Search Results

Search results 1-20 of 854.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 18.4 verzió kibeszélő

Szeder - - Általános

Quote from AkiNemVak: “Quote from Szeder: “de így röviden amit te jónak hiszel pet az nem jó ” ” Maximum a pet skilleken fogok variálni. Neked meg sok sikert a forgatásokhoz. Naivitásod határtalan, vagy nagyon kevés ideje játszol GF játékokkal , persze az is lehet rengeteg felesleges kidobandó pénzed van amivel csakis a GF épülését kívánod szolgálni Nos ez mind szíved joga és senkinek semmi köze hozzá. Nekem tökéletesen megfelelnek a petjeim Az én karakterem pet és alkímia nélkül se volt használ…

• 18.4 verzió kibeszélő

Szeder - - Általános

Quote from Sperber: “Sziasztok, sajnos hozzányúlnak , ez a rész kimaradt a magyar fordításból, 3-ról 5-re emelik a napi cor számot és a szilik nem kereskedhetők, rakizhatók és droppolhatók. Minden karira külön kell kiütni majd. Dragon Shards - raised daily limit from 3 to 5 per character - shards not tradable, droppable or storable ” Na ez akkor valahol nem kerek, mert mitikus alkímiák mégsem lesznek . Akkor nem értem miért is kell elrontani azt hogy valamiből tudjanak bevételt csinálni a kezdők…

• 18.4 verzió kibeszélő

Szeder - - Általános

Quote from Csizkov: “Csak én nem találom a sárkánykő szilánkos részt a leírásban? Máshol írják, hogy 5 db lett... ” Jelenleg nem nyúlnak hozzá, azért nem találod, azaz minden marad a régiben az alkikkal kapcsolatban. Nem volt időm tesztelni bétán. Céh társaim elmondták a lényeget szerintem. Pet forgatás maximum kíváncsiságból fogom kipróbálni, mert szerencsére megvannak már a jó petjeim. Esetleg ha valami csoda folytán sikerülne hydrás petet szerezni ott érdekes lehetne. A Yutnori szerintem pont…

• Balizs1 te nem akarod meg érteni, hogy mi a gond a bejutással . Az a fő probléma , hogy pont miattad és a többi sárkányfarmoló miatt nem jut be az aki csak kíváncsiságból tenné , avagy netán , mint már említettem párszor a 94-es zárókövet a sárkány dobja egyedül 100%-ban. A sárkány az ahova maximum napi 24-szer lehet bejutni az összes játékosnak, de ebben ugye benne vannak azok az órák is amikor egy átlag ember pihen dolgozik, stb. Az összes többi bosshoz többször is bejutsz . Nem konkrétan ugya…

• Milyen Thrym dropja haladja meg a 150 millát ? Ezt fejtsd ki légy oly kedves , mert ez érdekelne . Oda ugyanis akkor megyek be amikor akarok hisz 2 óránál többet úgyse nagyon vagyok gépnél, de nem kell várnom hogy más megengedje hogy bemenjek. Thrym ládák mennek 7 milla körül piacon ez mondjuk ha csak ketten mentünk 5*7 milla , ha kinyitom már pedig én kinyitom akkor jó esetben kapok pet kaját, ritkán hold követ. Olyan eget verően nagy yangbomba se jött össze még , pedig mindenkinek van medálja.…

• Lehet hogy akkor azért nem megy be senki, mert esetleg dolgoznak, iskolába járnak netán épp valami más dolguk van ? Nem járok sárkizni, de lehet járnék időnként, ha ez nem azt jelentené hogy valószínűleg órákat várhatok rá hogy talán bejutok. Valahogy már abból a korból is kinőttem hogy engedélyeket kérjek számomra vadidegenektől akik úgy gondolják övék a világ. Pont úgy gondolom, hogy pusztán irigység az hogy nem tetszik néhányaknak az hogy könnyebb legyen a sárkányhoz bejutás. Miért ne mehetne…

• Quote from Lucifer002: “Szerintem ez felesleges dolog lenne, tény hogy be tudnál tenni ezzel a sárkány farmosoknak (gondolom irigység az alapja). Volt hogy mi sem jutottunk be a céhhel, de rajtunk kívül még kint maradt pár "sárkány farmos" karakter is (kíváncsiságbol megnéztem a többi CH-t is). De bent maradtunk és következőre mi jutottunk be. Ennyi erővel vegyék ki a kölyökládát is ha nem nyitsz elsőre, még más igen? Kifejezetten örülök, hogy van aki üti a jószágot és nem sír ha nem jut be, han…

• Csak a nyitogatás élményéért szoktam ládákat vásárolni, sok-sok láda nyitásából se nyitottam soha forgatót , optolót kétszer igen. Nem a sárkány láda a kedvencem pont az ár-érték arány miatt.

• DC - Az Ördög katakombája

Szeder - - Általános

Pont a yang gyártó autós karik miatt szabadult el a piac. Ez nem farmolás és nem játék amit DC-ben csinálnak, ez csupán robot. Az igaz , hogy pont a GF teremtette meg ezt a helyzetet , de ez attól még nem jó. Gyakorlatilag az autozással csak egy hekk lett legalizálva. Az autós karik 80%-a már egyáltalán nem játszik a játékban csak DC-ben autózik amivel gyűjti a zsebpénzét, és ezzel hogy ennyi yang-won került be a játékba szabadultak el az árak. Nincs yangos karim , nem is volt nem is lesz, és ya…

• Ezt a javaslatot támogatom. Felesleges időhúzás szerintem is .

• SD2 szintkorlát eltörlése Lacerta

Szeder - - Javaslatok

Most már én teljesen feleslegesnek tartom az összes szint korlátozást Lacertán. Ami miatt a szerver létre lett hozva az már elvesztette a lényegét. A pókbárónő mint boss farmolása a korláttal lehetetlenné lett téve. vagy egyből lehessen sd3 ba menni sd1-ből vagy az egész korlát legyen törölve. DT korlát is törölve lett , teljesen jogosan, az is tök felesleges volt. Az hogy barlangba be lehet menni 72-ön az egy dolog, az viszont a másik, hogy 80 alatt B1-ben a dropp a nullával egyenlő, B2-ben 85-…

• Játékos kérdez Team válaszol!

Szeder - - Általános

Azt szeretném megkérdezni hogy a "Kapd el a királyt" event akkor most konkrétan mettől.meddig is fog tartani? Az biztos hogy nem úgy ahogy ki van írva, mert ma már 2018.09.06-a van és se tegnap se tegnap előtt nem voilt még az event ez tuti.

• Játékos kérdez Team válaszol!

Szeder - - Általános

Érdeklődni szeretnék , hogy akkor merre is találom a félhold öltözékeket ? edves Játékosok! Augusztus 30-án, egész nap Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat vásárolhatjátok meg: * KÉP * NÉV * MEGJEGYZÉS * ÁRA * icon_metin2_de_7af2f93b599d51ab8e7a71db5a0e332e.png * Félhold harcos * Férfi, bónusz nélkül, 15 nap * 28 SÉ * icon_metin2_de_7af2f93b599d51ab8e7a71db5a0e332e.png * Félhold harcos+ * Férfi, bónuszos, 15 nap * 49 SÉ * icon_metin2_de_e9782ecde03573ce1abd7eed6609b685.png * Félhold frizura (f) * …

• Ez egy undorító húzás, és pont azoknak a játékosoknak az arcul köpése , akik tényleg csak azért akarták megcsinálni, hogy bekerüljön a normál szerverekre is ez a run. GF megnyugodhat jól lehúzta a játékosokat, azokat szépen díjazta is akiknek kifejezetten az anyagi haszon szerzés volt a célja , de a runt még véletlenül sem akarták megcsinálni. Ha tisztességes versenyt akartak volna akkor a jutalmak is előre és nem utólag lettek volna csak kiírva. 4 hét event sorozat abból állt, hogy hétvégén met…

• Quote from medvetalpbor: “Semmi értelme letolni nálunk az új runt. Játékosok 80%-a vissza megy Contira és annyi off a szeró teljesen hasztalan lesz. ” Nos aki ezt nem tudta a szeró megnyitásakor, az a fejét csak arra használja , hogy legyen mire tenni a sapkát. A runt azért kell letolni, hogy Contin is lehessen menni. Azért mert sokan csak várják a kész dolgokat, kénytelenek azok megcsinálni akik szeretnék ezt az újítást a megszokott és szépen már felépített karakterükkel is élvezni. Igaz nem eg…

• Nos igen, ha az újítást simán betették volna nálunk ugye Contira , illetve máshol is a futó nagy szerverekre akkor már biztos megcsináltuk volna mi is. A GF -nek egyértelműen az az érdeke , hogy jó sokáig ne legyen készen, hisz neki ez csak plusz bevétel. Az egy más dolog, hogy gusztustalannak tartom ezt a módszert. Sajnos sokan akik az új szerverekre átmentek ugyan úgy gondolkoznak , mint a GF , ők is csak keresni akarnak rajta és eszük ágában sincs megcsinálni a Hydra runt, sőt igyekeznek hátr…

• Nem az alkizáshoz kapcsolódik , de szerintem az építőanyagokat nem olyan nehéz megszerezni a játékon belül. Céh telkekről beszélünk, ami optimális esetben egy együtt működő csapat munkájának eredménye, tehát többen gyűjtögethetik szépen az alapanyagokat. Illetve azoktól se kéne elvenni a bevétel forrást akik ezeket eladásra gyűjtik. Annyira kevés dolog van már amiből yangot lehet csinálni robot karik beállítása nélkül, és pont a robot karik miatt az árak elszálltak a csillagos égbe. Régebben ink…

• Na igen a portolás azért is gond , mert nem tudsz kivinni 10-esnél kisebb karit , és hát például én a kohóköveket 1-es karin tartom, nekem elég drága a ki be mászkálás. Nekem is volt már céh társam akit ki kellett menteni A kovácsot se néztem , de én babonából mindig ugyanazt használom ékszerre például. Ő már bevált

• Nekem volt Miryangon gyöngy alkimistám, de pont mellettem egyszer csak lett egy másik , utána céh tagok kérésére lett rubin, amiből szintén pár hét után lett egy halommal. Most ha jól emlékszem éppen gránát , mert ezt kérték tőlem. Mivel ugye több szerverről lettünk egy helyre rakva sokunknak van saját céhe ami leginkább a régi szervereken működött, de most ahoz hogy valóban csapatban tudjunk játszani összeállt nem kevés céh, de a céh telkeket megtartottuk persze, hisz végül is nem keveset öltün…

• Remek, nekem fel se tűnt , hogy a saját céh területünkön külföldinek tekint a rendszer. Ez szerintem, hiba, remélem javításra kerül. Rendszeresen változtatnom kell a céh alkimistámat, mert mindig vannak divat ércek amikből rengeteg alkimista van , mig a másikból egy se , pedig az új érdeket is egyre többen használják. Ez persze olyankor nem működik amikor a céhbank sem működik.