Search Results

Search results 1-20 of 253.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szerintem maga az ötlet is értelmetlen, régen sokkal roszabb felszerelésekben is volt lovuk az embereknek, nem kellet se 100 ezer se 10 de még csak 1 ezrest sem költeni hozzá. Nem támogatom.

• Quote from dreamy: “Nos... egyrészt MI csak azt írhatjuk ki hivatalosan a hírekbe, amit előírnak. tehát miért is a magyar team a hibás? A fórum arra való, hogy beszélgessenek a felhasználók, ha máshol nem, itt megírhatjátok egymásnak, hogy te figyi , nekem már jó... (ha esetleg magadtól nem veszed észre).... Ja, hogy már ez se jó? Milyen lehúzós trükk van abban, hogy rangolj ? Amit amúgy is tennél? Abban sincs lehúzós trükk, hogy ölj le egy másik karid... Felsorakoztattunk megoldási módokat anna…

• Quote from Gégéé: “Mod. megjegyzés: Kedves Játékosok, Fórumozók! Amennyiben azt tapasztaljátok, hogy a hibát javították, kérlek jelezzétek! Ha a téma továbbra is ennyire eltér az eredeti csapásiránytól, akkor zárni fogom. További szép szombatot kívánok! Gégéé ” Igazából nem értem miért mi jelezzük ha a hiba ki van javítva? Nem nektek kellene felénk jelezni? Az eredeti csapás irányától sem tévedett el senki hiszen az eredeti frissítésnek nevezett valami generálta a problémákat hiszen mint tudjuk …

• Quote from dreamy: “Quote from Amiran: “Nem értem már magát a mondatott sem ” Nem baj... amúgy a negatív és pozitív rang körüli mizériára vonatkozott. Őszintén szeretném tudni, hogy hány játékost érintett a barlangos dolog nálunk, hamár felhoztad. Persze lehet kettéharapni, kersztbelenyelni, szétcincálni engem, holott azt is megírtam, hogy spec pl ha olyan jött volna a fórumra panaszkodni, aki a biológus küldit már egy hete nem tudja leadni, azzal teljesen egyet értek (hisezn ott nincs lehetőség…

• Quote from dreamy: “Egyrészt... példa volt.... (ha nem akarod megérteni, nem kell) Másrészt.... fejezzük már ezt be... olvassátok inkább a lélekköveiteket... érdekes, senki nem írta meg, hogy működik már. ” Igazából pont ezekkel a hozzászólásokkal estünk át a ló túlsó oldalára, fejezzék be a játékosok? Nem értem már magát a mondatott sem, hibázott a GF hátráltatott bizonyos játékosokat, sőt a barlangos dologgal akár anyagi kárt is okozhatott nekik. Persze jöhetünk azzal hogy az exp gyűrű működöt…

• Dreamy! Ez szép és jó dolog hogy üsse az egyszerű ember - a rangot és majd vissza álldogálj vagy visszaüti, de megkérdeznélek hogy 120-as karival hol üssem vissza mondjuk a -12k rangot? Mert még kesztyűvel is siralmas 95 a rangpont, az álldogálást pedig hagyjuk, hiszen aki dolgozik nem hogy arra nincs ideje hogy álldogáljon de még játszani se nagyon? Mi pazaroljuk a szabadidőnket mert ők elrontottak valamit? Mi lesz a következő nem olvashatunk kk-t csak ha vettünk ördögűzőt? Szerintem már a hozz…

• Játékos kérdez Team válaszol!

Amiran - - Általános

Hali! Felvetődött bennem a kérdés hogy aki jelenleg tervezte hogy barlangban fejlődni fog és megvette a hozzá szükséges dolgokat exp gyűrű és társai, azok kapnak az exp gyűrűnek megfelelő kárpótlást miután kijavították az illetékeseknek nevezett analfabéták az általuk okozott problémákat? Köszi a választ.

• Kezdő kérdések (6.rész)

Amiran - - Általános

Quote from Traxdata: “ha a metin miatt halnak meg a mobok ugyanugy droppolnak pl fejlesztői tárgyat, növényt vagy le kell szállni és leverni? köszi ” Igen elvileg ugyanúgy dobnak mindent.

• Igazából a probléma az hogy ez pont ugyanúgy a lehúzásra irányul mint az hogy Lacertát elindították. Igazad van pár perc alatt letudható run, nem is olyan buták ott hiszen sd2 belépő kell és nincs időkorlát. Innentől ha akarsz pár ládát vegyél egy raklap belépőt séért mert ugye úgy megfizethetőbb, és tádám költik is a valutát a játékosok. Kapni nem kapnak semmit, mert legyünk őszinték abszolút nincs olyan amiért megérné ezek a feltételek mellet járni.

• Discordia-Continuum összevonás

Amiran - - Általános

Értem, érdekes bár nem értek mindenben egyet veled.

Amiran - - Általános

Quote from Emmegki: “Birom ezt az álszenteskedést! Ha mar itt csevegünk nyilvanosan, akkor nem art a tényekkel elohozakodni a sok mellebeszeles helyett. En leirtam vagy 4 postban miert szeretnél elmenni, te voltal az elso, aki problémát generalt DC-ben, a mi zaszlonk alatt a haszon miatt, hogy tudj sezni. Most 105on mikor allitasod szerint "mindened megvan" számodra jatszhatattlan a szerver, mert van 10 ember. Fura, hogy kapasbol le tudok irni 25-30 magas szintu jatekost, akik szerint nem az, ja…

Amiran - - Általános

Az a baj azokkal akik váltani szeretnének hogy azt hiszik hogy Conti lenne a megváltás, holott ott sincs kolbászból a kerítés, sőt ha tovább megyek még talán roszabb is a helyzet. Ne gondolja senki hogy ott mindennap harcolnak szórakozásból az emberek egymással. ( Két napja mondta egy 115 BM barátom azt hogy értelmetlen igazából pvp karit csinálni hiszen nincs is kivel harcolj ) Azt pedig hogy x ember tönkre tette egy szeró gazdaságát kicsit érdekesnek tartom. Ha felhúzta x dolog árát akkor neke…

Amiran - - Általános

Én mint kívülálló úgy látom ezt az egész összevonást hogy bonyolultabb annál mint hogy 100 karit átrakunk és kész. Vannak akik maradni akarna, vannak akik menni. Akik maradni akarnak azok jól érzik magukat, nem örülnének annak ha a már most meglévő dolgok elértéktelenednének stb stb. Viszont ugye vannak akik menni akarnak, új társaságot megismerni, új célokat elérni és társai, ezzel a baj az hogy contin a lapok szinte már le vannak osztva. Én a megoldást abban látom hogy adni kellene minden acco…

• Quote from dreamy: “Quote from Amiran: “Csak nekem új hogy annál aki a vidit készítette 80+-os új pet van ami tanítva is van? ” Ezt a petet az elején a virág rendezvény alatt lehetett beszerezni a virágokból.... Lélekrendezvény pedig a hétvégén volt. Mint ahogy a griffet is a napokban lehetett megvásárolni. Szval nem kell túlkomplikálni ” Köszönöm szépen, nem tudtam hogy megszezhető volt. Így mar kerek

• Quote from dreamy: “Úgy tűnik, a lengyelek a lélek rendezvényt kihasználva megcsinálták a hydra runt, nagy gratu nekik. Íme egy kis vidi a menetéről, remélem segít majd nektek. youtube.com/watch?v=QgltZJLN3ns&feature=youtu.be ” Csak nekem új hogy annál aki a vidit készítette 80+-os új pet van ami tanítva is van? Ajándékba kapták? Vagy ha már több mint 1 hónapja megcsinálták a runt az utolsó szavazás hogy hogy nem lett lezárva? Akkor számításaim szerint elvileg 30 napnál régebben teljesítették a …

• Igazából mint mezei játékos én örülök neki hogy bekerül ide is hiszen akár kipróbálhatjuk mi is. Annak viszont nem örülök hogy ennek okán egy eszméletlen nagy lehúzást csináltak, nem is tudom hogyan képzelték hogy ezt a nép majd beveszi, az ember belekölt egy raklap pénzt azért hogy az arcába köpjenek. Érdekes... Mint nemrég írtam furcsának találtam hogy a németeknél se ment le eddig. Úgy látom Jürgen is furcsának találta, bár ő szerintem a bevételi oldalt látta furcsán kevésnek, ebből idén nem …

• Vad kisállat képességek

Amiran - - Javaslatok

Nem támogatom, elöttem leírták az okokat, de hozzátenném még hogy szép és jó hogy írsz vadharcosnak 4%-ot majomnál ami akkor 2% indulhat? Nem hiszem hogy értelme lenne ebben a formában a dolognak, a nagy szint egyik előnye hogy ott van a pet. Off. Érdekes olvasni hogy újra előkerült a szörnyszülött szó olyanoktól akik egy olyan rendszer részei akik kikényszerítették a játékosokból hogy a szörnyszülötteket életre hívják.

• Köszönjük Emese! Kár volt reagálnod. Sok ilyen hozzászólás eltereli a témát az eredeti tartalmától. Spam. Szóbeli figyelmeztetés. Gégéé

• Global war / Világok harca.

Amiran - - Javaslatok

Maga az ötlet nem lenne rossz de ebben a formában inkább vicc mint valami komoly dolog lenne. Alapból a kiválasztási rendszer már megbukna, nem a legerősebbek hanem a legnépszerűbbek jutnának ki. Valaki írta az életáldást se lehessen használni. Vagyis már a selejtezőn sem a legjobb jutna tovább hanem azok akik 5-en ráugranak egy náluk sokkal erősebbre. Jutalmak? Hát el tudom képzelni a GF jutalmát, fehér gyöngy és 50% exp Nem támogatom ebben a formában.

• Játékos kérdez Team válaszol!

Amiran - - Általános

Quote from dreamy: “Quote from Laena: “Más nemzeteknél a speciális karbantartás össze van vonva a hetivel. ” Ez nem igaz, valótlant ne írj Quote from Lacrimosa: “Engem érdekelne, hogy hány órától lesz ez a "speciális karbantartás"? ” Sajnos ezt mi sem tudjuk pontosan, ugyanúgy, ahogy egyik közösségben sem írták ki a kezdését. ” Akkor Dreamy megkérdezem hogy ha írunk jegybe a kiesett exp gyűrű időt pl. amit nem lehet leütni mivel az ember nem tudja hogy 5 perc múlva vagy 5 óra múlva lesz karbanta…