Search Results

Search results 1-20 of 46.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Remélem egyszer megértem, hogy miért nem raktárohaztó például az Okey kártya. "Kiskarira esik egy kártya, pont annyi hiányzik a nagy karakteredről, ami ugyanazon az accon van? Ott is fog elrohadni akkor a kiskaridon az az egy kártya! ;)" Grat azoknak akiknek potyog ezerrel, én DC végén farmoltam már amennyire volt türelmem, kesztyűvel természetesen, egy szettre való se jött össze.

• wiki.metin2.hu/index.php/Seon-Pyeong_kutat%C3%A1sa Tekerd le és a megjegyzés rovatban ott lesz a megoldás a problémádra.

• Olyan messzire nem merészkednék, hiszen azt még jóformán a 100+-os bossokból se lehet szerezni. Igazából nem kéne prémium cuccokkal felütni a ládákat, csak frissíteni őket, mert több éves állapotot tükröz a nyitható tartalom.

• Annyit még hozzátennék, hogy azt is meg lehetne nézni, hogy lódübörgésnél, ha vadkannal/farkassal/egyéb hátassal csinálod, ne nyerítsen már az a szerencsétlen mount. Zártam. Archiváltam. WolteN

• Hát akkor pont idő szerű lenne javítani, nem hiszem, hogy nagy feladat lenne. Így is tök sterilnek érződik néha a környezet, mert a mobok nem adnak hangot, zene nem nagy cucc ebbe a játékba, akkor legalább a hátasnak legyen már valami zakatolása.

• Ami aktuális, a jelenlegi játékverzió(khoz) van szabva. Ugyanúgy, mint most, a Főork ládából kevésbé értékes dolgokat lehetne nyitni kezdve a Zöld sárkány-babbal, esetleg egy darabos 20-as ládából is megszerezhető optolók/forgatók, aztán ahogy egyre nehezebb bossból lehet megszerezni a ládát, úgy változna a tartalma is. Nyilván nem 100 milliós értékű tárgyakra gondoltam, csak olyanokra, amikért van értelme egyáltalán rákattintani a ládákra. Mert most szerintem egy boss láda olyan kaliberrel bír,…

• - Javaslat címe: Boss ládák tartalmának újraértelmezése - Javaslat lényege: Módosítani, változtatni a főszörnyekből zsákmányolható ládák tartalmán, azokat értékesebb tárgyakkal bővíteni - A javaslat részletes kifejtése: Az MMORPG-k alapja a főszörnyek ölése. Mostanra egy átlagos bossból (Főork, Kilencfarkú, D.Király, Kaszás) semmi értékeset nem lehet szerezni, hiszen a lélekkő már nem ér annyit, mint pár éve, a boss ládák tartalma pedig megakadt a 2011-es szinten, amikor egy +3-as fekete vért, c…

• Üdv! Észrevettem, hogy teleportálás/map váltás után eltűnik a hátas/ló lépésének, vágtatásának a hangja. Többet nem nagyon tudnék hozzáfűzni, ha más is észlelte írjon és talán a következő patchben ki is javítják.

• Quote from fincs: “Quote from feno30: “ ” Szia! Nem kell itt csodálkozni,pontosan látják, és tudják is, hogy ez az event egy kutya rágta nap szikkasztotta velős csontot se ér! De mivel még mindig vannak itt fanatikus játékosok akik a 10-15 napos jelmezért is képesek tucatszámra ládát nyitogatni, ( amiben ráadásul valami fura dolog miatt nincs is jelmez) Addig itt semmi sem fog változni! Javasolnám mindenkinek,hogy helyezze parkoló pályára a karijait, mert ha GF-nél nem jelenik meg a bevétel akko…

• Kicsit csalódott vagyok. Eddig 10 karakteren vagyok túl, semmi értelmes nem jött. Koncentrált olvasással nem sokra megyek egy olyan karival, amivel nem olvasok. Közepes elixírre meg nincs szükségem. Igazából annyit vártam ettől az eventtől, hogy nyitok 15 karival és 3-4 optoló jöjjön, hogy legalább egy tárgyat meg tudjak csinálni, de úgy látszik fel is adhatom ezt a reményt. Na mindegy.

• Nem tudom, szerintem eddig jó az event. Kb. 5 perc alatt kiütöttem az 5 medál darabot, tárgypiacos cuccok hasznosak, kicsit el lett baltázva a láda, de nem érdekel mert nyitottam 3 koncentráltat 54 SÉ-ért, ami meg lett volna alapból 105 kb. Ha nem kell a többi medál ne vedd fel, ennyi. Arra valaki tudna válaszolni, hogy egy felhasználóval csak egy Milon ládát lehet szerezni? Tehát hiába van három 30+ karim egy accon, csak egy ládát kapok?

• Én is befürödtem vele, mert éjfélkor már bent volt a láda a piacon. Evidensnek tűnt, hogy van benne öltözék is... De hát biztos az én logikám rossz. Összevontam és módosítottam. WolteN

• Nem azt mondom, hogy jó, de most komolyan, aki ezért fizet 50 millát megérdemli. Értem az álláspontod, és egyet is értek vele, de nem hiszem, hogy ez tömeges lenne. De az a maroknyi ember, aki nem tud 50 milliót jobban elkölteni, az szaladgáljon 20-as szinten Rúnával, én meg elköltöm a pénzem valami értelmesre.

• Szerinted lvl 20-as karakterek 200 milliókat fognak költeni, hogy rúnakarddal járhassanak? Vagy fordítva, a nagyok arra fognak költeni, hogy a boltosuk jól nézzen ki? Nem tudom mi ez a népfelháborodás ennél az átalakításosnál. Értelmetlen neked? Ne használd. Ártottak neked azzal, hogy beraktak egy NPC-nek egy plusz funkciót? Nem hiszem.

• Csak annyi a szépséghibája a dolgoknak Potroha, hogy amit linkeltél két ötlet, azokból az egyik csupáncsak 3 éves a másik "csak" 1. Tegyük fel, hogy mindkét ötlet a magyar közösségtől jutott el a GF-ig. Ezek szerinte az ötlet megírása, itthoni team általi elbírálása, továbbítása szavazásra, továbbítása a GF fel, a GF által való felülbírálása majd megvalósítása három évet felölelő folyamat...? Egyébként a szörnykártyás dolog érdekes, az, hogy megváltozik a bossok spawn helye egyenesen király. Fed…

• Quote from nova1997: “ Sziasztok, nem vagyok túl régi játékos, viszont hallottam egy boss-ról a "kék halál"-ról, pár képet találtam róla, de semmi más információt. Hallottam, hogy a Démontoronyban van és nagyon nehéz legyőzni, de ha sikerül 100%-os kovácsot kapunk utána. Érdekelne, hogy miért lett kivéve? (mivel nincs a játékban, gondolom a programozók kivették). összevontam. dreamy ” A csont eredeti Metinben (dél-koreai illetve a régi, nem GF által üzemeltetett amerikai metin) benne volt. Ha rá…

• - Javaslat címe: Démontorony: Városban indítás helyszínének módosítása - Javaslat lényege: Ha meghalsz/városban indulsz ne map1-re tegyen ki, hanem DT elé. - A javaslat részletes kifejtése: felszenvedsz 10 karit DT elé, mert portolni nem lehet, bemész, faterod szól, hogy hozzál fel egy liter bort a tárolóból, ég a pofád, hogy potyáznod kell, mire visszajössz lehalt az összes karid, map1-re dobja őket, gyalogolhatsz vissza, közbe eret vágsz magadon, ahogy a 100 mozgási sebességes karijaiddal kell…

• Az eredeti postban szereplő tárgyak közül már semmi nem eladó. Viszont eladó: Sólyom Pajzs+9 (alap): 23 millió Ametiszt nyakas +9 (alap): 30 millió Elértek játékban betegsrac néven, nyelvgyűrű van. Yaraniel: sehogy se tudtam egyszerűen módosítani az eredeti posztot, egyszerűen nincs edit gomb. Az 5 nap letelt, remélem így nem szabályellenes a bump. Inaktív, zártam és archiváltam. ninnalány

• Én inkább úgy fogalmaznék Silver, hogy nem baj, hogy van ilyen lehetőség, viszont ez nem visz el a hátán egy egész fejlesztéscsomagot. Ez úgy lenne szép, ha 2-3 jelentős fejlesztés mellé bekerülne, hogy ja hát még ilyen is van. De elvileg 17-ben jön az új kazamata.

• Ehem. Hát jól hangzik, de erre megint miért kellett idáig várni? Nem tűnik egy komplex, kivitelezhetetlen fejlesztésnek, ám remélem, hogy nem csak ennyi lesz a jutalom, hogy odaportolhatsz a szörnyhöz, mert az elég... Meh. Ez a fegyverkinézet-váltás dolog amúgy tök király. Végre lehet valamivel kicsit egyedibbé tenni a karakteredet, nem csak a 3 választható hajjal... Kicsit azért reméltem, hogy az új kazamatáról lesz videó, de ez sem tűnik rossznak. Kíváncsi leszek erre a szörnykártyás dologra, …