Search Results

Search results 1-13 of 13.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tombola

kornyiktamas - - Hibák; Hibajelentések

Sziasztok. Tegnapi tombolával kapcsolatosan írok. elsőnek berakták a tombolát délután mindenki örült a fejének köztük én is így vásároltam nem is egy karakterrel SJ-ért aznapi illetve mai napra szelvényt. illetve nyitottam is az aznapit amiből az arany szelvényeseket megsem kaptam, nem volt tárgy raktárba. viszont ezután kivették a tombolát majd újra be... ez szép és jó, de az elveszett SJ-vel mi a helyzet? Illetve az egész tárgypiac még a mai napon is egy nagy lagg.. egy tárgyat akartam volna v…

• Karácsonyi rendezvény

kornyiktamas - - [Általános]

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék mi a helyzet ezzel a tombola dologgal? beraktátok a tombolát, vettem Sj-ből mai, holnapi napra is majd nyitottam tárgyat amiből felét megse kaptam. utána kivettétek majd most újra beraktátok.. ez szép és jó, de a vásárolt jegyekkel mi a helyzet? illetve a jelenlegi berakott tombola is csodajó,kb fél perc a reagálási ideje. köszi

• hát nem tudom.. nem is azok miatt játszok, hanem a barátok miatt illetve a régi emlékek el lett ***** az egész persze, viszont wpm még nem volt, legalábbis ilyen szinten, ezért sem tudom mi a legjobb választás neki.. méreg megy mobra az alap de, hogy pvpre mia legjobb nemtudni board.hu.metin2.gameforge.com/…233dc7d8e14f290fffd18e040

• Sziasztok. Lassan 75 ös leszek a WP-vel érdekle a véleményetek. Nos egy méregkard +9et gondoltam mobozásra illetve pvpre mi a helyzet? arra is csináljak egy áks méregkardot? avagy majd ha 80 leszek jó lesz a triton? vagy addig vegyek egy csata +9et amit 80on átváltok? melyik jobb pvpre egyáltalán? kioltás és ujjcsapást használom pvpben illetve sok az átható/krit nagy a sebzésem ütéssel

• Quote from Csizkov: “Megmarad a sebzés full intbe felrakod pengét utána cucc csere és mehet az ütés. Egyébként 1 perc kipróbálni ha van valami intes cuccod... ” Igen tudom, nem vagyok játék közlelbe. Viszont kérdés ezt érdemes használni, vagy csinál ilyet manapság még valaki? egy kard 12 pajzs 12 füles 12 +érc kb 40 plusz int az mennyit dobhat? elég sokat szerintem

• WP-nek INT bónusz pakolás?

kornyiktamas - - Osztályok

Sziasztok. WPről érdeklődnék, valaki csinál-e olyat esetleg, vagy hogyan gondolja a következőt adott egy pvp vagy egy metinkő jelenleg nem nagyon van INT-es cuccom, viszont eléggé megdobja a penge sebzését tegyük fel alap 9es cuccok vannak kb +30-40 intet dob ami azért nem kevés sebzést ad a pengének, így tolom be a pengét majd visszaváltom a rendes cuccaim és így állok neki pvp avagy követ ütni? szerintetek ez hasznos, illetve megmarad az a sebzés, ha utána cserélem a cuccot? megéri-e ilyen cuc…

• ÚJ MAP/RUN kis szintűeknek!

kornyiktamas - - [Javaslatok]

Sajnos konkrét elképzelés nincs, sőt hiába is volna úgy se valósulna meg. Csak gondoltam hátha van hozzám/hozzánk hasonló aki szintén így érez. Értelmesen kell szintelni persze 55ös ként eléggé felcuccoltam magam illetve egyedül felmegyek kovácsig dtben nincs ezzel gond, illetve értem én, hogy fejlődni kell orrba szájba ahogy elképzelitek, de az idő alatt amíg fejlődsz addig ki lehetne használni Nekem semmi bajom nincs azzal ha nagyszintű által felcuccolt kiskarik jönnek, nem akadályoz

• Quote from Szeder: “Dreamy-vel értek egyet, a kezdőknek minden új. Senki nem kényszerít, hogy évekig állj egy szinten ott van a lehetőség fejlődj és máris van egy csomó újdonság megint. Mindig az van , hogy a nagyoknak milyen jó, mert minden nekik van, rajta próbáld ki milyen jó nagynak lenni. Amikor szinte minden eventből kimaradsz a nagy karakterrel , viszont ha kicsivel próbálsz eventezni máris te vagy a rossz, mert elveszed a kicsik elöl. Réges-régen fejleszteni kellett volna a játékot és ig…

• Quote from dreamy: “Egy kezdőnek minden új, járja végig a mapokat, keresse a lehetőségeket. Rengeteg farmolási lehetőség adott azon a szinten, amit írtál. Jelenleg a gyorsabb szintelést, illetve az ingyen kézbekapott kezdő fegyvereket is megkapták a kicsik, ami miatt hamarabb elérnek nagyobb szintre. Mivel a játék már majd 10 éves, úgy gondolom, nem kis szinten kell újat hozni a játékba, hanem igenis nagy szinten, hiszen egyre több a 100+-os játékos, akiknek viszont beszűkül a játéktér. És itt k…

• ÚJ MAP/RUN kis szintűeknek!

kornyiktamas - - [Javaslatok]

Sziasztok. Sajnos még eléggé kezdetleges illetve nem egy átgondolt javaslat, de a kiegészítésben kérném a ti segítségeteket is. Nos mivel már elég sok újítás új map, meley és egyéb bevezetett dolog lett mostanság, mely MIND nagyszintűeknek lett kitalálva Szeretnék egy olyan map avagy akár csoportos boss ölés/run vagy hasonlót a játékba, amely pl LV40-75 közöttieknek ad játék lehetőséget. Majomkazik és a dtn kívül nem igazán van másra lehetőség, elég sok kis szintű lépett a játékba a steam indulá…

• Quote from Deathgun: “Sajna mostanság egyre gyakrabban történik meg az hogy a játékosok csak a játékban szereznek tudomást eventekről vagy kedvezményekről. Vagy épp nem is az van kedvezményre kihirdetve mint ami itt a hírekben. Ez kezd egyre bosszantob lenni ezzel nem tudna végre a Magyar csapat kezdeni valamit? Üdv SilverFangs ” Szia. Ne haragudj, de mégis mit tudnának ezzel kezdeni? Esetleg ha orrba-szájba hirdetik az épp adott eseményt, ami már egy megvalósult helyzet.

• Támogatom, teljesen jó kezdeményezés, én biztosan vennék

• Sziasztok. A következő problémával találkozom egyre több tárgynál, kelme, zöld ital , hogy az adott ugyanolyan tárgy nem rakható egybe. Köszi Témákat összevontam. WolteN