Search Results

Search results 1-20 of 34.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Torrentes hiba

Sasori95 - - Hibák; Hibajelentések

Helló Szeretném elsősorban megköszönni , információt kapunk a problémáról amely sokunk évek óta tartó legkedveltebb időtöltésünk élvezetét akadályozza. Megkérném a Team tagjait ha lehet jelezzék a GF felé felháborodásunkat , fentebb jelezték hogy az Invitel kijelentette , hogy a GF-nek kell jeleznie a problémát feléjük. Akkor most érjük be annyival hogy a18.1 es frissítéssel valami protokoll változott és levelezgessünk hónapokat a szolgáltatóinkkal hogy játszhassunk a játékkal? Röviden a magyar …

• Torrentes hiba

Sasori95 - - Hibák; Hibajelentések

Sziasztok Van már valami fejlemény a hiba megoldására ? Én nem inviteles vagyok mégsem tölt be az utolsó 1%. Remélem nem Steamelősdi lesz mert ahány regisztrációm van biztos nem fogok vergődni 1 accountról. én ha egy hibajavító linket betennének már azzal is megelégednék.

• DC - Az Ördög katakombája

Sasori95 - - Általános

Egyet kell értsek fincsivel. A yangfarmerek autófarm királysága előtt is tudtunk játszani és a felhalmozott yangjuk nélkül sem omlott össze a piac, mivel az az 1% akik ennyi pénzel bírnak nem osztanak szoroznak a piacunkon. Vígan lubickolnak a yangdőzsben, nem engednek mást játszani, mert más felületeken ők ezt a yangot forintra váltják. támogatnám egy időkorlát bevezetését a DC első szintjére is. Így lenne némi egyenlőség a játékosok értékében, mert emberként egyenlőek vagyunk és ugyanannyi jog…

• teljesítmények

Sasori95 - - [Javaslatok]

Támogatom a javaslatodat, mert kissé feldobná az egysíkúságot.

• Karácsonyi rendezvény

Sasori95 - - [Általános]

Tetszenek az eventek, de én már nem hiszek a csodákban, mert mint korábban leírták a kört , a kör végén mindig a csalódás áll és egy csomó idő amelyet nem a családdal töltöttem. A zoknis eventet szerettem és az első Okey is csodás volt, de a mostanibol 2 dolog érint a tombola és az exp event. Remélem az eventek alatt változik majd a véleményem, bár én nem fogok több időt tölteni velük ha az első 1-2 event alatt nem érzek sikerélményt. A tombola mindig ad valamit az exp annyit amennyi kitartást t…

• Nem értek egyet azzal hogy növelné a laggot, mivel kevesebb aktív kapcsolat csatlakozna egy időben a ch1es csatornához, a laggot okozó tömeg többségét a boltok adják. Nem értem a rendszer háttér működését , hogy mikor belépünk map 1re a memóriából tölti-e be a már eltárolt adatokat map1röl hogy kik vannak ott , vagy új fájlokat készít arról. Ha mindig új fájlokat készít akkor azt tárolnia kell ami még ha pár kilobyte is egy idő után fel tud szaporodni. Az aktív online kapcsolatok szerintem több …

• - Javaslat címe:A jelenlegi boltrendszer kibővítése - Javaslat lényege: A játékosok úgy nyithatnának egy boltot karakterenként vagy számlánként , hogy nem kellene a karakterrel online állapotban bent maradni vagy bolt alakban map1en várakoznia. Ez megoldást jelentene a gyengébb gépekkel rendelkező játékosoknak arra hogy könnyebben mozogjanak a birodalmak Map1 ch1-es csatornáján , kevesebb akadozással és laggal. - A javaslat részletes kifejtése: A jelenlegi boltrendszer kibővítésére gondoltam ,Al…

• Halloween event 2017

Sasori95 - - [Általános]

Én mivel célom a 88 Villámsámiként minden este 2-3 órát bariban gólemezek , ugy tapasztaltam nekem sűrűbben esik vasdoboz és kagyló mint Yut nuri. Eddig sikerült kiraknom 2 táblát ,(bronz) és gazdagabb lettem 50-50k yangal. Ez az event nem mozdította előre a játékkedvemet és az anyagi helyzetemet, de legalább a fejlődésben nem gátol a minijátékkal való maszatolgatás

• Támogatom a javaslatot. Bosszantó mikor nagy nehezen felment egy alki, jó optjai is vannak majd szilánkod lessz.

• Idegesítő játékosok

Sasori95 - - Általános

Kedves TLD ,(Tetra...) , miért zavar téged az , ha valaki megadja játékos társainak a tiszteletet és köszön? Másodszor Fattum és Zsanika89 nem ugyanazok a játékosok csak egy klán tagjai. Informálódj mielőtt butaságokat írsz. Engem jobban zavar az ha a barátlistám szereplői közül nem köszönnek az emberek mikor beköszönök, viszont pár másodperc múlva hirdetnek valamit. Igazán idegesítő embereknek azokat tartom aki el akarják venni b2ben vagy b1ben az adott termet amelyben vagyok , és ha erősebbnek…

• Támogatom az ötletet, mert egyre kevesebb ember megbízható a játékban. A régi emberek eltűnnek az újaknál nem tudni hogy milyen ember az aki vállalná a szilánkok kiszedését. Én ha tehetem séért szoktam venni, vagy ha egy-két még aktív barátom van fent megkérdezem őket tudnának-e venni. Láda nyitogatásból nem gazdaságos kiszedőre várni, mert az ember mindig mást nyit mint amit szeretne, ez szerencse kérdése. Meg a ládákat jobb eladni mert gazdaságosabb Én személy szerint nem szeretem a kölyökládá…

• BOSS ládák exp tartalma

Sasori95 - - Javaslatok

Az ötletet Támogatom. Rohanó világunkban munka mellett egy játékos 7-8 évet játszik mire eljut 80-90es szintre. A ládák jelenlegi exp dropja szerintem csak felbosszantja az embereket ha ládát nyitnak , mert a yangjukért cserébe 50k exp nem éppen reáli mikor magasabb szinten egy mob lehet többet ad, de jóval kevesebb yangot.

• 17.5 verzió kibeszélő

Sasori95 - - Általános

Szerintem fölösleges itt leírni a problémáinkat, mert ha kifejtjük a véleményünk egy klikkel törölnek innen ha az nem tetszik. Itt nincs demokrácia. Szerettem ph0ne információt. Részemről ennyit szolok a fórumhoz, csak az időm pocsékolom. a szavazásokon részt veszek , de csak olvasó maradok. Szóbeli. Yareniel

• 17.5 verzió kibeszélő

Sasori95 - - Általános

A kérdésem az lenne mint gyógysámán, ha a könyörgés és a karom erőt igényel az INT mellett, a hajítás csak INT-et igényel vagy szintén erőt is? A gyorsaság ügyességet és intet igényel a módosítás alapján. Tehát most tegyem át a pontjaimat az ügyességről hogy legyen ereje a skilljeimnek? És egyúttal növeljem a skillek feltöltési idejét , hogy hamarabb meghalhassak? A bariban a gyógyító sámán eddig is sok kék potit evett , de most úgy vettem észre olyan hamar kifogy hogy , hamarabb meghalok mint a…

• 17.5 verzió kibeszélő

Sasori95 - - Általános

Egyet kell veled értenem SzaboValentin! A metin nekem is a szerelmem és imádtam a metinen élni, nem sajnáltam az éjszakáimat az időt. Régen volt egy csodálatos varázsa amely mélyen gyökeret eresztett a szívünkben annak ellenére hogy készültek komolyabb játékok is a világban. Örülök a fejlesztésnek hogy gondolkoznak új dolgokon , de annak nem ha megcsalnak minket. Ez a profit orientálódás kivégzi a játékot, lehet megint egy csomó régi barát , kedves játszótárs neve változik örökre pirossá.Ha már …

• A javaslatot támogatom!A játékosok 90% biztosan rendelkezik face fiókkal. Ideje lenne egy ilyen lehetőségnek ahol a Team fennhatósága alatt engedélyezett tevékenységek folynak és hamarabb eljutnak a játékkal kapcsolatok dolgok nagyobb közönséghez.Sajnos a fórumra alig van játékos aki beregisztrálna, vagy legalább elolvasás szintjén rendszeresen látogatná az oldalt.. A facebookon jelenleg is találtam magyar nyelvű csoportot, de egy tisztességes játékos nem hinném sokáig maradna ott tag...

• - Javaslat címe:Sé-s optolók, 5. optolók siker-arányának növelése - Javaslat lényege: Sokan vagyunk úgy a játékban , hogy szeretnénk kicsit jobb cuccokban harcolni a mobok és játékostársaink ellen , de optolóra, forgatóra és 5. optolóra legkönnyebben szert csak úgy tehetünk , ha sé-t rendelünk. - A javaslat részletes kifejtése: A játékosok játék kedvét igen erősen rontja az , ha a pénzükért nem kapnak mást mint az üzenetet , hogy a bónusz hozzáadása nem sikerült. Ma reggel vettem egy 5. optolót …

• wermgr.exe

Sasori95 - - [Hibák/Hibajelentések]

A virusirto ideiglenes kikapcsolása a problémát megoldotta. Köszönöm

• AMD processzor hiba

Ez a hiba engem is érint, évek óta küszködök vele a procim Fx 4100 as, más játékoknál , GF -eseknél sem jelentkezik csak a Metin2-ön. A hiba független a mapoktol, vírusírtóktol, rengeteg mindent probáltam. legutobb egy erősebb videokártyát vettem , de ez sem segített. Teljessen véletlenszerű, a rendszer sem jegyez fel belöle semmit.

• wermgr.exe

Ez a hiba nálam is jelentkezik , most probálom ki a módszeredet, de egy jobb megoldás jobban tetszene. Nem szeretem a gépem védelem nélkül hagyni.