Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vélemények a játékról

woaning - - [Általános]

Azért az elég komoly, hogy 10 év kellett hozzá, hogy kiderüljön, hogy mennyire inba az egész játék. Quote from Potroha: “(...) és még mindig egy sikeres játék, aminek a fejlesztése folyamatos. És ez így is marad még egy ideig. ” board.hu.metin2.gameforge.com/…19c275ae0f1d36c4c735340f3 Figyelmeztetve. Yareniel

• Idén lesz a hatodik éve, hogy belebotlottam a metinbe. Egyedül a "magyar" nyelv volt az, ami miatt úgy éreztem, hogy ki kell próbálnom. A társaság miatt maradtam, de szerencsére már rég sikerült elszakadnom az egésztől, csak fórumot olvasni járok vissza néha...

• Quote from MxCool: “Nem tudom, hogy jött a képbe a szint, woaning.” Igazad van, oda kellett volna írnom minél apróbb betűkkel, hogy felelősséget nem vállalok és kitudja, mikori forrásból származik az én képletem. Feltehetőleg korábbi, mint az általad ismert és érvényben lévő. Abban viszont egyet kell értened, hogy képességek normális ütemű fejlesztéséhez szükséges státuszpontok kissé logikátlan módon lettek kitalálva, hisz mind a négyre szüksége lenne. A többi kaszt elvan kétféle stattal, amitől…

• A lenti képletek a képességre húzott kurzornál felugró kiírt értékekre vonatkoznak. Nem próbáltam még a farkasembert, így előre is elnézést kérek, ha a bíbor és indigó képességek nevét felcserélve írom. Bíborfarkas lélek: - támadóérték: (3 * int + 2 * karakterszintje) * k Indigófarkas lélek: - védelem: (200 + erő * 0.2 + vit * 0.5 ) * k - ájulási esély: 1 + 9 * Képességpont Farkasugrás, karmolás, lehelet, széttépés: - Támadóérték min: 3 * MinTámÉrt + (0.8 * MinTámÉrt + ERŐ * 6 + ÜGY * 2 + VIT) *…

• Még néhány hónap

woaning - - [Társalgó]

Lassan eljön az idő, de tudni kell, hogy bár a metin 10 éves lesz, viszont a GF első szervere csak 5. A pozitívum, hogy az évforduló szintén így év elejére esik, szóval lesz ok az ünneplésre, amit a GF már csak marketingfogás miatt sem fog szerintem elmulasztani. Az biztos, hogy én bontok egy pezsgőt. austin-powers-4-more-about-dr-evil.jpg (Hidden Content)

• A választás lehetőségei.

woaning - - Műhelyek

1. Bár azt írtad a post végén, hogy sem fantasy, sem sci-fi tartalma nem lenne a műnek, így viszont eme pont összevetve az infóval kissé paradox szituációnak tűnik. 2. Ez a pont is hasonló érzéseket vált ki belőlem, mert a rövid leírás elég szuperhős jellegű. 3. Határozottan kriminek tűnik, amiből nehéz egyedit alkotni. Sajnos azt nem tudom, hogy írtál-e már valaha regényt vagy novellát, pedig az segítség lenne a döntésben. Ha van "szakmai tapasztalatod", akkor a 3-as pontra voksolok, mert abban…

• Érdekes kezd lenni a szituáció. Az egész azzal kezdődött, hogy a YMIR beolvadt a Webzen-be, pontosabban ha jól emlékszem felvásárolták a kis koreai halat a piacról. Így kicsit komolyabb csapat áll a Metin2 mögé, akiknek más, komolyabb (megkockáztatom, hogy jobb) MMORPG-ik is futnak világszerte. Ez volt a pozitív oldala a dolognak, ám ekkor jött az első nagy "csomag": alkímia, lv 105, új térképek és szörnyek. De kinek? Annak a vékony kis játékosrétegnek, akik már x év alatt elérték a megfelelő sz…

• Most, hogy a ymir beleolvadt egy tajvani cégbe (a biztonság kedvéért nevet nem említek**), szabad a játékaikat emlegetni, vagy elhatárolódunk a gyökerektől* és csak a GF-es dolgokról lehet említést tenni? * Jelen esetben nem a növények talajban kialakult részéhez hasonlító negatív jelző akar lenni eme szó, sokkal inkább csak a 'forrás' szinonimájaként használom. ** Hogy a viharba ne mondanék nevet, ha egyszer még a fórum aljára is ki van írva, hogy "webzen ymir" ezen a képen...

• Ébresztő Művészek!

woaning - - [Művésznegyed]

Tetszenek a szürrealista alkotásaid, jól be is jelöltelek deviantarton.

• Dromern

Quote from AttkaMT2: “Ehhez nem kell nagy felkészülés (...)” Maximalista vagyok felkészülés terén. ___________________________________________________________________________________________ Fél perccel később feltűnt a többieknek, hogy a fiú lemaradt. Megvárta, míg megfordulnak, jobb karját előrenyújtotta és koncentrált. A kezétől pár centire megjelent egy lángnyelv, ami lassan elindult felfelé és közben rohamosan nőtt. Körré formálódott, falat alkotva Tomi köré. Ekkor Petra olyan mozdulatot te…

• Equinox

Nagyon sokat fejlődtél azóta, hogy először olvastam tőled. Eddig tetszik, gratulálok. szerk: térképet majd kapunk hozzá?

• Karcolatok

Az első két versszakban kijelentő mondatok vannak, a harmadik vége kérdés. Ilyen eszközökre: hu.wikipedia.org/wiki/Kateg%C3%B3ria:Stilisztika

• Karcolatok

Jóóóó! Végre eltűntek az előző két alkalommal felsorolt "hibák" (én szememben hibák, nem feltétlenül azok voltak). Szépen rímel, lehet ütemesen olvasni, a harmadik versszakon már messziről látszott, hogy más, kicsit erőteljesebb "hangom" folytattam ott az olvasást és jól tettem, mert úgy látszik úgy tervezted te is a dolgot. Ez a vacsora nálam 9 pontot ér. 10 akkor lenne, ha több költői eszközt használtál volna, azokat csöppet hiányolom, de amúgy tetszik.

• Dromern

Végzett is, mire ezt kimondta. A farkát csóváló állathoz ment és leszedte róla a nyerget helyettesítő pokrócot., majd megpaskolta az oldalát jelezve, hogy ehet. A farkas rávetette magát a tetemre, egy mozdulattal tépte ki a karját, közben gazdája a csapat felé indult. Giron behúzta a szárnyait. - Sosem láttam még niwenget! - mondta csodálkozó hangon, majd a nőre nézett - Invotát se! Mit kerestek itt és kik vagytok? - Ne játszd a hülyét, nagyon jól tudod, hogy ezt mi is kérdezhetnénk. - mondta Am…

• Karcolatok

Sok helyen csak egy szótag rímel, például csupán-kiságy. Az utolsó előtti szótag magánhangzója ráadásul ellentétes hangrendű, az 'u' mély, míg az 'i' magas, ami méginkább csökkenti a rím csengését.

• Karcolatok

Kicsit sántítósnak éreztem a rímeket, azon kívül csak a tartalom szúrja a szemem: létező (/létezett) és valós érzelmek ezek a részedről vagy kitalált véleményből alkottad a verset? Két testvérem is van, de soha nem éreztem őket ennyire terhesnek, pedig mi nem feleztük, hanem harmadoltuk a csokit, meg minden mást...

• Vértkövezés

woaning - - Tippek & trükkök

Nem tudom más el szokott-e gondolkodni rajta, hogy is éri meg kövezni egy vértet (pvm-re), hisz bár (szinte) egyértelmű, hogy az élet és mágia köve nagyjából értelmetlen, továbbra is 4 hasznos követ rakhatunk (1, 2 vagy) 3 helyre: sietség, védelem, kitérés, fortély. A sietség kőről nem áll szándékomban sokat beszélni, +3-as szinten is kellemes sebességet ad, +4-esen meg főleg. Nagyon kevesen vannak, akik lemondanak róla azért, hogy a másik hármat használhassák egyszerre (42 fölötti vértbe). Ebbő…

• Dromern

Quote from AttkaMT2: “Remélem írsz majd sci-fit is egyszer! ^^” Sosem voltam scifi rajongó, nem néztem sorozatot, könyvből is csak párat olvastam és filmből is csak néhányat láttam ilyen témában. Quote from wikipedia: “A sci-fi definíciója Azt a spekulatív formát tekintjük science fictionnek, amely (a jelenben megvalósíthatatlannak tartott) tudományos vagy pszeudotudományos (tudományosnak tűnő, de valójában nem létező) eszközökkel a lehetséges látszatát adja. Emellett spekulációit a modern tudom…

• Dromern

Petra és Tomi sokatmondóan összenézett egy pillanatra. - Nyugi - mondta Amil anélkül, hogy feléjük pillantott volna - a jó oldalon állunk. Szótlanul gyalogoltak tovább. Tomi áldotta az eszét, hogy itteni mércével is átlagon felüli képességekkel látta el magukat, mert már legalább négy, talán öt órája meneteltek, de meg sem kottyant nekik. Sajnos egy másik dologra nem gondolt időben: szomjas volt. Fél szemmel Petrára nézett, aki a szemével épp egy pillangót követett, miközben mosolygott. Tudta, h…

• Iskolában photshop órán cs2-t használtunk és angol nyelvűt, próbáltam magyart, próbáltam újabb verziókat, de egyik sem állt kézre nekem sem, így ez maradt. A felhasznált képekre pedig van igény, én szívesen megnézném, hogy mikből rakod össze, amiket csinálsz. (Tudom, ez nem pm, de ha angolul keresel rá google-ben dolgokra, akkor elég hamar, elég sok jó képet találhatsz. Ha tájképről van szó, akkor a "abstract landscape" és az "fantasy landscape" kifejezéseket ajánlom, így én mindig találok valam…