Search Results

Search results 1-20 of 930.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Igaz - Hamis [5. rész]

Avenger - - [Társalgó]

Ha kell egy Zenbuddha tudok lenni szóval hamis. A következő tud több játékkal is egyszerre játszani...

• Melyik?:)

Avenger - - Spam

Bor .... Ninja vagy szamuráj ?

• Quote from RbS2: “Viszont azt tényleg jó lenne megoldani hogy ilyen csatákban csak azok vehessenek részt akik a céhbe vannak xy ideje és ne lehessen zsoldosokkal telerakni egy-egy céhet ha ilyen formában szeretne háborúzni.” Ezt is nagyon egyszerű megoldással lehetne orvosolni , miután kileptél egy céhből 48 óráig nem tudsz belépni másik céhbe sok más játékban működik... Támogatom a javaslatot...

• Bocsi h még hozzászólok de én tök jónak találom. Be lehetne vezeti . A yangmenyiséget amit a céh megkap azt csata után atomatikusan ki kéne osztania azok között akik pont bent voltak a waron.... Jah és létszámkorlat 10 vs 10 (15 vs 15 , 20 vs 20 és így tovább) és lenne korlátozás +/- 2 fő lenne a tolerancia . De csomó ötlet volt már h értelme legyen a warnak de nem valósultak Támogatom a javaslatot.

• Melyik?:)

Avenger - - Spam

Vajkrém egyértelmű a másik egy ipari hulladék. Android vagy iOS ???

• Démon legyező +9

Avenger - - [Kereskedelmi főtér]

Üdv. Démon legyi +9 veszek duplásat ha lehet 10% félember 12 Int vagy 10 krit esetleg varázssebesség , mind1 csak legyen 2-3 értelmes opt a 10% félember melett. Pm itt. Inaktív. Zártam, archiváltam. ninnalány

• Logó készítés

Avenger - - Műhelyek

Nagyon köszönöm neked Woliana remek lesz .

• Logó készítés

Avenger - - Műhelyek

Heavenly97 nem csinálta meg ha van másvalaki aki szeretné és futja az ideje is akkor nagyon hálás lenék...

• Olvasgattam a témát , és ki is próbáltam játékban hát azért a 2 évvel előzőhöz képest lehet normálisan sebezni Villám sámánnal . Akkoriban ha nagyon fulos voltál és volt def félemberkombód akkor is kb 1-2k sebeztem a hajítással no de most már van hogy bemegy 10k is . Nagyon kellet a sámánoknak az áthatolás mivel a mágikusokra a sima nem hat(hatott) , ezzel ellentétben a mi kard , tör stb defünket át tudták törni (áttörésköve és stb...) Sámánpower

• Reális NPC kereskedő!

Avenger - - [Javaslatok]

Huha ha már ilyen javaslatok vannak h nincs yang akkor régen rossz. Emberek keresetek más értelmes játékot kb 2 éve nem játszom Metin2 vel költöttem eleget a játékra most már még a maradék fizetőképes emberebből próbáljak kisajtolni az utolsó filéreket mikor majd beteszik sokak nagy örömére a yang csomagot pénzért... erre megy ki a végjáték hahaha... A javaslat nem rossz de ha meg is valósulna 2-3 hónapig hiánycikkek lenének bizonyos tárgyak mint pl . lélekkő , áldásteki, stb... De támogatom.

• Logó készítés

Avenger - - Műhelyek

Igen a 2 logó legyen ugyan olyan méretű mint az első , ha meg tudnad csinalni akkor nagyon hálás lenék.

• A mai napon... (4)

Avenger - - Általános

A mai napon új jelszót kértem fórumra és ismét onthatom magamból a butaságokat (mióta csunya szó a Hü.lység???) Figyelmeztetve. Yareniel

• NAh jön a sámán megmondom őszintén nem olvastam végig az összeset. Lehet írták előttem is warló és meg van oldva a probléma. 35 + on már kezelés és villám könyivel + warló nagyon lehet fejlődni , majd 50+ profi ló az sokat segít és húzzál buffot magadnak . Anno kb. 75 + tól gólemeken fejlődtem nagy ÁKs orchidea harang lehetóleg +7 vagy annál nagyobb sok TP es ébenfa füles. B2 ben imun sok-sok ördög itt már nem árt a +9 harang vagy nagyon fullos extra sárkánytorok és az elengedhetetlen 75+ buff m…

• Nem jön a cudar . Ayden????

• Logó készítés

Avenger - - Műhelyek

Hu de rég jártam itt nah szóval azért nyitottam a témát mert ahol tudtak volna segíteni zárva van. Szeretnék kerni egy logót ha valaki meg tudná nekem csinálni nagyon szuper lenne . No ehhez hasonló méret kéne mint az első a 3 kard ,és az Avengeres logobol. Nagyon hálás lenék . Üdv Avenger

• Mágia védelem

Avenger - - Osztályok

OHH végre egy téma ahol tudunk ismét sírni . No de tréfát félre téve igen nagy kitolás a mágikus kasztokkal hogy van mágia defes harmat DE nem ez a legnagyobb hátrányunk hanem az hogy az átható találat esélye nem hat a skileinkre ( lehet vitatkozni ) akármennyit próbálkoztam nem jött be legalábbis villám sámánnal . A Bm skilek sem áthatóznak talán a s.sámi lövése de ebben sem vagyok 100% , ezen kéne változtatni . Jah hogy előnyöm van hogy nem etikus a harmat és különféle italok használata mond a…

• Már ne haragudjatok ha PVm sámán mire ???? Hogy önállóan fejlődsz vele az más tészta . Akkor is Konyi , Kurál hajítás és gyorsi , Kicsi szinten lóról fejlődsz max le ugrasz könyi és vissza . M kúrál sokat segít elszaladsz magadra dobsz 2-3k TP-t . és vissza . Földről nem tudsz sámival kis szinten fejlődni . Kúrál az alap a GYÓGYÍTÓNAK. . JAh h pvpben milyen lennél harmat gyenge ha 54-re hagyod a kúrált , a sámán kicsit sebez sokáig bírja . De kérdezel mást is .

• Kezdő kérdések (5.rész)

Avenger - - [Általános]

Nem nem eshet ki semmiféle tárgy amivel egyébként sem lehet vele kereskedni .