Search Results

Search results 1-20 of 324.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Autovadászat

Babeky - - [Javaslatok]

Én a vitából szeretnék kimaradni. Egy darabig elolvastam a hozzászólásokat, de aztán meguntam (bocsi). Egyetlen esetben támogatnám a javaslatot, ha ez a funkció ki- illetve bekapcsolható lenne. Ezzel szerintem mindenki ki tudna egyezni. Akinek nem tetszik nem használja (én se használnám, de ha másnak jól jön miért ne), aki meg szeretné bekapcsolhatná. Hisz úgyis mindent kapcsolgatunk az autonál.

• Heavenly, itt van a kért sig-ed. Remélem tetszik. Ha mást képzeltél el szólj csak. Nem igazán jutott hirtelen eszembe más, ami viszonylag "belesimul" a fórumba, de lehet túl élénknek találod. Ha így van csak írd meg és keresek más alapot hozzá. :) 1672xph.jpg 3469nyg.jpg 30lmeqo.jpg Egyenlőre több kérést nem teljesítek (mint írtam is), de Dreamy még kérlek ne zárd a postot a módosítás miatt. Amint tudom, hogy nem kell "javítsak" kérni fogom a zárást. :)

• Szia! Hát most feladtad rendesen a leckét, de igyekszem az elvárásnak megfelelően megoldani. A tinypic.com oldalon tudsz feltölteni, azt "szereti" a fórum. Katt ide! Én sem tudtam korábban, de valahol láttam, hogy Potroha ajánlotta és azóta is azt használom. Illetve, ha 450x150 pixelnél és 100 kbyte-nál nagyobb, akkor nem is fogja engedni a feltöltést. Én ezért vagyok az átlátszó hátterű képekkel gondban, mert azok png fájlok és sokkal nagyobb memóriát igényelnek. :) Az eddigi kéréseket mind tel…

• Bajnokok Ligája - Szavazás

Babeky - - [Általános]

On: Én is a 2, vagy kevesebbre tippeltem, úgy látszik tévedtünk. Off: Potroha, nem gondolod, hogy nem fair (igazságos) február 26-án 16:12-kor kihirdetni, hogy február 26-án 16 órától 3 órán át kagylót dobhatnak a főszörnyek és a metinek? Így nem igaz a 3 óra, mert majdnem negyed óra el van már belőle véve. Arról nem is beszélve, hogy mennyi idő szükséges a hír elolvasásához (észrevételéhez). Most hogy is van ez? Szerk.: Akkor nincs semmi gond. Eszembe se jutott, hogy ez egy hiba volt (gonosz va…

• Képszerkesztés/készítés kérésre

Babeky - - Műhelyek

Ussuri itt van a Te kérésednek megfelelő sig. Pontosabban itt vannak. Sajnos ennyire le kellett kicsinyítsem, hogy beleférjen a kbyte szerinti méretbe, így tudod csak kitenni, ha szeretnéd. Ha nem tetszik, vagy bármit változtatnál ismered a szabályt (csak szólj). ;) Ezúton kérném egy profi segítségét abban, hogy hogyan lehet megoldani, hogy a kép mérete a szabályos 450*150 pixel maradjon, de kbyte-ban ne menjen 100 felé. Sajnos én még nem jöttem rá hogyan lehetséges. :/ Itt vannak a képek (több …

• 10/10 ezt is imádom (mindenevő vagyok [szinte]) Új kedvencem: youtube.com/watch?v=fmI_Ndrxy14

• 10/10 egyenesen imádom Akkor, hogy maradjunk a stílusnál kicsit (bár líraibb): youtube.com/watch?v=CO28CudHUtE

• Igaz - Hamis [4. rész]

Babeky - - [Társalgó]

Fogjuk rá igaz. Mondták már, hogy ha fogynék kicsit, igazán sámis lenne az alakom (arcot most ne nézzük). A következő inkább démon lenne, mint angyal. :P

• A mai napon... (4)

Babeky - - Általános

A mai nap a jobb napokhoz tartozik számomra: Először is dt runon sikerült egy méreg kardot 9-re kihúznom. Aztán beváltott a 4. skillem is p-re végre. Majd 46 focit ütöttem bő 1,5 óra alatt, ebből nyitottam fehér gyöngyöt, vezér könyvet, koncit és gránátalma italt. Nem a legjobb nyitás, de nekem megfelel. Ha lenne tekim most húznám az övem, talán nem szórakozna annyit, de jelenleg nem megoldható. :)

• event egy kicsit másképp

Babeky - - [Javaslatok]

Realizálható vagy sem, mindent támogatok, ami növel(het)i a játék élményt. Egyszóval támogatom!

• Bl4ckSonar kész van a sig-ed. Elnézést, kicsit több időre volt szükségem. Elfoglaltabb vagyok mostanában. Remélem tetszik! A séma már ismert, ha valami nem tetszik változtatok! fqmmu.jpg A metinből kivágott képekkel kicsit gondban vagyok, olyan rossz a minőségük, hogy nehéz beépíteni normálisan bárhová is. Ahogy időm engedi készítem a következőt! ^^

• Egész jó, de én a "Summer" című számát jobb szeretem. 10/8 Ez most az új kedvenc (Németországban sok német zenét [is] hallgatok). Ez is olyan "lazulós", szerintem szép. Sarah-nak van pár jó száma. youtube.com/watch?v=1gDbpWC_9pE

• Még sosem hallottam, de nagyon tetszik! 10/9 (azért nem 10 pont, mert nem eredeti szám, hanem "csak" egy régi szám feldolgozása) Akkor maradjunk a bulizósabbaknál: youtube.com/watch?v=6IYWntu4e-Y (még jó, hogy csak zenét kell értékelni és nem klippet, mert a klippje borzalom )

• Piacok átláthatósága

Babeky - - [Javaslatok]

Én is gyakran nézem a piacokat és bajban is szoktam lenni amennyi bolt van mostanában. Támogatom!

• 7/10 nem rossz, de ha már ők, akkor: youtube.com/watch?v=brCNfg1vrY4

• won és yang

Babeky - - [Továbbított Ötletek]

Nem használom a wont, csak akkor fogom, ha konkrétan valamit meg akarok venni olyan értékben (ami nem egyhamar lesz ), de mivel szerintem is átgondolatlan volt ez az egész betéve TÁMOGATOM a javaslatot! Támogatok mindent, ami jobbá teszi az egészet, mint amilyen most. :)

• 10/7 továbbra is azt kell mondjam, hogy nem annyira az én stílusom... Ha már "kiabálós" rock, akkor legyen ez: (a tekken filmből ismerem a számot) youtube.com/watch?v=9eFEk_hxXNU

• Quote from Forgotten: “Nálunk már tavaly is jelentkeztek ezek a hibák (év vége körül). Bár nem hinném, hogy foglalkoznak a dologgal, én is jelentettem hasonlót ami a szerverhez köthető, de arra sem jött válasz. Játék : Késés” Off: Az a lagg, amiről írtok. Erről a mai napig megy a panasz, de míg például sokan írják a nagy laggot, nekem birodalmi waron is tökéletesen ment minden. Sokan írták (pont benn voltam), hogy mozdulni se lehet én meg lazán futkostam és ott ütöttem mindenkit, ahol értem (vag…

• A sebességen kívül a többi hiba nálam is fenn áll. Hozzáfűzve még azt, hogy ha portolok sokszor eltűnik a táj fele, de nem kerülök már az új helyre át, mert befagy. Kilépek és vissza, akkor jó, de utána rövid időn be is zárul a metin a legtöbbször. Teleport gyűrű használatánál 10-ből 8-9x eljátssza ugyanezt. Időnként mindenféle hibaüzenet nélkül bezárul a metin, illetve a karakterválasztónál is a felemelt kéz jellegű megfagyás úgyszintén tapasztalható. Nekem nem az utolsó frissítés óta, hanem kb…

• Nem az én stílusom (már ), de 10/7 ettől még. :) Egy kis retro, de számomra új kedvenc: #mce_temp_url#