Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 18.4 verzió kibeszélő

dreamy - - Általános

Quote from Amiran: “a Béta végén a deffek a mostani állapotban voltak ” Legjobb tudomásom szerint nem , de majd holnap kiderül. Quote from Üvegszilánk: “Legégetőbb viszont ez a sárkányköves cucc és a frissítés ideje. Sokan akkor érnek rá, amikor oktober 23a van, hiszen akkor ...... Erre meg a játékosok képükbe kapnak egy frissítést, ami tart mondjuk 10-től délután 2ig. ” A friss 9-től lesz. Akiknél betették ma, ott 3 óra alatt megvolt. Október 23 csak nálunk munkaszüneti nap. Érdekes, hogy még l…

• 18.4 verzió kibeszélő

dreamy - - Általános

Quote from Nuttika: “Dreamy az a nagy baj, hogy max látszatra módosítottak ” béta tesztelők szerint érezhető volt a változtatás az első féléhez képest, de holnap kiderül

• 18.4 verzió kibeszélő

dreamy - - Általános

Quote from Nuttika: “a defek rontása ellen is... ” A béta vége felé ezen módosítottak. Egyes nemzeteknél ma már kiderül, nálunk meg holnap, hogy melyik verzió kerül be.

• 18.4 verzió kibeszélő

dreamy - - Általános

Hát, béta fórumon elemezték a 8 féle típust. Ott elég sokat foglalkoztak ezzel.

• 18.4 verzió kibeszélő

dreamy - - Általános

Quote from Amiran: “Pet életút szép dolog csak amíg nem tudjuk hogy ez mit is fog takarni addig semmit nem ér ” Az a piros tárgy volt. Az megmutatta, hogy milyen a peted a 8 féle típusból. (ha jól emlékszek)

• 18.4 verzió kibeszélő

dreamy - - Általános

A hír adott, lehet megvitatni: 18.4-es frissítés: Új tartalom a nevelhető házikedvencekhez és a Halloweenhez

• 18.4 Béta teszt kibeszélője

dreamy - - Általános

sztem azt max a gf tudja h mit rejt az üres négyzet De nyugodtan jelezd a béta fórumon, biztos örülnek majd neki

dreamy - - Általános

Quote from MxCool: “Nem tűnt fel senkinek ” bizonyára feltűnt, hogy kellene ott valaminek lennie béta fórumán nézted? Jelezték?

• Quote from AkiNemVak: “ez 2 időpontban volt egyikbe nazar a másikban bölcsi volt ” Nazarról nem is írtál... Quote from AkiNemVak: “viszont kissé hihetetlen hogy mások 99 re vörös szellemerdőbe is feltudtak menni anno ” Nem úgy tűnsz, mint aki 10 éve játszik (ne haragudj meg ezért) Vöröserdőben nem fejlődtek 99-re, még a szerver első 99-ese is b2-ben lett annyi.... Napi 15 órás monoton öléssel.... és nem egy nap alatt. És igen a régi játékosokok autóvadászat nélkül , monotonon öltek barlangba 10-…

• Én meg értékelném, ha normálisan írnál Persze nem vagyok az a sértődős fajta... És nem összeszedtem magam, hanem csak tudod van az úgy, hogy valaki gondolkodik is, mert szimplán segíteni szeretne.... (bár ahogy látom itt már azt se érdemes) Quote from AkiNemVak: “sés EXP gyűrű és 8 órától 11 óráig Kaszt ládás 3órás ital illetve 8-9 közt egy egyórás exp gyűrű majd 12-15 közt még egy 3órás bölcsesség ital illetve innét már folyamatosan 18 óráig a bölcsesség ital 1órás illetve sés gyűrű keverékével…

• Azokat a mobokat a játékosok nem fejlődésre használják, leírtam hol jobb. Azt se felejtsd el, hogy ha hétvégén nőttél akkor ott még eventes exp is volt. És az is fontos, hogy 85 alatt, egyszinthez majd feleannyi exp kell.

• Nos, ahhoz, hogy ezt bárki is kiszámolja, kicsit pontosabb infók kellenének. Pontosan milyen mobok voltak... És ebből máris le lehet matekozni. Ha sima satu-t öltél (íjász meg harcos, ezek akkorák), akkor azok adják a legkevesebb expet. (1 kb 7000expet ad) A gólem is majd a 1,5 szeresét adja, és azt szokták javasolni is, hogy majd 90-ig azok elég jók. A nagyobb expet a vörösök adták volna még b2-be. 86-ra 508.040.000 exp kell, ha a 7000x 150% exp= ha minden igaz 17,5k exp 1 satu. (EDIT: nem... v…

dreamy - - Általános

board.beta.metin2.gameforge.co…etc/?postID=7047#post7047 cor napi 5 ..... ha nem kereskedhető/rakizható sztem az sem elég....

dreamy - - Általános

meg a portugál ellenállás is : prnt.sc/kyy2ta Ja és mégegy, igaz XD ott egy akarjaaa board.hu.metin2.gameforge.com/…c6c856c5f0c597113f4aadba3 No meg egy kis videó: youtube.com/watch?v=DtF_W4ktJrQ Edit: német genesis szerveren is tiltakoznak: board.beta.metin2.gameforge.co…eutschen-Servers-Genesis/

dreamy - - Általános

Quote from xNotBadx3: “Elösszöris honnan veszed hogy nem teszteltem?? ” Mondtam én , hogy nem voltál??? Nem látom hol.... (Megkérdeztem, hogy "Te voltál?" ... ez talán nem ugyanaz) Nem teszt van? Akkor miért írod, hogy nem teszteltetnek? Miért írod , hogy nem kérik ki a véleményt... Ne haragudj, de ellentmondásos vagy Az alkimiának így nincs értelme.... hisz csak azoknak lesz majd , ha ez így marad, akik vagy időmilliomosok, és 0-24-ben csak metineznek, vagy kőgazdagok, és majd megveszik séért a…

dreamy - - Általános

@xNotBadx3 ejjejj... egyrészt nem szerencsés így fogalmazni T/2-ben , inkább a GF-nek kellene ezt címezni. mert ez úgy jön le, mintha a mi kis csapatunknak szórnád az igét. Másrészt, ott a béta fórum, rengetegen írják le a véleményüket, te ott leírtad? Szerinted most nem játékosokkal tesztelnek? Te voltál? Szóval miért írod, hogy nem kérik ki a véleményét a játékosoknak? Pl törökök, spanyolok úgy demonstráltak, hogy boltokat tettek ki "nem kérjük a 18.4-et" és megosztották.... Szerintem is igen …

dreamy - - Általános

Quote from Darcoon: “Megjegyzendő, hogy a Béta szerver kizárólag angolul lesz elérhető ” Azért... ezzel vitatkozok inkább kizárólag és hibamentesen német.... ott mutat mindent, nincsenek névtelen itemek, természetesen magyarra is átváltható, de akkor sokminden nem látszik. Angol is kb olyan mint a magyar, sok leírás helyén csak üresség van. -------------------------------------------- Itt egy pár alki: board.hu.metin2.gameforge.com/…c6c856c5f0c597113f4aadba3 board.hu.metin2.gameforge.com/…c6c856…

dreamy - - Általános

Quote from Miren: “Mítikus alkímia A mítikus alkímia rendszer bekerült a játékba. Ez lehetőséget ad arra, hogy tovább frissítsd az alkímiát, és javíts karaktereden. Az új rendszer a legendás sárkánykövek új sorával érkezik, melyet 2 normál legendás kő ötvözésével új, mítikus legendás kővé alakíthatunk. A játékosok érdekében és azért, hogy hasznossá tegyünk egy nem éppen hasznos, de kiváló sárkánykövet, képesek lesztek bármilyen tisztaságú legendás sárkánykövet ötvözni. Ez azt jelenti, hogy egy l…

• Mod megjegyzés: maradjatok a témánál! Egyéb dolgokat a kibeszélőkben vitassatok meg. Köszi Dreamy

• Mod megjegyzés: @Lucifer002 megkérlek ezt a folyamatos provokáló stílust fejezd be légy oly szíves Úgy vélem hisztisnek és sírosnak nevezni bárkit is anélkül, hogy tudnád esetlegesen mennyit próbálkozott, vagy mennyi időt fektetett bele a dolgokba nem szép. No meg ez a javaslatok téma, offba se menjünk át. Köszi! Dreamy