Search Results

Search results 1-20 of 29.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Azt cáfolnám, hogy nem kell csapatmunka. Viszont úgy gondolom, akik eddig is képesek voltak együtt dolgozni (pl.:DC-s, sárkányos társaság), azok hamar ráállnak, hogy ki mit bír bent, ki merre mozdulhat. Nem tartom rossz karinak magam, de ha rosszul mozdultam borultam, és ha azt a rosszat ráviszem akár a tankot is kivégezhetem Ha a bossnak állítanának a droppján, egész értelmes run lenne. A pályákat nem ugyanabba a sorrendbe adja be, amitől nem annyira monoton, mint egy dt vagy dc. Engem egy kics…

• Értelmetlennek találom, hogy 90-esek is kiüthetik a küldik, majd végig nézhetik, hogy tűnik el. Legalább lehetne vele kereskedni, így eladhatnák másoknak, akik már be tudnak lépni?!

• A tájékoztató nem annyira szűkszavú... ott ahol van hivatalosnak mondható wiki már kirakták az alapokat. 1, Szinthatár lvl100. A bossterembe, pedig lvl 104-es karinak kell a csopivezérnek lennie. További itt: wiki.metin2.co.uk/index.php/Red_Dragon_Fortress 2, Az övekről viszonylag keveset tudni. Ha jól értelmezem, bár lvl50-től használható, speciálisan az új map lesz a forrása az övnek. wiki.metin2.co.uk/index.php/Belt_System

• Alapvetően unalmasnak találtam a tábis fejlődést, de lusta ember lévén inkább a tábi, mint a teremben futkosás. A 90-es szintek elejét, mikor még nem mentek ki a támadók átváltozva öltem, utána talpról/lóról... így a végére pont belefért a tv nézős szintelés. Nekem alap kellék volt a defes hátas (vadkanról ugrálás nem tesz jót az immunomnak XD) illetve a porky , meg betáraztam tűzijátékkal, mikor betették. Más harmatnak én nem láttam értelmét. Nyakas Ráznyaki+9 8% ájulással Cipő quilin 3% ájulás…

• Hanna: A mondat angolul így festett: "Drop chances for questitems and EXP of quests level 90 to 98 has been raised" Számomra a jelentése: A küldetés tárgyak esésének esélye és a küldetés után járó exp mennyiség növelése a 90-98-as küldetéseknél. (nagyobb eséllyel esnek ki a mobokból a küldetéstárgyak, nem?) Aztán lehet tévedek... Félig jó hír, mert aki eddig feladta a szenvedést, lehet új erőre kap. Viszont kiindulva az eddigi dolgokból (pl.: szakértő és egyéb ládák visszamenőleges kiosztása rég…

• Új küldetések - kibeszélő

Eri - - Általános

Én egy dolog miatt nem feküdtem rá erre. Még ha megkaptam volna a levelet, a következő küldetés szerint a Gnoll-os Boss jött volna. Nem tartom magam gyenge sámánnak, leütögetem Arccsontot, Argost, Lemur Herceget is magamba (ha mákom van nem tol kritet, ha nincs akkor Round2...de lemegy). Viszont ezt a gnollos bosst még ki se tudom tartani, nem hogy leütni. Így számomra a küldetés amúgy is végetért volna. Nem tudom mit kellene a karimra aggatnom, hogy azt kitartsam, gondolom a fél item-shop elég …

• Új küldetések - kibeszélő

Eri - - Általános

Határozottan várom a küldetése, de félő, hogy a napló oldalas küldi folytatása lehet. Ott én a fagyantánál elakadtam, nem volt egy mókás dolog 2-3 órát ütni 100+on vörösbe, ahol a gyantán kívül szinte semmi dropp nem volt. A küldikért járó jutalom, pedig a kovács kövét leszámítva nem vonzott. Nem látom arányosnak a küldetés végén járó exp-t az azzal eltötött idővel. Kis szinten egy küldivel elvoltál egy napot, adott úgy exp-t mintha "fejlődéssel" töltötted volna a napot. Vagy ott van milliós exp…

• GaborBM: ha nem tévedek az egyik a halálos erő/ akarat erő vagy annak más néven nevezett testvére.A jobb oldali, pedig valamelyik csont lehet (támadó értékes, félemberes vagy készség káros). Orionon egyszer találkoztam vele, ha jól emlékszem szerencsekeréken forgatta az illető. Kedvenc német sámánka szintelteti a healer és ninja kiskariját youtube.com/watch?v=oqcRWfBlZi…=UU5WybgBZRjEvFXJ_zmCn_5Q

• Screenshotok - 2. rész

Eri - - Általános

Vasárnap délután elkezdtem ismerkedni az új átváltott vérttel, és sikerült egész szépen kihúzni és beforgatni

• Én is most tervezem a healrrel a lépegetés 86-ig, hogy elkezdje majd olvasni az 5. skillt. Személy szerint gólemes gyorsba tervezem defes hátassal orchideával a szintelést 80ig. Aztán én is Hanna vonalán mozognék... sokkal szebb skilleket és ütéseket produkál nekem a torok, pedig 9es az orchidea. Volt egy 7es orchideám 25kárral és 20ördöggel, az úgy ahogy kompenzálta a - készséget. Viszont hosszútávon satouhoz a torkot kényelmesebbnek és hatékonyabbnak éreztem. B2 eleje farmoláshoz tökéletes, de…

• Néztem már ezt is azt is, de én kitartok a bírboros mellett. Kevés testi kivédést is megérzek... Mondjuk én mobos cipőbe 3, nyakasba 8 ájulást raktam, fegyverbe méreg van így a mobos bíborosba nekem a 20ördög elegendő volt indulásnak. A 80-as sisak ha egy szinten van a Bíborossal, akkor +20 defet ad. (+6 49 vs 69 ... +9 79 vs 99). Viszont a bíboros +6on 7% míg +9en 10% kivédést ad. Rám még mind a mai napig csappan 500-1000 közti sebzés (parancsnokok harmatolás nélkül ), ergo egy 7 v 10% kivédésn…

• Kezdő kérdések (5.rész)

Eri - - [Általános]

Quote from Zsófii: “Ha nekem is és a férjemnek is van szerelmi karkötője, akkor az összeadódik? +40% lesz a +20ból??” Tudtommal csak egyszer számolja be hiába van mind2 felen fent.

• lélekbarlang kibeszélő (összevont)

Eri - - Általános

Nem wp-ként én a Tp vesztet is megéreztem vértbe és karosba, a pajzsba pedig ne felejtsük ki az immunt, ami nélkül csak borul az ember.

• Nem csak kivitelezni, inkább megőrizni kell Lehetsz bármilyen erős, okos és ügyes, amíg kulcsért remegő 10évesekkel vagy egy szerveren, amint lefeküdtél aludni már mennek is majd leszedni, hogy legyen kulcs a sárkihoz 4Ch 2 Tábi matekolva 8 lehetőség kulcsot ütni, ehhez max 1 chn szedik össze a tábikat, hogy szinteljenek. Marad 3 ch * 2 tábid kulcsot ütni. Vagy levered a másik összehúzott szintelős helyét, és lesz egy "másikod", aki ahol ér ott üt majd amiért ennyire játékosbarát kedves tündér v…

• Az ERŐ vs ÜGY dolognál ugyanarra jutottam, elmentem és kipróbáltam max Erővel és nem adott annyit az ütésemre, hogy megérje nekem. Lehet támadás+os lennék azzal együtt érezhető lenne, de így sajnos nem akkora változás az a 100-as ütésenként. A fegyvernél kinek mi jön be. Metin ütés orchidea, de barlangba nem tudnék legyezőzni. Ha összehúzok 3-4 parancsnokot sárkány előtti terembe azt talpon sose élném túl legyezővel. Így én egy 20ördögös torok mellett kötöttem ki, az ütések is szépek, skillek is…

• Gyógy vagy sárkány

Eri - - Osztályok

Quote from Babgulyás: “Szia! Szerintem a gyógysámit válaszd. Gf bácsika elfelejtette odaírni, hogy a sárkány minden skillje a felét sebzi a kötelezőnél. Mindezt persze 8-9 készségkáros legyivel. Tehát, ha nem akarsz egy óriásit csalódni akkor a sárkányt elfelejted. A gyógy sem egy nagy dobás. De még mindig jobb abból a szempontból, hogy jó lehet pwm és pvp téren is. Egyszer mindenki életében eljön a pillanat amikor pvp-zne. Jó oké, írtad, hogy csak pwm és mikor leszel 40-50-60-70 nem szeretnél p…

• Játékos kérdez Team válaszol!

Eri - - Általános

Ez végülis szójáték. Lényegtelen, hogy bug , hiba vagy természeti katasztrófa. A lényeg, hogy van valami, amire pénzt költünk és néha mikkamakkamacskát se ér! Orkoknál nem sülök, sd3-ban 4óránként 1szer sülök, pvpben ha beállítom előtte elég ritkán (bár ott nagyobb az esély ha hirtelen öltözködik az ember és nem figyel a sorrendre). Ahol nagyon sokat ájul az ember immunba is, az a barlang Parancsnokos termei. Ami poén, hogy 2szer annyi EXP-t ad mint bármelyik másik. Én aláírom, hogy 2szer olyan …

• Elég sűrűn nézegetem a fórumot, gondoltam rákérdezek erre, mi a véleménye a nagyobbacska sámánoknak a dolgokról: 1, 92-94-es küldetés. Kicsit deftelennek érzem a sámánt és elbizonytalanodtam a dupla tp-vel kapcsolatban. Aki már kiválasztotta tudna mondani 1-2 észrevételt elégedett -e vele, nem hiányzik e def. Vagy épp fordítva, aki defes pvpben nincs e tp hiánya. Vagy barátibb lenne az aranyközép 1def-1tp? 2, Azt írják az ügy 45pontig ad 20% kitérést, majd a következő 45pont adja a maradék 10%-o…

• Támogatom! Nem az SD2-es harangok itt a fő célpont. Hanem a dt-s ékszerek, barlangban a sok 4es karos, ami ha üres minek vegyem fel. Vagy ha lemegy a nevem és nem láttam biztonságból odaszaladok meglesem. Ha látom, hogy tuti nem optos, sejthetem, hogy miért is nem vettem fel. Aki vegyesnek gyűjt annak nem okozna bajt a "megkülönböztetés". Aki viszont ékszert vagy egyéb tárgyat csak az optja miatt kap fel annak könnyítés. Ez senkinek se jelentene hátrányt!

• Alapvetően a gyűrű jobban esik bent mint vörös, feka is fog még esegetni. Maximum innentől nem map1en szórom le a kicsiknek a cuccokat meg osztom szét, hanem megőrzöm mind, ami esik. Talán 2-3 olyan Bosst találtunk ami leüthető volt...de ha nincs ott a menta , akkor az is bukó, mert max beszorítva tankkal kitartva ment eddig is boss.