Search Results

Search results 1-20 of 844.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• SD2 szintkorlát eltörlése Lacerta

Szeder - - Javaslatok

Most már én teljesen feleslegesnek tartom az összes szint korlátozást Lacertán. Ami miatt a szerver létre lett hozva az már elvesztette a lényegét. A pókbárónő mint boss farmolása a korláttal lehetetlenné lett téve. vagy egyből lehessen sd3 ba menni sd1-ből vagy az egész korlát legyen törölve. DT korlát is törölve lett , teljesen jogosan, az is tök felesleges volt. Az hogy barlangba be lehet menni 72-ön az egy dolog, az viszont a másik, hogy 80 alatt B1-ben a dropp a nullával egyenlő, B2-ben 85-…

• Játékos kérdez Team válaszol!

Szeder - - Általános

Azt szeretném megkérdezni hogy a "Kapd el a királyt" event akkor most konkrétan mettől.meddig is fog tartani? Az biztos hogy nem úgy ahogy ki van írva, mert ma már 2018.09.06-a van és se tegnap se tegnap előtt nem voilt még az event ez tuti.

Szeder - - Általános

Érdeklődni szeretnék , hogy akkor merre is találom a félhold öltözékeket ? edves Játékosok! Augusztus 30-án, egész nap Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat vásárolhatjátok meg: * KÉP * NÉV * MEGJEGYZÉS * ÁRA * icon_metin2_de_7af2f93b599d51ab8e7a71db5a0e332e.png * Félhold harcos * Férfi, bónusz nélkül, 15 nap * 28 SÉ * icon_metin2_de_7af2f93b599d51ab8e7a71db5a0e332e.png * Félhold harcos+ * Férfi, bónuszos, 15 nap * 49 SÉ * icon_metin2_de_e9782ecde03573ce1abd7eed6609b685.png * Félhold frizura (f) * …

• Ez egy undorító húzás, és pont azoknak a játékosoknak az arcul köpése , akik tényleg csak azért akarták megcsinálni, hogy bekerüljön a normál szerverekre is ez a run. GF megnyugodhat jól lehúzta a játékosokat, azokat szépen díjazta is akiknek kifejezetten az anyagi haszon szerzés volt a célja , de a runt még véletlenül sem akarták megcsinálni. Ha tisztességes versenyt akartak volna akkor a jutalmak is előre és nem utólag lettek volna csak kiírva. 4 hét event sorozat abból állt, hogy hétvégén met…

• Quote from medvetalpbor: “Semmi értelme letolni nálunk az új runt. Játékosok 80%-a vissza megy Contira és annyi off a szeró teljesen hasztalan lesz. ” Nos aki ezt nem tudta a szeró megnyitásakor, az a fejét csak arra használja , hogy legyen mire tenni a sapkát. A runt azért kell letolni, hogy Contin is lehessen menni. Azért mert sokan csak várják a kész dolgokat, kénytelenek azok megcsinálni akik szeretnék ezt az újítást a megszokott és szépen már felépített karakterükkel is élvezni. Igaz nem eg…

• Nos igen, ha az újítást simán betették volna nálunk ugye Contira , illetve máshol is a futó nagy szerverekre akkor már biztos megcsináltuk volna mi is. A GF -nek egyértelműen az az érdeke , hogy jó sokáig ne legyen készen, hisz neki ez csak plusz bevétel. Az egy más dolog, hogy gusztustalannak tartom ezt a módszert. Sajnos sokan akik az új szerverekre átmentek ugyan úgy gondolkoznak , mint a GF , ők is csak keresni akarnak rajta és eszük ágában sincs megcsinálni a Hydra runt, sőt igyekeznek hátr…

• Nem az alkizáshoz kapcsolódik , de szerintem az építőanyagokat nem olyan nehéz megszerezni a játékon belül. Céh telkekről beszélünk, ami optimális esetben egy együtt működő csapat munkájának eredménye, tehát többen gyűjtögethetik szépen az alapanyagokat. Illetve azoktól se kéne elvenni a bevétel forrást akik ezeket eladásra gyűjtik. Annyira kevés dolog van már amiből yangot lehet csinálni robot karik beállítása nélkül, és pont a robot karik miatt az árak elszálltak a csillagos égbe. Régebben ink…

• Na igen a portolás azért is gond , mert nem tudsz kivinni 10-esnél kisebb karit , és hát például én a kohóköveket 1-es karin tartom, nekem elég drága a ki be mászkálás. Nekem is volt már céh társam akit ki kellett menteni A kovácsot se néztem , de én babonából mindig ugyanazt használom ékszerre például. Ő már bevált

• Nekem volt Miryangon gyöngy alkimistám, de pont mellettem egyszer csak lett egy másik , utána céh tagok kérésére lett rubin, amiből szintén pár hét után lett egy halommal. Most ha jól emlékszem éppen gránát , mert ezt kérték tőlem. Mivel ugye több szerverről lettünk egy helyre rakva sokunknak van saját céhe ami leginkább a régi szervereken működött, de most ahoz hogy valóban csapatban tudjunk játszani összeállt nem kevés céh, de a céh telkeket megtartottuk persze, hisz végül is nem keveset öltün…

• Remek, nekem fel se tűnt , hogy a saját céh területünkön külföldinek tekint a rendszer. Ez szerintem, hiba, remélem javításra kerül. Rendszeresen változtatnom kell a céh alkimistámat, mert mindig vannak divat ércek amikből rengeteg alkimista van , mig a másikból egy se , pedig az új érdeket is egyre többen használják. Ez persze olyankor nem működik amikor a céhbank sem működik.

• Természetesen legszívesebben map1-en használom az alkimistákat, de ez sok esetben megoldhatatlan , mert sajnos nagyon nem figyelnek oda a céhvezérek, hogy ne egy 25. ében, mennykönny vagy lélekkristály alkimistát csináljanak. Aki nem épített map1-es telkére 1 hónapon belül attól elvettem volna, mert az csak kitolásból illetve remélt anyagi haszonból kifolyólag vette meg a telket az aktív céhek elöl, akiknek valószínűleg a céhvezére sem otthon heverkélt, hanem dolgozott illetve iskolában volt ami…

Szeder - - Általános

Perculia, köszönöm a választ. az időre vonatkozóan, de az igazi kérdés az , hogy mikor fog VALÓBAN esni is? Mert a megadott időszakban senkinek nem esett egy darab sem, már közben is próbáltuk megkérdezni az éppen fent levő GM-ektől is , de bizonyára sokan sok félét kérdeztek tőlük és valahogy erre nem érkezett válasz egyszer sem. Szép és jó hogy ott volt a lélek, de pergamen nélkül csak foglalt 2 helyet és más haszna nem volt. Az igazi kérdésem az hogy akkor most mikor is lesz ?

Szeder - - Általános

Én azt szeretném megkérdezni hogy ez mikorra lett halasztva , vagy egyáltalán valóban lesz e úgy is hogy valóban esik? * ., 07.27. * 00:00 - 23:59 * Lélek pergament dobás * 13:30 - 18:30 * * Szo., 07.28. * 00:00 - 23:59 * Lélek pergament dobás * 13:30 - 18:30 * * V., 07.29. * 00:00 - 23:59 * Lélek pergament dobás * 13:30 - 18:30 Ez Lacerta szerverre volt kiírva, de nem találkoztam olyan emberrel akinek esett volna . Mondjuk a kiírás is elég érdekes , mert 0-23:59 de 13:30-18:30 is , szóval már i…

• Bocs Dalvin, ha lenne smile jel nem csak like akkor azt kaptad volna Nekem tetszik így a DT most, szerintem kissé átgondolatlan volt ez a szintkorlátozás, ahogy sd3, gyakorlatilag elérhetetlenné lett téve végül is , pedig egyszerűen megoldható lett volna, ha lehet választani a bejáratnál, hogy sd2 vagy sd3, na de mindegy is , mert már az sd2-es korlát törléséről is szó van. Valahogy álljatok a sarkatokra , hogy több infót kapjatok. Némi nyelv tudással és kereséssel egy mezei játékos több infóhoz…

• A 21-es lóküldit , ha nem tudod segítő társakkal megoldani, hétvégén kérésre segít benne a team, ahogy ezt már elöző hétvégén is megtette. A vadász küldetések sajna ezen a szerveren 77-en véget érnek, mert 78-79-es vadász küldihez csak dt-s mobok közül lehet választani.

• Semmi probléma nem lesz Lacertán se , hisz véget ért az első 4 hét. Nem lesznek bossok lepakolászva orkoknál sem. Egyébként senkinek nem okozott gondot kezdetleges felszerelésekkel se a lóküldi tudomásom szerint . Egyedül az a gond adódott hogy ugye van aki túl szintelt és a 21-es lovat ezért nem tudta megcsinálni, meg még lesz is olyan csak esetleg még nem tartott ott a lóküldikkel , mert tréfás a lovász és időnként 48 óra pihenést is kevesli a lónál. A team segített a 21 es lóküldihez kihozták…

• Világbajnokság - #3 Döntő

Szeder - - [Általános]

Lehet utólag okoskodni , mi lett volna ha .... Ez van , ezt kell szeretni. A team nem kitalálta hogy szavazás legyen, hanem valószínűleg így kapták meg. Horvátok szerintem végig jól játszottak , és a nagy szakértők is lássák be szépen , hogy estek itt ki olyan csapatok nagyon korán akiket inkább a döntőbe vártak.

Szeder - - Általános

Az érdekelne, hogy az ilyen téves tájékoztatásokat, mint például most a partí öltözékek voltak jelzitek-e a GF felé ? Ez a vásárlók megtévesztését kimeríti. Mivel nem volt a kiírásban , hogy a készlet erejéig él az akciós ajánlat, az akció teljes időtartama alatt rendelkezésre kellett volna állnia az öltözékeknek. Tudom, hogy ti így kaptátok meg a hírt, máshol is így volt kiírva. Azt mondjuk nem tudom , hogy a többi nemzet szerverén tényleg elérhető volt-e mind két napon vagy sem. Ez is érdekel …

• A németeket nem zavarták 69-en SD3-ból , ha volt elég potijuk simán beüthették ott 72-ig a szintet. De van valami kisebb botrány azért a németeknél, mert állítólag azért az auto harc hekk az itt-ott használva volt . Ez vagy igaz vagy nem, de nem is a mi problémánk

• Lenne néhány kérdésem a szintkorlátok miatt. Oké SD2-be 40-68-ig , de sd3 ra nincs korlát írva, de akkor átlehet menni sd2-ön sd3-ba ? Illetve a pókbárónőre ? Következő kérdésem : 69-től bemehetnék DC-be , de csak 75-től enged fel a kovács leölni a Kaszást ? Vagy akkor hogy is van ez ? Nézem a videókat, azt látom 73-as vígan öli szemmel láthatóan az új szerveren SD3-ban a pókokat és repked az exp. a 71-es karakter felé vígan Oké nem sd2-ben volt tehát elvileg okés, hisz sd3-ra nincs korlát kiírv…