Search Results

Search results 1-20 of 550.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mikor az ember azt hinné a GF már nem tud ennél gusztustalanabb húzással előállni mindig rácáfolnak. Remélem páran elgondolkoznak mennyi pénzt költenek még erre a trágyára... *Közönséges beszédre nincs szükség. Figyelmeztetve. ~ Perculia

• Játékos kérdez Team válaszol!

Csizkov - - Általános

Szerintetek melyik ország fóruma a 16-ból ahol ( sokadszor) nem sikerült a mai boldog órát kihirdetni? A helyes megfejtők között egy 3 ft-os kupont sorsolok ki Figyelmeztetve. Yareniel

• Szerintem lehet hamarosan venni a tárgypiacon fullos 90 karit ezért a kevesebb mint az 1 hétre tippeltem. Ha véletlenül én nyerném ezt a mesés 3 eurós jutalmat felajánlom az éhező gf alkalmazottaknak. áthelyeztem. Dreamy

• Végre nem kell az egész napos ész osztásodat olvasni. Nem támogatom

• Játékos kérdez Team válaszol!

Csizkov - - Általános

Hol találom arról a tájékoztatást, hogy milyen módon tudom törölni a fórum regisztrációmat? A GDPR szerint ez nem lehet bonyolultabb mint a regisztráció.

• Quote from Lake: “Tök érdekes, hogy ez a programozási hiba mindaddig fel sem tűnt senkinek, amíg a német fórumon be nem indult az anyázás, hogy a török tesák mágikus köveznek És valószínűleg május 2-ig maradt is volna ez náluk, de hál istennek vannak szemfüles játékosok akik hangot is adnak a nem tetszésüknek. ” Semmi anyázás nem volt kivéve egy magyart aki felnyomta ott a törököket. Tipikus házmesterország, most nagy lehet a boldogság...

• SÉ utalvány ár módosítás

Csizkov - - Általános

Quote from kissvakond: “mit értenek visszaélés címszó alatt? ” VPN csalás. A törököknél( ahogy nálunk is) sokkal olcsóbb a sé mint például Németországban és ezt használták ki.

• Kezdő kérdések (6.rész)

Csizkov - - Általános

Lehet. Ha jól tudom a 7 napos medállal és társaival nem lehet együtt.

• Új item shopos tárgy

Csizkov - - [Javaslatok]

Volt már erre javaslat és hamar zárták. Nem véletlenül nem átadható tárgyak ezek. Támogatnám de felesleges

• A húsvéti rendezvények között van Húsvéti rendezvények! tényleg elég megtévesztő volt aki a másikat nézte

• Torrentes hiba

Csizkov - - Hibák; Hibajelentések

Quote from pocokmajom: “lehet sütő vagyok de én nem tudom hogy érted hogy telepítsem steamen, én csak installált játékot tudok hozzáadni a játéklistámhoz. ” Letörlöd a metint, steam keresőbe beírod metin2 letöltöd telepíted és játszol.

• A tojásokért szintfüggő a jutalom: metin2wiki.eu/index.php/Osterhase Nem tudom alkinál honnan veszitek ezeket a százalékokat ahány videót láttam mindenhol ugyanazok a fix bónuszok voltak még full kiváló alkisornál is...

• Quote from GLAEDR: “Nos ha a szemem nem csal akkor a szett bónusznál az a lényeg full köröd legyen, és megkapod a bónuszt, de ahogy látom a legalacsonyabb minőségű bónuszt kapod. Tehát ha mind kiváló csak 1 matt akkor a matt bónuszt kapod. ” Csak 1 féle bónusz van ha mind kiváló akkor is ugyanannyit kapsz. 6 felszerelt és feltöltött alki kell és kapod a bónuszt.

• Még a 18.0 dolgai sincsenek benn de már itt az újabb nagyszerű ígérethalom

• "Téli játékok" event

Csizkov - - [Általános]

Quote from kismetines: “...A rendezvény-sorozatunk 2018. február 15-én kezdődik, 14:00 (vége: február 26-en, 14:00)...A medál megtalálható a Tárgypiacon is... Zavart érzek az erőben, vagy a átléptem a tér és idő kontinuumot? Ma 2018.02.26 van? Ha igen, akkor már elmúlt 14:00 ? ” A tárgypiaci felhívásokban egyértelműen le van írva: Február 09-25-ig speciális, Téli Játékok ajánlatunk keretében kedvezményesen vásárolhatjátok meg Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat

• DC - Az Ördög katakombája

Csizkov - - Általános

Quote from Amandoll: “Quote from Csizkov: “Quote from Amandoll: “A felgyülemlő yang pedig nem értem hogyan rontaná el a piacot, nem dísznek farmolják, elköltik. ” Igen elkölti az aki ftért megveszi normál játékosnak meg esélye sincs farmolni. Szégyen, hogy emberek játék helyett ebből élnek és a többieket kizárják a lehetőségből is. Pár ember dönti el ki férhet a húsosfazékhoz.. ” Akikről te beszélsz az megint teljesen más tészta, aki forintból veszi a yangot az nem foglal el semmilyen helyet:DEg…

• Változások jegyzéke 18.0

Csizkov - - Általános

Quote from Amandoll: “A felgyülemlő yang pedig nem értem hogyan rontaná el a piacot, nem dísznek farmolják, elköltik. ” Igen elkölti az aki ftért megveszi normál játékosnak meg esélye sincs farmolni. Szégyen, hogy emberek játék helyett ebből élnek és a többieket kizárják a lehetőségből is. Pár ember dönti el ki férhet a húsosfazékhoz..

Csizkov - - Általános

Minden halnak van egy minimum horgászszintje azaz hanyas bottal lehet kifogni. Ha kisebb bottal fogod meg jön a valami rákapott a csalira szöveg. Horgászkönyvet pont ezért nem szabad használni szerintem, mert több lesz az elment kapás, az volt a tapasztalat, hogy könyvvel jóval kevesebbet fogtam.

Csizkov - - Általános

Quote from pontaz2: “Egy kérdés:Tombolán nyertem nap-hold elixírt,különlegest.Mikor lekértem a tárgy raktáramból (Full tp,Full mp,map1 rakinál álltam ch6,tehát még nem is támadott senki,és semmi),bekapcsolt állapotban kaptam meg az elixíreket a leltáramban.Ezzel eddig semmi gond,hiszen ki is kapcsoltam egyből.Amit nem értek,mindkettő villant egyet,mintha töltött volna tp-t illetve mp-t,mikor kikapcsolatam.A nap elixír ugyan maradt 100%,de a hold 99.99%-lett.Mondom,fullon minden,nyugalmi helyzet.…

• Skillsor eltűnése

Csizkov - - Hibák; Hibajelentések

Nekem ezt csak akkor csinálja ha 2 karival vagyok benn és portolás közbe átmegyek másikra. Volt már erről hibajelentés javították is de ez a része megmaradt.