Search Results

Search results 1-14 of 14.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Amiran: “Kapni nem kapnak semmit, mert legyünk őszinték abszolút nincs olyan amiért megérné ezek a feltételek mellet járni. ” Quote from SuraBajnok: “Egy embernek a belépője nem térül meg a runból...nem hogy 5-6-7-8 embernek :'D ” A videókat nézve, azért ezt nem gondolom így. Tény, hogy kell rááldozni, más közösségek mennek is jócskán. Biztos nem éri meg? youtu.be/jylAHC4Yi0M?t=19m49s (19:46 körülre tekerjétek, ha nem onnan indulna) ÁTADHATÓ mágikusért sem? Azért ezért még mindig jópá…

• Quote from Amiran: “végre tényleg megérte versenyezni a jutalmakért mert nem 3 ejurós kuppont kaptak. ” Hagyjuk már megint a 3 eurós kupont... miért hasonlítod össze a fórumos játékokat ezzel????? Erről már kifejtettem mit gondolok: Quote from Elphame: “Ja és.. ez a fránya 3 eurós kupon... (...) az igenis szép. 45 sé (megkérdeztem irc-n) sőt, ha boldog órakor váltod be... mégtöbb. Neked a 45 sé már bagatell vacakság? Ez elég szomorú. Én örülnék neki.... ” Valóban megérné versenyezni, ha a cél a …

• Esetleg kedves team utána érdeklődne, hogy hogyan állnak a különböző országok? Mostmár nagyon kíváncsi vagyok hol csinálják meg először.

• Quote from Szeder: “Sajnos sokan akik az új szerverekre átmentek ugyan úgy gondolkoznak , mint a GF , ők is csak keresni akarnak rajta és eszük ágában sincs megcsinálni a Hydra runt, sőt igyekeznek hátráltatni azokat akiknek ez a tervük, hisz mindenki tudja ahogy sikeres run meglesz az a szerver halálra van ítélve. ” Várható volt, főleg mikor nyílvánosságra kerültek a nyeremények, és az is, hogy ezek a nyeremények contira átvihetők (vagy discordra), hogy lesznek , akik csak arra mennek, hogy a s…

• Global war / Világok harca.

Elphame - - Javaslatok

Nos... Az alap ötlet szuper (legalábbis nekem tetszik). 1 évben egyszer jó lenne egy ilyen Béta szerverre átklónozni x db játékost, akik bizonyíthatják, hogy országuk legjobbjai. Célszerű lenne a 8-as szorzót nézni, csoport miatt, tehát 8-16-24-32 főben kellene szerintem gondolkodni. Ám... ahogy AkiNemVak is írta, bizonyára ilyen nagymértékű jutalmat a résztvevőknek nem osztogatna a GF. És szerintem irreális is, hiszen akik odamennek, már valószínűleg rendelkeznek ezekkel (ne csak a mi kis hazán…

• Gratulálok a sorsolás szerencsés nyertesének! @Szeder (Hidden Content)

• Gratulálok a sorsolás szerencsés nyertesének! @Balizs1

• Túlzó, vagy sem? Elolvasva ezt a tömérdek nyereményt, hirtelen azt hittem nem jó helyen vagyok Gondolom páran fogják a fejüket, hogy miért nem csináltuk... ez a sok sok dolog Quote from Darcoon: “o A helyezésekért járó jutalmak közvetlenül a számla raktárba kerülnek, így kioszthatjátok őket a korábbi fő karaktereiteknek is. ” milyen jó lenne a főszerveren... Szép... És még nincsen kinn a többi ranglista. Shao... nem értek veled egyet. A nyakam merem tenni rá, hogy olyan játékosok kaptak jutalmak…

• Németekre szavaztam

• Komolyan nem hiszem el, amit egyes játékosok megengednek maguknak. Nuttika, én nem tudom te mit képzelsz magadról, ki vagy, honnan jöttél (spec nem is nagyon érdekel, mert nem vagy különb itt senkinél), de ez már tényleg vérlázító, amit leművelsz. Ahogy olvastam, ezt a magyar csapat találta ki, hogy ha nem is sok, de némi kis kedvesség, nyeremény legyen, egy egyszerű szavazásból. Ahelyett, hogy megköszönnéd, hogy gondoltak ránk, ahelyett te itt tolod a kötekedést? Hát gyönyörű vagy mondhatom. Én…

• Hm, hm... vegyes gondolataim támadtak a legfrissebb hírrel kapcsolatban... De nagyon hamar el is hessegettem azokat, amik a jó irányba terelték a véleményem. Rá kell jönnünk, hogy nem piciny szerverünknek találták ezt a dolgot ki, és a nagy szervereken talán még van létjogosultsága is egy ilyen versengős húzásnak, bár a német játékosok negatív véleményeit olvasva... már ebben sem vagyok biztos. De akkor kezdeném is... Quote from Darcoon: “elindítjuk Lacerta-t ” Honnan a név? Miért a gyík? Fura..…

• Szerintem amúgy is visszavonhatod mivel a mobok droppolnak, nem? Mert ugye arról már nem csicseregtek nem is értem miért nem veszik már ki....

• Quote from Amiran: “Thrim több yangot dob mint Sárki ” Kérdezd meg mégegyszer mekkora a dropja (Hidden Content) Quote from Szamika: “Nem is értem miért vergődtök itt ” Én úgy gondolom, hogy Glaedr felvetett valamit... bárkinek szíve joga nyilatkozni, és úgy ahogyan neki tetszik. Senki nem vergődik, hanem hozzászól... Quote from Szamika: “Egyszerűen csak azt kellene csinálni, hogy ugyanúgy fél óráig ne megessen be az illető, mint razira. Pont lenne elég ideje belépni azoknak, akik szeretnének. ” …

• Quote from Szeder: “Nem nagyon járok sárkányozni, de azt tartanám célszerűnek ami a többi nagyobb bossnál is van, hogy párhuzamosan lehessen bemenni, esetleg nagyobb szünetekkel, mint például Thrym. Esetleg még létszám korlátot is beraknék , hogy ne egy-két ember mókája legyen, vagy ha mégis akkor legalább több kulcsot kelljen használnia . ” Én addig mennék el, hogy nem is kellene gondolkodni ezen az egészen, ha a sárkány nem droppolna annyi yangot... De Szeder jól összeszedte a lehetőségeket...…