) Írtátok hogy tudott a probléma,nyilván nem csak itt magyar oldalon. Ticketet Decemberben nyitottam, support oldalon lezartak, hogy tudott, stb majd vis…

• Miren köszönöm a választ. Engem a válaszod megnyugtatott, bár szerintem sok játékostársamat meg nem. (jogos, lemaradnak a SE bonuszról) Paypalrol vettem (oda is bedrotoztam a Visa E kártyát amit csak internetvásárlásra használok és így sikerült.). Így egy darabig elvagyok megint. Persze várjuk a javítást, és/vagy közleményt a problémáról.

• Hello Team, Sajnos, ez a bankkartyas fizetés folyamatosan nem működik. Tavaly decemberben is csak paypalrol tudtam rendelni, (elötte még működött kb szeptemberben? eleg sokat rendelek egyszerre, kitart.) Bankkártyáról ha próbálom állandoan ez az üzenet: "Sajnos hiba történt. Kérjük, próbáld újra később." Irónia: Ez is úgy működik már mint a kovács? Próbáltam több gépről, több böngészőből és kliensből. (Safari, Firefox, IE, Google chrome, Windows 10, Mac os X) Annyi változás van a tavalyihoz képe…

Hannna - - Általános

Rég kérdeztem. A kérdés az lenne,hogy lehetne-e figyelembe venni a havi eventek tervezésénél, hogy esetleg ne napközben legyen munkaidőben? Sokan sajnos ebben az időben ki, hogyan általában hét és napközben dolgozik. Emiatt pont a GF számára a profitot termelő játékos (SE vásárló valós pénzért) NEM tud élni az event által nyújott kedvezményekkel, mert nincs otthon. Értem én, hogy a GF határozza meg, de a team tudna esetleg segíteni, kérni, támogatni minket,hogy az ilyen x órás időzített eventek …

• Birodalmi Harc és Céh Háborúk!

Hannna - - Javaslatok

Végre, végre felkerült amit TS-en mesélt először Night, lelkesen, izgatottan. Szuper jó javaslat lett és nagyon szép a kidolgozás. Támogatom! (remélem ha eljut a GF-ig és a megvalósításig, akkor nem lesz elrontva, mert egyébként nagyot dobna a játékon!)

Hannna - - Általános

A talizmánokról kérdeznék, hogy jelenleg a wiki szerinti 200-as talizmánszint szint elérése de szerintem már a 9+ is jelenleg kb esélytelen. (egyszerűe nincs annyi a szerveren és a húzása sem akadálymentes.) Emiatt kérdezném, hogy : Tervezve van-e a talizmánok bekerülnek-e valamilyen droplistába? (metin, boss, stb.) Ha nem, akkor valamilyen formában mint utólag, pl. rendszeresen berakva valamilyen event alatt meg lehet szerezni őket?

• Karácsonyi rendezvény

Hannna - - [Általános]

board.hu.metin2.gameforge.com/…4ae1e0383fbee1a2b322485b3 Nem volt rossz az event, (Főnyeremény nem jutott, de nem gond, mert eddig sem jött. Ennek ellenére annak örülök, hogy szerintem jobb lett mint az eddigiek voltak) , ráadáskén még karácsonyi ajándékot is kaptam. Egy baashido tojást is amit most gőzerővel nevelgetek! Köszönöm Barbie! (3 skill, 6 szintenkent nő,de soknapos ami nekem külön áldás) Zártam. Archiváltam. Yareniel

• Halloween event 2017

Hannna - - [Általános]

Pont az event elött farmolgattam tegnap. (Hosszu idő után jöttem vissza mert a család és a munka 0-ra redukálta a játékidőt) Egesz jó volt a drop. A volt-on a hangsúly. Amint aktíválodott minden megváltozott. potyog a nyirfa de nem túl agilisan. Eseget. A dropon látszik, hogy ez alternatívként lett berakva, mert erősen redukálódott, bár néha meglódul. Meglátjuk, kivárom. Bár már az utolsó Okey sem jött be annyira butított lett, ennek adok egy esélyt. De eddig ilyennek tűnik: "Nagyon gyenge kezéd…

• Egy jó videó, fejlődésről, farmolásról és fejlesztésről. Magyar metin2 szerveren miért nem olyan a drop mint a németen? (költői kérdés volt!) youtube.com/watch?v=xq6GCHVkQMw

• Egy kis nosztalgia az egyesülés elötti hétről. Remelem tetszik majd a sámán rajongóknak. youtube.com/watch?v=oFkrnc90ggo

• Eső

Hannna - - [Javaslatok]

Lehetne, sőt villámlás is és rakják be hogy ki/bekapcsolható legyen. (hang is dukál hozzá ám! Persze ezekhez az effektekhez már egy korszerű grafikai motort kéne használni nem ezt a mostani kb CPU-ra épülő tákolmányt. Van a GF-nek olyan játéka, játszottam is vele párszor ahol ez már alap.) Támogatom!

• Kereskedőház

Hannna - - [Továbbított Ötletek]

Jelenleg a boltolás eléggé gagyi. Ha éppen a GF szerver vagy a GameGuard úgy dönt még le is dobja a kapcsolatot, bolt ugrott. Igenis van értelme a javaslatnak és igenis már kb éveket késett. Más játékban is volt/van/lesz. Fénykoromban 5 bolt volt kint, amíg játszottam aktívan. Ma elég sűrűn megszakad, ledob. (No nem a net kapcsolat a gond mert 5 ből 2 bolt leesik, 3 fent marad? Khm. ) Támogatom!

• Céhrongpont szerzés exp leadással

Hannna - - [Javaslatok]

Death jó az ötlet. Támogatom. (Semmi előny nem származik sem nagy sem kicsi karakterrel, mert nagyobbnak kb ugyanugy jön arányosítva/mob az exp. Vagy mégsem? Akkor hajrá GF van mit javítani! ) Potroha, amit írtál abban a kulcsszó a sikeres volt. Mert ugye a GF szerver nem laggol és minden szuper ott hálózati oldalon. Hiszen az inkább elképzelhető (irónia on), hogy az ország különböző részéről összejött céhnél akik Meley-t futnak (vagy bármi más runt ahol beragad a kép) egyszerre mindenkinél ross…

• < Missziós event >

Hannna - - [Javaslatok]

Potroha igazat szólt, már annyi tekercs és egyéb van, hogy nem látom értelmét. Nem támogatom. (Ellenben ha a missziók jutalma és darabszáma újragondolva lenne, akkor lenne jobb a játéékosoknak. pl. ne 100db X.Y legyen leölve, csak 20. Ha már könnyű missziótekercs.)

• Elképzelhető, hogy hasznos megoldás, bár valószínű ritkán kellhet. Hogy ne legyen túl bonyolult, egyszerűen az aktiváláskor a meghalás animáció legyen. Támogatom.

Hannna - - Általános

Rég kérdeztem, de bele is vágok mert ezek olyan kérdések amik szerintem sokunkat foglalkoztatnak (játékosokat, pénztárcát érint és bizony szükség lenne információra) arra lennék kíváncsi, hogy: 1) A tárgypiac árai mi szerint vannak meghatározva, mi az árképzési stratégia alapja? 2) Ki dönt az árakról , picit részletesebben, mint hogy GF ? 3) Ebbe e döntési folyamatba van-e beleszólási lehetőség, visszajelzés, bármi ami egy normális kétirányú kommunikációhoz vezethetne? (gf<-> játékosok esetleg g…

• Az új fórum bár furcsa, feltűnt több újítás van benne. Interaktív, modernebb CSS , bár ahogy nézem van 1-2 betegsége, de szerintem ezeket javítani fogják. Megvallom őszintén amennyire nem jött be az új kinézet, most már elvagyok vele. (Amúgy várható volt a design csere, hiszen ez a design szinte a tárgypiac hasonmása.) A kép alatti "rang" név úgy tűnik a postok számából alakul ki, van erről valami leírás? (a poszt írásakor jeti vagyok, picit sem gáz ugye?) Potroha, azért nem lehet a régi fórumot…

• Válaszok: - nem, - igen, - mert többször sem azt kaptam amit gondoltam, sőt utolsónak adott ugyanazt. - ebben a formában átdolgozásra kell h kerüljön. Ha szerencséd van(!) akkor esetleg lesz pozitív élményed.

• Nem tudom miért nem aktív ez a rész, megoldódott a hiba mindenkinél? Nálam nem. Szerintem nem a metin2 nyírja ki. Gameguard a neve. (Szerintem, sőt volt róla a régi fórumban leírás, hogy sok rendszerműveleti vektort magára irányít, hogy mindent megnézzen és kiszűrjön. ) Hibák nálam: - ha hálózati drive-t nyitok meg akkor is kb pihi, majd miután a gameguard valamilyen scan elvégzése után elengedi az erőforrást meglódul. - firefox, edge, smb, - ha nem tetsző program és indítási sorrend van akkor k…