Search Results

Search results 1-20 of 376.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Upsz,bocsi,ez elkerülte a figyelmem:)

• Hello! Van egy ilyenem. A +3 kritövet kivehetem,ha gondolod,bár nekem elég volt sárkány lévén. Bariban bőven 10 felett vannak vele a krites skillek,és csapkodni is lehet vele...

• A rakizással egyet értek. Pláne,hogy pl a halloween tökök is ott foglalják a helyet még mindig a leltárban... viszont tényleg jól esik. Ma reggel egy óra alatt jött össze kb egy pakli. Előtte kiskarin is jövögetett... Orkföldön,és hwang templomban. Viszont mindenképp kell a kesztyű. reggel lejárt az egyik 3 órás,nem is esett semmi,ebből vettem észre,hogy lejárt. Az egyik kis accon nincs is kesztyű,ott még zokni sem esik,nemhogy kártya.

• Most lehet én vagyok megint a rossz... De ez a GF tud valamit:D elképzelem,amint ültek az idei event kitalálásánál... -Te Kim,tavaly túl sok kártya esett,bevétel semmi,mit csináljunk? -Hát Jon,csökkentsük le a droppot 50%-al,és akkor vesznek is paklit. -Nem jó Kim,akkor utálni fognak minket! -Akkor csökkentsük le 90%-al a droppot,majd emeljük meg 40%-al,és mi leszünk a jófiúk,mert meghallgatjuk őket. Addig is egy hét alatt legalább lesz forgalom a tárgypiacon a sok SÉhuszár jóvoltából,akinek kel…

• Hello! Csak annyit tudok hozzáfűzni,hogy immun nélkül be se menj,mert szétszednek:) És ne akarj gólemezni,nem sámánnak való:) Persze lehetnének jobb cuccok,de ha ez van,ezzel kell főzni. Az immun viszont muszáj...

• Bocsi,nem láttam:) Az sem rossz,de mint írtam,a krittel nem sokat érsz... A tp,vagy tp reg többet ad pluszban. Nem azt írtam,hogy egy-egy csopi,hanem hogy egy-egy csopival kevesebb,mint a nagyon max. teszem azt bemész mot,és elviszel 5 csoportot,de majd beledöglesz. Akkor inkább csak 4 csopit húzz magadra,mert gyorsabb lesz összességében. Ha majd belehalsz,akkor várni kell,míg a tp felkúszik,hogy újra tudj menni. Azért is mondom,hogy nem lesz gond,mert emlékeim szerint nekem nem voltak ilyen cuc…

• Nekem anno nem voltak ilyen cuccaim,mégis elbírtam egy termet 61 fele (ha nem is a gyorsot). A tp veszteség nem fog kelleni,arra ne költsél,mert bár 45 ÁK az antik,akkor sem ütsz akkorát,hogy sokat töltsön vissza... Amúgy meg ha potit akarsz spórolni,akkor nem is kell egyszerre egy terem,nem kell mindig a majdnem meghaltam érzetnek lenni,inkább egy-egy csoporttal kevesebb,de azt gyorsan leölve kevés poti fogy. Javallok bevinni egy másik karaktert is,azt teletömni potival,és akkor kicsit kevesebb…

• Szeretnék gratulálni ehhez az egészhez... röviden. 4 accal próbálkoztam,kb 10 órányi játékkal 6 nap alatt. Nem sok,de többet nincs időm,mert a családdal vagyok. Ezalatt 11!!! kártya esett. Metines kesztyű végig. A leadott zoknikból 20 láda kb. 1!!! Lélekkő,többi yang. A poti majd többe került,lévén kártya miatt erősebb helyeket kerestem. 2,5 év után jöttem vissza két hónapja,de ebből uninstall lesz. Még jó,hogy jött ez az eventnek nevezett valami,mielőtt elkapott volna a láz,és SÉre fanyalodtam …

• Azzal tökéletesen egyet értek,hogy nem a team tagokat kellene becsmérelni... Nekik ugyan mi közük van hozzá? És ha netán védik is a GM-et? Nekem se engedné a munkahelyem,hogy savazzam őket,és ez teljesen elfogadható. És tényleg felesleges,mert jelen esetben SEM ők a fejlesztők,a balanszolók,a módosítók. Ők max telepítik a kutyagumit... Nekem 1 óra alatt esett 7 zokni,meg 4 kártya. Nekem a kártya másodlagos lett volna amúgy is,lévén keveset játszom. De annak örültem volna,ha kiesik több napi zokn…

• Az elsővel nem értenék egyet,csak úgy,ha valóban lehetne párhuzamos run lehetőség,de időkorláttal karakterenként. Mondjuk én nem tenném olyan drasztikusan 5-6 órára. Ha belegondolunk,most is 1 óránként lehet sárkányozni. És ugye ezt meg is teszi az a pár ember. Viszont elkerülve,hogy az a pár ember (amit Dalvin is mondott) egy órában 3 sárkányt is leüthessen,maradhatna az 1 órás időlimit. Jah,és cserébe a párhuzamos runnal legalább a felére csökkenteném a yang dropp esélyét és mennyiségét is. Íg…

• Quote from Üvegszilánk: “ Valaki itt írta, hogy 64 bites op.rendszere van...nekem is. Most nézem, hogy itt 32 bites firefox van. ” nem csak az oprendszer 64 bites,hanem a fierfox is! Ez például lehet problémaforrás,bár nem pont a metinnek kellene előhoznia. Én mindenesetre szeretem,ha egység van.

• Na akkor ide is leírom. Nekem semmi gondom vele. Mindig firefoxot használok,és 3 kliens van nyitva (pántok miatt),de közben vígan netezek,és semmi gondom. Filmnézés,stb. Metin közben meg firefoxról megy a rádió,úgyhogy fordítva is műkszik. Nálam 64 bites megy,lehet számít.

• Hát nekem lazán fut 3 kliens ablakos módban,és a frissítés óta még laggom sem nagyon van. Előtte volt chunk betöltési hiba (nem tudom,itt hogy hívják),mikor szaladsz a nagy ürességben,és egyszercsak megjelennek a szörnyek. Ez lassú volt korábban,most még este 8-9 fele is tökéletes volt. Firefox mindig meg van,meg is volt nyitva. offelenes megjegyzésként. Én kihagytam 2-2,5 évet. nemrég jöttem vissza. Ez az okey újdonság lesz nekem,a zoknit ismerem csak. De nekem a halloween is új volt,és ahhoz k…

• Vegyünk egy valósnak tűnő példát. Van egy cukrászda,ahova jársz 10 éve. Már nem tudod megmondani,miért,de jársz. Régebben,mikor megnyitott a bolt,akkor imádtad,van kis beülős része is,csevegtél a haverokkal,és élvezted a finom ízeket. Majd egy idő után kezdett az étel rosszabb lenni. A sütikről lemaradozott a porcukor,az eladó plusz pénzért azért tett rá. Valószínűleg a sütők el vannak már dugulva,és minden terméknek van egy kesernyés mellékíze. Már írtál a panaszkönyvbe,többször is, hogy takarí…

• Quote from Tiesa: “Quote from Nuttika: “nem tudom jelenleg más országban mik a tapasztalatok a PVP mappal kapcsolatban mennyire gátlástalanul használják ki a kiskapukat egymás ellen a játékosok a "diadal" érdekében de gondolom amint összesítve lesznek kidolgozásra kerül az is, mennyire kell nekünk beavatkoznunk. ” ” Us metin hivatalos kommunikáció: "Battle Map IMPORTANT Not using the battle map as intended will be treated as bug abuse. This includes but is not limited to: Using multiple characte…

• Én speciel azt sem értem meg,hogy ha már pvp map,és nem céhwar map,akkor miért is nem lehet céhen belülieknek harcolni egymással? Régen az volt a legjobb motiváció céhen belül,hogy sokszor 1v1, meg 3v3-aztunk,és ha kikaptunk,akkor volt motiválás,hogy jobbak legyünk. Ha meg valaki megsértődik azon,hogy egy társa leverte,akkor gondolkodjon el rajta... a pvp az pvp. És visszaolvasa egyébiránt nem az a probléma,hogy a céhtársak nem támadják egymást,hanem hogy bevédik egymás. Így meg szép kis 1v5-ök …

• Quote from SGabi: “Én most Dalvint és Lacrimosát igazolnám még azzal is, hogy mikor 100% EXP eventek voltak, akkor nem volt még 100% EXP-s bölcsesség ital vagy 80%-os felemelkedés ital. most meg ha van fent 50% (SÉ) gyűrű, 50% 1 órás gyűrű, 100% bölcsesség itala és még 30% EXP event, valamint 60% dubla EXP esély cuccokban, akkor gyorsabban lép szintet egy 95 feletti karakter, minthogy feleszmélne a játékos az előző szintlépésből. HF ládáról meg már régóta megvan a véleményem, inkább ne is lenne …

• Vélemények a játékról

pretorius07 - - [Általános]

Hát ez a váltsak ch-t jobb droppért:) Igen,ilyet régen is mondogattak,és régen sem tudtam eldönteni,okos ötlet e,vagy sem... mindenesetre amit korábban leírtam,az ch váltással értendő! Pl mikor metinkövezik az ember,akkor elég gyakran teszi amúgy is... SunCo! A beak-go dologra ne várj köszit,mert akkor meg offért kap a nép egy figyelmeztetést:) Ami meg a droppos fejtegetésed illeti. Én pont olyan példákat hoztam,amik nem olyan farmolások,hogy specializált tárgyakra menne. Ott a kvarchomok,stb,am…

• Vélemények a játékról

pretorius07 - - [Általános]

Pontosan nem emlékszem,mikor kezdtem,de nagyon nem ma,sztem van az 6-7 éve simán... Utóbbi két évet kihagytam,mert nem mardt időm játszani,és úgy nem sok értelme volt. Nem sokkal azelőtt jött be a 95-ös map. Most kicsit nosztalgiázni akarván újrakezdtem,van egy 91-es karakterem. Tapasztalatok: Barlang dropp szánalmas! Régen egy leltárnyi potiból kivittem csak vegyesnek 17-20 millát 70-es fegyverekből. Minap egy leltárnyi potiból nem viccelek,egyetlen démon penge esett,némi virág,meg sisakok,vért…

• Ez nem bug,hanem feature:) így több eséllyel költesz sé köpenyre,mert gyorsabban fogy! Amúgy ez mindig így volt sajna,és régen is volt erről jelentés már...