Search Results

Search results 1-20 of 93.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Köszönöm. De azt nem írja hogy a nyúl meddig lesz bent. Vagy az is holnap 14:00ig?

• Most akkor meddig is lesz a húsvéti event? Nekem az rémlik azt olvastam április 10. 16:00ig. De van aki azt írta április 12... És a nyúl meddig fog bent maradni?

• Máskor azért jó lenne ha utána írnák zárójelbe hogy mobokbol vagy kövekböl és bossokbol esik a hf...

• Ezek a főszörny kaszáló ládák mit tartalmaznak? Wikin nem láttam róla semmi infót.

• Az is lehet hogy április elsejei tréfa... Minden évben eljátszanak valamit... Amúgy nevetséges hogy a mágikus tojásbol nyitott mágikus rézérc nem egyberakható a mobokbol esettekkel. És ha már itt tartunk nagyobb szükség lenne a mágikus vasércre és az is lehetne egyberakható... Mert csak szinte hf ládábol lehet a sárkány tekikhez hozzá jutni... Rézérc meg esik bőven a mobokbol így nincs hiány a harci tekikből...

• Szerintem csak kő és boss fogja dobni a hf-et. DT-be meg nem dobnak hf-et a kövek.

• Sivatagi fejdísz

Kreativ - - [Javaslatok]

- Javaslat címe: Sivatagi fejdísz. - Javaslat lényege: A sivatagi jelmezek mellé legyenek sivatagi fejdíszek is. - A javaslat részletes kifejtése: Tudtommal ez az egyetlen olyan jelmez amihez nem jár fejdísz. És szerintem sok játékosnak ez a kedvenc jelmeze. Szerintem ez a legszebb és legjobban kinéző jelmez a játékban szóval nagy kár hogy nincs hozzá fejdísz. Például lehetne turbán fejdísz hozzá az illene a legjobban a sivatagi jelmezhez. Röviden tömören ennyi a javaslatom szerintem nagy szüksé…

• 15 a szint különbség a tojás metinnél. Ha például 35ös karid van akkor annak még dob a 20as toji mágikust. Igen jó lenne ha a GF gondolna a 100+ karikra is és raknának be 95 mapra 105ös tojikat. Így a 120as kariknak is lenne event. Engem még az érdekelne hogy mért nincs frissítve a wikin a mágikus tojás tartalma? Mert megnéztem a 2017es tartalmat írja még is nagyon távol áll az igazságtól... A frissítés meg reméljük nem tart megint délután 3ig...

• Krit PVP-ben

Kreativ - - [Általános]

Sajnos semmit se ér már a krit pvp-ben. Jó lenne ha pvp-ben is duplázná sebzést mint régen... Vagy ha azt túlzásnak tartja a GF akkor legalább megoldhatnák úgy hogy ha péládul valakinek 1k az alap sebzése és bekrittel akkor az 1.5k legyen. Hogy valamit érjen már a krit pvp-ben is mert ez így kuka most.

• Most már én is rájöttem milyen egyszerűen működik ez az alki szett bónusz... Elsőre túl gondoltam az egészet... Sokkal bonyolúltabb megoldásra számítottam a GF-től... De jól össze zavart a videó is hogy ott kattingatott 2 oldal alki közt... De valjuk be nem szokása a GF-nek hogy ingyen ad egy kis bónuszt ezért is gondoltam túl az egészet... De magyarul akkor annyi a lényege hogy elég ha van 1 oldalon 6 egyforma fajtájú alkid és bekapcsolod és már adja is a szett bónuszt... És akkor úgy látszik m…

• yello70! Akkor most a 6 kiváló több szett bónuszt ad a 6 ritkánál? És ha igen mennyivel többet ad? Az egyértelmű hogy a kiválókat +6ig lehet húzni a ritkákat meg gondolom +4ig. Traxdata! Szerintem semmin se fognak változtatni ugyanaz lesz mint tavaly. Úgy tudom a kesztyű nem hat a mágikus tojás dropra mert nekem se dobott mindig kesztyűvel és sokszor dobott kesztyű nélkül is. Sima tojásokat meg minden mob jól dobja a szinteden. A tojás leadás meg random. Lényegtelen hányat és milyet adsz le. Úgy…

• Hát én már tényleg nem értem ezt az egész alki ügyet. Most ha az első oldalon van 6 fullos matt alkim és felrakok 6 gagyi ritka alkit a második oldalra akkor az ugyanannyi % szett bónuszt ad a matt alkiknak mint ha 6 kiváló alkit raknék fel a második oldalra? Magyarul hiába raknék fel a második oldalra 6 kiválót mert ugyanannyi % szett bónuszt adna mint a 6 ritka??? Ha ez így van akkor ez nagy butaság... Azt hittem már lesz valami haszna a gagyi optos kiváló alkiknak is de nem... A videóban a ru…

• Értem. És a második oldalon az alkik ideje nem fog menni miközben az első oldalt bekapcsoltam és aktiválódik a szett bónusz? Mert az elég gáz lenne 2 oldal alkinak az idejét hosszabbítani mindig... És ha valakinek van 2 oldal fullos kiváló alkija akkor most az lesz a "Jani" ? Mert gondolom minél jobb alkik vannak a második oldalon annál több % szett bónuszt kap az első oldal. Vagy nem számítanak a második oldalon lévő alkik bónuszai? Itt jönnek képbe a sima vagy béna optos kiváló alkik? Mert akk…

• Sajnos nem értek németűl így csak azt láttam ahogy kattingat. És nem gondoltam volna hogy így fog majd működni hogy felszerelek a másik oldalra 6 ritkát és bekapcsolom és vissza megyek az első oldalra és bekapcsolom azokat is... Bonyolúltabb megoldásra számítottam. De ezt nem is értem hogy lehetne mindkét oldal egyszerre bekapcsolva? Én úgy tudtam egyszerre csak egy oldal lehet bekapcsolva.

• - tudod-e mire való? Tudom. - használtad-e már valaha? Használtam. - szerinted jó helyen van-e ott, ahonnan most elérhető, vagy más helyen jobban használnák? Map1-en biztos többen használnák ha például a csatairányítónál lenne de map2-re se sok idő átmenni. - a benn töltött idő szerinted elégséges? Szerintem arra elég hogy kiderüljön a két fél közül ki a jobb. - tudtad-e, hogy egyszerre 4 harc mehet párhuzamosan? Tudtam. - tudtad-e, hogy nézni is lehet? Tudtam. Sőt még videókat is néztem külföld…

• Érdekes frissítés lesz. Sajnos a videóban nem mutatja hogyan is működik gyakorlatban a sárkánykő szett bónusz készítése pedig ez nagyon érdekelne. "Sárkánykő szett bónusz: Hat azonos osztályba tartozó Sárkánykővel jön létre egy szett, és ezután kapjátok meg a szett bónuszt. Ez a ritka, antik és legendás kövekre érvényes, viszont a nyersre és metszettre nem." Most ezt úgy értelmezem hogy ha van például 6 ritka rubinom akkor abból lehet egy sárkánykő szett bónusz amit hozzá adhatok a felszerelt ma…

• Birodalmi Harc és Céh Háborúk!

Kreativ - - Javaslatok

Én is támogatom mert feldobná a warozást! De azért abba gondoljunk bele hogy ha például csak 30 perces egy war akkor nem nagyon van idő arra hogy kiválasszon minden birodalom egy vezért aki felosztja a feladatokat. Hogy ki mit csináljon ki hova menjen stb. Főleg ha rengeteg a játékos és nem működnek együtt ez így nehéz feladat lesz. Még TS-en se olyan egyszerű ezt megbeszélni szerintem. Persze céhen belül megvannak a vezérek így ott nincs gond ezzel. De ha egy egész birodalom fent van TS-en ott …

• "Téli játékok" event

Kreativ - - [Általános]

Lv30-tól engedi leadni a medálokat.

• Annyira nem rossz kis szinten se a helyzet ha van tolvaj kesztyűd. Lv30-on például map2 köveket farmolva eshet aura kk ami 2m meg a penge kk is olyan 800k meg van még pár kk ami ér 400k körül és veszik is. Meg a jobb féle +3 köveket is veszik meg +4 köveket. Meg érdemes gyüjteni mindenféle fejlesztő cuccokat. Mert most például a vörös hajszalagnak van nagyon nagy ára 5-8m. Meg az aranyozott cipő és az ezüst nyaki ára is már +0-án 5m mert szél def az alap optjuk és most arra van nagy igény mivel …

• "Téli játékok" event

Kreativ - - [Általános]

Hát ha a téli olimpia csak a hősi medál eventről fog szólni akkor ez se lesz valami nagy durranás. Persze még mindig jobb mint a valentini mert itt legalább esély van értelmes dolgot is nyitni az első ládából. Meg a hősi medál is nagyon hasznos bónuszokat ad 1 napig de ennyiben ki is merül ez az event. Mert a második ládától már csak szemét nyílik többnyire. A sapka meg szintén 1 napos dísz amit ládából lehet nyitni... Milon és Athene láda tartalma: (első láda) Kék gyöngy, Vérvörös gyöngy, Fehér…