Search Results

Search results 1-20 of 406.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Férfiak vs. Nők

Nuttika - - Spam

48

• Ez nem savanyúság kérdése. Mint megindokoltam, előbb mondjuk a valós hibák kerüljenek javításra, utána lehet "kényelmi" funkciókról beszélni. És rossz a példa. Ha ennyire mentes víz kell (pl. hozzátartozómnak), akkor megyek a következő boltba. (Itt értsd: akkor veszel másmilyen pántot, jelmezt.) Magamnak viszont nem vagyok annyira válogatós. Te pedig ne sértegesd azokat, akik nem értenek veled egyet. Továbbra sem támogatom.

• Férfiak vs. Nők

Nuttika - - Spam

46 Az "zsír". Csak én nekem van max az allergiámmal bajom? Az is csak prüszkölés, taknyos se vagyok... Állítólag a normál kezelés nem is nagyon használ ellen az influenzának.

• Játékosok vs MOD-ok (120)

Nuttika - - Spam

119 "Üsd be" az utolsót.

• Férfiak vs. Nők

Nuttika - - Spam

44 Csak szóltam. Nálunk már több kolléga elkapta.

• Játékosok vs MOD-ok (120)

Nuttika - - Spam

117 Így jár a fórum, ha folyton banoljátok a(z) usereket.

• Férfiak vs. Nők

Nuttika - - Spam

42 Most ne puszizkodjatok, terjed valami influenza-szerű nyavalya.

• Én magyar szerón állítottam át angolra, úgy minden angol volt. Fontos, hogy még a kliens indulása előtt állítsd át, mert ha nem, akkor pl. a karakternél a leírás stb. az eredeti nyelven lesz. Bár nem tudom, hogy ez azóta lett-e piszkálva, mert azóta megint magyarul futtatom a játékot.

• Valóban nem jeleztük itt sokan, hogy ok, hiba javítva, újra lehet olvasni. Beírás helyett ezentúl még egyszer rákérdez és kattintani kell. Meg se kérdezem, hogy miért nem merült fel bennük, hogy a beírással a nyelvi eltérések miatt gond adódhat. A jelzésem elmaradásának egyik oka az a stílus, amit a chaten kaptam, amikor felmentem jelezni a hibát. És utána az itteni szemrehányás. Nem éreztem úgy, hogy ezt jelezni kéne ezek után. Úgy is tudtok róla és a játékosok is pont így voltak kezelve: majd …

• Játékos kérdez Team válaszol!

Nuttika - - Általános

Quote from nova1997: “Lenne egy kérdésem. Ha feltételezzük, hogy X ip címről játszok mindig, de valami ok miatt egy ideig pl az ország másik végéből fogok játszani Y ip címmel... Majd jön egy "Mr.Utálkozó", aki olyan jegyet ír, hogy vett karim van, akkor az ellen nekem lehet érvelésem/bizonyításom? Vagy "Mr.Utálkozó" részéről milyen bizonyítás szükséges, hogy nekem vett karim van? ” Ez roppant érdekes dolgot vet fel. Anno, még 2016-ban, amikor visszatértem, megérdeklődtem, hogy az egyetemen is t…

• Quote from medvetalpbor: “Nem értem a sok sírást. Örülj hogy ingyen játszhatsz . Nagyon egyszerű kérdem én én mi van a mai világba ingyen? Benzinkúton ha megállok kilökni a kábelt akkor az is 100ft. Igazából ha ezzel is játszol költséges...nem kell sé-t költened rá! Elég ha befizeted a villanyt meg az internetet. Az , hogy elindul egy szerver 2-3 kilóval lazán lehet számolni. Az , hogy ki a nagyobb körökbe ki mit lép és mit mond mit akar és mi a célja a helyzeteden/helyzetünkön nem változtat. Ak…

• Hát ez szánalmas. De tényleg. Se a németek, se a törökök nem tudták teljesíteni, tehát ez utal arra is, hogy feltehetőleg baromira agyon is van nehezítve... Azon kívül, hogy enyhén szólva gusztustalan húzás volt mindenkivel szemben, aki erre a moslékra időt, energiát de legfőképpen pénzt áldozott. Ismételten bebizonyította a GF, hogy az ótvar pénztárcatömésen kívül más nem motiválja. Egyértelmű, hogy sokan már leléptek az új szerverekről, így gondolom a várt bevételek már megcsappantak, hát akko…

• Férfiak vs. Nők

Nuttika - - Spam

26. Dolgozni ki fog?

• Játékos kérdez Team válaszol!

Nuttika - - Általános

Quote from Dalvin: “Quote from AkiNemVak: “amugy 40u biri war lesz valamikor mondjuk ami nem ekte augusztus 20 ? azt adnám ” Augusztusban nem lesz birodalmi war, de szeptemberben akár lehet is, ha van rá igény. ” Engem inkább az érdekelne, hogy a technikai okokból elmaradt Ox mikor kerül pótlásra? Quote from AkiNemVak: “ércek vannak alapból is a játékba valami magasztosabb célt szolgáló event kéne .... pl a biri war h a játékosok erejüket összemérhessék ” Csak éppen a kisebbek nem férnek hozzá a…

• Quote from medvetalpbor: “Semmi értelme letolni nálunk az új runt. Játékosok 80%-a vissza megy Contira és annyi off a szeró teljesen hasztalan lesz. ” Igazad van. Semmi értelme. Ha mindenki így gondolkozik, megnyugodhatsz, Contin én Discordia-n sose lesz az új run. Viszont én örülnék, ha az új szervert teszt szerverként is üzemeltetnék, hogy akkor az újításokat ott próbálhassák ki élesben a játékosok. Úgy talán többen mennének a későbbiekben is.

• Férfiak vs. Nők

Nuttika - - Spam

28 Most, hogy meghaltak a férfiak, kezdjünk el számolni rendesen.

• Én a magam részéről azért kedvelem, mert pl. ha csak valami nyugodt dolgot akarok csinál elalvás előtt, ez elég monoton ahhoz, hogy elálmosodjak, de tudok közben olvasni, beszélgetni, vagy éppen a háziállatokra figyelni, de akár filmet nézni. Kifejezetten irritál, ha sokan dömpingben nyomják ki direkt nyomott áron, mert add meg uram, de most mindjárt kell nekik a pénz. (Valaki anno írta Shinshoo-ban, megveszi ő drágábban is, ha annyiba rakják ki. De ha direkt kinn van olcsón...) Ha valaki nem cs…

• Férfiak vs. Nők

Nuttika - - Spam

30. Hogy az ördög kenne a penészes kenyerére titeket Sunnyogtok itt

• Én alkimisták esetében szoktam ugyan azokhoz visszajárni, kivéve ha túl gyakran ront túl sokat. (Ezért is voltam morcos, mikor eltűnt benn a gyöngy, de ugye azóta van máshol is.) Igazándiból ahogy megfigyeltem, a kisebbek nem is nagyon tudnak a grófságokról. Nálunk is ragadtak be, de én alapból kiszámolom előre a várható költségeket + 2 portolást és még kicsit hagyok is rá a biztonság kedvéért. Na ezért tűnt fel, hogy drágább lett a dolog.

• Quote from Szeder: “Rendszeresen változtatnom kell a céh alkimistámat, mert mindig vannak divat ércek amikből rengeteg alkimista van , mig a másikból egy se , pedig az új érdeket is egyre többen használják. Ez persze olyankor nem működik amikor a céhbank sem működik. ” Személy szerint nem nagyon érdekelne, hogy legyen céhtelkem, hiszen egyszemélyes céhem van kényelmi okból, de többször gondolkoztam rajta, hogy csak alkimistáért be kéne rá ruházni. Pirosban tavasszal volt egy rendes játékos, aki …