Search Results

Search results 1-20 of 262.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ezt hol kell keresni? Vagy csak én nem találom? Kedves Játékosok! Örömmel jelentem be, hogy az alábbi tárgyakat ajánljuk ma a tárgypiacon, kompenzációként a Félhold öltözékek legutóbbi problémái miatt. Augusztus 31-én 14:00 órától, szeptember 01. 23:59 óráig vásárolhatjátok meg Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat: Kobra jelmez ................. 28 SÉ Kobra fejdísz .............. 21 SÉ Kobra jelmez ................. 28 SÉ Kobra fejdísz .............. 21 SÉ Kobra jelmez (bónuszos) ......... 49 SÉ K…

• Quote from AkiNemVak: “plusz így a hydra runról nem fogunk infot kapni ? hogy pl a láda mit is adhat pontosan ... + az új petekről valamit ... ” Nekünk még nem sikerült tojást nyitni. Csatolok pár képet a droppról, meg arról is, hogy mit nyitottam ládákból.

• Előttem tömören le is írták a dolgokat. Mintha 2 különböző run lenne, mármint a droppot nézve. Azt sem értettem, hogy miért nem volt átnevezhető a szobor CH1-en. Azt meg végképp nem, hogy miért csak CH5-ön lehet kijönni. Nem nehéz run, de azt sem mondanám, hogy annyira könnyű. Ha meg a droppot nézem, akkor egyáltalán nem éri meg bemenni, bármilyen 4-5 percről van szó. Mókának néha jól jön. Igaz, 4-5 karinak az sd2 belépő nem kerül kevésbe. Pontosan nem tudom, hogy hány runt mentünk, de 1 (egy) l…

• Rég elhatároztam, hogy nem fogok fórumra írni. Most mégis megteszem. Dreamyke! Merj álmodni, mert az álmok valóra vál(hat)nak! Nekem bejött. Mindenki mosolygott, amikor pár héttel ezelőtt írtam irc-en, hogy bekerül az ide is, hamarabb, mint gondolnánk. Amúgy várható volt, hogy ez lesz. Csak előtte adtak egy mézesmadzagot, hogy hátha..... Új szervereken a "hátha" nem volt elég, így "hátha" többet hoz a konyhára.

• Engem érdekelne, hogy hány órától lesz ez a "speciális karbantartás"? Gondolom, hogy többen is vannak érdekeltek.

• Szerintem is török lesz.

• Lehet csak én látom így, de az utóbbi időszakban egyre gyakrabban tapasztalni, hogy nincsenek bejelentve bizonyos események. Számomra úgy jön le ez, hogy a GF egyre közömbösebb lesz a játékosokkal szemben. A vég kezdete? Meddig fog tartani ez a Baashido rendezvény? Valamit lehet tudni előre? Vagy ahogy elkezdődött, olyan hirtelen véget is fog érni? A gyors választ előre is köszönöm.

• Quote from fincs: “Karácsonyi okey alkalmával ütött 450db ezüst,80 db arany láda eladó. Ahogy itt kiderült már nincs lehetőség értelmes ládát ütni, így az ára sem kevés,ajánlataitokat PM-ben fogadom! ” Nem tudom, hogy mennyire számít az, hogy karácsonykor jött össze vagy most. Azt sem tartom kizártnak, hogy a játékban az ezüst és arany ládák tartalmát mind átírták egységesre. Csapnivaló egy event lett ez is. Legyetek optimisták: nem ez a legrosszabb, a java ezután következik. Még lehet süllyedni…

• A változások jegyzékében benne volt az is, hogy javítva lesz a céhbank használata. Nekem nem sikerült yangot kivenni a saját birodalmamhoz tartozó Gondnokkal való társalgás után sem. Nem volt hajlandó yangról beszélni. Próbáltam vezérrel is, taggal is. Válni nem szeretnék, céhet oszlatni sem. De előfordulhat persze az is, hogy csak én nem találom. Valaki még próbálta?

• Pénteken csak utólag jelent meg fórumon a 75% exp event. A tegnap bejelentésre került, hogy február 12-én elérhető lesz a +os jelmez, viszont annak nyoma sincs a Tárgypiacon (vagy csak én nem találtam meg). Itt kérdezném meg akkor, hogy mire/kinek jó a sok dísz jelmez (mert a játékosnak nem), ha semmi hasznukat nem vehetjük? A bejelentésben volt a hiba vagy a Tárgypiacra került be hiányosan?

• "Téli játékok" event

Lacrimosa - - [Általános]

Azért sapka mellé igazán bekerülhetett volna valami téli, meleg ruha is. Kaptunk egy csontot, aztán lehet rágni.

• Karácsonyi rendezvény

Quote from Nuttika: “Amúgy nagy hasonlóságot vélek felfedezni néhányatok és a GF között: a legtöbb kicsi szeretne eventezni és talán egy picit gyarapodni is, hogy fejlődjön, viszont fentebb már a minél nagyobb profit kisajtolása megy eventezés helyett. ” Hosszú időn keresztül mi is szerettünk volna részese lenni a mókának a nagy karijainkkal. De nem adatott meg.... Pedig hidd el, a legtöbb nagy "szeretett volna eventezni"..... Sajna a "szörnyszülötteket" kénytelenek voltunk üzembe helyezni, amit…

• Karácsonyi rendezvény

Quote from Nuttika: “Nagyon arányosak az esélyek. ” Most vetted észre? Hjaj, hogy eddig nem voltál érintett a dologban..... Ez már csak ilyen. A te szavaiddal élek: "valahogy nem tudok együtt érezni veled..." Hogy ne legyek off: A Hal-kirakós event tényleg jól jött. Meglepett, hogy a nyári verziót megkaptuk, pedig lebutítva vártam a következőt. De gondolom, hogy ami késik, nem múlik. Örülök, hogy valamit javítottak a kártya droppon, bár így is elég karcsú az első Okey eventhez viszonyítva.

• Karácsonyi rendezvény

Ma léptem be csak játékba. Szerencsémre előtte olvasgattam a fórumot, mert másképp azt hittem volna tombolázásnál, hogy a gépem ment oda. Jól sikerült ismét.... nagy taps. Öröm gyűrű..... ládából? Jól kigondolta valaki ezt is. Hát annyira megszállot nem vagyok, hogy kezdjek ládát nyitogatni gyűrűért. Szóval marad a pénzem. Jó pont a GF-nek... onnan böktek meg, hogy elég volt a költekezésből. Ennél már csak az jobb, hogy egy razador runra lehet menni full leltárral, mert dropp úgy is csak bossnál…

• Karácsonyi rendezvény

Quote from fincs: “Persze értem én,hogy azóta kinevelt a játék mindenféle "szörnyszülöttet" és ők uralnak egy eventet,de itt gondolni kéne azokra a kispénzű vagy épp kezdő játékosokra is akik nagy nehézségek árán tudnak kiütni pár ládát. ” Kényszerítette a GF, hogy "szörnyszülött" karakterek jöjjenek létre, mivel kizárta a nagyszintű játékosokat az eventekből.

• Kukacoskodást félretéve, de engem még mindig érdekel, ezért harmadszor is kérdezem a Team-et: Mi lesz a 17.5 verzió bekerülésekor kiosztásra nem került gayával? Quote from Lacrimosa: “Október 30-a óta nem változott semmi, és engem még mindig érdekelne ez a dolog. Valóban van olyan, aki megkapta, de olyan is van, aki nem. Mi szerint volt/van az osztás? ” Quote from Lacrimosa: “Gondolom, hogy nem csak engem érdekel az, hogy a csoportos Meley runok (ami a 17.5 verzió előtt volt) után járó gaya miko…

• Halloween event 2017

Örülök, hogy véget ért. Minden volt ez, csak éppen nem szórakoztató event. Törzs ide, törzs oda, az még a legkevesebb lett volna, hogy mennyire gyér volt a droppja, de a gép üldözését nem tudtam megemészteni.

• Fegyverkinézet utalvány.

Lacrimosa - - Javaslatok

Tőlem is kap egy támogatom-ot, ha Fegyverkinézet utalvány+ként lesz betéve. Dísznek nem látom semmi értelmét.

• Játékos kérdez Team válaszol!

Lacrimosa - - Általános

Mi ez a Holdfény kincsesláda dobás ma? :o Az én figyelmem kerülte el, vagy nem volt kiírva fórumon? Hánykor kezdődik és meddig tart majd?

• Játékos kérdez Team válaszol!

Lacrimosa - - Általános

Quote from Lacrimosa: “Gondolom, hogy nem csak engem érdekel az, hogy a csoportos Meley runok (ami a 17.5 verzió előtt volt) után járó gaya mikor kerül kiosztásra? A lista eltűnt, de az utolsó körökért nem kaptuk meg a jutalmat. ” Október 30-a óta nem változott semmi, és engem még mindig érdekelne ez a dolog. Valóban van olyan, aki megkapta, de olyan is van, aki nem. Mi szerint volt/van az osztás?