Search Results

Search results 1-20 of 561.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 18.4 verzió kibeszélő

Csizkov - - Általános

Quote from Szeder: “Na de nem is ez a lényeg. Most már kifejezetten érdekel, hogy most akkor hozzányúlnak az alkímia rendszerhez vagy sem ? Nagyon nem találom fernek , ha elveszik az átadhatóságát és ugyanakkor semmi pluszt nem adnak vele. ” Ott a beidézett rész más országok fórumán benne van nálunk ezt se sikerült rendesen lefordítani... Gondolom a mitikus alki is be fog kerülni csak várnak kicsit mert nagy volt a felháborodás aztán szép csendbe ledugják a torkunkon Peteket állítólag érdemes le…

• 18.4 verzió kibeszélő

Csizkov - - Általános

Csak én nem találom a sárkánykő szilánkos részt a leírásban? Máshol írják, hogy 5 db lett...

• 18.4 Béta teszt kibeszélője

Csizkov - - Általános

Quote from Aphrodite: “Tévedsz, ha azt hiszed, hogy a mítikus alkímiával könnyedén elérheti bárki a ragyogó/kiváló legendás alkímiák által nyújtott értékeket. ” A tesztek mást mutatnak... Quote from Amiran: “Szóval volt este időm az alkikat átnézni Béta szerón. Ha ezeket szépen kiszámolgatjuk egy hibátlan rubinnal a misztikusabb fajtából szett bónusszal közel akkora pluszt ki lehet hozni mint a Legendás kiválóval. ” Quote from Aphrodite: “A mítikus alkímiák nyilvánvalóan drágábbak lesznek mint a…

Csizkov - - Általános

Quote from Aphrodite: “Azt képzeljük el mi is történne ha bekerülne a mítikus alkímia... nemcsak a játékosok akik kiizzadták az értékeiket, alkijaikat... de még a SÉ-s játékosok is kissé hátrányba kerülnének. ” Az történne, hogy végre mindenki számára elérhető lenne egy normális alkisor ami annyit ad mint most a ragyogó-kiváló legendás. Persze ehhez az is kell, hogy a szilánkhoz jutáson még finomítsanak. Quote from Aphrodite: “Az elementális erők gyengítése...nos én személy szerint 95ös mapon 85…

Csizkov - - Általános

Quote from dreamy: “Nos első olvasatra, és még nem mentem fel, úgy gondoltam, hogy... egy haszontalan(vagy hasznos) kiváló mindenképp kell a mitikus matt alkihoz... Nekem valahogy első olvasatra ez jött át... Hát nem... 2 legendás mattot mitikussá csinál Nem is tudom mit mondjak ” Sokan így értelmezték és vásárolják fel a haszontalan kiválókat. Gyorsan eladtam azt a 3 db-ot ami volt:) Mivel ez egy új osztály ugyanúgy működik mint előtte. A kiváló alkisok most szívhatják a fogukat állítólag a mis…

• Quote from Balizs1: “A Thrym össz droppja meghaladja a 150 millát, ” Quote from Balizs1: “Ez 144 millió. ” És ezt osszad el öttel. Persze tudom lehet vinni töltelék karikat de 2-3 karival bemenni az erdőbe és megcsinálni a belépőt nem 2 perc ( kevesebb idő kifarmolni a 6 kulcs árát). Nem igazán értem ezeket az összehasonlításokat nem az a téma jó-e vagy rossz a sárki droppja. Kíváncsi lennék mekkora hiszti lenne ha a thrymhez razihoz nemeréhez is a sárkis módszerrel lehetne csak bejutni... Quote…

• Quote from Amiran: “Igazából Lucifernek speciel igaza van tökéletesen. Csak az elmúlt 1 hétből tudok nem is egy olyan napot mondani amikor órákig nem volt senki. Mi is besétáltunk és mentünk. Igazából ez tényleg csak sírás, kihívás nélkül akar mindenki mindent. Aki szerint pedig drága a 9 millás láda, arra annyit tudok csak reagálni szerintem drága a 240 millás antik rubin, szóljon azonnal hogy hova mehetek a 80 millásért. És csak halkan megjegyezném hogy azért akik a korlátlanul mehessen be bol…

• Quote from Amiran: “Nem támogatom! Az utolsó dolgok egyike ami még valami értelmet is add a farmolásnak, lassan semmilyen ládát nem lehet úgy eladni hogy az ember haladjon is a farmolásából, ha pedig mindenki bejutna, bejutnának azok is akik pl. a razi ládát 2,7be teszik ki. ” Igen, szerintem is pofátlanság lenne ha az átlag játékosok is bejutnának a sárkihoz nem csak pár ember kiváltsága lenne:) Az meg kicsit se érdekel, hogy annak a pár embernek csökken a bevétele akik eddig jártak legalább ki…

• Quote from dreamy: “nem... gyorsabban nőnek a rangpontok negatívban, ha használsz szimbit, bölcsit, mint pozitívban Edit: és hogy biztos megértsd: -20k-0-ig hamarabb felütöd a rangod (vagy állod), mint 0-20k-ig ...... ” Ez mind szép csak semmi köze a témához. Olvasás közben ki akarja felvinni +20k-ig? Ha valaki megvárja míg átmegy pozitívba és p-re olvas akkor egy szimbólummal és gyűrűvel visszamegy semlegesbe ha negatívba olvas akkor ez kb 8 óra. Még azt se teheti meg, hogy éjszakára bennhagyja…

• Quote from dreamy: “gaz, hogy negatívban 2x annyit von, de hamarabb is visszapörgethető felfele (nem pedig több idő, ahogy te írod), a megfelelő tárgyak használatával, akár álldogálással is... ” Ezt értelmeznéd nekem? Negatívba ha 2x annyit von le hamarabb visszapörgethető mintha csak 1x vonná le?:)

• Quote from Ghosryder: “A javaslatot már elgondolásban is butaságnak tartom. Egyenlő eséllyel juthat be bárki, versenyszféra az egész játék, ugyanannyi lehetőség van mindenkinek kattintani. Jelen pillanatban itt nem az erősebb, hanem a gyorsabb kutya ... Nem támogatom! ” Nem mindenkinek van ideje és kedve órákig álldogálni b2 végén a bejutásra várva. Támogatom

• Mikor az ember azt hinné a GF már nem tud ennél gusztustalanabb húzással előállni mindig rácáfolnak. Remélem páran elgondolkoznak mennyi pénzt költenek még erre a trágyára... *Közönséges beszédre nincs szükség. Figyelmeztetve. ~ Perculia

• Játékos kérdez Team válaszol!

Csizkov - - Általános

Szerintetek melyik ország fóruma a 16-ból ahol ( sokadszor) nem sikerült a mai boldog órát kihirdetni? A helyes megfejtők között egy 3 ft-os kupont sorsolok ki Figyelmeztetve. Yareniel

• Szerintem lehet hamarosan venni a tárgypiacon fullos 90 karit ezért a kevesebb mint az 1 hétre tippeltem. Ha véletlenül én nyerném ezt a mesés 3 eurós jutalmat felajánlom az éhező gf alkalmazottaknak. áthelyeztem. Dreamy

• Végre nem kell az egész napos ész osztásodat olvasni. Nem támogatom

• Játékos kérdez Team válaszol!

Csizkov - - Általános

Hol találom arról a tájékoztatást, hogy milyen módon tudom törölni a fórum regisztrációmat? A GDPR szerint ez nem lehet bonyolultabb mint a regisztráció.

• Quote from Lake: “Tök érdekes, hogy ez a programozási hiba mindaddig fel sem tűnt senkinek, amíg a német fórumon be nem indult az anyázás, hogy a török tesák mágikus köveznek És valószínűleg május 2-ig maradt is volna ez náluk, de hál istennek vannak szemfüles játékosok akik hangot is adnak a nem tetszésüknek. ” Semmi anyázás nem volt kivéve egy magyart aki felnyomta ott a törököket. Tipikus házmesterország, most nagy lehet a boldogság...

• SÉ utalvány ár módosítás

Csizkov - - Általános

Quote from kissvakond: “mit értenek visszaélés címszó alatt? ” VPN csalás. A törököknél( ahogy nálunk is) sokkal olcsóbb a sé mint például Németországban és ezt használták ki.

• Kezdő kérdések (6.rész)

Csizkov - - Általános

Lehet. Ha jól tudom a 7 napos medállal és társaival nem lehet együtt.

• Új item shopos tárgy

Csizkov - - [Javaslatok]

Volt már erre javaslat és hamar zárták. Nem véletlenül nem átadható tárgyak ezek. Támogatnám de felesleges