Search Results

Search results 1-20 of 518.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kicsit korán jött az új war, mivel 1 évet kihagytam és sok cuccom eladtam, de annyi baj legyen, örülök neki, hogy legalább néha van lehetőség játszani. Köszönet a teamnek! Zártam. Archiváltam. Yareniel

• Sziasztok, 1 év kihagyás után, most újra jelentkezem egy birodalmi háborúról szóló videóval: youtube.com/watch?v=8x8yxKYg9mk A zenéért előre is elnézést, a szintetizátorom nem csúcs kategóriás, szóval inkább süketeknek ajánlott a megtekintés.

• Yang csomag kibeszélő

SGabi - - [Általános]

Mivel elég sok dolog van, ami csak viszi a yangot a játékból (lásd: öltözék optoló, forgató), ezért hasznos ez az új opció, de egyetértek az előttem szólókkal, ennyiért nem éri meg. Inkább veszek 15 kölyök ládát 375 SÉ-ért és eladom 25M/db áron és máris 1SÉ = 1M yang. Sokkal többet ér számunkra a SÉ, mint a yang, főleg, hogy nem mindenki teheti meg, hogy játékra pazarolja a pénzét, én ugyan szoktam időnként tölteni, de az esztelenséget nem szeretem, márpedig ez ebben a formában az. Nos, ha az el…

• Játékos kérdez Team válaszol!

SGabi - - Általános

Most láttam a kiírást a balanszról és összevonásról. Most az összevonáson kezdtem el gondolkodni, hogy olyan országok szervereire gondoltak, akiknél több is van, ennél fogva minket nem érint, mert csak 1 maradt? Esetleg lehet olyanra számítani is, hogy ahol szintén 1 maradt, összevonják más országokéval és akkor lehetne igazi nemzeti harc? Bevallom őszintén, jómagam sokszor álmodoztam róla, hogy milyen is lenne, ha német vagy török szerverrel vonnának össze, lenne nekünk jó nagy verés, hamar leö…

• Én elhiszem, hogy a tavalyi év alapján látták be, hogy át kell állítani idén, ugyanis azt tapasztalták, hogy tavaly egy SÉ-s Okey dobozt sem vett senki és nem volt belőle bevétel, most gondolták, ha nehéz lesz beszerezni a kártyát, akkor venni fogjuk, mint a cukrot. Nos, talán igaz lenne akkor, ha nem estek volna át a ló túlsó oldalára, mert annyi dobozt még a gazdagabb ország játékosai sem tudnak beleölni, hogy összejöjjön a számukra kellő számú fejlesztési tárgy és mágikus kő, úgy kb. 100 ezer…

• Animáció

SGabi - - [Továbbított Ötletek]

Igazából ennek a tárgynak egyáltalán nem szabadna a játékban lennie, max úgy ha nem teljes, hanem csak 10% TP-t töltene vissza. Amennyiben az eltávolítására vagy csökkentésére semmi esély, akkor támogatom a javaslatot. Sokat nevetnék azokon, akik ujjal mutogatnak, hogy életáldásos, mert ők még azzal is lehalnak, közben meg náluk abba sem maradna az animáció, legalább megkímélne a sok nem kívánatos PM-től és rosszindulatú emberektől. :)

• Beran Setaou

SGabi - - [Javaslatok]

fincs szerintem az időkorlátot karakterre szabva értette, nem a sárkányra, az úgy már oké, bár nekem van 3 nagy karakter is, ami alkalmas oda, így az is kijátszható lenne, de ugyanígy a párhozamos run is, hiszen, ha valakinek a sárkány ütésére alkalmas karakterei nem egy azonosítón vannak, akkor beviheti őket egyszerre külön ch-kon és mindegyiken leüti. Jómagam már régóta nem járok oda, bár a céhből már írták páran, hogy mennének és rávágtam, hogy rendben, aztán végül visszakoztam, látva, hogy m…

• Én most Dalvint és Lacrimosát igazolnám még azzal is, hogy mikor 100% EXP eventek voltak, akkor nem volt még 100% EXP-s bölcsesség ital vagy 80%-os felemelkedés ital. most meg ha van fent 50% (SÉ) gyűrű, 50% 1 órás gyűrű, 100% bölcsesség itala és még 30% EXP event, valamint 60% dubla EXP esély cuccokban, akkor gyorsabban lép szintet egy 95 feletti karakter, minthogy feleszmélne a játékos az előző szintlépésből. HF ládáról meg már régóta megvan a véleményem, inkább ne is lenne soha a jelenlegi fo…

• Pvp map hiba

SGabi - - [Hibák/Hibajelentések]

gyógy meg a TP-n kívül semmit nem kap. Amúgy egyetértek, hogy mégis hogy tudnánk kit öltünk le 5 percen belül, ha nem tudjuk ki is az illető? Minden játékos össz kinézete sem mérvadó, mert válthat fegyvert, ruhát. Én 10 perc után meg is untam az egész mapot, így nem sok értelme van, újra kell dolgozni. A másik, mikor kilépnék 5 percig mindenki simogat, ennek mi értelme? nem hallottak még olyanról, hogy sürgős dolga van az embernek és azért lépne ki azonnal? illetve, ha már 5 percet kell várnom m…

• Phone írása után kíváncsi lettem a PVP mapra, mikor írta, hogy a sámánok "pvp mapon ilyen 60k kriteket nyomnak" nos, hiába nyomtam be a támadó italt, a TP oké, hogy 85k+, de a támadást nem növelte semmivel, farkas elleni fegyverrel is 7-8k sebzés. (pedig nem tartottam eddig a sámánom alsó kategóriásnak, de most már hogy "ezek szerint" más sámán 60k-t nyom, amíg én 7k-t, el kell gondolkodnom, hogy érdemes-e játszani) farkasok meg össze-vissza rángatnak, hogy skillezni sem lehet, az más kérdés, ho…

• Nekiálltam a szörnykártyáknak, de a leírásban az szerepel, hogy az újrakeverő jegy a tárgypiacról szerezhető be, de ott nem találom. Az lenne a kérdésem, hogy akkor most hol tudom megvenni? áthelyeztem. dreamy

• Quote from Szeder: “Mi a túró a Meley 3 órás megkerülés javítása ? ” Ez alatt azt értik, hogy nem CH-nként lesz érvényes a 3 óra, hanem bármely CH-n mentek is, nem lehet azonnal menni egy másikon.

• Valakinek mutatott a kerék fegyverkinézet tekercset, rituális követ vagy sivatagi ruhát? Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak a főnyeremény listára kerültek be, de a kerékre nem.

• Olvasgattam a német fórumot és találtam olyat, hogy szavazhatnak a játékosok, hogy melyik eseményt szeretnék augusztusban. Szavazás 3 választás van: 1. Az új kezdet - metinek és főszörnyek ütése 2. Földalatt - Ércek bányászása 3. A majmok fenyegetése - GM-et kell megtalálni és vinni neki, amit ír Nekünk is terveznek ilyen eseményeket így a nyár végére? És ha igen, akkor miért csak a németek szavazhatnak?

• Sárkányacél sisak +5

SGabi - - [Kereskedelmi főtér]

Az utolsó ajánlatom 900M, 1 hét múlva rádobom őket céh kovácsra, mert már nem tervezem tovább a játékot, addig itt fórumon lehet elérni, ha valakit érdekelné valamelyik sapka. Inaktív, zártam és archiváltam. ninnalány

• Félreértettem egy picit, azt hittem a stb. minden félbeszakításra vonatkozik, de úgy is támogatom, ha csak a többi része valósul meg a javaslatnak.

• Nem lenne többet a szöveg, hogy "A kijelentkezés félbeszakadt", nos várjuk csak támogassam-e, NANÁ!!! Támogatom, hogy bármikor kiléphessek, sőt engem mostanában az is zavar, hogy bezáródik a játék és mikor visszalépek pár perc múlva, akkor "A számlád már csatlakoztatva van", ezt is el kéne tűntetni.

• Sárkányacél sisak +5

a harcos és a sámán sisak is 1.5Mrd-ért elvihető

• A mai napon... (4)

SGabi - - Általános

A mai napon letisztáztam magamban, hogy mit is akarok, először egy kis magány és nyugalom, aztán szintelek és utána keresek egy olyan céhet, akiknek jól jön egy Meley runban jártas és ütős karakter, valamint warban is hasznos illető.

• Sárkányacél sisak +5

Ahogy a képen is látható a sisak ára 20 won vagy 2Mrd yang