Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Igen, valószínűleg a gonosz magyar team szándékosan tartja vissza az információt.... Tehát mégegyszer: amint megkapjuk HIVATALOSAN a GF-től a bugfix javításról a hírt, közzé teszzük. Felesleges veled vitatkozni, ha megérted meg, ha nem nem Ennyi

• Nos... egyrészt MI csak azt írhatjuk ki hivatalosan a hírekbe, amit előírnak. tehát miért is a magyar team a hibás? A fórum arra való, hogy beszélgessenek a felhasználók, ha máshol nem, itt megírhatjátok egymásnak, hogy te figyi , nekem már jó... (ha esetleg magadtól nem veszed észre).... Ja, hogy már ez se jó? Milyen lehúzós trükk van abban, hogy rangolj ? Amit amúgy is tennél? Abban sincs lehúzós trükk, hogy ölj le egy másik karid... Felsorakoztattunk megoldási módokat annak érdekében, hogy am…

• Quote from Amiran: “A lélekköves dolog szép meg jó, de gondolom ugyanannyi idő volt neked a 3k vagy 5k rangot visszaütni mint mondjuk a 12k rangot? ” Nem olvastam addig, amég meg nem javították.... ennyi Quote from Amiran: “volt nem is 1 aki panaszkodott miatta. ” A fórumra gondoltam, kulturáltan leírták, hogy hibás, és nem volt miatta ez a mindennapos mizéria, mint a lélekkővel. És ismét jelzem, azt meg is értettem volna, ha nap mint nap jöttek volna és írták volna..... Remélem megérted mit aka…

• Quote from Amiran: “Nem értem már magát a mondatott sem ” Nem baj... amúgy a negatív és pozitív rang körüli mizériára vonatkozott. Őszintén szeretném tudni, hogy hány játékost érintett a barlangos dolog nálunk, hamár felhoztad. Persze lehet kettéharapni, kersztbelenyelni, szétcincálni engem, holott azt is megírtam, hogy spec pl ha olyan jött volna a fórumra panaszkodni, aki a biológus küldit már egy hete nem tudja leadni, azzal teljesen egyet értek (hisezn ott nincs lehetőség, hogy mégis leadja …

• Egyrészt... példa volt.... (ha nem akarod megérteni, nem kell) Másrészt.... fejezzük már ezt be... olvassátok inkább a lélekköveiteket... érdekes, senki nem írta meg, hogy működik már.

• Idézetek

dreamy - - Társalgó

Az embert nem a fájdalmak ölik meg, hanem a remények, amelyekben csalódott. -Honoré de Balzac-

• Quote from Amiran: “de megkérdeznélek hogy 120-as karival hol üssem vissza ” tehát ... ha a tanulni szót kell beírd, akkor is negatívba mész, nagy valószínűséggel... akkor is rangolnod kell... lehet nem 10k-t, csak 5k-t vagy 2-t.... akkor nem baj? tehát ha be tudnád írni, és rangolnod kell, az nem probléma? csak az, hogy most épp a héten nem tudtad? amúgy kipróbálta már valaki? még mindig nem jó?

• nem... gyorsabban nőnek a rangpontok negatívban, ha használsz szimbit, bölcsit, mint pozitívban Edit: és hogy biztos megértsd: -20k-0-ig hamarabb felütöd a rangod (vagy állod), mint 0-20k-ig ......

• Quote from Szamika: “Na ez ám a megoldás!!! ” Ez csak egy lehetőség volt. A holmijaidat pedig le is lehet kötni. (ám amúgy is negatívba érkeznél, ha a tanulni szót be kell írd, nagy valószínűséggel) Komolyan nem értem miért kell ennyire ezen rugózni... Nekem 2 karim se olvas most ez miatt, és nem tudok idő hiány miatt rangolni, de nem is hisztizek ez miatt... Kivárom türelemmel, hogy javítsák, vagy idővel elérem az 5000 rangot ami kell... Azt aláírnám, ha olyanok jönnének háborogni akik biosz kü…

• Játékos kérdez Team válaszol!

dreamy - - Általános

A heti egyszeri leállás mindenképpen van, független attól, hogy van-e hiba a játékban avagy sem. Rendkívüli karbantartásokkor általában vagy új verziót tesznek be, vagy javításokat. A 10 év játékidő alatt számtalan probléma nem egy héten belül lett kijavítva, hiszen a javítások sem azonnal keletkeznek... Sőt vannak, amik még fél év múlva is ugyanúgy hibásak voltak. Ez eddig is így volt....

• Nézd... én úgy gondolom, hogy ezen pörögni felesleges. Aki igazán akarja, megoldja... Kárpótlást ezért ne várj, hiszen van megoldási lehetőség nem is egy. Igaz, hogy negatívban 2x annyit von, de hamarabb is visszapörgethető felfele (nem pedig több idő, ahogy te írod), a megfelelő tárgyak használatával, akár álldogálással is...

dreamy - - Általános

Quote from AkiNemVak: “Azt szeretném megkérdezni a mélyen tisztelt teamtől még így a következő kitiltásom előtt, hogy a játékban a mai frissítéssel visszakerül-e a sokak által kedvelt: lélekkő olvasás ? ” Karbantartás 2018.09.06. csütörtökön Először is, ma nem volt resi, holnap lesz. Azt, hogy javítanak-e valamit, és hogy mit, a hírekben teszik közzé. Edit: a lélekkő olvasás nincs kivéve a játékból, csak egy bizonyos esetben nem lehet jelenleg olvasni.... Quote from AkiNemVak: “Nyilván az új nye…

dreamy - - Általános

Köszi a jelzést, valóban a rendes ár van kitéve, miden más szerveren ennyibe kerülnek , nálunk olcsóbb, amint az illetékes tudja, javítani fogja. Másrészről, biztos lehetsz benne, ha ezt a hírt előbb tudtuk volna, már a magyarra fordítottat tettük volna ki, de amint láttad a coma tette ki, ezért még angol... Úgy gondolom semmiféle megtévesztés nem volt ebben.... És mivel a csapat tagok nem robotok, ezért előfordul, hogy a fordításra várni kell... DC= dragon coin = sárkány érme

• A hiba javítva lett.

• Mod megjegyzés: az ismert hibákon túl, a következő témában jelezzétek, amennyiben hibát észleltek az új verzió kapcsán: 18.3b verzióval keletkezett hibák (természetesen ami már benne van , azt nem kell újra leírni) Beszélgetni róla itt is lehet, ha szükséges. A segítségeteket előre is köszönjük! Dreamy

• Beran Setaou minden ch-n párhuzamosan

dreamy - - Javaslatok

A téma újból felmerült, ezért a témát archívumból kiemeltem, és kinyitottam. Dreamy

• Egyenjogúságot!!!

dreamy - - Javaslatok

Quote from Dalvin: “A gyakornok láda rendszer kifejezetten a kezdő karakterek számára lett létrehozva. Régi karaktereknek utólagos kiosztásra nincs lehetőségünk. ” Ennek értelmében, a témát zártam. Dreamy

• Idézetek

dreamy - - Társalgó

Igazából nincsenek határok. Bármit elérhetünk, bárhova elmehetünk, minden csak a gondolatokon múlik. Azon, hogy mennyire korlátozod magad, és zárod el totálisan annak a lehetőségétől, hogy valóra váljon az, amire annyira vágysz. (...) A kérdés, hogy mekkorát mersz álmodni, mersz-e benne hinni eléggé, tiszta szívből, minden áldott nap. Fel mered-e vállalni, kiállni mellette, akkor is, amikor azt mondják mások, hogy ez butaság, mersz-e menni előre, egyedül maradni az álmaiddal, mert senki sem hisz…

• Quote from AkiNemVak: “a láda mit is adhat pontosan ” wiki.metin2.fr/index.php/Coffre_de_l%27hydre itt megtaláljátok a láda tartalmát

• Új frissítés: a 18.3b eltörli a nyelvi korlátokat a hír adott, itt lehet kibeszélni.