Search Results

Search results 1-20 of 456.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok! Engem mint valamikori egyéni játékost nem érint a hidra run. Valószínűleg az idő hamarabb elfogja dönteni,hogy megéri-e bemenni rá vagy sem. Biztosan van némi mézesmadzag amit a GF berakott,hogy legyen aki bejár,de gyanítom,hogy nagyon esetleges lesz a droppja. Olyan ez mint egy kaszinó a ház mindenképp csak nyerhet. Üdv.:fincsi

• Sziasztok! "Szia Nuttika! Biztosra veszem,ha nem is sikerül megcsinálni az új szerveren a runt. A GF záros időn belül akkor is beteszi a játékba a hidrát. Miért is gondolom ezt? Mert a GF éhes, és ha új szeró elhal mielőtt kivégeznék hidrát, akkor régi szerverek játékosai nem fognak költeni az új run-ra! Ahogy elnézem sok esély nincs rá,hogy mi magyarok megcsináljuk". Üdv.:fincsi Ez kikívánkozott belőlem,jöhet a BAN Üdv.:fincsi Igazam volt? Seregnyi hangulatjel használata fölösleges; maximum ötö…

• Szia Nuttika! Biztosra veszem,ha nem is sikerül megcsinálni az új szerveren a runt. A GF záros időn belül akkor is beteszi a játékba a hidrát. Miért is gondolom ezt? Mert a GF éhes, és ha új szeró elhal mielőtt kivégeznék hidrát, akkor régi szerverek játékosai nem fognak költeni az új run-ra! Ahogy elnézem sok esély nincs rá,hogy mi magyarok megcsináljuk. Üdv.:fincsi

• Szia! Nagyságilag valóban szép a ranglistájuk,de csak a szint számít az eredményes hidra runnál? Mi magyarok is szépen állunk,hajrá magyarok. Gf megesik a szíve rajtunk és karácsonyra megkapjuk ajándékba a runt Üdv.:Csuti Mod megjegyzés: Megelőző idézetet töröltem. dreamy

• Quote from Sphiro: “Biztos, hogy a most induló karaktereknek erre van a legnagyobb szüksége pl. karkötő ütés közben? :)board.hu.metin2.gameforge.com/…b4c13541f6fe4fcf69398abba ” Szia! Ezen már én is eltűnődtem,mi értelme annak,hogy szórják az exp bónuszt ezerrel,telerakják várost bossokkal metinkövekkel. Viszont a klasszikus farmolós fejlődőd helyeket meg ellehetetlenítik,mivel meg megtűzdelik oda nem való főellenségekkel. Így azok járnak jól akik ki se moccannak map1-ről, megvárják szépen mikor…

• Quote from dreamy: “Őszintén... én már nem találok szavakat... most komolyan... Látsz bármiféle játékot bármelyik közösségben? Elárulom : nem. Ugyanis ezt mi találtuk ki nektek. Akinek pedig a 3 eurós kupon nevetséges, arra már nincs mit mondanom... Kb. 50 sé, ha yangra átszámolod 50-100m ... Ja , hogy ez nevetséges? Én kérek elnézést.... (Hidden Content) ” Szia! Valóban ti találtátok ki? Nem járok más nemzetek fórumaira (még a mienk használata is gondot szokott okozni ) De ha nem tévedek ezekre…

• Sziasztok! Én is létrehoztam ott is a karakterem,játszottam is egy darabig. Nekem egyáltalán nem jött meg a régi érzés "bizsergés" Valóban a team kitett magáért nem ácsorogtunk map1-en az tény. De kérdem én mi az értelme annak,hogy metinkövek tömkelegét szórják ki a városba,és evvel gyorsítják a fejlődést? Semmi perc alatt szinttelünk az tény,de a küldetések csak villognak és hazavágja az amúgy egymásra épülő játékmenetet! Ki volt az találva,hogy egyik feladatot követi a másik,eljutsz A-B-be azt…

• Sziasztok! Nem szeretnék elégedetlennek tűnni,de "Nyeremény: a helyesen tippelők között (akik HOZZÁSZÓLÁST is írtak) 1db 3 eurós kupont sorsolunk ki." Kőkemény 1000Ft-tal kiszúrni valakinek a szemét,(mikor százezreket tolnak, toltak be a játékba a gémerek)még úgy is kicsinyesnek tartanám a megnyerhető összeget ha minden helyesen tippelő kapna 3 eurot. Na de 1? Ezért nevetséges nyereményre, nevetséges tippet is adtam. Üdv.:fincsi Áthelyeztem. Dreamy

• Quote from Sperber: “Új játékosoknak ill újrakezdő játékosoknak ideális lesz az új szerver. Főleg így hogy mint olvasom német fórumon a tárgypiaci számlaraktár deaktiválva lesz mégis az elején, így az ott felhalmozott kis petek, hátasok, talizmánok , bölcsik és társaik egyenlőre nem lesznek elérhetők azoknak akik felhalmozták. Ez és az auto vadászat kikapcsolása miatt úgy gondolom hogy az esélyek egyenlőbbek lesznek. ” Sziasztok! Rég nem írtam már ide,bár még olvasgatom a fórumot. Érdekes lehúzá…

• Sziasztok lányok és srácok! Karácsonyi okey alkalmával ütött 450db ezüst,80 db arany láda eladó. Ahogy itt kiderült már nincs lehetőség értelmes ládát ütni, így az ára sem kevés,ajánlataitokat PM-ben fogadom! Politika valóban nincs abban,hogy Török (muzulmán ) társaink kaptak rendes okey eventet! Üdv.:fincsi

• SÉ utalvány ár módosítás

fincs - - Általános

Sziasztok lányok és srácok! Ez mekkora parasztvakítás Nem egyszerűbb lenne azt mondani gyerekek mától 30% al drágul a sé utalvány ára,mert nekünk nagyon éhes Gf-nek már másképp nem éri már meg! Egy ekkora maszlaggal etetni javarészt meglett felnőtt embereket SunCo "Jellemző a magyarokra az ilyen komoly reakció (ezidáig 16 óra alatt 1 post)" Ez is azt mutatja mennyire kihalt a játék,és mennyire tesznek a maradék játékosok a fórumra,bár ebben a tisztelt forum team is hibás a drákói szigora miatt! …

• Quote from Traxdata: “küldjétek már be fejlesztésnek azt hogy ne fél óránként lehessen már nyitni a mágikust.. mivel lesz jobb a gfnek hogy fél óránként vagy rögtön nyitható? ez csak szenvedés és semmi értelme.. szokásos értelmetlen dolgok kösz ” Szia! Miért gond az ,hogy félóránként lehet nyitni? Sokkal nagyobb gond az, hogy a tojás metineket ress után 5 perecel már reménytelen keresni,miért nem lehet már megoldani,hogy random helyen ,időben resseljenek? Nem sokat foglalkozok eventtel,ösz visz …

• Sziasztok lányok és srácok! "Ma pl szerintem mindenki babilonit kapott a húsvétin." Csak halkan megjegyezném,én sem babilonit kaptam,nekem bőven elég pár kicsi zöld lötty is! Az event nagyon sekélyes,ettől sokkal több kéne,hogy le üljek és órákat csapkodjak a tojásokért. Főleg úgy,hogy nekem nagyon úgy tűnik,a mágikusból nyitható tárgyak arányát is átvariálták,sokkal több a yang nyitás! (de biztosan csak az én karaktereim a szerencsétlenek ) Üdv.:fincsi

• Quote from Tomi9612: “én azt szeretném megkérdezni, hogy az erdős 105-120 köveket hogy gondolták? mert oké ,értem nem lehetetlen leütni, de ha kidob 2-3 bosst egyszerre, szerintem alig van olyan a szerveren, aki meg tudna birkózni vele ( és ha szenvedsz vele fél órát még azután se biztos hogy ad tojást, ugye? ) , és akkor már megint ottvagyunk hogy a nagyszintűek is kiskarizzanak ” Szia! Azt kérlek szépen úgy gondolták,hogy "nesze semmi fogd meg jól!" Pontosan jól látod,senki sem fog szenvedni u…

• Torrentes hiba

fincs - - Hibák; Hibajelentések

Quote from Sasori95: “Sziasztok Van már valami fejlemény a hiba megoldására ? Én nem inviteles vagyok mégsem tölt be az utolsó 1%. Remélem nem Steamelősdi lesz mert ahány regisztrációm van biztos nem fogok vergődni 1 accountról. én ha egy hibajavító linket betennének már azzal is megelégednék. ” Szia! Ha nincs hibaüzenet a 99% betöltése után,akkor érdemes türelemmel várni sok sok órát míg betölt. Ugyanis ez egy réges-régi hiba,nálam időnként jelentkezik. Üdv.:fincsi

• Birodalmi Harc és Céh Háborúk!

fincs - - Javaslatok

Sziasztok Lányok és srácok! Night és a vele agyalók előtt megemelem a nemlétező kalapomat,ennyi időt és energiát fordítani egy javaslatra! Engem már rég hidegen hagy a játéknak a pvp része,sőt a játék sem hoz lázba. Ha engem kérdeztek, szerintem már teljesen felesleges bármiféle újítással előállni,a fejlesztőket pont hidegen hagyja ki mit szeretne. Itt a fórumon max begyűjtesz pár like-t és szép csendben a süllyesztőbe kerül az amúgy jó elgondolás. A magyar közösségből jó ha 10 aktív fórumtag fe…

• Quote from Dalvin: “Beran Setaou a fekete vértek átváltása miatt van a játékban. Akkor sem változtattak az újraéledési rendjén amikor a karmokra és pikkelyekre kiemelkedő igény mutatkozott a szervereken. Ebből kifolyólag úgy gondolom, hogy ezután se fognak. ” Szia Dalvin Lehet,hogy egykoron a vértek átalakítás miatt volt értelme süsüt farmolni,bár már akkor is jelen volt a feketekereskedelem a játékban. De mára már szinte kizárólag egy célt szolgál, az a yang szerzés,és az ott megszerzett yang e…

• "Téli játékok" event

fincs - - [Általános]

Quote from Demi: “Optolható jelmez nincs, csak sapka ami csak 7 napos ? Ha az ára még a tartósságának mértékében lesz is csökkentve, egy valag yangot húznak ki megint a játékból azzal hogy 7 naponta optolni és forgatni kell. Inkább nem kívánom ezt az eventet sem kibeszélni. ” Szia! Lehet ismét örülni, van jelmez sapka, istenkirály medál! Igazából hol láttad te a 7 napos +-os jelmez sapkát,mert a kiírásban a +-os az 30 napos. Üdv.:fincsi

• "Valentin napi" event

fincs - - [Általános]

Sziasztok lányok és srácok! Megkapjuk amit megérdemlünk? Sok játékost nem fognak az eventtel a gépek elé szegezni. De hát ez már már megszokott,volt egy sikeres esemény amit most pár sikertelen kísér. Üdv.:fincsi

• DC - Az Ördög katakombája

fincs - - Általános

Quote from dreamy: “Quote from fincs: “Számomra a megoldás annyi lenne, hogy első szinten is csak időkorláttal lehessen bennmaradni,és ha letelt kiportolást követően 30 perc eltelte után lehessen újra bemenni! Valamit kéne kezdeni a kialakult helyzettel,mert már nem csak játékbéli fenyegetőzés megy! ” Quote from fincs: “ha teszem azt 30perc-1 óra lenne a benn eltölthető idő,akkor szilánkot is szép számmal lehetne begyűjteni,és a yangolóknak már nem is lenne annyira buli kivárni a 30 perc újra be…