Search Results

Search results 1-20 of 157.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Áhhá, akkor ezt félre értettem. Elnézést kérek, nem voltam jelen a szerver indulásakor. Bár azt el kell ismerned, hogy aki utólag elolvassa ezt a hírt, könnyen olyan következtetést vonhat le, mint én is tettem, hiszen az a bizonyos probléma nem volt említve.

• Nem tudom hogy kell így bemásolni, ahogy ti csináljátok, de június 22-én az “Egyedi szerver exluzív tartalommal!” részben írta Perculia: - A karakterek törlésre kerülnek. - A raktárból kivett tárgyak automatikusan visszatérítésre kerülnek. - Azok a játékosok, akik valamit vásároltak az új szerveren, szintén visszatérítést kapnak. - Kb. 3 óra késés várható, amíg a kiszolgálók újra online lesznek. Ez hosszabb idő is lehet.

• Nuttika, ez egy már kimondott dolog. Rosszabb sorsra jut, mint discordia... Még az új szerver indulásakor leírták itt fórumon, hogy a küldetés teljesítésével törlésre fog kerülni a karakterekkel együtt. Ezért sem értem a szokatlan lelkesedést iránta, bár a heti jutalmak tényleg egész jók.

• Nem támogatom. A fordító professzor pedig próbáljon már meg egy aktív aurával teleportálni. Az mindig kikapcsol. U.i. vaknak: Csak lépj be a játékba és próbáld meg... a csendben maradtál volna szöveged pedig szimplán hsz vadászat, ami még hamis is. Puszi.

• Tisztelt morzsa! Hogy gondoltad a képességek használatát lóról? U.i.: Nálunk a buksi ezért nem kap okos telefont.

• 3. válaszra szavaztam.

• 2. válaszra szavaztam.

• Németekre szavaztam.

• Egyáltalán nem támogatom. Ennek egyik oka pont a téma felvető... nem személyes, de én kicsit sem vagyok kiváncsi az egész napos oltogatásra. Kész vicc ami néhány ember miatt megy hívásban, csak az a baj már senki nem tud rajta nevetni. Azt hiszem minden aktív játékos tudja kire/kikre gondolok.

• A nyíl védelem is működik, de mindenki a villámra gyúr. A villám minden MOB ellen véd, míg a nyíl értelemszerűen csak az íjászok ellen. Testiről annyit mondok, hogy nekem 10 villám mellett 75ös szinttől bírta már a 4. termet autóvadászattal is, igaz mindig buffal mentem, de porky-alki-kosztüm stb nem volt. Nyíl védelem az pedig azt hiszem 30-40% volt + a fortély kő.

• A MI ZALTIMONKNAK

DracoInThePast - - [Társalgó]

Zaltimo indokolatlan és szerintem nem tolerálható módon viselkedett, a barátai akiket támogatott nyilván sajnálkoznak távozásán, de én azt mondom ideje volt. KickZone tudnál adni valami elérhetőséget a videó megosztó csatorná(i)dhoz? Ha már profi e-sportolóvá váltál ezzel a bonyolult és átlag feletti képességeket igénylő játékkal, szeretném látni hogyan keresel ezzel pénzt. Ha a yang Ft-ra váltására gondoltál akkor pedig van egy rossz hírem: nem vagy e-sportoló.

• Honnan veszed hogy vége a frissítésnek? Akkor van vége, ha betudsz lépni általában fórum üzenetben értesítenek is, ha újra elérhető a szerver. Amúgy valószínű már a 18.0-át teszik befele, ilyenkor kicsit tovább tart. Edit: megy a szeró, 13:20

• Fincsi ötlete nekem is nagyon tetszik, ezzel megoldódna a yangbotok problémája: nem ülnének bent kis millió karival; visszább venne a yang kereskedelem is, viszont a szilit bőven ki lehet ott ütni mondjuk félóra alatt. Sőt én rangolni járok be és az is csak akkor kerül félóránál többe, ha sikeresen olvasott P-re és -6000 körül jár a rangom.

• Változások jegyzéke 18.0

DracoInThePast - - Általános

Relax, elhiheted hogy nem miattad került be egy ilyen volumenű változtatás Viszont a dc-s kiakadásod teljesen jogos, nagyon gáz amit odabent művelnek a yangbotok. Már rangolni se lehet bemenni 20 percre, kapuból lógnak kifele lassan annyian vannak. Aki pedig a dc-s ch váltogatás eltörlését jó ötletnek tartja elég gyanús, hogy érdekeltsége van odabent.

• Változások jegyzéke 18.0

Ez a ch váltás megszűnés kazamatákban nem tetszik... pont ezek azok a helyek ahol leginkább haszna van, hiszen váltogatsz a ch-k közt míg helyet nem találsz magadnak (nem feltétlen sd2, de barlangban is van az a pár jól megszokott terem ami mindig tele, majomboss terme is elég zsúfolt tud lenni alkalmanként). Most meg pötyögheted befele megint minden ch-n. Én az ordítást úgy gondolom javára vált, hogy nem instant képesség, hanem célozni kell vele, lóról leszállva sem bonyolultabb a használata. S…

• Hogy jöttek össze ezek a pontok amiket birodalmi harc után kiosztott Dalvin? Még ha mind a 4 fordulót elveszti is adott szín, akkor is 16 pont a minimum, nem? De.

• Kezdő kérdések (6.rész)

Azt hiszem egy időben járt stat pont 99es szintig (ez volt a max). Aztán később csökkentették 90-re... kitárgyalt téma, legalábbis rémlik a fórumról, hogy olvastam már, de nem tudom hol található.

• 17.6 verzió

Oké Csizkov! Végig olvastad amit írtam, vagy leragadtál az első sornál? Leírtam a bossos témát, de hát az már a szöveg végén volt, elfárad az ember addigra ennyi olvasástól. Nagyonnagyon rég nincs már szükségem sd2-re, de ott is hasznos lenne sok embernek nyilván, többnek, mint amennyien jelen formájában ki tudják használni, hiszen max a nagyobb szintű bossoknál van némi értelme, ahol eleve nem használhatsz hátast, de ugye még átváltozni sem tudsz vele... Nem értem minek foglalkozok szép, szavat…

• 17.6 verzió

Nem ér semmit ez a lélekrendszer dolog... Konkrétan vársz egy órát, hogy aztán azt az 500 db ütést kioszd vele 1,2-es szorzóval. Ezt az 500 ütést minden egyes behúzott mobra külön számolja, szóval egy nagyobb terem mobot összehúzol és kifújt, aztán megint vársz egy órát. Ahogy látom a végső formája már kemény 2 teremnyi mobra is elég lesz, cserébe 3 órát kell rá várni (Bossokból egész jól esett a pergament hozzá, 3 db-ból át is váltottam a piros lelket 1,5-ösre.) De nem is értem, akkor ez most "…

• Karácsonyi rendezvény

DracoInThePast - - [Általános]

Most a tombola lett vacak. Egyik karin beváltottnak jelzi, de nyeremény nincs a kiosztandók közt, a másikon be tudom váltani, harmadikon pedig eleve a tombola lehetőség sincs betéve... Ez most mégis mi akarna lenni? Edit: Ok, már egyáltalán nincs tombola, valami tájékoztató esetleg nem ártana.