Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Üvegszilánk: “VeG3TTo: ez igen. :O Ennyi metinkövet! Kár, hogy ilyenkor nem játszottam éppen. -.- De azt hiszem, ilyen húsvéti metin özönben nem lesz részünk már.” Pont ezért raktam be ezt a képet. Sokan nem játszottak még akkor, de lássuk, hogy a színvonal annó milyen volt. Persze ezt el lehetne mondani a halloween, a valentin, a tombola és a többi eventre is. Sajnos rossz úton halad a játék, kár, hogy ezt a GF nem veszi észre.

• Quote: “Nagyon bunkó dolog, de nincs nagyon más lehetőség ennyi játékos mellett. ” Alapvetően nem ezzel van a baj, hanem a metinkövek számával, és a respawn idővel. Farmolni jelen esetben lehet, hogy jó, de ez az élvezhetőség rovására megy. Arról már ne is beszéljünk, hogy ritkábban esik a mágikus tojás, és a nyitását is lecsökkentették 3-ra; ennek ellenére -még ha tettek is bele értékesebb tárgyakat- ugyan úgy adhat yangot, ami nem kicsit bosszantó. Ugye mindenki emlékszik a 2012-es húsvét even…

• Én ezt értem, de ott van az érem másik oldala, hogy mit tettek be, ami miatt -jogosan vagy jogtalanul- bejelez a vírusírtó. Mi van, ha jogosan jelez be? Ez a hiba a frissítés után keletkezett, tehát nyilván összefüggésben van vele. A kikapcsolás csak a leges legutolsó alternatíva lehet; és talán naív vagyok, de pont emiatt írtam be ide a hibabejelentésekbe, hogy talán más módszerrel is lehet(ne) orvosolni.

• frissítés utáni hiba

VeG3TTo - - [Hibák/Hibajelentések]

Quote: “A játék elindításának problémáját valószínűleg megoldja a vírusirtó kikapcsolása. Nálam is ez a hiba állt fent, a frissítés előtt és után is, mikor be volt kapcsolva a vírusirtó. ” Nyilván megoldja, ha kikapcsolja, de talán nem ez a megoldás. Egy vírusírtó nem csak dísznek van fenn. Eddig ezt nem írta ki, és nem jelzett be. Egy hibának mindenképp betudható, amit javítani kell, hogy ne jelezzen be.

• Ismerősömnek vírust ír a mai frissítés óta, és be is zárja neki a játékot...

• Most, hogy ennyi SÉ-s újítás és új map jött be; ki mit választana? Én régen a támadóértéket emlegettem, de most már inkább a TP-t választanám. Harmattal, alkímiával, kisállattal, pánttal...stb a támadóérték növelhető; míg a TP növelésére sokkal kevesebb az alternatíva. A védelmet továbbra is értelmetlennek találom, meg persze arra is van harmat.

• Quote: “Azok fogják ezt csinálni akiknek más dolguk van. Elmehet mellette főzni, enni, fodrászhoz akárhová. Nincs megkötve a keze, hogy üljön a gép előtt” Whitepixie rosszul látod ezt az egészet. Dolgozni meg iskolába se azért járnak az emberek, mert akkora nagy kedvük van hozzá. A barlangos hetegig tartó fejlődés sem leányálom... De kezdjük ott, hogy a fejlődés nem kötelező. Akinek ez terhet és gondot jelent, akkor az ne csinálja! Egy játék alapvetően arra való, hogy szórakoztassa és kikapcsolj…

• Részemről ez az auto vadász rendszer egyáltalán nem tetszik... Mint ha egy robot csinálna mindent... Lassan már szintet is lehet venni a tárgypiacon... Nem tetszik ez az irányvonal, persze már több éve átléptünk az SÉ világába. Elmúlni látszik az a plusz, ami miatt a "sima" metin2 élvezhetőbb játék volt, mint a "tudjuk melyik". Részemről nem fogom használni ezt az újítást, megvagyok nélküle. Az is a játékélményhez tartozik, hogy saját magam játsszak, és ne egy automata robot. Tény, hogy unalmas …

• Nem támogatom. Sajnálatos dolog ez, de így jártál. Ennyiből az opt forgatások előtti állapot, meg az elvesztett skill pontok is visszajárnának. Lássuk be, sok olyan dolog van, amit már megbántunk a játék során, mégsincs mód a visszaállításukra. Ebbe bele kell törődni. "karakterét máshogy szeretné erősíteni, mint 4-5 évvel ezelőtt gondolta." Ez az opt forgatásokat, a tárgyak kövezését és a skill pontokat is érinti... Jöttek új bónuszok, új tárgyak, új szintek... Ezt előre ki tudta?! Ha ezt valaki…

• Támogatom. A biológus Lv 1-től végigkíséri a karakterek életét, és tényleg hasznos előnyöket nyújt. A napló oldal teljesen más, de felőlem az is folytatódhat. Az csak jó, ha vannak küldetések; ráadásul normális jutalmat adnak. A jelenlegi 90-es küldetések csak dísznek vannak berakva, nem éri meg megcsinálni őket.

• Ha pár évvel ezelőtt jössz ezzel a javaslattal, akkor még talán, de most nem támogatom. 2-3 éve nem volt sem pet, sem antimágia kő, semmi. Mégis erősek voltak a mágikus kasztok PVP-ben. Hozzáteszem ha a TP-t választod a Seon-Pyeong 1-2 ben, akkor azzal szerintem -hosszabb távon- jobban jársz, főleg PVM-ben, de ez szubjektív. Logikusan belegondolva a TP jobb választás PVP-ben is, mivel gyógy sámiknak ott a "kezelés", BM-nek meg a sötét védelem; a támadó érték pedig drasztikusan nem növeli a skill…

• Quote from ShaoKahn: “Megvalósult egy olyan javaslat, aminek semmi játékbeli haszna nincs. Ez csak egy valakinek jó: GF. De most aztán ne tessék mondani, hogy nem vagyunk meghallgatva odafent! Teljesült a vágy, lehet fizetni érte” A GF-nek nyilván jó. Olyat soha nem tett be, és nem is fog ami veszteséges lenne számára. Ez az üzlet; de úgy gondolom, hogy ez a névváltó nem csak a GF-nek jó, hiszen sokan akartak már nevet módosítani. Már 2009-ben (!) volt javaslat a névváltoztatásra!

• Vicces, hogy ez a javaslat hányszor fel lett hozva, és hányszor ki lett beszélve. 2011-ben szavazás is volt róla. Több évet kellett várni, de most lám, ittvan. A teljesség igénye nélkül: - Névváltó - Név változás bevezetése - Karakter átnevezés - Név változtatás tárgypiacra - Név változtatás lehetősége Én örülök neki. Egyszer szerintem meg lehet adni az esély mindenkinek hogy új neve legyen, vagy új életet kezdjen. Nem kell feltétlenül rosszra gondolni.

• Szingliadó

VeG3TTo - - Társalgó

Teljesen egyetértek az előző hozzászólókkal. A pénz és az életkörülmények határozzák meg mindezt, és nem más. A sok munkanélküli, a bizonytalan és kevés munkahely nem teszi ezt lehetővé, hogy valaki bevállaljon 3 gyereket. Ha több lenne a pénz, és jobbak lennének az élekörülmények, akkor az emberek gondolkodás nélkül vállalnának több gyereket. És mi van azokkal, akik szeretnének gyereket, de nem lehet nekik? Vagy épp lehetne, de eddig mégse jött el a nagy "Ő"?! Ez még egy döfés lenne abba a szív…

• Away From Keyboard üzemmód.

VeG3TTo - - [Javaslatok]

Igazából aki AFK, az le is tudja tiltani a chatet. Meg ha 5 perc múlva nem reagál, akkor nyilván levágod azt, hogy nincs a gépnél (vagy nem akar visszaírni) Ettől függetlenül támogatom, mert miért ne?!

• Kellemes meglepetések

VeG3TTo - - [Javaslatok]

A hibajavításokat szerintem ne keverjük ide. Ilyen alapon egy újítás sem lenne, hiszen bugok mindig voltak, és lesznek is. A javaslatot támogatom, mert vinne egy kis színt a szürke hétköznapokba; és ez jó dolog.

• J: 100 C: 102 S: 100 Remélem, hogy jó így.

• Kezdő kérdések (6.rész)

VeG3TTo - - Általános

Quote from BlackSonar: “Azt láttam hogy az ijász adja a wikin az alapot , csak hogy +6s formában is az adja e az kérdőjel volt számomra” Igen, esik +6-os formában. Barlang 2-ben a "vörös" setaou mobok adják.

• Számolás képekkel

VeG3TTo - - [Társalgó]

ga-369_eb_app_i-985_us-023.jpg

• Igaz - Hamis [4. rész]

VeG3TTo - - [Társalgó]

Nem talált. Pega... A következő 1-est kapott ma.