Search Results

Search results 1-6 of 6.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok, hoztam az új céhünkről egy új vidit az új szerverről, Discordiáról youtube.com/watch?v=U2drae7E448&feature=youtu.be

• Sziasztok. A legutóbbi biriwarról itt egy friss video. youtu.be/1MdrofLP-Sc mod.megj.: Máskor figyelj arra, hogy ne rakj ki olyan videót, amit egyszer már más kiposztolt. Yareniel

• [Kibeszélő] Birodalmi harc

EnVagyokEn - - [Általános]

Furcsa...mégsem ment más biriknek, csak igény lett volna rá, az afk karik pedig nem mozognak meg skilleznek, és a buffok sem 2 kezest használnak és nem szőrösek, mellesleg 105 felett nincs buff szerintem

Erre azért majd linkelek egy vidit, max sárga kezdőn voltak álló AFK karik, a pirik harcoltak csak nem győzték. A kékekhez is zászlóval próbáltak bejutni, de ott sem afk karik várták őket, erre faragtak rá nem kicsit. Szóval az érvelés hibás ezen a ponton.

Akkor a felvetés téves Asterix. A biztonsági zóna, úgy ahogy van létezik kezdetben. Így biztonságban lehet tudni a buffokat, azonban ugye idővel megszűnik, nem váratlanul, meg csak úgy, hanem jelezve a háborúban résztvevőknek. Mellesleg ezzel a belépés pillanatában is tisztában van mindenki, aki 1x is járt ilyen eseményen. A fentiekből kiindulva, pontosan úgy lehet játszani ezt a játékot, ahogy kitalálták! Összefogva, támadva és védelmi vonalakat kialakítva, hogy az esetleges városban ébredők bi…

Sziasztok! Érdeklődve olvastam végig a kezdőpontokon történő verekedésekről a véleményeket, a vicc ebben csak az, hogy egyesek nagy és indulatos szólamokat intéztek ennek kapcsán, pedig mindhárom birodalom jeles képviselői ezt a taktikát próbálták alkalmazni, de csak a kékeknek sikerült összehozni. Úgyhogy most illik a jelek szerint köpködni, ferdíteni, hazudozni, mesélni és persze mások zsebében turkálni, mert ez minden bukott birodalom játékosának jár! ..vagy mégse? le kéne már szokni arról, h…