Search Results

Search results 1-20 of 827.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Játékos kérdez Team válaszol!

Szeder - - Általános

Az érdekelne, hogy az ilyen téves tájékoztatásokat, mint például most a partí öltözékek voltak jelzitek-e a GF felé ? Ez a vásárlók megtévesztését kimeríti. Mivel nem volt a kiírásban , hogy a készlet erejéig él az akciós ajánlat, az akció teljes időtartama alatt rendelkezésre kellett volna állnia az öltözékeknek. Tudom, hogy ti így kaptátok meg a hírt, máshol is így volt kiírva. Azt mondjuk nem tudom , hogy a többi nemzet szerverén tényleg elérhető volt-e mind két napon vagy sem. Ez is érdekel …

• A németeket nem zavarták 69-en SD3-ból , ha volt elég potijuk simán beüthették ott 72-ig a szintet. De van valami kisebb botrány azért a németeknél, mert állítólag azért az auto harc hekk az itt-ott használva volt . Ez vagy igaz vagy nem, de nem is a mi problémánk

• Lenne néhány kérdésem a szintkorlátok miatt. Oké SD2-be 40-68-ig , de sd3 ra nincs korlát írva, de akkor átlehet menni sd2-ön sd3-ba ? Illetve a pókbárónőre ? Következő kérdésem : 69-től bemehetnék DC-be , de csak 75-től enged fel a kovács leölni a Kaszást ? Vagy akkor hogy is van ez ? Nézem a videókat, azt látom 73-as vígan öli szemmel láthatóan az új szerveren SD3-ban a pókokat és repked az exp. a 71-es karakter felé vígan Oké nem sd2-ben volt tehát elvileg okés, hisz sd3-ra nincs korlát kiírv…

• Szerintem a törökök hétvégén meg is csinálják. Egy birodalomban vannak a legnagyobbak, valószínűleg egy összeszokott társaság. Gondolom alkik és egyebek is vannak már a karikon. Lengyelek megleptek , rájuk nem is gondoltam.

Szeder - - Általános

Arról szeretnék érdeklődni , hogy akkor ebből most mi lett ? Világbajnokság - #1 Csoportbeosztások Mert ma van 06.29.

• Ész nélkül vannak betéve a bossok az új szeróra . nem segíti, hanem hátráltatja a játékosokat. Map2-ön a Főork még rendben is van, mert csopiban leverhető , de például az az erős majomvezető vagy mi, pontosan nem jut eszembe most, az teljesen felesleges , csak öli a karaktereket . A szikla majom kéne helyette . A majom fejedelem helyett is maximum a gyalogló majmot tenném be. A kezdeti felbuzduláshoz képest metinek alig vannak. Ahol van metin ott rajta csücsül ez az erős majom és lever. A kilenc…

• Most hogy az új szerverre lesznek ezek a szint korlátok el kezdett érdekelni, hogy milyen szint korlátja lesz a Hydra runnak ? Lehet, hogy tök feleslegesen várom, hogy Contira is bekerüljön ?

• Több mint 1 hónap, főleg így a szint korlátozásokkal .

• Több , mint 1 hónapra szavaztam, Talán nem csak pénz kérdés, a bioszt nem lehet annyira begyorsítani.

• Németekre szavaztam, de a törököknek legalább akkora az esélye rá. Majd meglátjuk mi lesz.

• Nos , picivel később lett tisztázva, hogy csak az új szerverre szándékoznak betenni a szintkorlátozásokat. Akkor is szívatásnak tartom . SD2-be miért csak 68-tól mehetsz be ? Fizetős map, eddig ha akartunk 1-es karit bevittünk és összekötővel felrángattuk . 68-ig hol is fejlődjön hatékonyan ? Feka orkok? esetleg mehet a DT-be . Arról nem beszélve , hogy sajnos az évek folyamán eddig az jött le hogy ha valamit el lehet ***** azt el is *****, mert az már rég nem érdekel senkit, hogy a játékos jól …

• Idegesítő játékosok

Szeder - - Általános

Egy játékos se tud úgy felidegesíteni, mint a játék üzemeltetői. A leg IQ lightosabb kari is pihentető és kacagtató a fórumos hírekhez képest.

• Akkor most akár , el is felejthetem a játékot. Valahogy érdekes olyan mapon ahol per pillanat 100-as az alsó határ oda 87-107-ig ? Meleyre , gyakorlatilag nem mehet be a céh 80%-a a többi viszont kevés ahoz hogy megcsinálja . Gayát ne is gyűjtsenek a nagyok, minek az nekik . 75-ig hol fognak fejlődni ? DT-ben ? Barlangba is csökken a szint ahogy be lehet menni ? Vagy az egész egy blőd hülyeség ? Mi a fenének vitték fel a szintet 120-ra , ha semmit nem lehet kezdeni a 120-as karikkal ? Gondolom e…

• A véleményem változatlan. Ez egy undorító manupilatív húzás. Csinálj új szerveren , új karaktert, ígérnek fűt, fát, vadvirágot csak kezdj bele. Akik nem két hete játszunk ezzel a játékkal tisztába vagyunk vele , hogy azért ez pénz nélkül nem igazán halad ideálisan. Nem is az a sok , hogy lv 90-re felvigyél egy karit ,de azért az a kari üresen igencsak keveset ér. A sikerességi ráta olyan amilyen csinálj cuccokat , alkímiát, stb. Vicc az egész . De majd ha jó sok pénzt ráköltöttél akkor majd kaps…

• Nem hiszem hogy ez nekem megér annyit , hogy új kariba kezdjek. Jól megfogalmazta egy kedves ismerősöm "már az új tartalomért is fizetni kell " Nem kell most azzal jönni hogy anélkül , hogy költenél rá is lehet játszani. Igen lehet , de közel sem élvezetes. Főleg egy új szerveren elindulni a semmiről. Na de mindegy is, én kivárom , hogy aki ráér és szán rá anyagi fedezetet megcsinálja, és akkor majd bekerül Continiumra is .

• Új szerver ? Új karakterekkel ? Elölről elkezdeni ? Elgondolkodtató. A hajós dolog jól hangzik, de nem biztos szeretném elölről kezdeni az egészet . Inkább az érdekelne egyszer csak bekerül ez a dolog a már meglévő szerverekre is ? Mi van a két még meg nem valósult run mappal amelyek a Meley run bejáratánál lennének elérhetőek ?

• Helyi rendezésű eventek

Szeder - - Általános

Kedves Dalvin! Lehet nem láttad minden birodalom hívóját , én csak a pirosakét, de nagyon nem voltam egyedül azzal hogy sehol sem volt ér kb 15 percig . Tudom-tudom rossz helyen kerestük és akkor az összes a középső oázis felett volt biztos, mert alul nem volt. Azt elhiszem hogy a végére le lett téve a megengedett mennyiség, de mivel nem volt folyamatosan nem igazán mentünk vele sokra, mert hiába van a végére sok ér ha egyszerre tűnik el. A hívóban is rengetegen írták, hogy sehol semmi, de konkr…

• Helyi rendezésű eventek

Szeder - - Általános

Én mondjuk eleve úgy éreztem , hogy sokkal kevesebb ér lett leidézve, mint máskor, vagyis inkább úgy mondanám volt egy 15 perces szünet. Az első adag ér eltűnt és nem volt következő csak éneklés . Lehet hogy összességében a végére le lett rakva az engedélyezett kvóta csak hát sokra nem mentünk vele amikor 15 percig csak futkároztunk és sehol semmi. Szintén P-s bányászattal +4-es csákánnyal nevetségesen kevés ércet tudtam így kiszedni, pedig két karival is kapáltam. Amióta játszom nekem ez volt a…

Szeder - - Általános

Azt szeretném megkérdezni mikor lesz egy olyan bányász event ,amikor normálisan az egy órában végig lesznek lerakva új erek ? A mai az nem az volt. Metines pályafutásom alatt a legrosszabb bányász event volt . Kevesebb ér volt lerakva , mintha nem is lett volna event. Az is érdekel akkor minek lett kiírva , ha nem volt kedvetek megcsinálni ?

• Ez még soha nem volt így hogy a kiírthoz és a kártyák lejáratához képest 24 órával korábban leállították volna a kártya droppot. Én mindegyik okey eseményen játszottam eddig. A jutalom begyűjtésére vonatkozik a türelmi idő. Na meg olyan se nagyon fordult elő hogy ugyan már játékban nem esik, de azért még megveheted a tárgypiacon , igaz ugyan hogy értelmét se láttam ezzel a tartalommal egyet se venni, de valahol nem tartom tisztességesnek azt se , hogy simán leszorul valaki a 10-es listáról azért…