Search Results

Search results 1-20 of 56.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• kemiiny emlekere

Tiesa - - [Társalgó]

Őszinte részvétem és kitartást, erőt kívánok a hozzátartozóinak!

• Játékos kérdez Team válaszol!

Tiesa - - Általános

Quote from Nuttika: “A másik jeleztétek már a németeknek az Appaloosa pecsét nélküli snack-ek problémáját, vagy érdemesebb nekünk írni nekik? Tekintve, hogy erre sincsen semmiféle reakció, hogy legalább tudtok róla,jeleztétek nekik. ” Biztosíthatlak arról, hogy ha a mi teamünkben nem bízol is pl. a német team is értesülhetett a problémáról a saját játékosai által. Ugyanis eléggé valószínűtlennek tartom, hogy mindaddig észre sem vennék amíg Te magad nem írsz nekik erről . Ennek ellenére természet…

• Támogatom. Mivel a kisállatok átadhatóak így ez is lehet indok a képességek leváltására, hasznos lenne ez a lehetőség.

Tiesa - - Általános

Kedves Fincs! A két dolognak nincs köze egymáshoz ez akár hiba akár nem, a portolási lehetőséged egy teljesen más probléma mellyel Te is tisztába voltál amikor szándékosan 1-es szintű karakternek adtad a céhet. A mondatod másik felére nem nagyon szeretnék reagálni hiszen 10-es szintig prémium nélküli autovadásszal felmegy egy karakter felszerelés nélkül így esetleg ha ez nem felel meg átadhatod a céhvezetést egy olyan karakternek amely el tud menni a céhtelekig. Más ötletem nincs.

Tiesa - - Általános

Quote from fincs: “adott egy lv1 szintű céhvezér,a céhtelek a központi céhterületen van,ahová ugyebár csal lv10 színtől visz a teleportos. Hogy tud oda kijutni? ” Sajátos eset, hiszen több tényező okozza. Eleve céhalapításhoz mindenképp lvl40-es karakter szükséges. Ha utólag átkerülhet egy LVL1-es karakterre a céhvezetés én azt már jelezném hibaként esetleg. Viszont ha portolnia kell, hogy a céhtelekhez jusson akkor javaslom a fejlődését az ehhez szükséges szintre.

Tiesa - - Általános

Quote from .Itachi.: “továbbá kedvem sincs sem ezt a 26 oldalt átlapozni a válaszért, vagy ha esetlegesen a kérdésemre a választ ezelőtt 2 évvel adtátok meg másnak, akkor gondolom az is természetes, hogy a fórumozásra szánt időmet nem azzal fogom eltölteni, hogy átnyálazok több száz oldalt, több ezer hozzászólást, azért a 3 sorért, amelyben voltál oly szíves ,és érdemben felvilágosítottál. ” Elnézésed kérem, kissé hiányosan világosítottalak fel, kiegészíteném a választ utólag: Valóban nem kell s…

Tiesa - - Általános

Quote from .Itachi.: “Érdekelne, hogy a "Team" továbbíthat-e javaslatot a fejlesztők részére(hiszen ők játékosként is látják a játékot, de bennfentesként is jobban bele/rá-láthatnak a hibákba, vagy a módosításra szoruló dolgokra..), illetve, ha igen, akkor továbbított-e már valamilyen általuk megfogalmazott javaslatot.. ” Van egy olyan érzésem, hogy valamiféle játék részedről, hogy már megvitatott kérdéseket teszel fel. Még mi magunk is elmondjuk a hozzánk forduló játékosoknak bármi észrevételük…

• Jelenleg még korrigálásra vár a jelenség, miszerint ha a leltáradban a kiosztott italok helyét felcseréled és más tárgyat teszel a helyére úgy az autovadász beállításainál is az a tárgy kerül a helyére. Érdemes a kiosztott italokat a leltáradban változatlan helyen tartani így elkerülhető ez a kellemetlenség. Zártam. Archiváltam. WolteN

• [Kibeszélő] Birodalmi harc

Tiesa - - [Általános]

Asterix88 épp azt bizonyította ez most, hogy nincs részrehajlás, hiszen ha egy témában van már nyitott vita, akkor az újabbat bezárják. Ide írhatjátok nyugodtan a véleményeiteket, javaslataitokat és én nem látom, hogy ez bármiben cáfolná Dalvin állítását!

• Ha arra gondolsz, hogy megrajzolták a 3 lábujjnak nevezhető képződményt a talpán is és ez már tappancsnak minősül akkor igazad van. Bár nem tudom hogyan rajzolhatták volna másként, maximum egyáltalán nem színeznek, de hát az egész hátas színes. Egy biztos, lábujjai vannak, az alulról is látszik ( igaz a képen sár borítja) és mégse tappancs. Ezen felül igaz, hogy az elefántnak 4 lábujja van, néhány masztodon képen csak 3 látható ez lehet eltérés az ősállat és a mai "leszármazottja" között.

Tiesa - - Általános

Quote from Harbrad: “Ühm, én megvoltam győződve, hogy EZ a poszt akar lenni a győztesek listája, csak rossz helyre került kiírásra. Vagy esetleg én maradtam le valami másról?” Az általad linkelt poszt a DT run rendezvény résztvevői közt kisorsolt győzteseink listája

• Quote from Lucretia: “Akkor valaki valahol nagyon elrontotta, mert szinte kizártnak tartom, hogy mi direkt könyörögtünk volna a lerontásáért.” Ha megfelelően értelmezted úgy lett megfogalmazva, hogy a játékosok visszajelzései és statisztikák! Az, hogy a játékosoknak kedvenc eventje lett, nagyon szerették az a visszajelzés híven tükrözte a valóságot és itt sokan belátták, hogy talál túlzottan is sokat nyújtott! Ezt ha statisztikákkal ellenőrzik akkor levonva a konzekvenciát elképzelhető, hogy bal…

• Többek hozzászólására reagálva fölösleges az álláspontunkat kiprovokálni, akár védekezésre akár savazásra kényszeríteni és nem tudom mire jó ez a hangnem a részetekről, ha van érv valami mellett leírjuk, ha nincs akkor nem! Nem szükséges a cinikus megjegyzés Thurára vonatkozóan sem, egyáltalán azt se értem miért lenne kötelező Neki véleményt alkotni? Főleg ahogy olvasom szinte már helyette kívánjátok meghatározni mit is kellene írnia. Hisz még azt sem tudhatjátok Neki van-e most tapasztalata, vé…

• Beran Setaou

Tiesa - - [Javaslatok]

Quote from hakunamatata: “Még annyit szeder, ha én nem megyek be sárkányra majd más be megy, és nem csapat hanem egy személy mint azt te is tudod. De gondolj bele mért várjak arra míg összeáll 8 ember és eldöntik hogy jaj mikor menjünk be, ha én bármikor be tudok menni? Mert végül is erre a célra csináltam a karaktert nem arra, hogy map1-en ácsorogjak vele.” Ezzel kapcsolatban annyit jegyeznék meg, hogy egyetlen játékosnak aki egyedül a saját szabadideje felett rendelkezik könnyebb egy kicsit, d…

• A lehetséges bónuszai fognak változni, erről bővebb ismertető később lesz! Eltűnni nem fognak, de ha az újabb lehetőségekkel valakinek már inkább nem kellene úgy azoknak a megadott időpontig lehetőségük lesz "visszaváltani" .

• Kerdves Erdzsi! Ugye azért a karaktert és a felhasználóját nem kevered azért még össze? Igen, szigorúan eljárunk azokkal szemben akik bármely felhasználót öngyilkosságra buzdítanának, de egy percig sem gondolnám, hogy a játékbeli karaktereket még az egyébként öngyilkosságra hajlamos személyek is önmagukkal helyettesítenék lélekben, miközben megöletik magukat a mobokkal például. A Te dolgod, ha ennyire elrugaszkodsz a valóságtól és összetéveszted a karakterek meghalását azzal, mikor egy játéktárs…

• Harakiri, a hős aki a kardjába dől

Tiesa - - [Javaslatok]

Quote from Deathgun: “Nem tàmogatom mert ha màr sés dolog akkor ott a teleport gyürü és nyom 1 map 1 es portott” Pl. Pókkazamatából nem tud portolni gyűrűvel, ki kell mennie az elejére, vagy lehalnia és várost nyomni. Quote from Szeder: “Van pár hely a játékban ahol lenne értelme, mert semmi más opció nem működik. Például Thrymtől ki lehetne vele jönni elvarázsolt erdőbe és nem a templom elé, amit egyébként se értek miért oda rak. Támogatom a javaslatot.” Mert runmap, így ahhoz, hogy újra bejuth…

• Harakiri, a hős aki a kardjába dől

Tiesa - - [Javaslatok]

Elgondolkoztató az ötlet, szívesen olvasnék még érveket pro -és kontra ezzel kapcsolatban. A magam részéről hasznosnak gondolnám pl. Lélekbarlangból kijövet egy 90+-os karakter esetében, hisz az orkok nem nagyon fogják leölni. Még jobban a pókkazamatában, főleg hogy a szörnykártyák miatt nagyobb szintű karakterek is megfordulnak ott elég sokat, gyűrűt nem használhatnak így gondolom néha élnének a lehetőséggel! Mindenkivel előfordult már, hogy bár pár perc lenne az út mégis siet, türelmetlen és o…

• Nuttika az a helyzet mi nap, mint nap találkozunk a problémákkal hozzánk forduló játékosokkal akiknek az ajánlott műveletek után megszűnnek a gondjai. Nyilván nem mindenkinek. De idetartozik az is, hogy sokaknak nincs problémája a laggal, illetve ritkán. Igenis függ az adott felhasználó rendszerétől . A razadornál valóban olyanok is beleütköznek akik alapjában máshol sehol és ez bizony a meley előtt is így volt. Senki nem mondta, hogy nincsenek problémák de engedd meg már nekünk, hogy a játékoso…

• Quote from Szeder: “Nos szerintem pont ez az alap probléma. mármint nem az hogy te nem látsz rá, hanem, hogy elkülönülnek egymástól. Semmilyen fejlesztést nem szabadna betenni amig keresztbe-kasul le nincs tesztelve. Erre még kevésbé nagy cégek is kifejezetten tesztelő csoportokat fizetnek meg.” A válaszod alapján arra gondolhatnék, hogy Te jobban rálátsz, mint én hiszen tudni véled milyen munkamegosztással dolgoznak rajta. Bár válaszod a fejlesztések teszteléséről szól míg én a régebbi még javí…